شایعه عرضه ی رزیدنت ایول 7 قبل از Halloween 2015؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
t13ixitmhjo7vnsbq1ko.png

درود

گزارش های جدید رسیده حاکی از عرضه ی رزیدنت ایول 7 درست یک هفته قبل از هالووین 2015 است با این تصور که رزیدنت ایول 7 دوباره به اصالت خودش یعنی ترس و بقا برگشته باشد هالووین بهترین مناسبت برای عرضه ای این بازی است. به گفته آقای Michiteru Okabe سازنده ی بازی رزیدنت ایول رولیشنز 2 فن ها مصرانه خواستار برگشتن سری به ریشه های خودش و اتمسفر تاریک تری در رزیدنت ایول 7 هستند شبیه به چیزی که در عناوین اولیه فرانچایز به چشم میخورد . کپکام میتواند با عمل کردن به خواسته ی فن ها سری را از نابودی نجات دهد . ایشان همچنین به صراحت گفت فن ها خواستار Survival -Horror هستند و این مسئله میبایست در عنوان آینده بازی در اولویت قرار گیرد. سازنده ها قصد دارند به خواسته فن ها گوش دهند و آن را به عنوان عنصر اصلی در تمام گیم پلی بازی اعمال کنند شاید این امر بدین معنی باشد که فن ها بار دیگه شاهد کمبود مهمات به عنوان یک فاکتور برجسته در فرانچایز خواهند بود. آقای Okabe در ماه سپتامبر گفت کپکام قصد تست کردن گیم پلی بازی را دارد. امیدواریم این بازی بتواند به خوبی توازن بین ترس و اکشن را حفظ کند و رضایت تمام هوادارن را فراهم کند.

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تاپیک چقدر سوتو کوره :d حق دارن فنا .

به عنوان یک فن RE . بازی RER رو در حد نسخه های فرعی هم به حساب نمیارم (غیر از یک روایت خوب). هر کس که با تایرنت 1 و 2 و NEMESIS خاطره داره چه توی نسخه های فرعی چه اصلی میفهمه حرفمو . اینها فکر میکنن با تیره تر کردن فضائو به ترتیب تنوع گیم پلیو کمبود مهمات میتونن یک عنوان HORROR خوب بسازن . ویروسی که جهشش مگسو داییناسورو حیوونات باغ وحش بشه !! حتی در RER ، بدرد ... . مگه توی 1 2 3 ما با چند تا ویروسو جهش مقابله میکردیم ؟‌ از ابتدا تا آخر مو به تنمون سیخ میشد بخاطر استرسو ترسی که تایرنت یا نمسیس بهمون وارد میکرد . این مربوط به قدیما نمیشه . شما الان هم بازی کنی حس ترس تازه ای بهت میده .
همیشه میخواستم NEMESIS توی یه نسخه فرعی برگرده . که با ORC آرزوم برآورده شدو کلا تمام خاطرات خوبمو نابود کرد َ! . فکر کنید کارکترتون بشه NEMESIS !! .

این شعارا قبل از 6م بود . سناریوی لئون رو به خوردمون دادن تا آسانسور !! . بعد اسم ریشه ها روش گذاشتن .
اینطور فایده نداره . شعار دادن بدرد نمیخوره. ساختن یک عنوان HORROR خیلی سختتر از بقیه ژانراست . با اینکه نه گیم پلی درگیرکننده ای میخواد نه فضای شلوغی . ولی ریزه کاریایی داره که اگه بهش توجه نشه راحت بازی رو خراب میکنه . میشه توی P.T دید . طرفدارا نه عنوان کلاسیک میخوان نه مدرن ، یک عنوان درخور نام RE میخوان تجربه کنن . UNTIL DAWN دوربینش کلاسیکه ! کسی گیر داد ؟ کسی گفت ترسش کمه ؟ . شخصیت منفی خیلی چیز عجیب غریبی بود ؟

جالب اینجاست همونایی که ادعای ساخت ژانر HORROR شون میشد حتی میکامی ، جلوی استودیوهای کوچیکو بزرگ کم آوردن . این نشون میده اونا افت نکردن . بلکه استودیوهای دیگه بزرگ شدنو از تجربه های همین افراد با خلاقیت بالای خودشون بدون دستکاری مضمون اصلی استفاده کردنو دارن اینطور پیشرفت میکننو مورد تعریفو تمجید قرار میگیرن .

7م میاد . ولی اینو باید قبول کنیم با اینکه کارکترای RE رو خیلی دوس داریم ولی این عنوان راهشو گم کرده . ربطی به دور شدن از ریشه ها هم نداره . خودش چند صفحه مقاله میخواد برای اشتباهاتی که کپکام داره سر این سری میاره .

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ربطش اینه که خیلی ها مثل شما فکر میکنن اگه رزیدنت ایول ترسناک نباشه ولی قشنگ باشه فن ها خوششون میاد شاید فروش خوبی داشته باشه و جز پر فروش ترین بازی های کپکام بشه مثل RE5 در صورتی که کاملا در اشتباه هستی و مطمعنا فن ها دوست دارن یک رزیدنت ایول با اتمسفر تاریک ببینن ! من چون بازی نکردم TLOU رو پرسیدم ترسناک بود یا نه چون کپکام گفته میخواد از این بازی الهام بگیره برای ساخت RE7 سایلنت هیل یک بازی Survival Horror نیست بر خلاف تفکر خیلی ها چیزی که ما دیدیم هیچ المانی از survival بودن توش وجود نداشت فقط horror داشت در نتجیه اون بازی فقط میترسونه و ترس افراطی پلیر رو کم کم خسته میکنه. البته میگم با توجه به دمویی که ازش دیدیم من این حرف رو میزنم.
من درست یا غلط بودن این جمله رو نمیدونم چون چیزی در موردش نشنیدم ولی در مورد TLOU باید بگم که ممکنه برای یه عده ترسناک و کریپی باشه ولی برای شما که RE بازی نه! TLOU بیشتر روی Survival تمرکز داره و اگه روی درجه ی سختی بالا بازی بشه خیلی خوب اون حس رو منتقل میکنه به طوریکه برای هر تیری که میخوای بزنی دقت میکنی و از دست رفتنش باعث میشه جلوتر به مشکل بخوری. شاید منظور کپکام از الهام گرفتن این موضوع بوده چون من RE6 رو روی سخت ترین حالت بازی کردم و بازم با اینحال مخصوصاً تو سناریوی کریس احساس میکردم دارم یه شوتر سوم شخص بازی میکنم!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,620
نام
حسین
ربطش اینه که خیلی ها مثل شما فکر میکنن اگه رزیدنت ایول ترسناک نباشه ولی قشنگ باشه فن ها خوششون میاد شاید فروش خوبی داشته باشه و جز پر فروش ترین بازی های کپکام بشه مثل RE5 در صورتی که کاملا در اشتباه هستی و مطمعنا فن ها دوست دارن یک رزیدنت ایول با اتمسفر تاریک ببینن ! من چون بازی نکردم TLOU رو پرسیدم ترسناک بود یا نه چون کپکام گفته میخواد از این بازی الهام بگیره برای ساخت RE7 سایلنت هیل یک بازی Survival Horror نیست بر خلاف تفکر خیلی ها چیزی که ما دیدیم هیچ المانی از survival بودن توش وجود نداشت فقط horror داشت در نتجیه اون بازی فقط میترسونه و ترس افراطی پلیر رو کم کم خسته میکنه. البته میگم با توجه به دمویی که ازش دیدیم من این حرف رو میزنم.
خیلی ها مثل من فکر نمیکنن درستش اینه که بگی نظر خیلی ها مثل منه ،بالاخره نظر شخصی من اینه که بازی زیبا باشه بهتره
من از خدامم هست که ازTLOU الهام گیری کنن ولی درست
RE5 هم نون اسم بازی رو خورد نه بازی قشنگ بود نه ترسناک
من یچیزی مثل RE4 میخوام بازی عالی بود ولی بنظرم ترسناک نبود

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
جالب اینجاست همونایی که ادعای ساخت ژانر HORROR شون میشد حتی میکامی ، جلوی استودیوهای کوچیکو بزرگ کم آوردن

اتفاقا بر عکس نه تنها کم نیورد بلکه واقعا از حد انتظارات هم بهتر کار کرد میکامی نمیخواست یک بازی شبیه رزینت ایول درست کنه اون میخواست ژانر ترس رو با آوردن یک ایده ی جدید معنی کنه ایده ی که شاید به نظر خیلی ها هنوز هم گیج کننده میاد.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
هرچی میسازین فقط شبیه شمار 6 نسازین:|

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
بعد از انجام بازی The Evul With In فهمیدم فقط شینجی میکامی میتونه یه رزیدنت اویل شاهکار مثل رزیدنت اویل 4 خلق کنه.کاش دوباره با کپکام همکاری میکرد.
به نظر من شینجی میکامی با ساخت بازی The Evil with In ثابت کرد شایسته لقب پدر این سبکه.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
بعد از انجام بازی The Evul With In فهمیدم فقط شینجی میکامی میتونه یه رزیدنت اویل شاهکار مثل رزیدنت اویل 4 خلق کنه.کاش دوباره با کپکام همکاری میکرد.
به نظر من شینجی میکامی با ساخت بازی The Evil with In ثابت کرد شایسته لقب پدر این سبکه.
نقش داره. اینجاست!

[FONT=&quot]http://www.hardcoregamer.com/2014/12/17/apparently-capcom-still-has-a-shinji-mikami/124161
[/FONT]
Screen-Shot-2014-12-17-at-1.59.27-PM-791x400.png

Screen-Shot-2014-12-17-at-2.02.41-PM-921x400.png

So is one of the kings of video games moonlighting as a production assistant at Capcom? Sadly, no

:)):)):))

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
یه چیزه جالبو میدونین که فن های رزیدت سه دسته شدن یکی اویل های کلاسیک یکی 4 بقیه هم فن های اکشن
مثلان من از اویل 4 بدم میاد از اویل های اکش مثل 6 خیلی بهتره ها اما چون شروع کننده این سبکه به اندازه 6 ازش بدم میاد

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اتفاقا بر عکس نه تنها کم نیورد بلکه واقعا از حد انتظارات هم بهتر کار کرد میکامی نمیخواست یک بازی شبیه رزینت ایول درست کنه اون میخواست ژانر ترس رو با آوردن یک ایده ی جدید معنی کنه ایده ی که شاید به نظر خیلی ها هنوز هم گیج کننده میاد.
اینجا دو تا بزرگنمایی پشتش هست :d . یکیش ژانر ترس ، یکیش هم ایده ی جدید . ایده برگرفته از سایلنت هیل بود . ترسی که من با عناوین قدیمی (به جز4)میکامی تجربه کردم اگر قرار به مقایسه با این بازی باشه بیشتر شبیه جوکه .
وقتی روند داستانی کند پیش بره معلومه گیج کننده میشه !! . ولی باز هم کندی داریم تا کندی . این روند داستانی بیشتر شبیه پیچوندن بود :d که اتفاقا غیر اینکه عطشو بیشتر نکرد هیچ ، حوصله گیمر هم سر برد .

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اینجا دو تا بزرگنمایی پشتش هست :d . یکیش ژانر ترس ، یکیش هم ایده ی جدید . ایده برگرفته از سایلنت هیل بود . ترسی که من با عناوین قدیمی (به جز4)میکامی تجربه کردم اگر قرار به مقایسه با این بازی باشه بیشتر شبیه جوکه .
وقتی روند داستانی کند پیش بره معلومه گیج کننده میشه !! . ولی باز هم کندی داریم تا کندی . این روند داستانی بیشتر شبیه پیچوندن بود :d که اتفاقا غیر اینکه عطشو بیشتر نکرد هیچ ، حوصله گیمر هم سر برد .

والا هر کس یک نظری داره بستگی داره چقدر داستان رو درک کرده باشی به همون اندازه هم لذتشو میبری :)

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
کجا داستان شبیه سایلنت هیل بود؟! داستانش جدا از مبهم بودن ( بعضی قسمت ها) فوق االعاده بود. چیزی که به داستان لطمه زد شخصیت پردازی ضعیف شخصیت های بازی ( به غیر از راویک و تایتانا) بود. داستان بازی ترکیبی از الن ویک ، فیلم inception و تا حدی رزیدنت اویل 4 بود.

خوشبختانه ادامه دار هم هست. در رابطه با ترس هم خیلی ترسناک نبود اما فوق العاده استرس زا بود. من کلا حالت طبیعی نداشتم.در اینده نزدیک جبران میکنیم. زندگی جریان داره:d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
کجا داستان شبیه سایلنت هیل بود؟! داستانش جدا از مبهم بودن ( بعضی قسمت ها) فوق االعاده بود. چیزی که به داستان لطمه زد شخصیت پردازی ضعیف شخصیت های بازی ( به غیر از راویک و تایتانا) بود. داستان بازی ترکیبی از الن ویک ، فیلم inception و تا حدی رزیدنت اویل 4 بود.

خوشبختانه ادامه دار هم هست. در رابطه با ترس هم خیلی ترسناک نبود اما فوق العاده استرس زا بود. من کلا حالت طبیعی نداشتم.در اینده نزدیک جبران میکنیم. زندگی جریان داره:d
من اسم داستان آوردم بهزاد :d . فضاسازی بازی اغراق نکن :d مو لادرزش نمیرفت . اگه میخواید جبران کنید :d برای عنوان اصلی بکنید نه این سایلنت هیل مدرن:whistling:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
496
نام
Sera
یادمه وقتی خبری از ساخت نسخه جدید Resident Evil می یومد خیلی هیجان زده میشدم ولی دیگه برام عادی شده و ذوقی ندارم ,راستش خبر ساخت نسخه جدید dead Space بیشتر بهم روحیه میده تا این عنوان ,یادم تو یه انجمن دیگه یکی به من گفت دیگه هیچ امیدی به Evil نیست من سر لج بازی گفتم هست , نباید میگفتم چیزی که گفتم منطقی نداشت وفقط یه امید شیرین ولی پوچ بود .

نمی دونم اون کسایی پای Evil Within به این تایپک میکشونن و Silent hill و wake
معیار این بازی قرار میدن چیزی از داستان بازی فهمیدن !

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
نه. به نظر من که نه شاید حالا بقیه ترسیده باشن :D

The Last of Us بخاطر چکپویت هاش ترسناک نبود، اگر خیلی عقب تر پرتت میکرد بعد از مرگ خیلی از درگیری های بازی به شدت استرس آور و ترسناک میتونستن باشن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر