طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام.
من اکس باکسمو ال تی 3 آپدیت کردم.حالا وقتی میخوام برم لایو میگه باید آپدیت دانلود کنی.اگه دانلود کنم بن نشم؟یا هک دسنگاه نپره؟

دوسست عزیز ازین خبرا نیست راحت اپدیتش کن موفق باشی .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
آقا ما یه اکانت 3 ماهه گرفتیم که تا شب به دستمون میرسه.متاسفانه باید زود استفاده بشه.اگه میشه راهنمایی کنید.:

1.آقا کد گلدو کجا باید بزنیم؟
2. این آدرس و زیپ کدو بعد از اینکه کدو زدیم میخواد؟

3.از کجا بفهمیم که چقد تا انقضا مونده؟
4.منکه بدون گلد میرفتم تو بازی از لایو دیس کانکت میشد الان که گلد و میزنم دیگه نمیشه؟

ʌʍir Rәzʌ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
51
نام
سید امیررضا
برو جلو نترس!
اگه آپدیت کنم.هک دستگاه نمیپره؟مشکلی پیش نمیاد؟
راست میگه دوستمون.برو جلو.قهرمانانه و قوی.نترس.ال تی 3 که کردی انگار دیگه ایکس باکست ارجیناله.البته باید بازی ها هم burner max باشه که بن نشی و الا بن میشی.دیگه بن شدن با این امکانات منتفی شد.راست نمیگم jondollah جان؟
منظورت 100% هستش؟

دوسست عزیز ازین خبرا نیست راحت اپدیتش کن موفق باشی .
پ.ن:دوست عزیز عذر میخوام بعد از دادن پست، پیام شما رو دیدم.به هر حال خیلی ممنون

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آقا ما یه اکانت 3 ماهه گرفتیم که تا شب به دستمون میرسه.متاسفانه باید زود استفاده بشه.اگه میشه راهنمایی کنید.:

1.آقا کد گلدو کجا باید بزنیم؟
2. این آدرس و زیپ کدو بعد از اینکه کدو زدیم میخواد؟

3.از کجا بفهمیم که چقد تا انقضا مونده؟
4.منکه بدون گلد میرفتم تو بازی از لایو دیس کانکت میشد الان که گلد و میزنم دیگه نمیشه؟

1-گوی وسط رو بزن و تو گزینه هاش نگاه کن گزینه redeem code رو پیدا خواهی کرد که باید تو اون بزنی(البته تو کامپیوتر هم اگه بری سایت xbox.com و sign in شی اونجا هم زیر آواتارت چند گزینه هست که یکیش redeem هست که اگه اونو بزنی یه حا میاد که می تونی توش کد رو بزنی.)
2-خیر
3-درست نمی دونم ولی وقتی حدود 1 2 روز مونده به تموم شدن گلد خودش میگه .
4-نه دیگه!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
آقا من الان کدو گرفتم.باید برم تو ریدم کد.؟

اونجا بزنم؟
گوی وسط چیه؟
آدرس اینا نمیخواد گفتی؟
همین الان میخوام.

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
دوستان چقدر كمك كردن خسته نباشين
اون دوست عزيزي كه ميگفت از پارس آنلاين گرفته ولي هيچ اطلاعاتي نداد چي شد پس
يا همش چاخان بود

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اقا یه آدرس.تلفن. بیلینگ چیه؟ از اینا میخواد برای گلد.جون هر کی دوس دارین همین الان بدین.....

---------- نوشته در 11:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:50 PM ارسال شده بود ----------

ماله امریکا.

یه ادرسو و خیابونو تلفن و زیپ کد...همین الان قربانتون.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقا یه آدرس.تلفن. بیلینگ چیه؟ از اینا میخواد برای گلد.جون هر کی دوس دارین همین الان بدین.....

---------- نوشته در 11:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:50 PM ارسال شده بود ----------

ماله امریکا.

یه ادرسو و خیابونو تلفن و زیپ کد...همین الان قربانتون.

اینم خدمت شما دوست عزیز برا امریکاست موفق باشین .

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.من یه مودم zyxel مدل P-660HW-T1 v3 دارم.وقتی میخوام وارد تنظیماتش بشم که nat رو تنظیم کنم ازم رمز میخواد .هر چی وارد میکنم نمیشه.کسی هست بدونه چی رو باید وارد کنم؟

mohsen1299

کاربر سایت
Nov 24, 2011
8
جواب

سلام.من یه مودم zyxel مدل P-660HW-T1 v3 دارم.وقتی میخوام وارد تنظیماتش بشم که nat رو تنظیم کنم ازم رمز میخواد .هر چی وارد میکنم نمیشه.کسی هست بدونه چی رو باید وارد کنم؟
مال من هم از همین مدل هست رمزش این زیریه هست
برای راهمنمایی بیشتر برو اینجا:
Port Forwarding Xbox Live 360 on the ZyXEL P-660HW-D1 - PortForward.com

اما خود من نتونستم nat بسازم توی قسمت Server IP Address چی باید وارد کنم؟؟ بدون وارد کردنش نمی سازه، error می ده؟؟

آخرین ویرایش:

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
مال من هم از همین مدل هست رمزش این زیریه هست

برای راهمنمایی بیشتر برو اینجا:
Port Forwarding Xbox Live 360 on the ZyXEL P-660HW-D1 - PortForward.com

اما خود من نتونستم nat بسازم توی قسمت Server IP Address چی باید وارد کنم؟؟ بدون وارد کردنش نمی سازه، error می ده؟؟
باید همون ip رو که تو ایکس باکست نوشته رو بزنی.مثلا ماله من این بود 192.168.1.9 اینو که زدی برات یه چندتا عدد میاد که مثلا نوشته 80-80.اینا رو باید تغییر بدی.کنار این عددا یه edit هست.اگر سوالی بود بپرس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر