طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
دوستان بعد از 2هفته که با شرکت نداگستر اصفهان سر و کله زدم بالاخره تونستم از کامپیوتر به سایت xbox.com وصل بشم اما حالا کنسول هرجوری تنظیم می کنم نمیشه تا حالا هم به لایو وصل نشدم
بدجوری دیگه دارم دپرس میشم
یه جوونمردی اگه پیدا بشه راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم
این ارور میده
w:0000-000B
x:0001-8005
y:30A8-4800
z:0000-0000
ID:0006-0001
تنظیمات رو اتوماتیک گذاشت دستی هم تنظیم کردم البته از شرکت اینترنت DNS نگرفتم از 192.168.1.1
DNS هایی که گذاشته بود گذاشتم و تا 5-6 حالت امتحان کردم اما توی تست کانکشن نتورک و اینترنت رد میکنه وقتی میخواد به لایو وصل بشه ارور میده که 30 ثانیه مودم خاموش کن یا اینکه آی پی از طرف شرکت اینترنت بلوک شده که هیچ کدوم از اینها هم نیست
اینم عکس Dns هایی که از 192.168.1.1 گرفتم و امتحان کردم
dns.JPG

اگه کسی کمک کنه واقعا ممنونم

آخرین ویرایش:

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
آروین : شما اگر تریپ وصل شدنت از کامپیوتر به اینترنت اینطوری هست که یدونه کانکشن اینترنت تو
ویندزو درست کردی و تنظیمات PPPoE رو روی ویندوز انجام دادید برای اینکه از روتر استفاده کنید و
اینترنت بدید به بقیه دستگاه ها باید این کانکشن رو پاک کنی و تنظیمات PPPoE رو از تو مودم انجام
بدی بعد مودم رو وصل کن به روترت در این حالت هر دستگاهی که به روتر متصل بشه بطور خودکار به
اینترنت متصل میشه در ضمن یادت نره به کنسول IP و Gateway و ها DNS رو وارد کنی

نادر : شما IP کنسولت رو بذار 192.168.1.10 و بجای gateway بذار 192.168.1.1 (اگر کنسول
مستقیم به مودم وصل میشه) اگر به کامپیوتر وصل کردی سیستمش یکمی فرق میکنه باید جای
Gateway تو تنظیمات کنسول IP کامپیوترت رو وارد کنی اگر بصورت دستی به کامپیوترت ای پی ندادی
باید این کار رو انجام بدی DNS کنسول رو همونی بذارید که به کامپیوتر دادید

MizVnthrop3

کاربر سایت
Mar 16, 2007
105
سلام
جای بهتری پیدا نکردم برای این سوالم
MAC Address ایکس باکسم رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

1 - به تب system در dashboard برو
2 - network settings رو انتخاب کن
3 - edit settings رو بزن
4 - additional settings رو بزن
5 - advanced settings رو بزن
6- ته صفحه wired mac address رو میتونی ببینی

BQD.FISHER

کاربر سایت
Aug 8, 2009
79
سلام به شما.من دیروز دستگاه گرفتم اما وقتی‌ می‌خوام به لایو وصل بشم
ارر
میده و میگه کانکشن رو چک کنید در صورتی‌ که دستگاه
به اینترنت وصله و فقط در قسمت اتصال به لایو ضربدر میکشه.ضمنا میگه باید mtu حد عقل ۱۳۶۴باشه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام به شما.من دیروز دستگاه گرفتم اما وقتی‌ می‌خوام به لایو وصل بشم
ارر
میده و میگه کانکشن رو چک کنید در صورتی‌ که دستگاه
به اینترنت وصله و فقط در قسمت اتصال به لایو ضربدر میکشه.ضمنا میگه باید mtu حد عقل ۱۳۶۴باشه.
شما بی کاری میخوای به لایو وصل بشی!!!
اگه دستگاهت رو میخوای از بین ببری میتونی به لایو وصل بشی
الان همه فرارین از لایو دستگاها داره بن میشه!!!!

پس خواهشا وصل نشید برای پیگیریه بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کن
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26010

به هیچ وجه وصل نشو

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
خیلی‌ ممنون دوست عزیز.پس چطوری بازی کنم.؟از تو خود بازی قسمت چند نفره رو انتخاب کنم؟

اقا بیژن بابا سوتی دادی ها

وقتی می خواستی به تو ps3 انلاین بازی کنی چی کار می کردی اگه دقت کرده بودی می دیدی که کنسول به psn وصل می شد ( همون وست بازی )

خوی xbox ]م همین طور دیگه در هر صورت باید به live وصل شی واسه چند نفره بازی کردن

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
شما بی کاری میخوای به لایو وصل بشی!!!
اگه دستگاهت رو میخوای از بین ببری میتونی به لایو وصل بشی
الان همه فرارین از لایو دستگاها داره بن میشه!!!!

به هیچ وجه وصل نشو

هبچ ربطی نداره شایع پراکنی نکنید لطفا.
اگه از دیسک wave 4 در محیط لایو استفاده کنی بن میشی.
اگه دیسک بازی full path نباشه بن میشی.البه تو محیط لایو بازی کنی..
البته دلیل های دیگه ای هم میتونه داشته باشه ولی شایع ترین ها همین ها هستند که گفتم
ربطی هم نداره که اگه وصل شی سریع بن میکنن فقط اسم اکانت میره تو بلاک لیست و سر موقع همه رو یکجا بن میکنن...

BQD.FISHER

کاربر سایت
Aug 8, 2009
79
پس من باید به لایو وصل بشم برای بازی anline یا نه؟یه جواب درست بدین.با تشکر از شما.
آرمان جان تو هم برو با wii خوش باش اینجا تاپیک x360 هست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
پس من باید به لایو وصل بشم برای بازی anline یا نه؟یه جواب درست بدین.با تشکر از شما.
آرمان جان تو هم برو با wii خوش باش اینجا تاپیک x360 هست.
خوذت میدونی من میگم نرو- الان همه میترسن به لایو وصل بشن
من هم لیست دوستام رو توی لایو از طریق xbox.com چک کردم همه اف بودن

یکمی صبر کن این وهم و ترس بخوابه MS ببینیم بیخیال میشه یا نه!
دیروز معلوم نیست چند نفر تو سراسر جهان بن شدن
من خودم از بکس سایت و رفقا 5 نفر رو شنیدم(و اینکه ایران جمع کو چیکی از لایو بازها رو داره- اگه
زبون چینی بلد بودم بهتون نشون میدادم چقدر چینی دیروز ترکیدن)
ما فقط امار 2 تا سایت رو میبینیم(از این سایتها زیاده)

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
خوذت میدونی من میگم نرو- الان همه میترسن به لایو وصل بشن
من هم لیست دوستام رو توی لایو از طریق xbox.com چک کردم همه اف بودن

یکمی صبر کن این وهم و ترس بخوابه MS ببینیم بیخیال میشه یا نه!
دیروز معلوم نیست چند نفر تو سراسر جهان بن شدن
من خودم از بکس سایت و رفقا 5 نفر رو شنیدم(و اینکه ایران جمع کو چیکی از لایو بازها رو داره- اگه
زبون چینی بلد بودم بهتون نشون میدادم چقدر چینی دیروز ترکیدن)
ما فقط امار 2 تا سایت رو میبینیم(از این سایتها زیاده)
دوست گلم بنده یک سال و نیم تو لایو هستم و اکثر بچه های فعال لایو رو تو فرند لیست خودم دارم
دیشب داشتیم 12 نفری cod4 میزدیم
شما خواهشا آمار ایران رو چک کن نه آمار چین یا کشور های دیگه .هر وقت کسی از ایران گفت که من واسه ban wave ماکروسافت بن شدم بعد باید ترسید..!!
باز هم به همه دوستان عزیز عرض میکنم از دیسک ها فول اثتیث تو محیط لایو استفاده کنن و دیسک های wave 4 رو اصلا تو دستگاهشون نزارن.
در کل اگه تمام چیزایی رو که عرض کردم رو انجام بدید یعنی از دیسک full path استفاده کنین و فعلا بازی Wave 4 رو تو دستگاه نزارین هیچ مشکلی پیش نمیاد.
فعلا طبق گفته بعضی از بچه ها فریم ور 1.61 اصلا امنیت نداره و فقط بازیهای wave 4 رو اجرا میکنه و باعث شناسایی سریعتر تو لایو میشه.

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
فعلا طبق گفته بعضی از بچه ها فریم ور 1.61 اصلا امنیت نداره و فقط بازیهای wave 4 رو اجرا میکنه و باعث شناسایی سریعتر تو لایو میشه.
دوستان اگه این خبر واقعیت داشته باشه که کلاهمون پس معرکست !!! یعنی حتی اگه با 1.61 بازی های wave 4 رو به صورت افلاین بازی کنیم بعدا مثلا با یک فریموری که در اینده بیاد (1.62 و ...) به لایو وصل شیم باز هم دستگاه شناسایی میشه یا نه ؟

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
دوستان اگه این خبر واقعیت داشته باشه که کلاهمون پس معرکست !!! یعنی حتی اگه با 1.61 بازی های wave 4 رو به صورت افلاین بازی کنیم بعدا مثلا با یک فریموریب که در اینده بیاد (1.62 و ...) به لایو وصل شیم از هم دستگاه شناسایی میشه یا نه ؟
نه خیر اگه حتی فریمور 1.61 رو داشته باشی و به لایو وصل نشی و وایستی تا1.62 که نسخه کامل تر هست بیاد بعد به لایو وصل شی مشکلی نیست چون ms فک نکنم بتونه فریم ور قبلی رو شناسایی کنه
این فریور سر سری و بی دقت ساخته شده توسط هکر ها چون واسه اجرای Wave 4 میخوره و بدردمخفی شدن کنسول در لایو نمیخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر