طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
سلام
من یه مشکلی دارم xbox من به اینترنت وصل نمیشه میگه باید بروز کنی ازجایی که خریدم پرسیدم گفت اصلا نباید به لایو وصلشی یه کمک کتید من چیکار کنم چیجوری وصل بشم:((
شما چه دله خجسته ای داری کلا اینجا سالی یبار جواب میدن
من 2 هفتس پست قبله شما رو گذاشتم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام
من یه مشکلی دارم xbox من به اینترنت وصل نمیشه میگه باید بروز کنی ازجایی که خریدم پرسیدم گفت اصلا نباید به لایو وصلشی یه کمک کتید من چیکار کنم چیجوری وصل بشم:((
درود -احتمال بسیار زیاد فریم ویر درایو شما LT نیست!!!!باید حتما فریم ویر LT رو روی درایو نصب کنید!8 تومن بدید به تعمیر کار براتون میریزه!

-بعدش باید دیسکتون رو با برنامه ABGX تست کنید! بصورت انلاین و طبق این تو ضیحات خلیل عزیز -باید همه چیش درست باشه!

-برای وصل شدن به لایو هم باید ADSL داشته باشید!مودمتون پورت Ethernet یا همون LAN داشته باشه!

بعد کابل LAN رو به پشت کنسول وصل کنید و بعد بر روی ستینگ کنسول برید!
و بعد وارد قسمت network setting ّشید
syssetnetworksettingsnxe.jpg

بعد وارد این صفحه میشید
_TestXboxLIVEConnection.jpg

وارد کانفیگوریشن بشید(گزینه ی اول)

کنترلر را یک بار به سمت راست بدید! و در قسمت بالا- یوزر نیم و پسورد و یک اسم برای کانکشن انتخاب کنید!
بد دوباره بیارد به همین صفحه!
_TestXboxLIVEConnection.jpg

روی همون گزینه ی زرد رنگ شده- کلیک کنید -بعدش ببینید ایا وصل میشید یا نه!انشاا... که وصل بشید-اگه نشه باید -طبق اموزش هایی که - تو صفحه اول هست استفاده کنید و وصل شید!

پدرام اونهمه اموزش رو برای شما دوستان درست کردها!!!!

شما چه دله خجسته ای داری کلا اینجا سالی یبار جواب میدن
من 2 هفتس پست قبله شما رو گذاشتم

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام من میخوام به live وصل شم مشکلم اینه که مدم من فقط یک ورودی داره که سیم adsl بهش وصله و یک خروجی داره که به کارت شبکم وصل هست حالا چگونه میتونم به 360 هم وصل بکنمش ؟
سواله بعدی این هست که آیا روشی هست که بدون اینکه pc روشن باشه با 360 به Live وصل شد و هنگامی که کسی میخواد از pc استفاده کنه بتونه به اینترنت وصل شه بدون اینکه اتصال از 360 قطع شه ؟
این روش خوبه؟ من با مودم وصل میشم به adsl بعد با کارت شبکه دوم وصل میشم به xbox360 ولی چه طوری share کنم connection رو ؟؟؟ تو windows 7 بلد نیستم تو رو خدا کمک

آخرین ویرایش:

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام من میخوام به live وصل شم مشکلم اینه که مدم من فقط یک ورودی داره که سیم adsl بهش وصله و یک خروجی داره که به کارت شبکم وصل هست حالا چگونه میتونم به 360 هم وصل بکنمش ؟
سواله بعدی این هست که آیا روشی هست که بدون اینکه pc روشن باشه با 360 به Live وصل شد و هنگامی که کسی میخواد از pc استفاده کنه بتونه به اینترنت وصل شه بدون اینکه اتصال از 360 قطع شه ؟
این روش خوبه؟ من با مودم وصل میشم به adsl بعد با کارت شبکه دوم وصل میشم به xbox360 ولی چه طوری share کنم connection رو ؟؟؟ تو windows 7 بلد نیستم تو رو خدا کمک
کـــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــــــــک

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=299849&postcount=2

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
سلام عزیزان
من سررشته ای در این امور ندارم و هنوز مودم ای دی اس ال نخریده ام . میتوانید بفرمایید آیا من میتونم با هر مودمی بطور مستقیم به شبکه وصل بشم مثل D-LINK DSL-2520U

بله شما با هر مودمي كه Ethernet داره ميتوني مستقيم وصل بشيد

لطفا به منم كمك كنيد اين عكس net conne منه

rcoch763k9rzb5yugx6g.jpg

من مودم با usb به كامپيوتر و xbox هم به كامپيوتر وصل كردم

اول ميرم تو شاخه advanced تو local area conneciotn تيك allow other فعال ميكنم

بعدم ميرم تو DSL تو شاخه advanced تيك allow other فعال ميكنم ولي تو تست لايو هيچ خبري نيست

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
چرا کسی جواب نمیده دوستان؟
من طبق آموزش عمل کردم
ولی وقتی کابل Ethernet رو از PC به 360 وصل میکنم تو PC کنار ساعت پیغام میده Connection Limited or No activity
چیکار باید بکنم؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام دوستان
من یک مشکل جدی دارم و اون اینه که چند وقتیه که موقع وصل کردن کنسول به live
با اروری درباره MTU setting مواجه میشم و نمیتونم کانکت بشم و موقعی که تو network setting
کانکشن رو تست میکنم این ارور رو میده و روی عکس xbox live یه ضربدر قرمز میزنه.
خواهشن از هر کسی که میتونه کمک کنه تقاضا میکنم منو راهنمایی کنه. ممنون

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,119
نام
محمد امین
سلام دوستان
من یک مشکل جدی دارم و اون اینه که چند وقتیه که موقع وصل کردن کنسول به live
با اروری درباره MTU setting مواجه میشم و نمیتونم کانکت بشم و موقعی که تو network setting
کانکشن رو تست میکنم این ارور رو میده و روی عکس xbox live یه ضربدر قرمز میزنه.
خواهشن از هر کسی که میتونه کمک کنه تقاضا میکنم منو راهنمایی کنه. ممنون

این مشکل شما امکان داره مربوط به چند قسمت باشه که شایع ترینش هم DNS اشتباه یا IP های اشتباه هست که باید خوب چک کنی

اگر هم قبلا با فریموری غیر از LT به لایو وصل شدی به احتمال 98 درصد دستگاه شما بن شده

شما سعی کن اطلاعات بیشتری بدی تا بتونیم بهتر کمکت کنیم.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
این مشکل شما امکان داره مربوط به چند قسمت باشه که شایع ترینش هم DNS اشتباه یا IP های اشتباه هست که باید خوب چک کنی

اگر هم قبلا با فریموری غیر از LT به لایو وصل شدی به احتمال 98 درصد دستگاه شما بن شده

شما سعی کن اطلاعات بیشتری بدی تا بتونیم بهتر کمکت کنیم.
من DNS و IP رو روی اتومات تنظیم کردم ولی بازم نشد. قبلا هم 300 بار به لایو وصل شده بودم(آنلاین بازی نمیکردم).دوست عزیز ممنون میشم بیشتر کمک کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر