طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

isina

کاربر سایت
May 19, 2010
3
به لطف بروبچ شاخ سایت من تونستم از test coonection سر بلند بیرون بیام و کانکت شم!
اما حالا چیکار کنم؟
چجوری اکانت بسازم و وقتی ساختم کجا وارد کنم؟
(و بگم من چند تا پروفایل دارم!!)

ممنون میشم بچه های حرفه ای کمکم کنن;)

چرا کسی جواب نمیده :confused:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
به لطف بروبچ شاخ سایت من تونستم از test coonection سر بلند بیرون بیام و کانکت شم!
اما حالا چیکار کنم؟
چجوری اکانت بسازم و وقتی ساختم کجا وارد کنم؟
(و بگم من چند تا پروفایل دارم!!)

ممنون میشم بچه های حرفه ای کمکم کنن;)

بعد از Test Connection به یکی از قسمت های Games Marketplace، Video Marketplace، Friends (فرقی نداره) رفته و در اون بخش گزینه Join Xbox LIVE رو انتخاب کنید، اگر همه چیز درست باشه، بعد از کمی صبر، از شما در خواست وارد کردن یک Email ID Windows رو میکنه که باید برای خودتون یک Hotmail از قبل درست کرده باشید، ID و Pass خودتون رو وارد کنید، قسمت های بعدی سوالات ساده ای رو می پرسه که الان دقیق لیست سوالاتش یادم نیست ولی بسیار ساده هستند تا میرسید به انتخاب GamerTag که چیزی مثل ID yahoo هست و نباید مشابه داشته باشه.

در آخر کار سوال میکنه که عضو Gold membership هستید (اعتبار خریداری کردید) و یا نــه، پیغام رو منفی اعلام میکنید، چون کنسول برای اولین بار هست که به XBL وصل شده و به صورت پیش فرض یک ماه اکانت Gold رایگان داره، بلافاصله Gold رایگان برای تایید و ثبت قرار میگیره.

این کار رو میتوانید تا سه با انجام بدید (طبق گفته های اعضای سایت) و طی سه ماه، سه بار اکانت رایگان یک ماه ـه Gold دریافت کنید با سه پروفایل جدا.

برای ورود دفعات بعدی دیگه فقط کافی هست از بخش switch Profile اکانت Live ای که ساختید رو انتخاب کنید که وصل بشید به XBL

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عزیزان یه ادرس میزارین از کالیفرنیا لوس انجلس و یه شماره تلفن
میخوام دستکاریش کنم تا شاید درست شد :biggrin1:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عزیزان یه ادرس میزارین از کالیفرنیا لوس انجلس و یه شماره تلفن
میخوام دستکاریش کنم تا شاید درست شد :biggrin1:

جان من بگین ؟
من یه ادرس جور کردم ماله روزنامه تایمزه شعبه مرکزی :biggrin1:
به نظرتون بزنمش مشکلی پیش بیاد ؟ :biggrin1:

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
سلام
یه سوال ! من میخوام با وایمکس ایرانسل وارد Live بشم ولی وقتی میخوام تست کنم توی بخش Network به Internet ارور میده و از DNSام ایراد میگیره .
ممنون میشم اگر جواب بدید .

Gamerlast

کاربر سایت
Sep 15, 2008
201
وقتی من توی قسمت network میرم بعد از اینکه Lan و اینا رو وصل میکنم
بعد IP ها رو حالت اتوماتیک هستند و چند تا IP نوشتن بعد که میرم یوزرنیم و پسوردمو وارد میکنم
برمیگردم میبینم همه ی آی پی ها شده 0.0.0.0
اگه همون آی پی های قبلـی رو وارد کنم قبول نمیکنه ( تو قسمت Xbox Network ارور میده )
اما اگـر توی قسمت یوزر و اینا وارد نکنم از قسمت نت ورک میگذره ...

کمکم میکنید ؟:)

پی نوشت :

تو قسمت اتصال به اینترنت و ارور DNS رو میده

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
وقتی من توی قسمت network میرم بعد از اینکه Lan و اینا رو وصل میکنم
بعد IP ها رو حالت اتوماتیک هستند و چند تا IP نوشتن بعد که میرم یوزرنیم و پسوردمو وارد میکنم
برمیگردم میبینم همه ی آی پی ها شده 0.0.0.0
اگه همون آی پی های قبلـی رو وارد کنم قبول نمیکنه ( تو قسمت Xbox Network ارور میده )

کمکم میکنید ؟:)

پی نوشت :

نقل قول:
تو قسمت اتصال به اینترنت و ارور DNS رو میده

اگر مودمت برای وصل شدن به اینترنت CANECTION میخواد باید حتما یوزر پسورد رو تو کنسول وارد کنی

DNS رو باید از شرکت ISP بگیری.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
دوستان من وقتی میخوام 360 رو به pc وصل کنم 360 نت ورک ارور میده!!! کلاً هر کاری کردم نشد!! آی پی دستی هم به پی سی هم به 360 دادم ولی بازم نشد!!! کلا مثل اینکه 360 با Dhcp مشکل داره!! من ps3 رو با همین کابل وصل کردم خودش همه چیو شناخت و وصل شد!!!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان من چطوری میتونم nat مودممو برای کنسول دستکاری کنم ؟؟
مودمم smc 7904wbra4 هست
یه جایی خوندم باید تو قسمت virtual server یه سرور جدید بسازم اما اونجا ازم یه سری پورت میخوان
اینم اسکرین شاتش
3c2e5df527374ecabf65.png

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان من چطوری میتونم nat مودممو برای کنسول دستکاری کنم ؟؟
مودمم smc 7904wbra4 هست
یه جایی خوندم باید تو قسمت virtual server یه سرور جدید بسازم اما اونجا ازم یه سری پورت میخوان
اینم اسکرین شاتش
3c2e5df527374ecabf65.png

تو رو خدا کمکم کنین
نیاز فوری دارم :((

Az..ps9ps9

کاربر سایت
Aug 30, 2009
65
نام
اصغر آقا بقاله سر کوچه!!
عزیز شما باید یه مودم 2 پورت یا 4 پورت بخرید.البته 2 پورت قیمتش مناسب تر هست و بستگی داره شما چه مارکی بخواید بخرید.Asus 602 خوبه فکر کنم.دو پورت ها یه پورت Lan دارن و یه USB

خواهش می کنم وظیفه هست.این آدرس رو که باید بی خیال شد.آدرس کسی خواست دوباره بگه تا براش پیدا کنم.
برادر من آدرسو میخوام بی زحمت :d:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها مودمم اینه:
ADSL 2\2 +Router whit USB Port(شرمنده خط وسط 2 رو اونوری زدم:d)
با سرعت 384
میتونم با کودوم روش صفحه اول کانکت شم؟اصلا با این مودم میشه؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اقا اين MTU پدر مارو در آورد. چي كارش كنم ؟ چطوري كمش كنم به اين چيزي كه Xbox ميخواد ؟؟
آقا پدي ، خليل جان ، كمك كنيد .

يهو ديگه نميره تو لايو نميدونم چش شد. گوگل هم تركوندم چيز خاصي پيدا نكردم ، همش ميگن كه MTU رو بياريد رو 1364 يا يه چي تو اين مايه ها ، ولي ننوشتن چطوري . من تو تنظيمات مودم هم نگاه كردم چيزي پيدا نكردم. مودم هم Zyxel 660 hw هستش .

تو رو خدا كمك كنيد.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
به غیر از wireless adaptor حوده xbox میشه با یه مدله دیگه از طریق wireless به لایو وصل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر