طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
داداش ممنون.سوال آخرم جواب بدی یه دنیا ممنون میشم آپدیت من lt3 هستش ولی باید یه gamertage باز کنم ولی نمیدونم این gamertage کجای تنظیماته که برم اونجا تا یه اکانت باز کنم؟

---------- نوشته در 02:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 PM ارسال شده بود ----------

با یکی از پروفایل های توی اکس باکس به لایو برو ( دکمه ی وسط اکس باکس رو بزن بعدش روی connect to the live بزن ) خلاصه بعد از همه ی اینا اکانت لایو درست کن و بعد

از اینکه تموم کردی دیگه پروفایلت یه gamertag به حساب میاد. ( فقط یادت باشه اگر میخوای لایو بازی کنی باید gold membership بخری )

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
با یکی از پروفایل های توی اکس باکس به لایو برو ( دکمه ی وسط اکس باکس رو بزن بعدش روی connect to the live بزن ) خلاصه بعد از همه ی اینا اکانت لایو درست کن و بعد

از اینکه تموم کردی دیگه پروفایلت یه gamertag به حساب میاد. ( فقط یادت باشه اگر میخوای لایو بازی کنی باید gold membership بخری )

داداش حل شد مشکلم الان gametag دارم ولی call of duty wm3 رو باز کردم میخوام آنلاین بازی کنم وقتی میخوام join رو بزنم میگه

the current profile is not allowed to play on xbox live

در حالی که به من gamertag رو داده مشکل از کجاست؟اولین باره لایو بازی میکنم میخوام silver بازی کنم همون رایگان 1 ماهه ولی این خطارو میده؟نکنه بعد این کار برم ایمیلم تایید رو بزنم تا فعال بشه؟
حتی ازم نپرسید که از silver استفاده میکنی یا نه مستقیم میره توی xbox live gold??????????

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
یکی جوابه منو چرا نمیده چرا وقتی توی multiplayer رو میزنم میخوام آنلاین بازی کنم این و میگه

the current profile is not allowed to play on xbox live
این ارور ماله gold هستش داداش.شما اکانتت گلد نیست .باید بری گلد براش بخری:d

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
دوست عزیز من تا حالا از رایگانش استفاده نکردم اولین باره آکبندشو گرفتم الان gamertag دارم ولی رایگانو نمیدونم از کجا فعال کنم مسیرشو میتونی بگی؟همون یک ماه رایگان و میگم

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوست عزیز من تا حالا از رایگانش استفاده نکردم اولین باره آکبندشو گرفتم الان gamertag دارم ولی رایگانو نمیدونم از کجا فعال کنم مسیرشو میتونی بگی؟همون یک ماه رایگان و میگم
والا دیگه اینشو نمیدونم که کجا فعال میشه .ولی دو روز پیش تو یکی از همین پستها بود که گفته بود باید حتما بری گلد بخری.نمیدونم قضیش چیه !من 1 ماه پیش رفتم برای یه نفر لایوشو وصل کردم یه ماه گلدو نمیداد .منم گیمرتگشو پاک کردم و یکی دیگه براش ساختم دیدم همینجوریه .ناچارن براش 3 ماه گلد خریدم.

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
تو رو خدا یکی یه ادرس درست به من بده تو قسمت اطلاعاتش گیر کردم

2 تا ادرس شهر میخواد نمیدونم از کجا بیارم؟

از این سایت هم استفاده کردم ولی قبول نمیکنه میگه پستال کد با شهرت همخونی نداره

http://www.fakenamegenerator.com/gen-random-us-us.php

آخرین ویرایش:

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
داداش اصلا رایگانو چی مینویسه تو وسط تنظیمات شاید من ندیدم یا متوجه نشدم؟
به من که gamertag رو داد رفت مستقیم xbox live gold
دادا یه گلد بخر ردیفه . یکی از همین بچه های همینجا بود می فروشید . قیمتشم زیاد نیست ، 30 تومن برا سه ماه . یعنی ماهی ده تومن ;;) . اگه خواستی بگو تا خصوصی برات شمارشو بدم . حقیقتش خودم نمی شناسمش . فقط آگهیش رو دیدم .

و اما مشکل خودم : دوستان این مشکل ما حل نشد . چه بکنیم ؟ تو رو خدا یه مردی جواب بده . این عین عکس زیر به اینترنت وصل نمیشه .

07_wireless_internet-failed.jpg

چیکار کنم ؟ اینترنت پارس آنلاین 256 دارم ، اهواز هستم ، 360 اسلیم دارم ، با wifi وصل میشم ، این چیزای مال وایفای که تو 360 نشون میده هم پر پر هستن . عین اینا که تو اینن :

available-networks-wireless-s-m.jpg

جان من زود جواب بدین . من می خوام تو تابستون ذخیره کنم برا زشستون . ( خوشی ذخیره کنم :d )

DARKSIREN

کاربر سایت
Jul 3, 2012
24
تو رو خدا یکی یه ادرس درست به من بده تو قسمت اطلاعاتش گیر کردم

2 تا ادرس شهر میخواد نمیدونم از کجا بیارم؟

از این سایت هم استفاده کردم ولی قبول نمیکنه میگه پستال کد با شهرت همخونی نداره

Generate a Random Name - Fake Name Generator

منم همین مشکل رو دارم.

2 جا برای billing adress و city و شماره تماس داره.آدرس رو میزنم میگه پستال کد با آدرس همخوانی نداره در صورتیکه درست می باشد.

از دوستان کسانی که این مشکل رو ندارند بی زحمت تنظیماتی رو که خودشون وارد کردند رو اینجا بذارند تا مشکل ما هم حل بشه.ممنون.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
منم همین مشکل رو دارم.

2 جا برای billing adress و city و شماره تماس داره.آدرس رو میزنم میگه پستال کد با آدرس همخوانی نداره در صورتیکه درست می باشد.

از دوستان کسانی که این مشکل رو ندارند بی زحمت تنظیماتی رو که خودشون وارد کردند رو اینجا بذارند تا مشکل ما هم حل بشه.ممنون.

دوست عزیز ازین استفاده کنین هر منطقه ای که میخایینو انتخاب کنین الان رو امریکا من میزارم اینجا نخاستین عوض کنین .
لینک

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام.من برای اولین بار میخوام به live وصل شم،یکی لطف کنه و از اول کارهایی رو که باید انجام بدم برام بگه.میدونم اگه تاپیکو بخونم متوجه میشم ولی واقعا تعداد صفحات تاپییک زیاده و از حوصله من خارج(من هیچی از وصل شدن و بازی کردن در live نمیدونم،لطفا از صفر برام توضیح بدین)

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

دوست عزیز مایکروسافت دیگه 1 ماه مجانی نمیزاره حتی اگر اکس باکس رو نو و تازه خریده باشی.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام.من برای اولین بار میخوام به live وصل شم،یکی لطف کنه و از اول کارهایی رو که باید انجام بدم برام بگه.میدونم اگه تاپیکو بخونم متوجه میشم ولی واقعا تعداد صفحات تاپییک زیاده و از حوصله من خارج(من هیچی از وصل شدن و بازی کردن در live نمیدونم،لطفا از صفر برام توضیح بدین)

دوست عزیز شما تو گوگل یه سرچ کوچولو بزنین طریقه ساخت پروفایل لایو خودش میاره و راحت به همون طریق بسازین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر