طريقه انلاين بازي كردن با psp

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
توروخدا يكي طريقه انلاين بازي كردن با psp رو توضيح بده ممنون ميشم ومودم من وايرلس هست اما هركاري ميكنم نميشه انلاين بازي كرد.مودم linksys wag200g

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
فکر نکنم از طریق اینترنت بشه ;)
من الان یه ساله که psp و مودم وایلس و ADSL دارم ولی بازی آنلاین ......

حالا اساتید یه نظر بدن

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
توروخدا يكي طريقه انلاين بازي كردن با psp رو توضيح بده ممنون ميشم ومودم من وايرلس هست اما هركاري ميكنم نميشه انلاين بازي كرد.مودم linksys wag200g
اولا :استفاده از عنوان های تو رو خدا,کمکم کنید و...ممنوعه
دوما:باید طبق اصول زیر پیش بری{البته این پست ماله خیلی وقت پیشه!!!}حالا طبق اصول زیر پیش برو اگه به مشکل خوردی با supra {رامین شرمنده هر کی سوال راجع به اینترنت داره پاسش میدم سمت تو!!!}
آموزش بازی به صورت آنلاین (همراه WifiMax) توسط XLink

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
چي كار كنم اگه استفاده نميكردم از تورو خدا كي بهم جواب ميداد چند ماه پيش هم يه همچين پستي دادم بدون تورو خدا هيچكس توجه نكرد.بازم به شما .ممنون

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
اینترنت رو نمیتونی به psp برسونی یا بلد نیستی تو بازی آنلاین بزنی؟
من خودم هر شب فیفا میزنم هیچ مشکلی هم نداره البته من دستگاهم رو آخرین ورژن خود سونی آپدیت کردم و umd بازی رو هم دارم.فکر کنم برای آنلاین بازی کردن باید حتما آخرین آپدیت نصب باشه و چون الان تا 5.05 فکر کنم کپی شده و ورژن رسمی سونی 5.51 هست فکر کنم مشکلتون از همین باشه

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا

نه ربطی نداره من با ورژن 5.00آنلاین فوتبالpro2009میزنم.مشکی هم نداره نمیخواد بازی هم اورجینال باشه.در ضمن آنلاین شدن از طریق مودم وایرلس بسته به نوع تنظیمات مودمت هست.روی psp باید کلید wlan رو on کنی ودر power save settings گزینهwlan power save رو on کنی ویک آیدی psnداشته باشی کهsign in بشی بعد بری داخل بازی فقط قبل از sign inشدن تست باید بگیری که اونم گفتم بسته به نوع تنظیمات مودمت هست و بازی باید قسمت infrastructure داشته باشه(مربوط به آنلاین).

آخرین ویرایش:

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
اینترنت رو نمیتونی به psp برسونی یا بلد نیستی تو بازی آنلاین بزنی؟
من خودم هر شب فیفا میزنم هیچ مشکلی هم نداره البته من دستگاهم رو آخرین ورژن خود سونی آپدیت کردم و umd بازی رو هم دارم.فکر کنم برای آنلاین بازی کردن باید حتما آخرین آپدیت نصب باشه و چون الان تا 5.05 فکر کنم کپی شده و ورژن رسمی سونی 5.51 هست فکر کنم مشکلتون از همین باشه
سايت اپديت رو ميتونم انجام بدم اما بازي انلاين نه.:-"

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
یعنی الان اینترنت وصله؟با psp میتونی وبگردی کنی؟ اگه میشه که دیگه مشکلی نیست برو تو بازی بعد هم مولتی پلیر.اصلا چه بازی میخوای آنلاین بزنی؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
اره اينترنت وصله سرعتم توپه اما توي هر بازي مولتي پلير رو ميزنم هيچكس رو پيدا نميكنه از جمله pes??
خوب قسمت مشکل ماجرا حله:biggrin1:میتونی دقیقا بگی تو کدوم قسمت میری و چی کار میکنی؟من pes رو ندارم نمیدونم ولی اگه دستگاهت کپی خوره بازی فیفا رو اگه داری بریز تا دقیقا بتونم راهنماییت کنم.توش اکانت که ساختی؟اگه از همه چیز مطمئن هستی تو ساعات مختلف یه امتحان بکن شاید بشه
مثلا میزنی ranked match سرچ میکنه؟بعد هیچکس رو پیدا نمیکنه؟

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
خوب قسمت مشکل ماجرا حله:biggrin1:میتونی دقیقا بگی تو کدوم قسمت میری و چی کار میکنی؟من pes رو ندارم نمیدونم ولی اگه دستگاهت کپی خوره بازی فیفا رو اگه داری بریز تا دقیقا بتونم راهنماییت کنم.توش اکانت که ساختی؟اگه از همه چیز مطمئن هستی تو ساعات مختلف یه امتحان بکن شاید بشه
مثلا میزنی ranked match سرچ میکنه؟بعد هیچکس رو پیدا نمیکنه؟
باشه تا ظهر فيفا رو ميريزم با همون راهنمايي كن مرسي:love:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
ok پس من میگم هر وقت فیفا رو ریختی امتحان کن
اول گزینه multiplayer رو انتخاب میکنی بعد گزینه infrastructure رو میزنی میره داخل قسمت آنلاینش برای ساختن اکانت میزنی رو create new ea online account و یه اکانت میسازی بعد که اکانت رو ساختی ازت میخواد یه اسم هم برای خودت بسازی.اسم رو هم میسازی و میری داخل.اینجا که رفتی گوشه سمت راست پایین مینویسه چند نفر آنلاین هستن.مثلا همین الان برای من 137 نفر آنلاین هست حالا یا میتونی گزینه play now رو بزنی که خودش یه بازیکن انتخاب میکنه یا گزینه lobby رو انتخاب کنی که میتونی خودت هم بازی بسازی یا ببینی از کی خوشت میاد باهاش بازی کنی.

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
ok پس من میگم هر وقت فیفا رو ریختی امتحان کن
اول گزینه multiplayer رو انتخاب میکنی بعد گزینه infrastructure رو میزنی میره داخل قسمت آنلاینش برای ساختن اکانت میزنی رو create new ea online account و یه اکانت میسازی بعد که اکانت رو ساختی ازت میخواد یه اسم هم برای خودت بسازی.اسم رو هم میسازی و میری داخل.اینجا که رفتی گوشه سمت راست پایین مینویسه چند نفر آنلاین هستن.مثلا همین الان برای من 137 نفر آنلاین هست حالا یا میتونی گزینه play now رو بزنی که خودش یه بازیکن انتخاب میکنه یا گزینه lobby رو انتخاب کنی که میتونی خودت هم بازی بسازی یا ببینی از کی خوشت میاد باهاش بازی کنی.
دمت گرم الان امتحان ميكنم ببينم ميشه يا نه خبرش رو ميدم مرسي.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر