طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
یه بار اولین باری که وصل کردم گفت یه بار مودم را خاموش روشن کن بار دیگه هم رفتم همه تنظیم ات رو اتومات گذاشتم ارور داد تو مر حله اول گفت دستی تنظیم کن این جور هم نشد اخر سر گفت به تو سایت xboxlive نتورک جستجو کن

کسی نیست جواب بده:(:(:(

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
2 تا سوال !
اگه مودم 4 تا پورت داشته باشه میشه همزمان هم از کامپیوتر استفاده کرد هم از لایو؟
دومیشم اینکه من مودمم وایرلسه میشه بدونه اتصال سیم و اینا کاری کرد یا wireless adaptor نخواد ؟
ممنون میشم پاسخ بدین :)

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من یه مشکل دارم،
مودم من خودش روتره و با کابل Ethernet به X360 وصل کردم
حالا میرم Test میزنم با Network و Internet ارتباط برقرار میکنه ولی وقتی به Live میرسه خطا میده و میگه وصل نمیشه!

خوب شماره ارور رو بگو

یا اینکه یک عکس از صفحه بگیر ببینیم مشکل از کجاست
من بعد از کلی جستجو به اینجا رسیدم!:|
http://support.xbox.com/support/en/us/nxe/kb.aspx?ID=979102&lcid=1033&category=xboxlive
وقتی میخوام وصل بشک که فقط میگه نمیشه و میگه برو test connection بعد تست میزنم وقتی به live میرسه خطا میده بعد میگه برو سایت xbox
مودمم D-Link DSL-2640U هست

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
http://support.xbox.com/support/en/us/nxe/kb.aspx?ID=979102&lcid=1033&category=xboxlive
وقتی میخوام وصل بشک که فقط میگه نمیشه و میگه برو test connection بعد تست میزنم وقتی به live میرسه خطا میده بعد میگه برو سایت xbox
کسی میدونه مشکل از کجاست به ما هم بگه!:x

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
2 تا سوال !
اگه مودم 4 تا پورت داشته باشه میشه همزمان هم از کامپیوتر استفاده کرد هم از لایو؟
دومیشم اینکه من مودمم وایرلسه میشه بدونه اتصال سیم و اینا کاری کرد یا wireless adaptor نخواد ؟
ممنون میشم پاسخ بدین :)

بله میتونید مشکلی هم نداره اما سرعت خط کامپیوترتون به شدت پایین میاد

Mativ
شما باید یوزر نیم و پسوردتون رو هم بهش بدید فقط همینا کافیه بقیه تنظیمات رو بذاری رو اوتوماتیک بعدش هم حتما دکمه done رو فشار بدید شما حتی با دیال آپ هم میتونی وصل بشی پس سرعت خط هم تاثیری در متصل نشدنش نداره اشکال کارت احتمال زیاد تو تنظیمات نت هست که باید از تو ایکس باکست درستشون کنی بعد از هر مرحله حتما دکمه done رو بزن

بعدش هم نوع خطا رو نگاه کن چک ببین بن نشدی

Here_snake89

کاربر سایت
May 25, 2007
24
دوستان الان من میخوام برم لایو از کجا میشه فهمید lt1.1 رو دارم ؟

باید مرحله اول از اپدیت رو انجام بدی یعنی dvd key رو استخراج کنی از دستگات بعد بفهمی که lt هست یا نه که اگه lt بود بدون کیت نمیشه استخراج کرد کلا اگر dvdkey در نیومد بدون که lt هست

اکثرا فروشگاهها همینطوری lt نمیریزن مگه اینکه بهشون بگی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,482
نام
Nimo
باید مرحله اول از اپدیت رو انجام بدی یعنی dvd key رو استخراج کنی از دستگات بعد بفهمی که lt هست یا نه که اگه lt بود بدون کیت نمیشه استخراج کرد کلا اگر dvdkey در نیومد بدون که lt هست

اکثرا فروشگاهها همینطوری lt نمیریزن مگه اینکه بهشون بگی

من نفهمیدم دقیقا چی کار کنم میشه ساده تر بگی چیکار کنم دقیق.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843

بله میتونید مشکلی هم نداره اما سرعت خط کامپیوترتون به شدت پایین میاد

Mativ
شما باید یوزر نیم و پسوردتون رو هم بهش بدید فقط همینا کافیه بقیه تنظیمات رو بذاری رو اوتوماتیک بعدش هم حتما دکمه done رو فشار بدید شما حتی با دیال آپ هم میتونی وصل بشی پس سرعت خط هم تاثیری در متصل نشدنش نداره اشکال کارت احتمال زیاد تو تنظیمات نت هست که باید از تو ایکس باکست درستشون کنی بعد از هر مرحله حتما دکمه done رو بزن

مودم خودش USERNAME و PASSWORD میگیره! و نیازی نیست که دستی بدم
بعد موقع تست به اینترنت هم وصل میشه ولی وقتی به Live میرسه پیام خطا میده

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
143
:((دوستان من از اینترنت وایرلس استفاده می کنم.وقتی کابل مودمو وصل می کنم به ایکس باکس و می خوام وصل بشم این پیغامو می ده: cant conect to your network hardware using a static ip address
دیگه نمی دونم چی کار کنم.کمک

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843

Mativ

مودم خودش USERNAME و PASSWORD میگیره! و نیازی نیست که دستی بدم
بعد موقع تست به اینترنت هم وصل میشه ولی وقتی به Live میرسه پیام خطا میده

اگه یکی پیدا بشه بیاد قشنگ برام توضیح بده ممنون میشم
۲ ماهه که میخوام به LIVE وصل بشم و اشتراک بسازم تا آنلاین بزنم ولی نمیشه!
72.gif

یکی بیاد کمک کنه؟! PSN سریع و بدونه دردسر ساختم ولی این اعصابم خورد کرده!
23.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر