طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
تو کنترل پنل برو به نتورک ستینگ بعدش کانکشنه اترنتو با کانکشنه وایرلش دوتاره با کلید ctrl با هم نگه دار بعد کلیک راست کن و بریدج کانکشنو بزن!
ای برا ویندوز Xp بود!

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام خدمت دوستان عزیز .دوستان من یه بار دیگه هم این سوالو پرسیده بودم که تمام کابلهای مودم وهر چی که لازمه رو درست انجام دادم(برای اتصال به لایو با روش مستقیم).
ولی توو قسمت تست کانکشن وقتی تست رو میزنم توو همون قسمت اول که مربوط به کابل LAN میشه ارورو میده.کابل هم اصلا ایراد نداره .یکی از دوستام بهم گفت که ID MAC کنسول رو به ISP بده کارت راه میفته.قبلا هم همین مشکلو داشتم و از یه ISP دیگه اینترنت گرفته بودم وID MAC روبهش دادم ودرستش کرد .و اما الان از یه ISP دیگه اینترنت گرفتم ولی وقتی رفتم ID MAC رو بهش بدم یه حرف عجیبی زد .اونا گفتن که اگه میخای با این کنسول به اینترنت وصل بشی یا باید اینترنتو به کنسول بدی یا به کامپیوتر .
وباید از یکی از اینا استفاده کنی .یا PC یا CONSOLE.
دوستان اگه راه حلی داره لطفا راهنمایی کنید .ایا یه همچین چیزی هست که من فقط باید از اینترنت برای PC استفاده کنم یا برای CONSOLE?
توضیح:(من از روش مستقیم استفاده میکنم که همون مودم رو مستقیم به XBOXوصل میکنی )
ایا راه حلی هست که من مودم رو ور دارم و به CONSOLE بزنم واگه دلم خواست دوباره به PC بزنم واز اینترنت برای هر دوتا استفاده کنم؟:(

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
مودمت اگه روتر هست خوب برنامه usb رو دانلود کن و نصب و تو تنظیمات مودمت از حالت بریج درش بیار (رمز و پسورد رو تو مد وارد کنی) بعد کابل lan رو به xbox و usb رو به pc بزن.(تنظیمات Xbox رو هم اتوماتیک بدار).
یا اینکه lan رو به pc بزن , اگه هنوز بریج هست رو کانکشنی که ساختی تو تنظیمات و قسمت ادوانس .کانکشن شرینگو رو فعال کن و تو اونقسمت پورت لن ایکباکس رو انتخاب کن تا شر کنه.(فک کنم firewall رو باید خواموش کنی تا ایکس باکس به اینترنت وصل شه)

دوست عزیز فک کنم از منظور من متوجه نشدی .من میخام مستقیم مودم رو به ایکس باکس بزنم.نه xboxرو به اینترنت pc.
از این استفاده میکنم>>>>TP LINK TD-8811

---------- نوشته در 09:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 AM ارسال شده بود ----------

اقا یکی جواب بده.

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوست عزیز فک کنم از منظور من متوجه نشدی .من میخام مستقیم مودم رو به ایکس باکس بزنم.نه xboxرو به اینترنت pc.
از این استفاده میکنم>>>>TP LINK TD-8811

---------- نوشته در 09:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 AM ارسال شده بود ----------

اقا یکی جواب بده.
فک کردم می خوای کاری کنی که هم به PC وصل شی هم XBOX.
خوب برو تو تنظیمات مودمت.
نتورک-WAN و مدش رو رو حالت Bridge بذار.
بعد بزن لن رو به ایکس باکس تو اکسباکست رمز و پس رو وارد کن و کانکت شو.
http://192.168.1.1/

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
میگم اگه تو لایو کانکت نباشیم اام تو پروفایل لایو باشیم اما به لایو کانکت نباشیم با که stealth نداره بازی کنیم مشکلی پیش نمیاره؟؟؟؟

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
سلام
بچه ها من امروز خواستم دستگاهو به لایو وصل کنم.
وقتی مودمو وصل ردم و ایکس باکس لایو رو زدم پبام داد که یک اپدیت موجوده و باید اول اپدیت رو انجام بدی متم وفتی زدمش ارور داد و گفت تست کانکشن کن.

منم وقتی تست کانکشن می کنم می گه mtu پایین داری و برا لایو حداقل باید ۱۳۸۶ باشه.این جریانش چیه؟

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام
بچه ها من امروز خواستم دستگاهو به لایو وصل کنم.
وقتی مودمو وصل ردم و ایکس باکس لایو رو زدم پبام داد که یک اپدیت موجوده و باید اول اپدیت رو انجام بدی متم وفتی زدمش ارور داد و گفت تست کانکشن کن.

منم وقتی تست کانکشن می کنم می گه mtu پایین داری و برا لایو حداقل باید ۱۳۸۶ باشه.این جریانش چیه؟
به اجتمال زیاد شما هم از پارس انلاین سرویس میگیرد برای حل این مشکل به تنظیمات مودم بروید (تو مرورگر کامپیوترتون 192.168.1.1 رو تایپ کنید) بعد به قسمت تنظیمات Wan بروید و حالت مودم رو از Routing یا PPPoE به Bridge تغییر بدید حالا مودم رو یکبار خاموش و دوباره روشن کنید و تو تنظیمات نتورک Xbox به قسمت Additional Setting برید و یوزر نیم و پسورد ISP تون رو اونجا وارد کنید
راستی اگه مودم رو به حالت بریدج ببرید چراغ اینترنت خاموش میشه که مشکلی نداره و به اینترنت وصل میشه
و اینکه اگه به صفحه ی 192.168.1.1 رفتید و پسورد و یوزرنیم خواست هردو رو Admin بزنید اگه نشد 1234 رو امتحان کنید

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
رفیق وقتی گزاشتم رو اون چیزی که گفتی کردم ولی هم چراغ اینترنت خاموش شد هم اینکه واقعا اینترنت قطع شد!
خوب تو قسمت نتورک ستینگ Xbox برو و یوزرنیم و پسورد ISP رو وارد کن
برای کار با ویندوز هم باید که Broadbad Connection بسازی و با اون به اینترنت وصل شی که باز باید یوزرنیم و پسوورد بزنی من 1 ساله دارم تو اینترنت برای رفع این مشکل میگرد و نتاسفانه تنها راهش همینه خیلیا با این راه مشکلشون حل شده

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
من مشکل اینجاست که از ویندوز استفاده نمی کنم و از مک استفاده می کنم.
پس ایراد از پارس انلاینه
اقا دستت درد نکنه،فردا صبح تستش می کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر