طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
این آپدیت جدید رو من زدم no و هيچ چیزی نشد دیگه هم پیغامش نیمد و راحتم دارم بازی میکنم . به نظرم فعلا دست نگه دارید.

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
اقا کمکککککک!!!!من اون پست های اول رو خوندم همه ی کارا رو کردم اما...:( افسوس!وقتی میرم بزنم test xbox live تا مرحله اخر میره یعنی سه تای اول را میره سر آخری eror میده نمیتونه :(!کمک

گاهی اوقات میتستم سر مراحل اول دوم گیر میکنه!!

گاهی اوقت هم البته به ندرت مرحله ی آخرو میره و میخواد آپدیت کنه بازمممم eror میده!!!!لطفا سریع تر جواب بدید من دارم از ناراحتی دغ میکنم :(

shayan2

کاربر سایت
Oct 3, 2011
55
نام
shayan
خب از طریق اینترنت که میتونن بفهمن ما از ایرانیم!
یا باید با چی چی ان بریم؟؟؟
اصلا با xbox مگه میشه با چی چی ان رفت؟؟؟
یعنی وقتی وارد live میشی ادرس میخواد؟؟؟
بعد چه ادرس الکی رو باید بدم؟؟؟
راستی این کدها برای microsoft point که تو سایتا مجانیه واقعیه؟؟؟
مرسی:x

حالا که ما نیازمندیم همه رفتن!!!8-|

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
لطفا کمکم کنید من که میزنم join xbox live مینویسه sorry xbox live isnt supported in this locale لطفا سریع بگید مشکلش چیه؟
حتی وقتی میزنم test xbox live connection هم network هم internetوهم xbox liveرو connected مینویسه نمیدونم چرا میزنم join xbox live مینویسه sorry xbox live isnt supported in this locale لطفا کمکم کنید

آخرین ویرایش:

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
دوستان کمک مودمم رو عوض کردم دیگه وصل نمیشه به لایو همه تنظیمات رو زدم dns و اون پرت ها رو اون تیکه wap service ya mtu
ولی بازم mtu error میده
خسته شدم این مودم هم پیچیدس
symphoy یه مدلش

rock star3

کاربر سایت
Aug 15, 2012
6
نام
مارشال
مال من به اکس باکس لایو وصل میشه ولی میگه باید برای استفاده از سرویس xbox live را اپدیت کنید من اپدیت رو شروع کردم تمام شد وقتی دوباره رفتم انلاین بازی کنم دوباره اپدیت خواست چه کار کنم:((:((

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
دوست من وایمکس مبین نت داره و وقتی میخواد وصل بشه به اینترنت از طریق ایکس باکس به روش وایرلس نمیتونه وصل بشه و کانکشن تست که میزنه تو اینترنت کانکشنش ارور میده لطفا سریع جواب بدیدمدل ایکس باکس اسلیم هست

matin_l_m

کاربر سایت
Mar 3, 2010
37
سلام.
من میخوام که XBOX به اینترنت وصل بشه،خوانده بودم برای WIFI باید دستگاهی سوار بشه، ولی برای من WIFI داره یعتی سرچ که میکنم مدمم رو میاره، مشکلی که نیست؟!
فقط من باره اولم هست که دارم این کار رو انجام میدم، توروخدا اگه نکته ای چیزی هست که باید رعایت کنم بهم بگین ممنون میشم.

saeid

کاربر سایت
Sep 26, 2005
121
نام
سعید
سلام من میخوام برای اولین بار وصل شم اپدیت هم کردم ولی وقتی میخوام وصل شم میگه که بایدlocal و languageرو تغییر بدم من زبان رو englishو local رو هم taiwan گذاشتم یعنی از اول بود ولی ذوباه کانکت میکنم همون پیغام رو میده چیکار کنم

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام.
من میخوام که XBOX به اینترنت وصل بشه،خوانده بودم برای WIFI باید دستگاهی سوار بشه، ولی برای من WIFI داره یعتی سرچ که میکنم مدمم رو میاره، مشکلی که نیست؟!
فقط من باره اولم هست که دارم این کار رو انجام میدم، توروخدا اگه نکته ای چیزی هست که باید رعایت کنم بهم بگین ممنون میشم.
داداش هیچ نکته ایی نیست .تنها چیزی که در لایو مهمه امن بودن دیسک بازی هست.

---------- نوشته در 02:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:13 AM ارسال شده بود ----------

دوست من وایمکس مبین نت داره و وقتی میخواد وصل بشه به اینترنت از طریق ایکس باکس به روش وایرلس نمیتونه وصل بشه و کانکشن تست که میزنه تو اینترنت کانکشنش ارور میده لطفا سریع جواب بدیدمدل ایکس باکس اسلیم هست
داداش من این مشکلو داشتم .ماله من اینجوری درست شد . MAC ADDRESS مودم رو تو فسمت تنظیمات کانکشن ایکس باکس وارد کن .یه جایی هست که نوشته MAC ADDREESS .
یه همچین چیزی .

---------- نوشته در 02:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:15 AM ارسال شده بود ----------

مال من به اکس باکس لایو وصل میشه ولی میگه باید برای استفاده از سرویس xbox live را اپدیت کنید من اپدیت رو شروع کردم تمام شد وقتی دوباره رفتم انلاین بازی کنم دوباره اپدیت خواست چه کار کنم:((:((

اگه LT3 داری باخیال راحت اپدیتش کن مشکلی نیست

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگه میشه آموزش تصویری با داشبورد lt3+برای slim رو بزارین ممنون می شم من اصلا از اون 4 روش چیزی نمی فهمم.

راحته ... نیاز نیست حتما این آموزش رو با وجود عکس بخونید ...
تا بعد از ظهر مطلب رو تنظیم می‌کنم با داشبورد جدید که مترو دیزاین هست :)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
راحته ... نیاز نیست حتما این آموزش رو با وجود عکس بخونید ...
تا بعد از ظهر مطلب رو تنظیم می‌کنم با داشبورد جدید که مترو دیزاین هست :)
پدارم جون اگر ممکنه اموزشش رو برای ویندوز 7 ام بزار. به اشتراک گذاشتن نت یا دریافت نت از طریق pc و استفاده از ترفیل شکن برای خرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر