طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام من هر کاری کردم میخوام به xbox live وصل بشم اروره mtu می ده مودمم symphony 4024 از تو تنظیماتمم تغییر دادم بازم نشد adsl 1mb پارس آنلاین دارم . تروخدا بگید چی کار کنم:((
عزيز ناراحت نباش
IE رو باز كن تو ادرس بزن :192.168.1.1
يوزر و پسورد بزن admin
برو Advanced Setup
بعد Wan
بعد برو Edit
next رو بزن
حالا Bridging رو انتخاب كن
Next يزن و Save Reboot
حالا تو تنطيمات ايكس باكس يرو NETWORK
IP بزار Auto
DNS : 91.98.98.98
دومين DNS:4.2.2.4
حالا يوزر و پسورد ت رو وارد كن
TEST Conecction بزن
و حالشو ببر

omidsh

کاربر سایت
Mar 3, 2012
10
داداش دستت درد نکنه از اینکه توجه کردی ولی تنظیماتم و گذاشتم رو bridging دیگه به اینترت وصل نمی شه مجبور شدم دوباره بذارم رو pppoe تا به اینترنت وصل بشه

---------- نوشته در 07:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:27 PM ارسال شده بود ----------

omidsh

کاربر سایت
Mar 3, 2012
10
داداش خیلی خیلی ممنون درست شد ولی می خواد به live بشه error میده اپدیت کن من تازه LT3 زدم رو دستگام از بین نمی ره؟ کپی خورش لز بین نمیره؟
بازم ممنون که سوالامو جواب می دی خیلی زحمت دادم

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
داداش خیلی خیلی ممنون درست شد ولی می خواد به live بشه error میده اپدیت کن من تازه LT3 زدم رو دستگام از بین نمی ره؟ کپی خورش لز بین نمیره؟
بازم ممنون که سوالامو جواب می دی خیلی زحمت دادم
سلام
نه نترس اپدیت کن تمام بازیهاهم اجرا میشه من دارم ازی میکنم

omidsh

کاربر سایت
Mar 3, 2012
10
سلام
نه نترس اپدیت کن تمام بازیهاهم اجرا میشه من دارم ازی میکنم

دستت درد نکنه

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:27 PM ارسال شده بود ----------

(گیمر) جان من برا بار اول می خوام وصل بشم اون اکنت gold کارمی کنه یا نه بد چجوری

omidsh

کاربر سایت
Mar 3, 2012
10
سلام آقا من تازه دارم وصل می شم live الان می خوام اکانت بسازم تا از اکانت 1 ماهه gold که مجانی استفاده کنم اما از هر چیزی که تو سایت گفته استفاده کردم اما بازم آخرش می گه (billing اشتباهه دوباره سعی کن ) باید چی بزنم 1نفر کلی بهم لطف می کنه بگه؟ :-/

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
من قبلا به لایو وصل شدم(با آپدیت های قبل) ولی الان که میخوام دوباره وصل بشم(با آپدیت 14719)ارور میده! هرکارشم که تو این تاپیک نوشته بوده کردم ولی جواب نداده.
میشه یکی کمکم کنه؟؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
آقا یکی نیست به ما کمک کنه هرچی آدرس تو سایت بود زدم بازم نشد می حوام از 1 ماه مجانیم استفاده کنم

دیگه نمی شه از اوون 1 ماه استفاده کرد مگر اینکه مشخصات یه کارت اعتباری (master cart - visa cart - paypal) رو بهش بدی. قانون جدیدشه.

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام به همه من اولین باره لایو میرم اما گلد مجانی رو بهم نمیده از من اطلاعات کریدیت کارت واین جور چیزارو میخواد میشه یه کد سوری بدم یکی کمککککککککک کنه

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
دوستانی که مشکل کردیت کارت و این جور چیزا رو دارن می تونن از این سایت استفاده کنند برا دادن یک فیک کردیت،شاید بدردشون بخوره
لینک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر