طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
یوزر و پسورد ADSL که باید در قسمت addistenal setup وارد کنی...
دوست عزیز اون قسمت برای وایرلس هست و شما باید اونجا را خالی بذاری... چون مطمئنا اون قطعه ای که نیازه با وایرلس( اینترنت بی سیم ) وصل بشید را ندارید. پس ا کلا addisrenal setup را خالی بذار و فقط DNS و IP و کلا صفحه اول را پر کن...

موفق باشید.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
منم مشکلم مثله مشکله Xbox Loveهست
به Networkگیر نمیده و رد میکنه ولی به Internetمیرسه Erorمیده
البته یه بار وصل شدم و خیلی هم خوشحال شدم:D و دوتا اپدیت رو هم گرفت و کنسول ری استارت شد وبعد روشن شد و گفت ایمیلتو وارد کن من ایمیلمو زدم و OKرو زدم بعد پیغام داد ارتباط با Xbox Liveقطع شده
از اون موقع هم همش ارور میده
More Infoروهم که میزنم میگه
Your DNS Server Can't Rezolve The Name Of The Xbox Live Servers Or Xbox.Com
همین.حالا هرکی میتونه یه راهنمایی بکنه تا اخر عمر باهاش بازی میکنیم:D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
منم مشکلم مثله مشکله Xbox Loveهست
به Networkگیر نمیده و رد میکنه ولی به Internetمیرسه Erorمیده
البته یه بار وصل شدم و خیلی هم خوشحال شدم:D و دوتا اپدیت رو هم گرفت و کنسول ری استارت شد وبعد روشن شد و گفت ایمیلتو وارد کن من ایمیلمو زدم و OKرو زدم بعد پیغام داد ارتباط با Xbox Liveقطع شده
از اون موقع هم همش ارور میده
More Infoروهم که میزنم میگه
Your DNS Server Can't Rezolve The Name Of The Xbox Live Servers Or Xbox.Com
همین.حالا هرکی میتونه یه راهنمایی بکنه تا اخر عمر باهاش بازی میکنیم:D

شما DNS رو زنگ بزن شرکت بپرس شاید تغییر داده.کلا با DNS اول که وارد کردی بازی کن.اگر به طور مثال 87.56.76.23 هست،شما یک بار 192.168.1.1 رو وارد کن.اگر باز ارور داد همون طور که گفتم زنگ بزن شرکت.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سلام بچه ها.من مودم USB هست. PC م هم کارت شبکه نداره . من چه جوری می تونم به لایو وصل بشم؟
سپهر جان یه کارت شبکه قیمتی نداره .بگیر
از PC اینترنتو Share کن برای X360

سلام بچه ها...
من پروتوکله مودمم بریج هست...و اصلا رو حالت PPPoE جواب نمی ده!
چیکار کنم؟؟؟

پست اول که پدرام زحمت کشیدن توضیح دادن خوندین؟:smile:

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
من تمام آي پي ها و شماره هارو وارد ميكنم
موقع م تست كردن از Network ايراد ميگيره
لطفا راهنماييم كنيد

ويرايش:‌مشكلم حل شد

آخرین ویرایش:

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
وصل شدن با مودم اينترنال

من يك كامپيوتر با مودم اينترنال دارم مدل زولتريكس ايا مي تونم به ايكس لاكس لايو وصل بشم لطفا توضيح بديد

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
من میخوام مودم بخرم ... برم خدمات کامپیوتری بگم یه مودم بده؟ مدلی نوعی چیزی نداره؟ چون سوکت های سر کابل XBOX360 اینترنت یکمی بزرگتر از کابلای تلفنه

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام
من میخوام مودم بخرم ... برم خدمات کامپیوتری بگم یه مودم بده؟ مدلی نوعی چیزی نداره؟ چون سوکت های سر کابل XBOX360 اینترنت یکمی بزرگتر از کابلای تلفنه
شما بهتر صفحات اول را بخونید اقا پدرام توضیح دادن
دوست عزیز شما برای اینکه با 360 برید لایو باید adsl داشته باشید اگه دارید و مودمتون فقط پورت usb داره باید یه مودم 2پورت بخرید که lan هم داشته باشه
البته قبل از اینکه مودم بخرید بهتر یه تماس با پشتیبانی شرکتی که ازش سرویس میگیرید داشته باشید ببینید مودمی که میخواید بخرید را ساپورت میکنن یا نه

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
یک آموزش برای اتصال به لایو!

من با کمک بازیسنتر به لایو وصل شدم.

گفتم این آموزش 1 خطی را بنویسم شاید به درد کسی بخوره.

من اول نمیتونستم وصل بشم اما وقتی این کار را کردم درست شد!

1- کسانی که با ایمیل مشکل دارند باید بشون عرض کنم که آنها باید برن و هاتمیل درست کنند. از سایت www.Hotmail.Com این نکته را هم باید توجه داشته باشند که هنگامی که هاتمیل را درست میکنند باید کشور را آمریکا انتخاب کنند اگر کشور را ایران انتخاب کنند وصل نمیشه.

2- ابتدا کل تنظیمات بخش نتورک را ریست کنید.
سپس شماره DNS را در کادر پایین به صورت دستی تنظیم کنید . ( ای پی و ... را دست نزنید).

توجه : شما باید کاری کنید که به ایجاد کانکشن نیاز نباشد.
برای این منظور پس از اتصال مودم به کامپیوتر در یکی از بروسر های اینترنت 192.168.1.1 را وارد کنید و حالت کانکت را روی Pppoe انتخاب کنید و همچنین یوزر و پسورد را تنظیم کنید. ( با انجام این کار برای اتصال احتیاج به وارد کردن یوزر و پسورد چه در کامپیوتر و چه در ایکسباکس نیست)

اگر مدیران بخش صلاح دونستند میتونن نوشته های من را با صفحه اول تاپیک هم انتقال دهند. ( شاید مفید باشند)

موفق و پیروز باشید!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من با کمک بازیسنتر به لایو وصل شدم.

گفتم این آموزش 1 خطی را بنویسم شاید به درد کسی بخوره.

من اول نمیتونستم وصل بشم اما وقتی این کار را کردم درست شد!

1- کسانی که با ایمیل مشکل دارند باید بشون عرض کنم که آنها باید برن و هاتمیل درست کنند. از سایت www.Hotmail.Com این نکته را هم باید توجه داشته باشند که هنگامی که هاتمیل را درست میکنند باید کشور را آمریکا انتخاب کنند اگر کشور را ایران انتخاب کنند وصل نمیشه.

2- ابتدا کل تنظیمات بخش نتورک را ریست کنید.
سپس شماره DNS را در کادر پایین به صورت دستی تنظیم کنید . ( ای پی و ... را دست نزنید).

توجه : شما باید کاری کنید که به ایجاد کانکشن نیاز نباشد.
برای این منظور پس از اتصال مودم به کامپیوتر در یکی از بروسر های اینترنت 192.168.1.1 را وارد کنید و حالت کانکت را روی Pppoe انتخاب کنید و همچنین یوزر و پسورد را تنظیم کنید. ( با انجام این کار برای اتصال احتیاج به وارد کردن یوزر و پسورد چه در کامپیوتر و چه در ایکسباکس نیست)

اگر مدیران بخش صلاح دونستند میتونن نوشته های من را با صفحه اول تاپیک هم انتقال دهند. ( شاید مفید باشند)

موفق و پیروز باشید!

مطلب شماره 1 شما در صفحه اول قرار خواهد گرفت.
ممنون از توجهت.

milad73

کاربر سایت
Nov 14, 2008
38
من به لایو وصل شدم و xbox رو update کردم و اون ادم رو هم ساختم ولی از من passوuser نخواست و ایمیل
باید چی کار کنم؟
بازی هم نمیتونم به صورت لایو انجام بدم مثل بازی smackdown vs raw

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
فکر کنم شما هنوز گیمرتک رو انتخاب نکردین..

شما باید اول از پروفایلتون خارج بشین بعد از منوی MY XBOX گیمرتکتون رو فعال کنید..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر