طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
کممممممممممممممممممممممک

سلام
از اساتید محترم خواهش میکنم لطفا کمک کنید
من یه اسلیم 9504 دارم . تا 10روز پیش لایو بازی میکردم با اینترنت شاتل. هفته قبل به دلیل مشکلاتی که شاتل داشت قطع کردم و از شرکت پارس آنلاین اینترنت گرفتم. بعد 7روز امروز اینترنت وصل شد و وقتی که خواستم به لایو وصل بشم ارور داد. وقتی تست کانکشن میزنم . ایکس باکس تا قسمت اینترنت کانکت میشه ولی وقتی میخواد به لایو وصل بشه یه ضربدر قرمز رنگ بین اینترنت و ایکس باکس لایو ظاهر میشه.با برنامه XVal_v2.0 که جناب همون داخل سایت گذاشته بودندتست کردم برنامه نشون داد که کنسول بن نشده.راستی چه با کابل وصل شی چه با wifi همین مشکل هست. بنظر شما مشکل کجاست. روی کنسول lt+1.90 نصب هست و بازی های برای لایو هم که بازی میکردم پچ شده بود و اصلا بازی های a.p2.5 رو تو لایو بازی نکردم. بنظر شما مشکل کجاست؟:(:((
ممنون میشم سریع راهنماییم کنید؟ این هم عکس

zuahhsm4c8a9y31vbuud.jpg
[/URL][/IMG]

tlsighxv6mrnpkfgtm8.jpg
[/URL][/IMG]

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
اگه More Info رو میزنی و به MTU گیر میده اشکالی نداره!(مشکله 90 درصد پار انلاینی ها هست)
باید بری تو تنظیماته مودمت و اونو رو حالت بریدج بزاری (قبلش یه بکاپ بگیر) بعد تو قسمت تنظیمات Xbox یوزر نیم و پسورده اینترنتتو وارد میکنی و در کمال تعجب میبینی که به لایو وصل میشه و Nat هم Open هست!

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
اگه More Info رو میزنی و به MTU گیر میده اشکالی نداره!(مشکله 90 درصد پار انلاینی ها هست)
باید بری تو تنظیماته مودمت و اونو رو حالت بریدج بزاری (قبلش یه بکاپ بگیر) بعد تو قسمت تنظیمات Xbox یوزر نیم و پسورده اینترنتتو وارد میکنی و در کمال تعجب میبینی که به لایو وصل میشه و Nat هم Open هست!
سلام
رفتم توی تنظیمات قسمت mode روی routing بود وقتی mode رو به bridge تغییر میدم کلا اینترنت قطع میشه. مارک مودم هم زاکسل هست؟

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
نه اشکال نداره چراغ اینترنت خاموش میشه ولی وصل میشه به اینترنت
سلام .آره حق با شما بود. وصل شدم ممنون. ولی یه مشکل وقتی مودم میره به حالت brige وایرلس مودم از کار میوفته و باید با کابل شبکه وصل شد و اگه بخوای دوباره وایرلس رو بکار بندازی باید تنظیمات مودم رو به حالت اولیه برگردونی. راهی نداره که بشه وقتی مودم تو حالت brige هست از وایرلس هم استفاده کرد؟ اگه یه مودم دیگه بگیرم مشکل هل میشه یا مشکل از طرف شرکتی هست که adsl میده. ینی هر مودمی که بگیری باید تنظیماتش روی brige باشه؟

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
سلام .آره حق با شما بود. وصل شدم ممنون. ولی یه مشکل وقتی مودم میره به حالت brige وایرلس مودم از کار میوفته و باید با کابل شبکه وصل شد و اگه بخوای دوباره وایرلس رو بکار بندازی باید تنظیمات مودم رو به حالت اولیه برگردونی. راهی نداره که بشه وقتی مودم تو حالت brige هست از وایرلس هم استفاده کرد؟ اگه یه مودم دیگه بگیرم مشکل هل میشه یا مشکل از طرف شرکتی هست که adsl میده. ینی هر مودمی که بگیری باید تنظیماتش روی brige باشه؟
مشکل MTU نیست ! شما صفحه اول رو بخون یک جا NAT نوشته . اون رو انجام بدی درست میشه

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
داداش من مودم وایرلس دارم
اما با کابل لن به pc وصله
بعد اگه بخوام کابل لن رو وصل کنم پشت ایکس باکس (اسلیم)
باید از چه روشی لایو رو راه اندازی کنم ؟
از روش adsl?

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
داداش من مودم وایرلس دارم
اما با کابل لن به pc وصله
بعد اگه بخوام کابل لن رو وصل کنم پشت ایکس باکس (اسلیم)
باید از چه روشی لایو رو راه اندازی کنم ؟
از روش adsl?
روش شیر کردن اینترنت بین pc و xbox تو تاپیک زیر به 2روش توضیح داد شده!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=5873
اول روش 2رو امتحان کن خیلی راحته

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان کمک میخوام من با مودم وایر لس لپ تاپ رو به اینترنت وصل میکنم حالا میخوام که ایکس باکس رو به لپ تاپ وصل کنم و از اینترنت وایرلسش برای وصل شدن به لایو استفاده کنم ولی هرکاری میکنم نمیتونم ایکس باکس و لپتاپ رو به هم وصل کنم همش ارور ip میده همه چیز هم رو اتومات میزارم
یک جوون مرد پیدا میشه یه کمکی کنه؟؟؟

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
دوستان کمک میخوام من با مودم وایر لس لپ تاپ رو به اینترنت وصل میکنم حالا میخوام که ایکس باکس رو به لپ تاپ وصل کنم و از اینترنت وایرلسش برای وصل شدن به لایو استفاده کنم ولی هرکاری میکنم نمیتونم ایکس باکس و لپتاپ رو به هم وصل کنم همش ارور ip میده همه چیز هم رو اتومات میزارم
یک جوون مرد پیدا میشه یه کمکی کنه؟؟؟

من خودم يبار اينكارو كردم شد
بايد تيك شيرينگ كانكشنارو برداري بعد كانكشن وايرلس و اترنت رو باهم انتخاب كني و روي bridge كليك كني
خيلي بد گفتم اره؟
چون كامپيوتر دم دستم نيست

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
من خودم يبار اينكارو كردم شد
بايد تيك شيرينگ كانكشنارو برداري بعد كانكشن وايرلس و اترنت رو باهم انتخاب كني و روي bridge كليك كني
خيلي بد گفتم اره؟
چون كامپيوتر دم دستم نيست
افتضاح گفتی :d
یه بار درست دقیق بگو باید چیکار کنم!!
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر