ظرفیت خط تلفن

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
سلام دوستان! من اینترنت 512 محدود گرفتم، سرعت دانلودش از 60 بالا نمیره. اولش فک کردم که چون 1 به 8 هست اینجوریه. ولی دیروز من یه چیزی از ISP گرفتم که مربوط به حداکثر ظرفیت خط تلفن بود و باز سرعت دانلود 60 بود. یعنی ظرفیت خط تلفن من 60 ـه؟ خوب الان چیکار باید بکنم؟ ( لامصب 1 سال هم گرفتم بدبخت میشم اگه همین 60 بمونه)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
داداش ربطی به ظرفیت نداره به وفور دیده شده رو خط تلفن اینترنت با سرعت های 8 مگ و 10 مگ داده شده !
اون ISP به احتمال زیاد پروفایل شمارو روی 512 تنظیم کرده به خاطر SNR خطتتون ، چون اگه با سرعت بالاتر ست میکردن SNRتون پایین میومده در نتیجه لینک مودتون یا ثابت نمیشده یا لینکتون میپریده !

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
داداش ربطی به ظرفیت نداره به وفور دیده شده رو خط تلفن اینترنت با سرعت های 8 مگ و 10 مگ داده شده !
اون ISP به احتمال زیاد پروفایل شمارو روی 512 تنظیم کرده به خاطر SNR خطتتون ، چون اگه با سرعت بالاتر ست میکردن SNRتون پایین میومده در نتیجه لینک مودتون یا ثابت نمیشده یا لینکتون میپریده !

خوب الان تکلیف چیه؟ من باید با اینترنت 60 سر کنم ؟
--------------
یه خورده زیر دیپلم حرف بزنید! SNR چیه؟ یه بار چون دیسکانکت زیاد بود زنگ زدم سرعت دانلود رو از 70 کرد 60 :)) باید چیکار کرد SNR من بره بالا! مرسی!

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
خوب الان تکلیف چیه؟ من باید با اینترنت 60 سر کنم ؟
--------------
یه خورده زیر دیپلم حرف بزنید! SNR چیه؟ یه بار چون دیسکانکت زیاد بود زنگ زدم سرعت دانلود رو از 70 کرد 60 :)) باید چیکار کرد SNR من بره بالا! مرسی!
از کدوم ISP سرویس گرفتید ؟!
برید داخل تنظیمات مودم قسمت Status
ببینید SNR و سرعتی که براتون بستن چقدره(Current Rate,SNR Margin) ! به احتمال زیاد براتون 512 بستن که سرعتتون 60 70 هستش !
زنگ بزنید پشتیبانی بگین سرعتتون رو زیاد کنن ، اگر زیاد کردن و جواب نداد ثبت خرابی کنید !

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
اینو پیدا کردم : زنگ بزنم به ISP چی بگم؟
Line Rate :
Downstream Line Rate (Kbps):575
Upstream Line Rate (Kbps):255
از کجا سرویس گرفتید ؟! اگه از مخابرات گرفتید که فک نکنم سرعتتون رو تغییری بدن !
512 براتون بستن زنگ بزنید به پشتیبانی بگید کندی سرعت دارید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر