طرفداران nintendo ds

nds

کاربر سایت
May 29, 2015
39
سلام آقای احسان یه راهنمایی؟
بنظر شما 3ds بفروشم new 3ds بخرم یا نه
تا جایی که تحقیق کردم تو یو توب دیدم از نظر اجرا شدن بازی های new d3ds روی 3ds اجرا میشه تفاوت اصلی در بازی های new 3ds تو دکمه های جدیدشه حالا بنظر شما چکار کنم

nds

کاربر سایت
May 29, 2015
39
سلام عزیز

ببین دقیقا فرق ds lite و dsi ه یعنی اینکه از لحاظ سخت افزاری و بازی و ..... dsi هم بهتره هم سرتر اما تو نسل قبل چون هوم برو dsi هک نشد ترجیه خرید با ds lite شد چون تو اجرا بازی یکی بودن

اما تو ضمینه 3ds و n3ds همون قضیه ds lite و dsi ه اما با این تفاوت که new 3ds هک شده

البته فلش کارت هک new 3ds گرونتره

از لحاظی خرید 3ds ارونتره و فلش کارت ارزونتری میخواد

حالا 3ds ام رو بفروشم یا نه؟
در آینده فکر میکنی بازی های new 3ds به 3ds معمولی نخوره؟
این دو سوال رو جواب بدی خیلی ممنون میشم چون گیج شدم

• Like
Reactions: ehsanservat

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
بازی ترسناک Dementium: The Ward روی ds خودم اجرا کردم با گوشی فیلم گرفتم

آپلود کردم - حتما دانلود کنید تماشا کنید نظرتونو بگید برام خیلی مهمه

ممنون

Download 20150528 0003(1) 3gp
بازیش رو فک کنم بازی کردم، فکریه شبیه رزیدنت اویل نیست ؟
بسیار عالی

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
سلام.
قصد خرید دی‌اس دارم؛ گفتم از بزرگای تاپیک یه راهنمایی بگیرم! :d
اول تفاوت‌های لایت و DSi رو گوگل کردم دیدم و اصلا دوربین و اینا واسم مهم نیست. فقط چون دیدم اکثریت گفتن DSi از لحاظ شارژ جلوی لایت کم میاره می‌خوام ببینم می‌ارزه صفحه‌ی بزرگتر رو به شارژ بفروشم؟!
چون اندازه صفحه و بزرگ‌تر بودن کنسول برام مهمه می‌پرسم. بعد از نظر کپی‌خور بودن که تفاوتی ندارن با هم؟

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
سلام.
قصد خرید دی‌اس دارم؛ گفتم از بزرگای تاپیک یه راهنمایی بگیرم! :d
اول تفاوت‌های لایت و DSi رو گوگل کردم دیدم و اصلا دوربین و اینا واسم مهم نیست. فقط چون دیدم اکثریت گفتن DSi از لحاظ شارژ جلوی لایت کم میاره می‌خوام ببینم می‌ارزه صفحه‌ی بزرگتر رو به شارژ بفروشم؟!
چون اندازه صفحه و بزرگ‌تر بودن کنسول برام مهمه می‌پرسم. بعد از نظر کپی‌خور بودن که تفاوتی ندارن با هم؟

سلام.
درسته DS Lite شارژ بيشتري نگه ميداره، اما من به عنوان كسي كه جفتش رو داشتم و دارم بهت ميگم واقعا مي ارزه DSi بگيري...!
لذتي كه از صفحه ي DSi ميبري واقعا بيشتره، در ضمن صفحه ي تاچ هم به نظر من حساس تره كه تو يه سري بازيا خيلي تاثير داره.
من خودمم دوربينش رو يك بار هم استفاده نكردم اما DSi واقعا از بقيه لحاظ هم خيلي بهتره!
از نظر كپي خور هم تفاوت آنچناني ندارند. جفتشون با فلش كارت كپي خور ميشن، فقط بعضي فلش كارت ها فقط DS Lite رو كپي خور ميكنه كه موقع خريد بايد حواست باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
سلام. ببخشید کاربرد دوربین دی اس لایت و دی اس آی چیه؟ کجا کاربرد داره و نحوه استفاده اش چطوره؟ تشکر.

سلام.
دي اس لايت كه دوربين نداره كلا، توي DSi هم من به جز يه سري بازي هايي كه از استور ميگيري، نديدم كاربردي داشته باشه. يعني تو بازي هاي معمولي نديدم استفاده بشه.
عكس ميتوني باهاش بگيريا، اما فكر نكنم كسي بخواد با اون كيفيت عكس بگيره!

• Like

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
سلام.
دي اس لايت كه دوربين نداره كلا، توي DSi هم من به جز يه سري بازي هايي كه از استور ميگيري، نديدم كاربردي داشته باشه. يعني تو بازي هاي معمولي نديدم استفاده بشه.
عكس ميتوني باهاش بگيريا، اما فكر نكنم كسي بخواد با اون كيفيت عكس بگيره!

تشکر. حالا چطور باید از استور بازی گرفت؟ باید کارت نینتندو داشته باشیم؟ امکانات آنلاین دی اس, دی اس لایت و دی اس آی هنوز هم فعال هست؟ یا حذف شده؟ و آیا دی اس فت سری اول پیدا میشه برای خرید؟

• Like

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
تشکر. حالا چطور باید از استور بازی گرفت؟ باید کارت نینتندو داشته باشیم؟ امکانات آنلاین دی اس, دی اس لایت و دی اس آی هنوز هم فعال هست؟ یا حذف شده؟ و آیا دی اس فت سری اول پیدا میشه برای خرید؟

خواهش ميكنم. من چون خودم تا حالا از استور چيزي نگرفتم، اطلاعي ندارم. اما ميدونم سرور هاي آنلاين نينتندو براي همه ي دي اس ها ديگه تعطيل شدن...
دي اس سري اول هم نو كه اصلا، خيلي به ندرت شايد كسي دسته دو بفروشه، خيلي خيلي كميابه...

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
سلام دوست عزیز
نظر شخصیم اینه ds کلا نخر چون اکثرا آکبنداش ریفرن
پولشو بردار یکمی بیشتر هزینه کن یه wii بخر خیلی بهتره
مثلا dsi آکبند + فلش کارت و کارا دیگه اش 270 میشه حالا با 250 هزار میشه یه wii در حد آک خرید

Wii هم توی برنامه‌م هست حالا ولی دی‌اس یه جا توی توپخونه پیدا کردم داره دیگه کارتن‌هاش هم خاک‌خورده‌س از بس فروش نداشته :))
نه ریفر که نیست ولی منم نمی‌خوام خیلی ازش کار بکشم کلا اولین کنسول نینتندوییه که می‌خرم.
باز نظرت محترمه.

• Like

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
Wii هم توی برنامه‌م هست حالا ولی دی‌اس یه جا توی توپخونه پیدا کردم داره دیگه کارتن‌هاش هم خاک‌خورده‌س از بس فروش نداشته :))
نه ریفر که نیست ولی منم نمی‌خوام خیلی ازش کار بکشم کلا اولین کنسول نینتندوییه که می‌خرم.
باز نظرت محترمه.

ريفر باشه يا نباشه، واقعا مهم نيست. يه تست بكن ببين اگه سالم بود، بخر حالشو ببر...
واقعا كنسول نابيه. ارزشش رو داره. تو خريدش شك نكن.
بعدشم كنسول دستي كلا قضيش با كنسول خونگي فرق داره، نميشه گفت اينو نخر به جاش اونو بخر :/

• Like

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
ريفر باشه يا نباشه، واقعا مهم نيست. يه تست بكن ببين اگه سالم بود، بخر حالشو ببر...
واقعا كنسول نابيه. ارزشش رو داره. تو خريدش شك نكن.
بعدشم كنسول دستي كلا قضيش با كنسول خونگي فرق داره، نميشه گفت اينو نخر به جاش اونو بخر :/

منم همینو میگم والا!
من به خاطر همین بازیای نابش می‌خوام بخرم حداقل از دست ندم اینارو.
مورد سوم هم که کاملا درسته ربطی ندارن ولی دیگه کنسول دستی که بخواد دست دو هم باشه اصلا فکر کردن بهش هم اشتباهه!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر