طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

iroony70

کاربر سایت
Jul 1, 2010
33
نام
محمد
hi

بار اولم نیست 1 بار دستگام بن شده با این بار میشه بار دوم این که گفتی برای مودم بلد هستم اما وایرلس رو همین کار که برای مودم بود انجام دادم همچیشم رو اتوماتیک هست یک بارم دستی وارد کردم برای من وایرلس هست نه مودم کد امنیتی داره که اونم 1 بار تو قسمت تنضیمات رو حالت open گزاشتم اما نشد موقعی که میخوام به لایو وصل شم این ارور میده از طریق وایرلس theres a problem with your connection select more info for a description of the problem and how you can fix it
اين ارور معمولا مال وقتي كه تنظيما ت ايكس باكس درست نباشه مثلا ip address اون كد امنيتي هم ربطي نداره فقط مال وايرلسه شما همه ي تنظيمات رو دستي بده

آخرین ویرایش:

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
بچه ها يه روتر مي خوام مي خوام بگيرم اولا چه ماركي خوبه بگير دوما هم تنظيمات خاص نرم افزاري مثل مودم داره يا خير هيچ تنظيماتي نداره ؟

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اقا من تا ساعت 7 صبح امروز راحت به live وصل میشدم و بازی میکردم ولی حالا میگه MTU مشکل داره ! قضیش چیه ؟ باید چی کارش کنم ؟ خودش گفته برید تو modem webpage درستش کنید ولی مال من اصلا قسمت MTU نداره ! Help Me

eskan27

کاربر سایت
Jan 8, 2011
30
كمك

سلام
من به شبكه live وصل شدم اما نميتونم online بازي كنم علتش چيه؟
البته1- بن نشدم (مطمعنم)
2-آپديتاشم انجام دادم
3-free silver 1 ماهه هم دارم
4- مهلت رايگان هم زياده چون الان فقط 4 روزه كه به live وصل شدم
5- از اولين روز error ميداد
6- error همون error هست كه تو offlin ميده هست يعني همون error كه اگه of باشي و شبكه رو بزني ميده هست
7- نكات ايمني ديسك رو هم رعايت ميكنم
8- لطفا راهنماييم كنين

آخرین ویرایش:

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
واقعا نیاز به کمک دارم. من مودم رو مستقیم به کنسول وصل میکنم. وقتی میخواد کانکت بشه این ارور رو میده cant obtain an IP address from your router or modem . واقعا اگه کسی این مشکل رو داشته و حلش کرده جواب منو بده.

eskan27

کاربر سایت
Jan 8, 2011
30
واقعا نیاز به کمک دارم. من مودم رو مستقیم به کنسول وصل میکنم. وقتی میخواد کانکت بشه این ارور رو میده cant obtain an IP address from your router or modem . واقعا اگه کسی این مشکل رو داشته و حلش کرده جواب منو بده.
منم اين مشكل رو داشتم
اول برو run و cmd رو بزن داخل cmd بنويس ipcofig و ip addres و mask subne
و default Gataway رو يادداشت كن .
بعدا تو cmd بنويس ipconfig/all و از اينجا هم physical address كه 12 رقم هست بنويس
حالا مودمو به xbox360 وصل كن و اونايي كه نوشتي رو تو تنظيمات شبكه بزن
البته ip addresss رو +10 كن مثلا اگه 192.168.2.2 هست بنويس 192.168.2.12 بقيه رو عين خودشون وارد كن
ok اگه مشكلي داشي بگو ا اگه تونستيم كمك كنيم;)

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
سلام دوستان
من جدیدا وایرلس گرفتم در ویندوز باید به صورت v+p+n کانکت شم یعنی علاوه بر یوزرنیم و پس ورد باید یه ip هم بدم در ps3 و x360 این دو بخش جدان حالا چه کنم که هم بتونم ip بدم هم یوزر و پس رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا چجوری اینترنت رو بین pc و ps3 و x360 شیر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
سلام دوستان
من جدیدا وایرلس گرفتم در ویندوز باید به صورت v+p+n کانکت شم یعنی علاوه بر یوزرنیم و پس ورد باید یه ip هم بدم در ps3 و x360 این دو بخش جدان حالا چه کنم که هم بتونم ip بدم هم یوزر و پس رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اول یه سر به اینجا بزن طریقه share کردن اینترنت بین PC و xbox 360
بعد که کانکشنت شیر شد به V*p+n وصل شو وبعد تو قسمت Properties - advanced تیک شیر کردن V+p+n رو بزن .

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
سلام
من به شبكه live وصل شدم اما نميتونم online بازي كنم علتش چيه؟
البته1- بن نشدم (مطمعنم)
2-آپديتاشم انجام دادم
3-free silver 1 ماهه هم دارم
4- مهلت رايگان هم زياده چون الان فقط 4 روزه كه به live وصل شدم
5- از اولين روز error ميداد
6- error همون error هست كه تو offlin ميده هست يعني همون error كه اگه of باشي و شبكه رو بزني ميده هست
7- نكات ايمني ديسك رو هم رعايت ميكنم
شما آرکید داری یا elite ؟ چون اگه elite داشته باشی خودش اکانت Gold یک ماهه میده با اکانت silver نمیشه بازی کرد فقط میشه به live وصل بشی ولی برای اینکه وارد بازی بشی باید اکانت gold خریداری کنی اگه اکانت خواستی بگو یه جای خوب معرفی کنم خودم از اونجا گرفتم جدیدا
سلام دوستان
وایرلس شما چرا اتوماتیک کانکت نمیشه؟! برای من اتوماتیک وصل میشه به اینترنت توی 360 هم گزینه اتوماتیک رو میذارم شما مشخصات مودم وایرلست چیه؟

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
منم اين مشكل رو داشتم
اول برو run و cmd رو بزن داخل cmd بنويس ipcofig و ip addres و mask subne
و default Gataway رو يادداشت كن .
بعدا تو cmd بنويس ipconfig/all و از اينجا هم physical address كه 12 رقم هست بنويس
حالا مودمو به xbox360 وصل كن و اونايي كه نوشتي رو تو تنظيمات شبكه بزن
البته ip addresss رو +10 كن مثلا اگه 192.168.2.2 هست بنويس 192.168.2.12 بقيه رو عين خودشون وارد كن
ok اگه مشكلي داشي بگو ا اگه تونستيم كمك كنيم;)
حالا این ارور رو میده cant connect to your network hardware using a static ip address

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر