طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
دوستان من یک xbox دارم که میخوام باهاش divx پخش کنم اما نمیدونم چرا آپدیت مربوزه رو از روی سایت xbox که میخوام بگیرم ایراد میگیره و اصلا نمیتونم توی لایو برای خودم پروفایل بسازم و وقتی میخواد به صفحه ساخت پروفایل بره اول یه پیغام اپدیت میاد و بعد از چند دقیقه این رو مینویسه xbox live sing up is curently unavailable please try again
من داشبورد رو آگذیت کردم نمیدونم این آپدیت دوم چی هست و اصلا جرا اجازه ورود به قسمت های دیگه رو نمیده
ایا راهی نیست بدونه وصل شذن به live بتونم روش فیلم های divx رو اجرا کن

دوستان یک کمکی به من بکنید ممنون

دوست عزیز تنظیمات XBox Live رو یک بار بگید به چه شکل انجام دادید که جهت حل مشکل راهنماییتون کنیم.

ali Yakuza Nzero

کاربر سایت
Apr 10, 2008
20
دوستان من ديگه خيلى نااميدم لطفا بگيد به كى بگم بياد برام وصل كنه لايو رو؟(مغازه ها-كاربران سايت و...)همه ى هزينه ها روهم پرداخت ميكنم فقط اين لعنتى وصل شه.:(

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوستان من ديگه خيلى نااميدم لطفا بگيد به كى بگم بياد برام وصل كنه لايو رو؟(مغازه ها-كاربران سايت و...)همه ى هزينه ها روهم پرداخت ميكنم فقط اين لعنتى وصل شه.:(
شما ها باید مودم تونو از اون شرکتی که اشتراک گرفتید بگید روی اتوماتیک تنظیم کنه که تا مودم را روشن میکنید وارد اینترنت بشه - من خودم از این روش استفاده میکنم تو صفحه اول هم اموزش داده ای پی اینا رو زدم با همون دفعه اول کانکت شدم کسائی که از روش مودم دستی استفاده میکنند همین مشکلات رو دارند من دوستم میخواست کانکت بشه نمیتونست چون مودمش روی دست تنظیم بوود و دردسرهاش زیاد

آخرین ویرایش:

DonCorleone

کاربر سایت
Nov 19, 2009
32
شما یه جسنجو رو اینترنت کن که بتونی روش Share کردن ویP/ان رو بر روی کانکشن پیدا کنی.اونطور می تونی اینترنت رو با IP یه کشور دیگه استفاده کنی.شاید به این شکل مشکلت حل بشه.
اگر قرار باشه به خاطر سایت XBox باشه الان هیچ کس فکر کنم نباید بتونه به XBox Live وصل بشه.
به نظر من هم نباید مشکل از فیل^%^$%$تر باشه اما هر دستگاه دیگه ای مثل پی ای پس یا لپ تاپ از طریق wi-fi به اینترنت وصل می شن.حتی در قسمت تشخیص acces point( که 2 متر بیشتر با ایکس باکس فاصله نداره)SSID رو با بالا ترین سیگنال تشخیص می ده و Wep رو هم بدون خطایی وارد کردم.اما بازم بین تصویر کنسول و تصویر سیگنال روتر ضربدر میزنه.آخه مشکل چیه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به نظر من هم نباید مشکل از فیل^%^$%$تر باشه اما هر دستگاه دیگه ای مثل پی ای پس یا لپ تاپ از طریق wi-fi به اینترنت وصل می شن.حتی در قسمت تشخیص acces point( که 2 متر بیشتر با ایکس باکس فاصله نداره)SSID رو با بالا ترین سیگنال تشخیص می ده و Wep رو هم بدون خطایی وارد کردم.اما بازم بین تصویر کنسول و تصویر سیگنال روتر ضربدر میزنه.آخه مشکل چیه؟

تنظیمات مودمتون به چه شکل هست؟Bridging یا PPPOE؟

ali Yakuza Nzero

کاربر سایت
Apr 10, 2008
20
شما ها باید مودم تونو از اون شرکتی که اشتراک گرفتید بگید روی اتوماتیک تنظیم کنه که تا مودم را روشن میکنید وارد اینترنت بشه - من خودم از این روش استفاده میکنم تو صفحه اول هم اموزش داده ای پی اینا رو زدم با همون دفعه اول کانکت شدم کسائی که از روش مودم دستی استفاده میکنند همین مشکلات رو دارند من دوستم میخواست کانکت بشه نمیتونست چون مودمش روی دست تنظیم بوود و دردسرهاش زیاد
ميشه بيشتر توضيح بدى؟يعنى من كه از گيتى نت سرويس ميگيرم زنگ بزنم به شركتشون بگم مودم رو اتومات كنن؟امروز زنگ زدم DNS گرفتم گفت اولى 4.2.2.4 دومى 4.2.2.3.ولى بازم درست نشد.

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
ميشه بيشتر توضيح بدى؟يعنى من كه از گيتى نت سرويس ميگيرم زنگ بزنم به شركتشون بگم مودم رو اتومات كنن؟امروز زنگ زدم DNS گرفتم گفت اولى 4.2.2.4 دومى 4.2.2.3.ولى بازم درست نشد.
بله شما بگو میخوام مودمم رو اتوماتیک کنم خودشون انجام میدن اینکار رو -مزیت هاش اینه که دیگه شما نمیخواد usero paas بزنید برای کانکت شدن تا مودم رو روشن کنید خودش کانکت میشه
شما تنظیمات مودم رو توی 192.168.1.1 انجام دادی؟

آخرین ویرایش:

ali Yakuza Nzero

کاربر سایت
Apr 10, 2008
20
بله شما بگو میخوام مودمم رو اتوماتیک کنم خودشون انجام میدن اینکار رو -مزیت هاش اینه که دیگه شما نمیخواد usero paas بزنید برای کانکت شدن تا مودم رو روشن کنید خودش کانکت میشه
شما تنظیمات مودم رو توی 192.168.1.1 انجام دادی؟
آره ديگه همه ى آى پى ها رو از صفحه ى اول برداشتم ولى ميگه مشكلش با DNS هست.

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
سلام بچه ها خسته نباشین
اقا من با LAN میخوام وصل شم
حالا من راه هایی رو که تو صفحه اول گذاشته بودین رو خوندم اما می خواستم ببینم بدون router و modem از طریق pc به xbox میشه وصل شد یا نه
اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم :wallbash:
:thanks:

silverspur871

کاربر سایت
Aug 17, 2010
12
نام
علی داوری
یکی به داد من برسه

آقا من خسته شدم چند روزه داروم درباره ی nat جست و جو میکنم ولی درست نشده. من تولایو بازی میتونم بکنم ولی نمی تونم به بقیه join بشم یا بقیه نمی تونن به من join بشن .
مودم من zyxel p-660ru هست . من طبق این ویدئو که یکی از دوستانم داده بود نتونستم درستش کنم.
http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DOmdqQstkOqs&ei=piJlTJ7EF8Gclge1iPCSDg&usg=AFQjCNHHvI10G6VICEpnD99R2ocVNDAw0Q
اینم عکس تغییرات منه
picture.php

بابا یکی به داد من برسه خسته شدم

shahroozs2

کاربر سایت
Aug 11, 2010
120
سلام
برای بن نشدن چی کار باید بکنم؟ ایا استفاده از iXtreme 1.51 کافیه؟
چه جوری میشه فهمید ایا این فریمور روی xbox من نصبه یا نه؟ چون من من از دیسکت بوت برای بازی ها استفاده میکردم ولی درایوم خراب شد ودادم یه نوشو انداختن روش و دیگه بازی ها بدون دیسکت بوت اجرا میشه و روی درایو خرابم lite-on نوشته.
ممنون

آخرین ویرایش:

evony

کاربر سایت
Jun 23, 2010
109
من همه چیز رو وارد کردم.
تنظیمات PPPoE رو هم وارد کردم ولی نمیدونم برای advanced settings چی باید وارد کنم.
در ضمن مودم من smc و ip اون هم 192.168.2.1 هست.
و اتصال بین xbox 360 و network برقرار میشه ولی بین network و xbox live قطع میشه.
مشکلم کجاست؟
لطفا راهنمایی کنید.

tech

کاربر سایت
Oct 10, 2008
43
نام
ali
سلام بچه ها امروز رفتم نمایندگی بشون گفتم می خوام به xbox live وصل بشم ولی از ip هی ایراد میگیره گفت احتمالن از mac ادرسه بد زنگ زد برام برداشتنش بد اومدم خونه دوباره مودمو زدم و وصل شد:d احتمالن کسایی هم که xbox از ip ایراد میگیره مربوط به mac ادرسه برن ور دارن دورسا می شه ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر