طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی

ahd747

کاربر سایت
Apr 24, 2013
8
نه.برا بازی کردن انلایو شما حتما به گلد نیاز داری.

بعضی ها میگن که همین سیمه ADSlo می زنی به XBOX دیگه live هستی

اینا قضیشون چیه؟

---------- نوشته در 11:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:12 AM ارسال شده بود ----------

اها 1 ماه گلد مجانی داره؟

من 1 ساله دارم بازی میکنم

یه سال affline

الان بزنم به ADSL

1 ماه گلد مجانی رو داره؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
بعضی ها میگن که همین سیمه ADSlo می زنی به XBOX دیگه live هستی

اینا قضیشون چیه؟

---------- نوشته در 11:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:12 AM ارسال شده بود ----------

اها 1 ماه گلد مجانی داره؟

من 1 ساله دارم بازی میکنم

یه سال affline

الان بزنم به ADSL

1 ماه گلد مجانی رو داره؟
ببین من یه ماه پیش تونستم با اکانت هند یه مجانی بگیرم نمیدونم الان بشه یا نه.ولی حالا امتحانش کنی بد نیست.
اول باید از همه پروفایل هات ساین اوت کنی بعد رجین ایکس باکس رو به هند تغیر بدی.بعد از ریق ایکشس باکس بری یه پروفایل بسازی و بعد یه گزینه برا دریافت یه ماه گلد مجانی میاد.اگه اینیکه که گفتم هنوز کار میکنه میتونی کلا 3 تا پروفایل همین طوری بسازی و از سه ماه گلد مجانی استفاد کنی.(من تو عید تونستم از این راه یه ماه گلد بگیرم.)

ahd747

کاربر سایت
Apr 24, 2013
8
ببین من یه ماه پیش تونستم با اکانت هند یه مجانی بگیرم نمیدونم الان بشه یا نه.ولی حالا امتحانش کنی بد نیست.
اول باید از همه پروفایل هات ساین اوت کنی بعد رجین ایکس باکس رو به هند تغیر بدی.بعد از ریق ایکشس باکس بری یه پروفایل بسازی و بعد یه گزینه برا دریافت یه ماه گلد مجانی میاد.اگه اینیکه که گفتم هنوز کار میکنه میتونی کلا 3 تا پروفایل همین طوری بسازی و از سه ماه گلد مجانی استفاد کنی.(من تو عید تونستم از این راه یه ماه گلد بگیرم.)

میتوونین بیشتر توضیح بدین؟

من حتی نمی دونم رو کدوم برم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
پس اول به ADSL بعد ساین اوت بعد برم تو اینایی که گفتی؟
درسته.بعد باید یه پروفایل هند بسازی که اخرش میگه باید گلد بخری بعد میزنی نمیخوام بعد میگه از اون یه ماه مجانی میتونی استفاده کنی.

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

درسته.بعد باید یه پروفایل هند بسازی که اخرش میگه باید گلد بخری بعد میزنی نمیخوام بعد میگه از اون یه ماه مجانی میتونی استفاده کنی.
اگه بازم اشکالی پیش اومد من در خدمت هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر