عادات عجیب شما در بازی‌ها

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
سعی در رند کردن امتیاز :d
اصلا نمیزارم که تیرام تموم شه . با هر تفنگ چند تا تیر میزنم . بهتر رو نگه میدارم تا ته بازی باهاشم :d
تو آنلاین از Camp خوشم نمیاد :d
عادات دیگه هم که زیاده . مثلا تا آخر بازی که رفتم ، یه دست Easy میزنم تا میتونم Knife میکنم . امتحان کنید نهایت لذته .
عادت دیگه اینکه کلا با بازی های FPS تو کنسول بیشتر حال میکنم :|
ادامه بعدن :d

S I N A

کاربر سایت
Feb 4, 2012
45
نام
SINA
من وقتی دارم Fifa بازی می کنم بازی رو برای خودم گزارش می کنم
یا وقتی که gta بازی میکنم پلیس رو تا آخرین درجه میندازم دنباله خودم

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
معمولا در بازی های زامبی کشی خیلی دوست دارم با دخترها و زن ها رابطه برقرار کنم خودم هم نمیدونم چرا فقط در بازی های زامبی کشی اینجوری میشم! و همچنین بیشتر دوست دارم که در بازی های زامبی کشی در نقش زامبی ها بازی کنم نه انسان ها

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
دیدید تو بعضی بازیا میرسی به دو سه تا راه که یکیش راه اصلیه, با اینکه میدونم اون یکیا چیزی ندارن اما باز نمیدونم چرا یه سرکی بهشون میزنم و برمیگردم!
خب وقتی 2 سه تا راه هست حتما یه جایزه ای چیزی توش هست دیگه:d

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من اگه بخوابم و بخوام بازی کنم ، عـــــــمرا بتونم بازی کنم.
بیشتر رو مبل میشینم و بعضی وقتا مثل گیمرای E3 میرم جلو تلویزیون می ایستم.:tv:

کلا عاشقم تو بازی ها Crouch ( نشسته ) راه برم.

هر 0.1 ثانیه تفنگمو ریلود میکنم.:coolgun:

زود زود به Achievments میرم تا ببینم چطوری میتونم GP بگیرم.:d

خیلی حال میکنم با مخفی کاری.:ninja::hide:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,392
نام
Majid
خیلی دوست دارم همه بازی ها رو مخفیانه برم:D
حتی بازی هایی که اکشن خالص هست:D ولی بعضی بازی ها رو اعصابه نمیشه مخفیانه ردش کرد:D

و توی سری Aassassin's creed از همون نسخه اول گرفته تا همین نسخه III ـش هر وقت تو شهر راه میرم سرباز میبینم دوست دارم بگیرم بکشمشون یا اگه وقت نباشه یک تنه بهشون میزنم یا با اسب میرم وسطشون تا حالشون گرفته بشه:D خیلی حال میکنم فقط حیف Netority اضافه میکنه و باید بعدش برم Bribe کنم:D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من موقع فیفا که گل میخورم اگر کسی جلوی تلویزیون رد بشه و مقصر نباشه اینقدر دعواش میکنم یا بهش میگم تو مقصری که دیگه طرف باورش میشه مقصره !!!!!!!!!!!!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من وقتی دارم اسپلینتر سل کانویکشن رو با پسر داییم مولتی میزنم دیوونه میشم
بخش داستانی که اصلا تعطیل
رو مد هانتر هم وقتی میخوام سایلن کیلل کنم اون یا یه درو با لگد میشکنه یا بمب میترکونه یا میزنه برقو قطع میکنه
موقع ماین کرفتم که فقط برام تله میسازه تا بیوفتم توش

SOLID__SNAKE

کاربر سایت
Dec 2, 2012
2
بسیار بی رحمم
مثلا تو rdr یارو رو با طناب میکشیدمش و میبردمش رو ریل قطار تا قطار از روش رد شه و من خرکیف شم:d
یا تو مواقع گروگان گیری همیشه عادت دارم گروگان و گروگانگیر رو با هم بکشم

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
آقا من تو هر بازی یه مشکلی‌ دارم
مثلا تو mgs دلم نمیاد هیچکی رو بکشم اصلا نمیدونم فک می‌کنم زنو بچه داره بنده خدا:|

آها یه بار تو fallout3 یه جا یه باگ داشت الکی‌ پولو از این شرو ورا میداد من ۲ ماه فقط با یارو حرف میزدم پول می‌گرفتم بعد تا آخرشم پولا به کارم نیومدن!!!

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
من موقعی که gta بازی میکردم (اون موقع زیاد دنبال معموریت و این جور کار ها نبودم) باید مردم رو یا با تیر میکشتم یا ماشینشونو منفجر میکردم:d تو یک gta بود وقتی یه رمز میزدی وقتی با ماشین میخوردی به یک ماشین دیگه اون دوتا ماشین (ماشین من با اونی که بهش خوردم)میرفت بالا همینجوری منم میرفتم بالا ماشینه اونی که بهش خوردم باهاشون میرفتم بالا میخواستم ماشین تا ماه بره=)) بعد یکم که خسته میشدم اول ماشین اون کسی که توش بودو رو هوا اتیش میزدم بعد میپریدم پایین میمردم (تو این فاصله ماشین اونارو نگاه میکردم تا منفجر بشه بعد منفجر میشد انقدر کیف میکردم:)) یکی دیگه اینکه باید با یکی دعوا میکردم بعد میکشتمش یک مشت میزدمش بعد فرار میکردم میبردمش یکجای خلوت میکشتمش:d پلیسارو هم یک مشت میزدم در میرفتم وقتی خسته میشدم باتون میگرفتم می افتادم به جونش تو ماشن سواری هم وقتی از رو یکی رد میشدم چند بار از روش رد میشدم هی دنده عقب میرفتم هی میومدم جلو:d بعدم پولاشو میگرفتم یا مثلا وقتی از رو یکی با ماشین رد میشدم باید میومدم پایین پولاشو میگرفتم حالا چه پلیس دنبالم بود چه نبود(اخ خسته شدم:d) یا مثلا باید از یک ساختمون بزرگ میرفتم بالا با هلیکوپتر بعد یکم مناظر رو نظارت میکردم بعد از اون بالا با rpg ماشینا رو میزدم هیچکس هم نمیفهمید:)) بعد دوباره با هلیکوپتر میرفتم پایین یا خودمو پرت میکردم پایین:d وقتی یک هواپیما میدیدم تو فرودگاه مرض داشتم انقدر دکمه میزدم تا سوار شه (یکی نبود بگه اخه بی عقل خوب سوار نمیشه دیگه) من هی میزدم اخرشم اعصابم خورد میشد از بازی میومدم بیرون . باید مغازه هایی رو که میرفت حتما میرفتم مغازه هایی رو هم نمیرفت هی دکمه میزدم تا بره:dیا مثلا (الان یکی میگه مثلا او مرض هی میگه مثلا:d)باید از اونی که ساندویچ میخریدم تا قلبم خوب شه رو یک ساندویچ ازش میخریدم بعد میزدمش تا بمیره بعد هم با تریلی یا کامیونی چیزی یا یک ماشین از رو اون اسباب اساسیش رد میشدم مغازیگشو خورد میکردم بعد پولا یارو رو که کشته بودم ور میداشتم میرفتم:d(باقیشم بعدا تعریف میکنم خیلی خسته شدم):d
ادامه دارد...:d

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام
من جدا از مرض واگیردار ریلود{!}و خوشحالی واقعی بعد از زدن گل تو فیفا:d{باید برم تو حیاط خوشحالی کنم و برگردم. البته کنترلر حریف رو ازش میگیرم!!} تو بازی های شوتر به غیر از خونواده کلاش با هیچ تفنگی نمیتونم کار کنم!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقا من تو هر بازی یه مشکلی‌ دارم
مثلا تو mgs دلم نمیاد هیچکی رو بکشم اصلا نمیدونم فک می‌کنم زنو بچه داره بنده خدا:|

آها یه بار تو fallout3 یه جا یه باگ داشت الکی‌ پولو از این شرو ورا میداد من ۲ ماه فقط با یارو حرف میزدم پول می‌گرفتم بعد تا آخرشم پولا به کارم نیومدن!!!
یعنی تو mgs 2 مرحله ی اول olga رو نکشتی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر