طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یه چند تا سوال درباره اتصال اولیه به لایو داشتم:
1- اگه profile ی که می خواد به gamertag تبدیل بشه اسمش وجود داشته باشه چی میشه؟؟
2- میگن برای اولین بار که به لایو وصل میشیم داشبورد آپدیت میشه پس با dialup نباید وصل شد چون طول میکشه و اگه وسطش قطع بشیم همه چی می پره! درسته؟آخه من می خوام فقط فعلا gamertag بسازم.
3- این گزینه clear cache کجاست؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یه چند تا سوال درباره اتصال اولیه به لایو داشتم:
1- اگه profile ی که می خواد به gamertag تبدیل بشه اسمش وجود داشته باشه چی میشه؟؟
2- میگن برای اولین بار که به لایو وصل میشیم داشبورد آپدیت میشه پس با dialup نباید وصل شد چون طول میکشه و اگه وسطش قطع بشیم همه چی می پره! درسته؟آخه من می خوام فقط فعلا gamertag بسازم.
3- این گزینه clear cache کجاست؟؟

1. بهتر هست یه اسم انتخاب کنی که مطمئن باشی وجود نداره توی XBox Live.اگر وجود داشته باشه بهتر هست که قطع کنی و یه اسم بسازی که وجود نداشته باشه.
2.بله داشبورد آپدیت میشه و اگر قطع بشه ممکنه سیستم نرم افزاری قاطی کنه.بهتر هست ببری جایی که ADSL هست و اونجا آپدیت کنی.تا آپدیت هم نکنی اجازه هیچ کاری بهت داده نمیشه.
3.برای این کار می تونی از آموزشی که اینجا نوشتم استفاده کنی :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=13456

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
1. بهتر هست یه اسم انتخاب کنی که مطمئن باشی وجود نداره توی XBox Live.اگر وجود داشته باشه بهتر هست که قطع کنی و یه اسم بسازی که وجود نداشته باشه.
2.بله داشبورد آپدیت میشه و اگر قطع بشه ممکنه سیستم نرم افزاری قاطی کنه.بهتر هست ببری جایی که ADSL هست و اونجا آپدیت کنی.تا آپدیت هم نکنی اجازه هیچ کاری بهت داده نمیشه.
3.برای این کار می تونی از آموزشی که اینجا نوشتم استفاده کنی :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=13456
1.از کجا بفهمیم که وجود داره یا نه چطوری چک کنیم؟
2.با dialup چه قدر طول می کشه؟
3.ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
1.از کجا بفهمیم که وجود داره یا نه چطوری چک کنیم؟
2.با dialup چه قدر طول می کشه؟
3.ممنون

1.دیگه باید یه اسم بذاری که دیگه مطمئن باشی کسی نساخته باشه.وقتی ساخته شده باشه بهت میگه.
2.حدودا 30 دقیقه به بالا

behzad_ps2

کاربر سایت
Nov 10, 2007
56
ببخشید اقا پدرام منظورتون از اینکه بدون اپدیت اولیه هیچ کاری با کنسول نمی شه کرد
یعنی باید کنسول را از همون لحظه اول اپدیت کنیم اگر نکنیم نمیشه بازی کرد واین اپدیتها
چند وقت به چند وقت میان وحجمشون چقدره چون من بدلیل داشتن دایال اپ انلاین بازی
نمیکنم وفقط افلاین میخوام اگه این اپدیتها رو نکنم مشکلی در اجرا پیش میاد ودر ضمن این
اپدیت اولیه رو اقا پیام به همراه کپی خور کردن انجام میدن خیلی خیلی ممنون:blushing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید اقا پدرام منظورتون از اینکه بدون اپدیت اولیه هیچ کاری با کنسول نمی شه کرد
یعنی باید کنسول را از همون لحظه اول اپدیت کنیم اگر نکنیم نمیشه بازی کرد واین اپدیتها
چند وقت به چند وقت میان وحجمشون چقدره چون من بدلیل داشتن دایال اپ انلاین بازی
نمیکنم وفقط افلاین میخوام اگه این اپدیتها رو نکنم مشکلی در اجرا پیش میاد ودر ضمن این
اپدیت اولیه رو اقا پیام به همراه کپی خور کردن انجام میدن خیلی خیلی ممنون:blushing:

منظورم این بود بدون آپدیت اولیه توی XBox Live نمی تونید کاری انجام بدید و باید حتما اول آپدیت کنید.ولی مشکلی برای آفلاین بازی کردن نداری.
این آپدیت های اصلی مثل این که فقط توی پاییز و بهار عرضه میشن البته ممکنه بینشون یه سری آپدیت هایی برای رفع مشکل یا چیزهای دیگه بیا که نمونش همین آپدیت چند وقت پیش بود که هیچ تغییری هم داخل داشبورد و سیستم نرم افزاری کنسول ایجاد نشد و مثل این که فقط کنسول رو برای آپدیت های بعدی آماده می کرد.آقا پیام فقط کپی خور می کنه و کنسول رو به اینترنت وصل نمی کنه. ;) در کل اگر نمی خوای آنلاین بازی کنی اصلا آپدیت ها مهم نیست مگر این که آپدیت های اصلی بیاد و نیازی باشه که انجامش بدی ... ;)

behzad_ps2

کاربر سایت
Nov 10, 2007
56
پس اقا پدرام گل با اینترنت دایال اپ میشه این اپدیتهای اصلی رو با مصیبت انجام داد
یا قطعا با adsl باید بشه در ضمن با adsl 128 راحتر میشه یا نه تشکر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پس اقا پدرام گل با اینترنت دایال اپ میشه این اپدیتهای اصلی رو با مصیبت انجام داد
یا قطعا با adsl باید بشه در ضمن با adsl 128 راحتر میشه یا نه تشکر

بله با مصیبت میشه دانلودش کرد.با ADSL هم میشه دانلودش کرد.قطعا با ADSL با سرعت 128 مگابایت خیلی سریعتر دانلود میشه. ;)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
پدرام من از روش اول خواستم به XBL وصل بشم اما هر کاری میکنم نمیشه
37.gif

هیچ جوره نمیشه
در ضمن سرویس من جوریه که با هر بار ip توش تغییر میکنه,با این حساب من باید هر دفعه ip رو تو 360 ست کنم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام من از روش اول خواستم به XBL وصل بشم اما هر کاری میکنم نمیشه
37.gif

هیچ جوره نمیشه
در ضمن سرویس من جوریه که با هر بار ip توش تغییر میکنه,با این حساب من باید هر دفعه ip رو تو 360 ست کنم؟

نیازی نیست IP تغییر بدی.

IP اول رو 192.168.1.3 میذاری
IP دوم که که Subnet Mask هست رو 255.255.255.0 میذاری و IP سوم که Gateway هست رو 192.168.14.1 میذاری.
DNS اول رو زنگ میزنی از شرکت میگیری و IP دوم رو هم 4.2.2.4 میذاری.
یه تست بگیر اگر وصل نمیشه ارتباط PC با مودم رو قطع کن و تست کن دوباره.اینطوری باید بشه. ;)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
نیازی نیست IP تغییر بدی.

IP اول رو 192.168.1.3 میذاری
IP دوم که که Subnet Mask هست رو 255.255.255.0 میذاری و IP سوم که Gateway هست رو 192.168.14.1 میذاری.
DNS اول رو زنگ میزنی از شرکت میگیری و IP دوم رو هم 4.2.2.4 میذاری.
یه تست بگیر اگر وصل نمیشه ارتباط PC با مودم رو قطع کن و تست کن دوباره.اینطوری باید بشه. ;)
پدرام اون کارارو هم کردم اما بازم نشد
دقیقا وقتی داره تست میکنه از IP ایراد میگیره
مودم هم فقط به 360 وصله!
راستی من سرویسم user &pass داره,اونارو هم میزنم بازم نمیشه.راستی وقتی همه چیزو رو حالت اتوماتیک میزارم.مرحله ی تست تو قسمت ip ایراد نمیگیره به جاش تو DNS گیر میده.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام اون کارارو هم کردم اما بازم نشد
دقیقا وقتی داره تست میکنه از IP ایراد میگیره
مودم هم فقط به 360 وصله!
راستی من سرویسم user &pass داره,اونارو هم میزنم بازم نمیشه.راستی وقتی همه چیزو رو حالت اتوماتیک میزارم.مرحله ی تست تو قسمت ip ایراد نمیگیره به جاش تو DNS گیر میده.

ببین اگر امکانش هست 3 تا IP اول که میدی رو روی اتوماتیک بذار و DNS ها رو دستی وارد کن.احتمال زیاد اینطوری وصل میشه... ;)
فکر کنم برای خودم این بار آخری همینطوری وصل شدم.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
ببین اگر امکانش هست 3 تا IP اول که میدی رو روی اتوماتیک بذار و DNS ها رو دستی وارد کن.احتمال زیاد اینطوری وصل میشه... ;)
فکر کنم برای خودم این بار آخری همینطوری وصل شدم.
پدارم با این کارم نشد.
راستی وقتی user&pass رو وارد میکنم تو همه ی شرایط تو قسمت ip ایراد میگیره.اما وقتی پاکش میکنم اون مرحله رو رد میکنه و تو قسمت DNS ایراد میگیره.

پ.ن:آرزومون شد به این لایو وصل بشیم:D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدارم با این کارم نشد.
راستی وقتی user&pass رو وارد میکنم تو همه ی شرایط تو قسمت ip ایراد میگیره.اما وقتی پاکش میکنم اون مرحله رو رد میکنه و تو قسمت DNS ایراد میگیره.

پ.ن:آرزومون شد به این لایو وصل بشیم:D

IP ها رو دستی وارد کن و DNS رو بذار اتوماتیک.باید همه راه ها رو که انجام ندادی چک کنی...

آخرش خودم باید بلند شم بیام برات درستش کنم... :biggrin1:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
من همه چی رو به صورت دستی وارد میکنم DNS رو هم از شرکت گرفتم ولی باز DNS رو ایراد میگیره !
مودم رو هم کامل از pc جدا کردم ولی فایده نداشت.
من پاشم بیام بوشهر برام درست میکنی:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر