طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Lolo!

کاربر سایت
May 26, 2008
84
نام
شروین
salam

من هنوز به live وصل نشدم.چندتا سوال داشتم:
1-برای ارتباتwirelessبینX360 و اینترنت میشه یکی از wirelessآداپتورها رو مستقیما به مودم و دیگری رو به X360وصل کرد؟یعنی کامپیوتری در کار نباشه؟کمی توضیح میدین؟
2-اگر کنسول کپی خور باشه برای اینکه در لایو بن نشه باید چیکار کرد و از چه بازی های کپی خوری باید برای بازی آنلاین استفاده کرد؟
3-اگر بن بشه باید چیکار کرد آیا کپی خورش میپّره؟خراب میشه؟
4-قضیه این ixtreme چیه آیا یه فریمویر مخصوصه؟
5-آیا با آپدیت کردن در ابتدای اتصال با لایو و در دیگر زمانها کپی خور میپره اگر بله چجوری درست میشه؟
ممنون

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من هنوز به live وصل نشدم.چندتا سوال داشتم:
1-برای ارتباتwirelessبینX360 و اینترنت میشه یکی از wirelessآداپتورها رو مستقیما به مودم و دیگری رو به X360وصل کرد؟یعنی کامپیوتری در کار نباشه؟کمی توضیح میدین؟
2-اگر کنسول کپی خور باشه برای اینکه در لایو بن نشه باید چیکار کرد و از چه بازی های کپی خوری باید برای بازی آنلاین استفاده کرد؟
3-اگر بن بشه باید چیکار کرد آیا کپی خورش میپّره؟خراب میشه؟
4-قضیه این ixtreme چیه آیا یه فریمویر مخصوصه؟
5-آیا با آپدیت کردن در ابتدای اتصال با لایو و در دیگر زمانها کپی خور میپره اگر بله چجوری درست میشه؟
ممنون

1. دوست عزیز شما برای ارتباط بی سیم باید مودم Wireless داشته باشید و برای این که XBox 360 هم یه منبع Wireless داشته باشه باید از XBox 360 Wireless Adaptor استفاده کنی که اگر پیدا بشه بالای 80 هزار تومان قیمت داره :

4178J2WM83L.jpg

2. برای این که با خیال راحت Live بازی کنی باید فریمور درایوت رو IXtreme 1.4 کنی(در صورتی که این ورژن نیست) و همچنین بازی هایی که داری باید Full Stealth Patch باشن که با نرم افزار XDVDMulleter می تونی چک کنی که Stealth Patch هستن یا خیر...
3. بن که بشید فقط نمی تونید به XBox Live وصل بشید.دستگاه هیچ مشکلی براش ایجاد نمیشه.به عبارتی دسترسی شما از بخش آنلاین دستگاه بسته میشه. ;)
4. بله یه فریمور هک شده هست که جلوگیری می کنه از اجرای بازی هایی که Stealth Patch نیستن.
5. خیر اصلا نمی پره و شما با خیال راحت هر آپدیتی رو می تونید انجام بدید... ;)

Lolo!

کاربر سایت
May 26, 2008
84
نام
شروین
سلام

ممنون از لطفی که کردی این نرم افزار چک کردن دی وی دی های Stealth Patch و فریمویر IXtreme 1.4 رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام بچه ها می خواستم بدونم چطوری می تونم با laptop به Live وصل شم.قبلا که با Dial Up کارمی کردم مشکلی نداشتم.اما از وقتی که Wireless گرفتم تو چک کردن IP مشکل می ده و دیگه از اینجا به اونور رد نمی شه.اگه می شه کمکم کنید. :(

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بچه ها می خواستم بدونم چطوری می تونم با laptop به Live وصل شم.قبلا که با Dial Up کارمی کردم مشکلی نداشتم.اما از وقتی که Wireless گرفتم تو چک کردن IP مشکل می ده و دیگه از اینجا به اونور رد نمی شه.اگه می شه کمکم کنید. :(

این آموزش رو چک کن :

Code:
http://www.jakeludington.com/xbox/20061208_xbox_network_connection_sharing.html

ممنون از شما.آقا شرمنده این فریمویر رو از کجا بیابم و چجوری بریزم؟

شما بهتر هست کنسول رو ببری یه فروشگاهی مثل NextGen و بدی برات انجام بدن چون باید دستگاه باز بشه.اگر درایوت BenQ باشه یا Hitachi 0079 که 100% روش IXtreme 1.41 نصب هست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Consol جان من خودم دیروز این کارو کردم.IP رو رد کرد ایندفه تو چک کردن DNS موند ؟؟ :((:((:((:((:(( آخه من چه خاکی تو سرم کنم. :crying:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوست عزیز شما DNS رو به صورت Automatic بذارید ببینید جواب میده یا خیر...

این کارم کردم نشود.یکی از بچه ها می گه شاید لپ تاپت با DNS ای اس پی گه اینترنت گرفتی
مچ شده دیگه 360 نمی تونه پیدا کنه.من که از شبکه چیزی سر در نمیارم. یعنی هیچ راهی نداره ؟؟ :((:((

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این کارم کردم نشود.یکی از بچه ها می گه شاید لپ تاپت با DNS ای اس پی گه اینترنت گرفتی
مچ شده دیگه 360 نمی تونه پیدا کنه.من که از شبکه چیزی سر در نمیارم. یعنی هیچ راهی نداره ؟؟ :((:((

شما DNS اول رو DNS ی که ISP داده میزنی و دومی رو 4.2.2.4 ؟

جای DNS اول 192.168.1.1 رو هم امتحان کن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما DNS اول رو DNS ی که ISP داده میزنی و دومی رو 4.2.2.4 ؟

جای DNS اول 192.168.1.1 رو هم امتحان کن.

من اصلا به تنظیمات دست نمی زنم همشون روی اتوماتیکن.این DNS هم که دادین جواب نداد.فکر کنم بی خیال شم بهتر به غیر از خودم شما رو هم اذیت کردم. :(

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
من اصلا به تنظیمات دست نمی زنم همشون روی اتوماتیکن.این DNS هم که دادین جواب نداد.فکر کنم بی خیال شم بهتر به غیر از خودم شما رو هم اذیت کردم. :(
فردین جان منم دقیقا همین مشکل رو داشتم تنها راه اتصال به live برای ما روشیه که امیر(NIK)گفته,منم یا اون روش وصل شدمو به راحتی الان بازی میکنم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

از این آموزش استفاده کن :

Code:
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=5873

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
ban?

man tahala hodoode 10 bar be live connect shodam vali online bazi nakardam.
hala age bekham online bazi konam behtare che kar konam drive man ham hitatchi
hast vali modelesho nemidoonam
mitarsam ban besham rasti oon steath patch ro download kardam hala che karesh konam:ban:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر