طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا منم مشكل مشابهي دارم !!!
شايد !

من ايكس باكس رو خريدم و طرف توي خونه به لايو وصل شد راحت !
اما الان تو خونه ي خودم كه مودم با يو اس بي وصله به پي سي و با اون كابل lan وصل كردم مستقيم از مودم به پشت ايكس باكس
اما وقتي ميرم وصل بشم بخش كانكت بين 360 و مودم رو تاييد ميكنه اما ميزنه كه كانكت نميشه چون پي سي كانفيگور نشده !!! :(

مشكل از كجاست؟ چطوري بايد حلش كنم !!

راستش اينجا رو خوندم اما چيزي دستگيرم نشد

لطفا كمك كنيد كه خيلي ميخوامش

nima vilon

کاربر سایت
Nov 28, 2010
12
بچه ها اگه مودم رو با حالت bridge و ساخت اکانت یوزر و پسورد دار در ویندوز اماده کنید و با کابل lan مستقیما وصل بشید به ایکس باکس البته بعد از تنظیم و وصل شدن اینترنت در کامپیوترتون مودم رو رو خاموش و بعد 10 دقیقه صبر کنید و بعد روشن و به ایکس باکی وصل بشید البته فقط در ایکس باکستون هم یوزر و پسورد خطتون رو بدین ولی دست به باقی تنظیمات نزارین و هر دو فیلد رو هم اتوماتیک بزارین راحت وصل میشین البته تو خود محیطش کندی سرعت دارین بخصوص در دانلود ولی تو بازی درست میشه من با فیفا 11 وصل میشم و راحت بازی میکنم اگه تو اشنا کسی دارین که بعلت ساپورت نبودن تلفنش مجبورن از مخابرات دی اس ال گرفته خونش برین و با اکانت ppoe راحت وصل بشین بی هیچ تغییری رو دیفالت کارخانه این قسمت رو ok کنید تا اطلاعات خودتون پاک بشه و بعد با سرعت نجومی وصل و ابدیت و خلاصه هر دانلودی که دارین با سرعت عالی انجام بدین بنظر میاد هر چی هست تقصیر مخابراته چون روی isp ها محدودیتی میزاره ولی رو خط خودش نمیزاره

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بچه ها اگه مودم رو با حالت bridge و ساخت اکانت یوزر و پسورد دار در ویندوز اماده کنید و با کابل lan مستقیما وصل بشید به ایکس باکس البته بعد از تنظیم و وصل شدن اینترنت در کامپیوترتون مودم رو رو خاموش و بعد 10 دقیقه صبر کنید و بعد روشن و به ایکس باکی وصل بشید البته فقط در ایکس باکستون هم یوزر و پسورد خطتون رو بدین ولی دست به باقی تنظیمات نزارین و هر دو فیلد رو هم اتوماتیک بزارین راحت وصل میشین البته تو خود محیطش کندی سرعت دارین بخصوص در دانلود ولی تو بازی درست میشه من با فیفا 11 وصل میشم و راحت بازی میکنم اگه تو اشنا کسی دارین که بعلت ساپورت نبودن تلفنش مجبورن از مخابرات دی اس ال گرفته خونش برین و با اکانت ppoe راحت وصل بشین بی هیچ تغییری رو دیفالت کارخانه این قسمت رو ok کنید تا اطلاعات خودتون پاک بشه و بعد با سرعت نجومی وصل و ابدیت و خلاصه هر دانلودی که دارین با سرعت عالی انجام بدین بنظر میاد هر چی هست تقصیر مخابراته چون روی isp ها محدودیتی میزاره ولی رو خط خودش نمیزاره

دوست عزيز من با ppoe بودم
يبار ديگه تلاش ميكنم
مرسي

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا ممنون من كانكت شدم !!
اما هر دفعه كه ميرم توش اپديت ميخواد ازم !!
اين به واسطه ي پارتيشن بندي جداگانه ي هارد اكسترنال معمولي هست ديگه درسته؟
يعني توي هر پارتيشني كه به اسم Xbox ميسازم توي هارد بايد يك اپديت بشم؟

ama-dragon

کاربر سایت
Feb 28, 2011
19
آقا سلام

من یک مشکل جدی داشتم.اینترنت ما از مدل کابلی هست یعنی بالای خونه دیش گذاشتن اینترنت رو مستقیم میگیریم .پهنای باند هم 100مگ:dهست ولی به دلیل اینکه خونه ی ما 150 واحد هست بهمون 512 ک:dمیدن.برای اتصال باید یک کابل شبکه رو که از توی دیوار دراومده را:dبه کامپیوتر وصل کنیم و به صورت broadband conection(ppope) d; بریم و یک user passکه داریم رو بزنیم و وصل شیم اما من موندم که چجوری با ایکس باکس وصل شم
درضمن اون سیمی که از تو دیوار در اومده کوتاهه و به 360 نمیرسه آیا مبدلی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنین

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
کمکم کنید
من هیچجوره نمیتو نم به liveوصل بشم مودممو آوردم پیش 360 همون چیز هایی رو که گفتید میزنم کانکت نمیشه ...حتی چراغ های adsl-internet رو مودم روشن نمیشه ولی وقتی مودمو میزنم به pc همهی چراغ ها روشن میشه باید چی کار کنم

ama-dragon

کاربر سایت
Feb 28, 2011
19
آقا سلام

من یک مشکل جدی داشتم.اینترنت ما از مدل کابلی هست یعنی بالای خونه دیش گذاشتن اینترنت رو مستقیم میگیریم .پهنای باند هم 100مگ:dهست ولی به دلیل اینکه خونه ی ما 150 واحد هست بهمون 512 ک:dمیدن.برای اتصال باید یک کابل شبکه رو که از توی دیوار دراومده را:dبه کامپیوتر وصل کنیم و به صورت broadband conection(ppope) d; بریم و یک user passکه داریم رو بزنیم و وصل شیم اما من موندم که چجوری با ایکس باکس وصل شم
درضمن اون سیمی که از تو دیوار در اومده کوتاهه و به 360 نمیرسه آیا مبدلی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنین
ممنون از جواب کاملتون :-/.مشکل حل شد.:d

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
با سلام به دوستان آقا من به لایو وصل شدم اما موقعی که بازی مثل فیفا 11 و یا نیدفور اسپید را می زارم مگه کانکشنت ارور داره اما تو لایو هست مشکل از کجاس ممنون

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
کمکم کنید
من هیچجوره نمیتو نم به liveوصل بشم مودممو آوردم پیش 360 همون چیز هایی رو که گفتید میزنم کانکت نمیشه ...حتی چراغ های adsl-internet رو مودم روشن نمیشه ولی وقتی مودمو میزنم به pc همهی چراغ ها روشن میشه باید چی کار کنم
شرمنده من یکم سریشم ..بابا میخام وصل شم به لایو mkv نگاه کنم باید چی کار کنم تا بتونم mkv نگاه کنم؟؟

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
سلام دوستان*من بازی هایی قبیل تنیس رو میتونم آنلاین بازی کنم اما بازی فیفا رو نمیتونم*تاحالا هم به فیفا وصل نشدم*ممنون میشم راهنمایی کنید

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
من امروز تازه مودمم رو وصل کردم به ایکس باکس برای لایو همه مراحل درست بود همه چیز رو آپدیت کرد ولی چجوری می تونم join Live کنم وقتی اون رو می زنم بازم می نویسه آپدیت کنم چجوری می تونم به قسمت market place وارد بشم؟ لطفا یکی راهنماییم کنه.

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
آقا کسی منو راهنمایی نمی کنه؟ من بالاخره به لایو وصل شدم ولی یه مشکل دارم یکی از بازیهاشو زدم دانلود روی هارد سیو بشه ولی حجمشو که دیدم گرخیدم 1 گیگ بود آخه سرعت اینترنت من 128 هست، ولی دانلود رو قطع کردم حالا اون فایل بازی رو هارد مونده و پاک نمیشه چجوری پاکش کنم لطفا یه راهنمایی بکنید.:-o

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان منم کابل لن رو از پشت کیس(مادربورد) زدم به پست ایکس باکس
ولی موقع کانکت تو ایکس باکس میزنه can not obtain an ip adreess from your routr..........
ممنون میشم کمک کنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان*من بازی هایی قبیل تنیس رو میتونم آنلاین بازی کنم اما بازی فیفا رو نمیتونم*تاحالا هم به فیفا وصل نشدم*ممنون میشم راهنمایی کنید

خب شما اولا که باید تنظیمات Network رو روی کنسول به صورت دستی انجام بدید.ثانیا باید تعدادی پورت رو در بخش NAT یا Virtual Servers مودمتون وارد کنید برای IP کنسول که بتونید بدون مشکل بازی کنید!

آقا کسی منو راهنمایی نمی کنه؟ من بالاخره به لایو وصل شدم ولی یه مشکل دارم یکی از بازیهاشو زدم دانلود روی هارد سیو بشه ولی حجمشو که دیدم گرخیدم 1 گیگ بود آخه سرعت اینترنت من 128 هست، ولی دانلود رو قطع کردم حالا اون فایل بازی رو هارد مونده و پاک نمیشه چجوری پاکش کنم لطفا یه راهنمایی بکنید.:-o

برای پاک کردن فایل از روی هارد کافیه به قسمت System Settings برید و در بخش مربوط به Hard Drive دنبال اون بازی بگردید.بعد از همونجا گزینه Delete داره می تونید از روی هارد پاکش کنید :)

سلام کسی میتونه یه روشی رو بگه که با چیز پی ان بشه به لایو وصل شد؟آخه خیلی از سرویساش غیر فعاله :(

باید اینترنت رو Share کنید که دنگ و فنگ داره و حوصله می خواد.

دوستان منم کابل لن رو از پشت کیس(مادربورد) زدم به پست ایکس باکس
ولی موقع کانکت تو ایکس باکس میزنه can not obtain an ip adreess from your routr..........
ممنون میشم کمک کنید

شما تنظیمات Network رو در کنسول به صورت دستی انجام بدید ببینید درست میشه یا نه.البته پورت ها رو هم در NAT وارد کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر