طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
سلام نمیدونم این تکراری هست یا نه ولی اگه تکراری بود بعد جواب دادن پاک کنید اخه ضروریه
اقا من با کابل لن از وایرلس pc وصل کردم به ایکس باکس بهد allow sharing هم تیک زدم ولی تا مرحله ی نتورک رو میره ولی بعد ارور میده و خارج میشه لطفا کمکم کنید

---------- نوشته 10-08-2011 در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 09-08-2011 در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

مشکلم dns هست اخه از این تعجب میکنم همین 1 هفته پیش قبل اینکه اپدیت 1.91 رو بکنم بدون هیچ دستکاری عین اب خوردن وصل میشد ولی الان ارور میده جون هرکی دوست دارین کمک کنید :d دارم روانی میشم​

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :

من الان با usb کامپیوتر رو به اینترنت وصل کردم و کابل ایکس باکس رو با همون کابل مخصوص وصل کردم به کارت شبکه کامپیوتر .
مودمم هم روی حالت اتو کانکت هست . من الان برای share اینترنت باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویندوزم هم 7 هست .

......................................................................................................................
اصل مشکلم اینه فکر کنم با این روش ردیف بشه .

مشکلم :

وقتی میخواهم کانکت بشم میگه MTU رو بزار روی 1364
زنگ زدم به پارس آنلاین گفت باید مودمو بزاری رو حالت bridge

.................................................................................................

فقط تورو خدا یکی بهم کمک کنه که تابستونم به باد رفت

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
دوستان من دو تا سوال داشتم اگه میدونید بگید:
1_اول اینکه چجوری میتونم از وی پی ان برای XBOX استفاده کنم.
2_دوم اینکه چجوری میتونم این FIREWALL مودم رو OFF کنم مودم من ZYXEL هست مشکل من اینجاست که تو بخش تنظیمات مودم(192.168.1.1)قسمت تنظیمات فایروال وجود نداره :(لطفا راهنمایی کنید.

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :

وقتی میخواهم وصل بشم این ارور رو میده . میگه mtu رو بزار روی 1364 .

اینم عکس اررور :
http://solutions.xbox.com/en-US/PublishingImages/testfailedmtu.jpg

تورو خدا کمک کنید .
در ضمن مودمم هم تنظیمی نداره که بتونم اونو تغییر بدم . ممنون

---------- نوشته 11-08-2011 در 12:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 10-08-2011 در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

توجه توجه

من الان تو همین تاپیک که خوندم دیدم خیلی ها که از پارس آنلاین سرویس میگیرن .
این ارور mtu رو دیدن .

آیا کسی هست توضیح بده ؟؟؟؟؟؟؟
کیا این مشکلو دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیا پارس آنلاین دارن و تونستن وصل بسن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سری جواب بدین لطفا . ممنون

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
وقتی می خوایم nat رو تغییر بدیم و با اون ip وارد میشیم ، تو قسمت یوزر نیم و پسورد چیو بنویسم ؟ از کجا باید این دو تا رو بیارم ؟

مودمم مال مبین نته :(

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام دوستان :

وقتی میخواهم وصل بشم این ارور رو میده . میگه mtu رو بزار روی 1364 .

اینم عکس اررور :
http://solutions.xbox.com/en-US/PublishingImages/testfailedmtu.jpg

تورو خدا کمک کنید .
در ضمن مودمم هم تنظیمی نداره که بتونم اونو تغییر بدم . ممنون

---------- نوشته 11-08-2011 در 12:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 10-08-2011 در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

توجه توجه

من الان تو همین تاپیک که خوندم دیدم خیلی ها که از پارس آنلاین سرویس میگیرن .
این ارور mtu رو دیدن .

آیا کسی هست توضیح بده ؟؟؟؟؟؟؟
کیا این مشکلو دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیا پارس آنلاین دارن و تونستن وصل بسن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سری جواب بدین لطفا . ممنون
داداش خیلیا این مشکلو دارن تنها راه گذاشتن مودم رو حالت بریدجه توضیحات بیشتر میخوای پیام خصوصی بده

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با این روش سرعت اینترنت کم نمیشه؟

حقیقتش من تست نکردم ببینم سرعت کم میشه یا نه.اما شما در کل اگر هم زمان در کنار ایکس باکس از اینترنت با وسایل دیگه استفاده کنید سرعت کم میشه :)

سلام نمیدونم این تکراری هست یا نه ولی اگه تکراری بود بعد جواب دادن پاک کنید اخه ضروریه
اقا من با کابل لن از وایرلس pc وصل کردم به ایکس باکس بهد allow sharing هم تیک زدم ولی تا مرحله ی نتورک رو میره ولی بعد ارور میده و خارج میشه لطفا کمکم کنید

---------- نوشته 10-08-2011 در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 09-08-2011 در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

مشکلم dns هست اخه از این تعجب میکنم همین 1 هفته پیش قبل اینکه اپدیت 1.91 رو بکنم بدون هیچ دستکاری عین اب خوردن وصل میشد ولی الان ارور میده جون هرکی دوست دارین کمک کنید :d دارم روانی میشم

شما DNS ها رو از ISP بگیرید به صورت دستی وارد کنید شاید درست بشه :)
اگر بتونی با کابل LAN مستقیم از مودم به ایکس باکس وصل کنی و کلا دستی IP و ... وارد کنی خیلی بهتر هست.

دوستان من دو تا سوال داشتم اگه میدونید بگید:
1_اول اینکه چجوری میتونم از وی پی ان برای XBOX استفاده کنم.
2_دوم اینکه چجوری میتونم این FIREWALL مودم رو OFF کنم مودم من ZYXEL هست مشکل من اینجاست که تو بخش تنظیمات مودم(192.168.1.1)قسمت تنظیمات فایروال وجود نداره :(لطفا راهنمایی کنید.

1. برای این کار باید اینترنت رو از PC بگیری و در اصل اینترنتی که Share می کنی باید *** روش وصل باشه.
2. من خودم روتر Zyxel دارم یه قسمت Security داره که Firewall زیرمجموعه‌ش هست.اگر این گزینه رو نداری به قسمت WAN برو ببین گزینه Firewall رو داره یا نه ...

کسی از دوستان تنظیمات مودم وایمکس ایرانسل را بلد نیست؟

شما برند مودمت CPE ایرانسلت رو بگو که چی هست :)

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
منظورتون از برند نوع مودم هست؟
از این مودم زردها که سری اول میدادند
modem-dakheli-wimax-irancell.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟