طرفداران ژانر RPG

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کسی از دوستان King's Bounty Armored Princess رو بازی کردن نظرشون چیه؟خوبه؟
تو صفحات قبلی رو بگرد ، پیدا میکنی . یادمه محمدرضا ( hellgate:london ) بازیش کرده بود و یه توضیح مختصری هم اینجا داد فکر کنم .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
کسی از دوستان King's Bounty Armored Princess رو بازی کردن نظرشون چیه؟خوبه؟

اگه از شماره ی قبلی این بازی خوشت اومده باشه حتما از این هم خوشت میاد.
یه قابلیت جدیدی که اضافه شده مربوط به پرورش اژدهاهای کوچولو و ناز !!! و استفاده از اونها در هنگام مبارزات هستش. گرافیک هم دقیقا مانند نسخه ی قبل خوب هستش و کلا گرافیک شاد و قشنگی داره

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
Former Titan Quest devs working on new Diablo-style RPG

Crate Entertainment has announced its currently at work on a new action-RPG similar in style to Diablo called Grim Dawn.

Formerly team members at Iron Lore, the creators of Titan Quest, the game’s in the early stages of development, but when complete with have skill trees, exploration and a heavy emphasis on loot.
The game uses an “improved version of the Iron Lore engine and toolset” which was used to create Titan Quest.
With Grim Dawn, Crate’s attempting to “better perfect the magical formula of exploration, character advancement, and loot collection pioneered by Diablo”.
Here’s the blurb:
Players will be thrust into the dark, war-torn world of Cairn where a once proud empire has been brought to ruin and the human race driven to the edge of extinction. Cairn has become ground zero of an eternal war between two otherworldly powers, one seeking to use human bodies as a resource, the other intent upon destroying the human race before that can happen. This cataclysmic war has not only decimated human civilization but is warping the very fabric of reality and, in its wake, giving life to new horrors.
Currently, its planned for digital distribution on PC and the team’s taking pre-orders now – which could get your name put in the credits.
Hopefully, some screens will be released for it soon.

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
دیروز تو وبلاگ گیمز guardian یه مصاحبه با Adrien Cho در مورد mass effect 2 منتشر شده که اگه از عنوانش بگذریم این جملات برام جالب توجه بود:
It (mass effect) was the first game to really meld shooting and role playing games
We did this because we wanted to open up the audience to gamers who like Gears of War or Modern Warfare and introduce them to a genre that they may normally ignore
For example we took a lot of flak about the inventory system in the first game. We've now streamlined that so that it is much easier to scroll through your items and customise your armour. The key thing is that focussing more on the shooter elements has not taken away from the role playing.
Look at Modern Warfare 2 – it looks great on the shooting side. Why not incorporate some of the mechanics of that with the RPG elements of our games? l

---------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------
اینم میخاستم با توضیحات بگم که فرصت نشد:
DaggerXL یه پروژه مستقل در مورده Daggerfall Remake ـه که الان در مرحله pre-alpha ـ (Version 0.13) قرار داره. میشه گفت daggerxl یه موتوره برای اجرای بهتر daggerfall.
میتونین از این لینک
HTML:
http://daggerxl.wordpress.com/downloads/
آخرین نسخه و یه سری متعلقات که برای اجرا نیاز داره رو دانلود کنید

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خب بعد از دیدن لانچ تریلر Mass Effect 2 در حال زدن خودم به در و دیوارم تا آخر هفته لاکش باز شه شروع کنم دانلود کردن. فکر کنم از هیجان زیاد نرسم به اون موقع :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خب بعد از دیدن لانچ تریلر Mass Effect 2 در حال زدن خودم به در و دیوارم تا آخر هفته لاکش باز شه شروع کنم دانلود کردن. فکر کنم از هیجان زیاد نرسم به اون موقع
من نمیدونم چرا با mass effect حال نمیکنم !
البته کلاً با rpg و استراتژیک های مدرن مشکل دارم .
اینجور بازی ها رو دوست دارم با فضاهای قدیمی یا فانتزی و تخیلی بازی کنم .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام

اگر خاطرت باشه من خودم از منتقدهای سرسخت گیم پلی Mass Effect بودم. الانم هستم. اما خوب خودشونم گفتن دوست داشتن مخاطب بیشتری بازیهاشونو تجربه کنه، به عبارت دییگه RPG های پیچیده زمان ما طرفدار نداره متاسفانه دیگه. به هرحال داستان، کاراکتر دیزاین و یونیورسش حرف نداره.

به هر حال من به این بازی تعلق خاطر دارم :D

پ.ن: بر و بچز NA دارن Pre-load میکنن، بقیه جاهای دنیا 2-3 روز دیگه میتونن دانلود رو شروع کنن :(

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
اگر خاطرت باشه من خودم از منتقدهای سرسخت گیم پلی Mass Effect بودم. الانم هستم. اما خوب خودشونم گفتن دوست داشتن مخاطب بیشتری بازیهاشونو تجربه کنه، به عبارت دییگه RPG های پیچیده زمان ما طرفدار نداره متاسفانه دیگه. به هرحال داستان، کاراکتر دیزاین و یونیورسش حرف نداره.

به هر حال من به این بازی تعلق خاطر دارم :D

پ.ن: بر و بچز NA دارن Pre-load میکنن، بقیه جاهای دنیا 2-3 روز دیگه میتونن دانلود رو شروع کنن :(

اونجا NorthAmerica ـه .. خون شون رنگین تره .. مملکت آدم ها است .
انتظار داری برای مملکت دزدان دریایی امتیازاتی وجود داشته باشه ؟ :D

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان
سلام

سلام
منم همينطور ولي من اتفاقا از بازي با تم مدرن خوشم مياد اما نميدونم چرا با اين حال نميكنم.:(
_________

تو dragon age اگه قبيله گرگ نما هارو واسه جنگ ببري مفيد تره يا اون قبيله الف؟

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان
سلام دوستان واسه من يه مشكل ديگه هم تو dragon age پيش اومد.:(
اون قابليت هاي special فكر ميكنم باشه كه مثلا مال morrigon تغيير حالت به حيوانات و حشراته رو من تو level up هيچ وقت برام باز نميشن فكر ميكنم خودش گفته در level 14 و 7 اما من الان 14 هستم ولي باز نشدن.
نميدونيد بايد چكار كنم؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام دوستان واسه من يه مشكل ديگه هم تو dragon age پيش اومد.
اون قابليت هاي special فكر ميكنم باشه كه مثلا مال morrigon تغيير حالت به حيوانات و حشراته رو من تو level up هيچ وقت برام باز نميشن فكر ميكنم خودش گفته در level 14 و 7 اما من الان 14 هستم ولي باز نشدن.
نميدونيد بايد چكار كنم؟
چطوری کشکی ؟ :D
اولاً که بازی خودشت تاپیک داره . برو اونجا بپرس .
دوماً که برو همونجا ، جواب سوألت رو دادن بچه ها :D
سوماً باید قابلیتش رو داشته باشی . هالا یا میتونی بخریشون ، یا با انجام بعضی کارا به دستشون بیاری .
arcane warrior رو حتماً بگیر . برو تو تاپیکش ، توضیح کامل دادن درباره اینا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر