طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

dxhhh

کاربر سایت
Jun 1, 2011
36
بله شما اگر 1 بار آموزشهای صفحه اول رو چک کنید می بینید من این مورد رو ذکر کردم.
تذکر : در صورتی که اینترنت شما داری UserName و Password برای اتصال می باشد حتما باید هر دو رو در Additional Settings نیز وارد کنید.(در کل پیشنهاد می کنم مودم خودتون رو به صورت PPPOE تنظیم کنید که نیازی به Username و Password نباشه)
منظورتون همینه مگه نه؟ خوب من یوزر و پسووردمو وارد میکنم ولی بازم کانکت نمیشم مشکل از کجاست؟
واسه ی تنظیم مودمم باید به آی اس پیم مراجعه کنم یا خودم هم میتونم؟
ببخشید این همه سوال میپرسم:-s

dxhhh

کاربر سایت
Jun 1, 2011
36
دادا من تونستم با همین وینوز سون share رو انجام بدم با استفاده از همون روش سوم فقط با کمی تغییرات اگه میخواستی بگو تا روشش ــو بنویسم و شما هم به همون پست اضافه کنی تا اگه کسی میخواست اینکارو بکنه مثل من به مشکل بر نخوره...:)

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
الکی اسم خودتونا میزارید مدیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا یعنی چون ناظمن باید حتما سریع و بدون وقفه سوالت رو جواب بدن؟؟
من الان 2 3 روزه اینجا سوال پرسیدم کسی جواب قطعی نداده هنوزم به جواب امید دارم.
بگزریم.از ما هم به دل نگیر.
اول اینکه با پینک 600 نری لایو بهتره چون نمی تونی بازی کنی.(شاید باسه دانلود بخای البته)
مودم وایرلس سیگنالش خوبه با 360؟؟(از لحاظ دور یا نزدیک بودن)
در مورد NAT هم باید به تنظیمات مودم وارد چی و یک سری پرت ها رو ادد کنی تا کار در لایو راحت تر شه.
معمولا IP دسترسی به مودم 192.168.1.1 هست.
باز میتونی از تو استتوس کانکشن ، بخش DETAILS یه نیگا به دیفالت گیت وی بندازی و از طریق IP اون وارد شی.
یه یوزر پس میخواد که معمولا admin هست جفتش باز من دقیقا ایرانسل رو نمیدونم ایا مودم هاش رو دست کاری میکنه یا نه.
بعد دیگه تو مدم برند های مختلف فرق داره منو هاش ، اما چیزی که فرمالیته هست باید از تو زیرشاخه NAT ، دنباله بخش VIRSUAL SERVERS بگردی و طبق چیزایی که تو پست 1 یا 2 هست پرت های رو رو IP 360 تت ست کنی.
مثلا پرت 3074 که خیلی باسه لایو مهمه
این یه توضیح کلی بود باز من تاحالا با وایمکس ایرانسل و مودم هاش کار نکردم، فقط اگه وارد مودم شدی ستینگاش رو دست کاری نکنی یه وقت!!!!!!

موفق باشی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
الکی اسم خودتونا میزارید مدیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نمی دونم شما واقعا آموزش رو نمی خونید؟بخدا توضیح دادم که NAT کجاست.
واقعا سخته؟یا بد نوشتم؟
NAT هم من در CPE های شرکت مبین نت دیدم که مطمئنم برای ایرانسل هم هست مطمئنا.
اینجا هر ناظمی تا جایی که اطلاعات داشته باشه جواب میده.شاید یه موردی رو منِ ناظم ندونم و یه کاربر بدونه ... اینجا انجمن هست و هر کسی که چیزی رو بدونه به دیگران هم کمک می کنه ...
شما هم یه مقدار وقت بذار هم آموزش رو با دقت بخون هم بیشتر روی این جوابایی که داده میشه کار کن تا به نتیجه برسی ... مطمئن باش اگر واقعا جایی گیر کنی راهنمایی میشی اینجا :)

هنگام باز کردن پورت های NAT حتما اسم باید XBOXLIVE1 باشه یا اسم اختیاریه؟

اختیاریه دوست خوبم شما اصلا دوست داری اسم خودت رو بذار... :)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من خودم مشکلما حل کردم تا حدودی ولی نمیدونم چرا وقتی وارد بازی میشم دیسکانکت میشم
کسی میدونه؟

می تونه از پینگ باشه
از فعال نکردن NAT هم می تونه باشه.
شما اگر بتونی روی اینترنت دیگه ای به غیر از اینترنت خودت تست کنی که ببینی اونجا هم مشکل قطعی بعد از ورود به بازی داری یا نه خوبه ... :)

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام و خسته نباشيد به ناظم گُل.

خيلي وقت پيش (پارسال):d من به مشكل MTU برخوردم ديگه بي خيال لايو شدم از يه زماني به بعد هم اين اتفاق افتاد يعني قبلش خوب بود بعد خراب شد.

ميخواستم ببينم مودمي كه دارم و تنظيمات MTU نداره رو بايد چي كار كنم؟ PSN به راحتي ميره فقط لايو تا آخرين مرحله خوب پيش ميره فقط وصل شدن به لايو ميگهMTU كمه .
مودمم Zyxel هست .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام و خسته نباشيد به ناظم گُل.

خيلي وقت پيش (پارسال):d من به مشكل MTU برخوردم ديگه بي خيال لايو شدم از يه زماني به بعد هم اين اتفاق افتاد يعني قبلش خوب بود بعد خراب شد.

ميخواستم ببينم مودمي كه دارم و تنظيمات MTU نداره رو بايد چي كار كنم؟ PSN به راحتي ميره فقط لايو تا آخرين مرحله خوب پيش ميره فقط وصل شدن به لايو ميگهMTU كمه .
مودمم Zyxel هست .

شما داخل قسمت WAN مودمتون تنظیمات MTU وجود نداره؟
برای حل این مشکل از راه حل های خود مایکروسافت استفاده کن ببین جواب میگیری یا نه :

Code:
http://support.xbox.com/en-us/pages/kb.aspx?kbid=979104

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من خودم مشکلما حل کردم تا حدودی ولی نمیدونم چرا وقتی وارد بازی میشم دیسکانکت میشم
کسی میدونه؟
احيانا وارد بازي ميشيد نميگه بايد اپديت كنيد، بعد شما نميكني و به صورت اتوماتيك ديسكانكت ميشه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر