طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
خوذت میدونی من میگم نرو- الان همه میترسن به لایو وصل بشن
من هم لیست دوستام رو توی لایو از طریق xbox.com چک کردم همه اف بودن

یکمی صبر کن این وهم و ترس بخوابه MS ببینیم بیخیال میشه یا نه!
دیروز معلوم نیست چند نفر تو سراسر جهان بن شدن
من خودم از بکس سایت و رفقا 5 نفر رو شنیدم(و اینکه ایران جمع کو چیکی از لایو بازها رو داره- اگه
زبون چینی بلد بودم بهتون نشون میدادم چقدر چینی دیروز ترکیدن)
ما فقط امار 2 تا سایت رو میبینیم(از این سایتها زیاده)

عزیز چرا اینقدر شلوغش میکنی جریان رو ؟ آخر زمان که نشده
من تو اون یکی تاپیک هم دیدم انچنان ملت رو داری برحذر میکردی که انگار نوح داره
به مردمش در مورد آخر و عاقبت یک گناه کبیره ای که کردن هشدار طوفان رو میده
این بار هم مثل دفعات گذشتس دیگه هر دفعه هم یک عده ای میان و سریع شلوغش میکنن
و داستانهای علمی تخیلی از قدرتهای نهان و آشکار ماکروسافت تعریف میکنن

BQD.FISHER

کاربر سایت
Aug 8, 2009
79
دوست گلم بنده یک سال و نیم تو لایو هستم و اکثر بچه های فعال لایو رو تو فرند لیست خودم دارم
دیشب داشتیم 12 نفری cod4 میزدیم
شما خواهشا آمار ایران رو چک کن نه آمار چین یا کشور های دیگه .هر وقت کسی از ایران گفت که من واسه ban wave ماکروسافت بن شدم بعد باید ترسید..!!
باز هم به همه دوستان عزیز عرض میکنم از دیسک ها فول اثتیث تو محیط لایو استفاده کنن و دیسک های wave 4 رو اصلا تو دستگاهشون نزارن.
در کل اگه تمام چیزایی رو که عرض کردم رو انجام بدید یعنی از دیسک full path استفاده کنین و فعلا بازی Wave 4 رو تو دستگاه نزارین هیچ مشکلی پیش نمیاد.
فعلا طبق گفته بعضی از بچه ها فریم ور 1.61 اصلا امنیت نداره و فقط بازیهای wave 4 رو اجرا میکنه و باعث شناسایی سریعتر تو لایو میشه.

یعنی‌ توی حالت افلاین هم modern warfare2,forza3 بازی نکنیم؟:confused:

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
یعنی‌ توی حالت افلاین هم modern warfare2,forza3 بازی نکنیم؟:confused:
چرا froza که عرضه رسمی شده. ولی modern 2 هنوز عرضه نشده میتونید هر دو تا رو بازی کنی ولی با اون پروفایل که توش این بازی ها رو کردید به لایو وصل نشید..

BQD.FISHER

کاربر سایت
Aug 8, 2009
79
خیلی‌ ممنون از راهنمایی‌ شما.من وقتی‌ می‌خوام به لایو وصل بشم ارر میده و میگه کانکشن خودتون رو چک کنید
در حالی‌ که هیچ مشکلی‌ نداره.وقتی‌ می‌خوام تست کنم هم به اینترنت وصله اما وقتی‌ واسه لایو تست می‌کنه خطی
که زیر لوگوی لایو هست تا نصف پر می‌شه و بعد دوباره همون ارور رو میده.می‌ شه راهنمایی‌ کنید.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
خیلی‌ ممنون از راهنمایی‌ شما.من وقتی‌ می‌خوام به لایو وصل بشمم ارر میده و میگه کانکشن خودتون رو چک کنید
در حالی‌ که هیچ مشکلی‌ نداره.وقتی‌ می‌خوام تست کنم ه به اینترنت وصله اما وقتی‌ واسه لایو تست می‌کنه خطی
که زیر لوگوی لایو هست تا نصف پر می‌شه و بعد دوباره همون ارور رو میده.می‌ شه راهنمایی‌ کنید.
راههای زیادی هست میتونید با pc به اشتراک بزارید کانکشن رو یا همون bridge و یا نت مودم رو open کنید یا مودم رو ببرین شرکتی که گرفتین Aouto Connection کنید.

BQD.FISHER

کاربر سایت
Aug 8, 2009
79
من کابل پی‌ سی‌ رو از مودم جدا کردم و مستقیم به ایکس باکس وصل کردم.اما بازم همون ارور رو میده. دارم دق می‌کنم.توی آموزش به اشتراک
گذاشتن اینترنت بین دوتا دستگاه هم فقط واسه ویندوز اکس پی‌ توضیح داده اما من ویندوز ۷ دارم و با ۷ این کارو
نمیتونم انجام بدم.
:(

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام

آقایون ما اینجا اینترنت وایرلس گرقتیم بعد از طریق Access Point با PC وصل و ازش استفاده میکنم الان میخوام از طریق کابل شبکه از اینترنت رو از PC به کنسول Share کنم ! اما همش تو بخش اول گیر میده و میگه IP درست وارد نشده !!!! در صورتی که قبلا که ADSL داشتم همچین مشکلی نداشتم ! حالا اگه کسی میدونه باید چیکار کرد ممنون میشم راهتمایی کنه فقط یه نکته رو بگم که اینترنت رو میخوام از PC به کنسول شیر کنم ! نه مستقیما از Access Point به کنسول !

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
من کابل پی‌ سی‌ رو از مودم جدا کردم و مستقیم به ایکس باکس وصل کردم.اما بازم همون ارور رو میده. دارم دق می‌کنم.توی آموزش به اشتراک
گذاشتن اینترنت بین دوتا دستگاه هم فقط واسه ویندوز اکس پی‌ توضیح داده اما من ویندوز ۷ دارم و با ۷ این کارو
نمیتونم انجام بدم.
:(
همون کار رو روی ویندوز 7 یا ویستا هم اعمال کنید جواب میده
به این آموزش مراجعه کنید:
طریقه Share کردن کانکشن بین PC و XBOX360

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اقا من قبلا با 360 قبلیم به لایو وصل میشدم ولی الان هرکاری میکنم نمیشه تو همون مرحله اتصال 360 به شبکه ارور میده بعدشم استاتوس ارور که میاد نوشته
W:0000-000B
X:8001-6003
Y:0000-0000
Z:0000-0000
ID:0001-0001
چیکار کنم؟

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
سلام به همه بچه بویژه فن 360 ها
من که در کف لایو موندم نمی دونم چجوری وصل بشم
یکی کامل منو راهنمایی که نه اینکه من چیزی از اتصال نمیدونم نه اتصال با adsl و دیال اپ رو خوندم ولی اینترنتم وایرلس 128 است که در هیچ سایتی چنین روشی ندیدم
با تشکر

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
بی خیال..! فعلا اصلا به لایو وصل نشو چون بن میشی تقریباً 99.9 درصد از کاربرا بن شدن پس تا یک مدت دور لایو رو خط بکش تا فریمور جدید بیاد..

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
بچه ها ما یک (VPN (Virtual private network داریم . از کامپیوتر داداشم به کامپیوتر من شیرد میشه و اینترنت میره ولی وقتی کابلو به X360 وصل میکنم شبکرو میشناسه ولی اینترنته VPN رو نه . نمیشه کاریش کرد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر