طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام خسته نباشین دوستان اگه کسی ادرس انگلیس برا رفتن به لایو دارین میشه برام پ.خ کنین ممنون میشم ازتون هرجا میرم گیر نمیارم هرچیکه برا ساخت اکانت لازمه ادرس شهر تلفن زیپ کد کد پستی ممنون میشم ازتون زود جواب بدین اگه یه دنیا ازتون ممنون میشم دوستان عزیز فقط پ.خ کنین ممنون میشم .

P@$$w0rd

کاربر سایت
Oct 22, 2011
18
نام
حامد
اقا ای پی ادرس ام رو چ بزارم خودم باید بسازم یا هر چی دلم خواست بزارم میشه یکی به من یک ای پی ادرس بده

---------- نوشته در 05:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

کمک کنید دیگه

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
من مي خوام با مودم Dlink كه از شركت اسيا تك گرفتم وصل بشم ولي تو مرحله آخر كه مي خواد به Live وصل بشه ارور مي ده
از طريق Lan هم وصل كردم ولي بازم تو همون مرحله ارور مي داد
ولي وقتي با پارس آنلاين با سيم وصل مي كنم بدون هيچ مشكلي وصل مي شه
به شركت آسيا تك هم كه زنگ مي زنم مي گن اين مشكل به ما ربطي نداره
خوب حالا كسي مي دونه كه ايراد كار كجاست يا اينكه چطوري مي تونم مشكل خودم رو با اين آسيا تك حل كنم . به نظر شما اگه مودم رو عوض كنم مشكل حل مي شه

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
من مي خوام با مودم Dlink كه از شركت اسيا تك گرفتم وصل بشم ولي تو مرحله آخر كه مي خواد به Live وصل بشه ارور مي ده
خوب حالا كسي مي دونه كه ايراد كار كجاست يا اينكه چطوري مي تونم مشكل خودم رو با اين آسيا تك حل كنم . به نظر شما اگه مودم رو عوض كنم مشكل حل مي شه
سلام
چه اروری میده دوست عزیز؟

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
شما الان توی تنظیمات ایکس باکس dns پارس آنلاین رو زدی؟

---------- نوشته در 09:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:27 PM ارسال شده بود ----------

اقا ای پی ادرس ام رو چ بزارم خودم باید بسازم یا هر چی دلم خواست بزارم میشه یکی به من یک ای پی ادرس بده

---------- نوشته در 05:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

کمک کنید دیگه
اونی که به ایکس باکس میدی؟
رو اتومات بذار خودش درست می کنه

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
همه چی رو وارد کردم . حتی DNS رو هم وارد کردم ولی تو مرحله آخر که می خواد به Live وصل بشه یه ارور می ده که معنی اون رو می گم :
می گه مودم رو خاموش و روشن کن و 30 ثانیه منتظر بمون یا می گه مشکل از NAT می تونه باشه
خلاصه برای من که قبلا هم ایکس باکسم رو به Live وصل می کردم یه مشکل خیلی عجیبه !!!!!

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
همه چی رو وارد کردم . حتی DNS رو هم وارد کردم ولی تو مرحله آخر که می خواد به Live وصل بشه یه ارور می ده که معنی اون رو می گم :
می گه مودم رو خاموش و روشن کن و 30 ثانیه منتظر بمون یا می گه مشکل از NAT می تونه باشه
خلاصه برای من که قبلا هم ایکس باکسم رو به Live وصل می کردم یه مشکل خیلی عجیبه !!!!!

سلام
دوست من تنظیمات مودم را رو حالت دستی( Bridg) بزار و تو قسمت تنظیمات کنسول در قسمت pppoe یوزر و پسورد رو بصورت دستی وارد کن و ببین نتیجه چی می شه. البته قبل این کار 1بار هم نتظیمات روی کنسول هم ریست فکتوری کن

sshman

کاربر سایت
Oct 29, 2011
6
سلام
ببخشید اینجا می پرسم اما از کجا میشه با خیال راحت مایکروسافت پوینت خربد. من دو روزه وصل شدم لایو حالا میگه باید 800 پوینت بدی؟

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
سلام
ببخشید اینجا می پرسم اما از کجا میشه با خیال راحت مایکروسافت پوینت خربد. من دو روزه وصل شدم لایو حالا میگه باید 800 پوینت بدی؟
حتما واسه یکی از بازی ها میخواد و گرنه که الکی پوینت نمی خواد

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
كسي مي تونه به من هم يه كمك يا يه راهنمايي بكنه ؟؟؟؟
من با دو تا مودم مختلف كه يكي از پارس آنلاين و اون يكي براي آسيا تك هستش مي خوام به صورت WIFi يا به صورت LAN وصل بشم تو مرحله آخر كه مي خواد به Live وصل بشه ارور مي ده
ارور براي هر دوتا هم يكي هستش . مي گه مودم رو خاموش و روشن كن و 30 ثانيه منتظر باش و دوباره تست كن يا مي گه ISP تو شايد تو رو محدود كرده براي اتصال به Live
تو پارس آنلاين يه ارور اضافه هم مي ده كه مي گه MTU حداقل 1369 بايد باشه كه اون رو هم درست مي كنم بازم وصل نمي شه
خلاصه اينكه كنسول دوستم رو هم باهاش تست كردم ولي بازم جوابي نگرفتم
اينم بگم كه DNS رو هم وارد مي كنم ولي بازم جوابي نمي گيرم .
لطفا كسي مي تونه يه راهنمايي بكنه

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
من با دو تا مودم مختلف كه يكي از پارس آنلاين و اون يكي براي آسيا تك هستش مي خوام به صورت WIFi يا به صورت LAN وصل بشم تو مرحله آخر كه مي خواد به Live وصل بشه ارور مي ده
ارور براي هر دوتا هم يكي هستش . مي گه مودم رو خاموش و روشن كن و 30 ثانيه منتظر باش و دوباره تست كن يا مي گه ISP تو شايد تو رو محدود كرده براي اتصال به Live
تو پارس آنلاين يه ارور اضافه هم مي ده كه مي گه MTU حداقل 1369 بايد باشه كه اون رو هم درست مي كنم بازم وصل نمي شه
لطفا كسي مي تونه يه راهنمايي بكنه[/(QUOTE]
سلام دوست من
این مشکلی هست که میشه گفت تمام کاربران adsl پارس آنلاین باهاش سرکار دارند. شما مشکل mtu داری. 2تا راه هست برای این مشکل. راه اول این هست که شما به وسیله کابل lan بصورت brigh (دستی) وارد لایو بشی مه برای این کار باید داخل تنظیمات مودم شی و مودم را رو حالت btigh بزاری و یوزر و پسورد را adsl رو به صورت دستی وارد کنسولت کنی. راه دوم این هست که داخل تنظیمات مودم بشی و mtu رو به 1364
تغییر بدی. البته برای این کار مودم باید در حالت pppoe باشه.

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
لطفا كسي مي تونه يه راهنمايي بكنه[/(QUOTE]
سلام دوست من
این مشکلی هست که میشه گفت تمام کاربران adsl پارس آنلاین باهاش سرکار دارند. شما مشکل mtu داری. 2تا راه هست برای این مشکل. راه اول این هست که شما به وسیله کابل lan بصورت brigh (دستی) وارد لایو بشی مه برای این کار باید داخل تنظیمات مودم شی و مودم را رو حالت btigh بزاری و یوزر و پسورد را adsl رو به صورت دستی وارد کنسولت کنی. راه دوم این هست که داخل تنظیمات مودم بشی و mtu رو به 1364
تغییر بدی. البته برای این کار مودم باید در حالت pppoe باشه.
خوب من از آسيا تك هم استفاده مي كنم چه به صورت Lan يا Wifi بازم من با اين مشكل مواجه مي شم . من مي تونم تنظيمات آسيا تك رو عوض كنم و از اون استفاده كنم ولي مي خوام از پارس آنلاين به صورت Wifi استفاده كنم
نمي شه كلكي يا يه راه ديگه از Wifi استفاده كرد
در غير اين صورت WIFi الكي هستش كه رو كنسول گذاشتن

nematnadi

کاربر سایت
Nov 11, 2011
12
سلام.من برای وصل شدن به لایو مشکل دارم.چرا وقتی basic settingرو روی حالت automatic میزارم ip address وsubnet maskوgetewayوprimary dns serverوsecondary dns server رو واسم نمیاره؟من نمیتونم به شبکه وصل بشم

---------- نوشته در 07:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

جان من یکی مشکلم رو حل کنه.میزارم رو اتومات ولی آی پی آدرسم رو درست نمیکنه.همش 0 جلوشونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر