طرفداران ژانر RPG

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
نه Gothic سخت نبود ولی با مذاق من چندان سازگار نبود!برای این که یه کوئست به ظاهر ساده رو انجام بدی باید یک ربع با این و اون صحبت کنی!:laughing:به هر حال ممنون از جوابتون!
از نظر صحبت، همون اول بازی باید یه چند ساعتی هیمنجوری حرف بزنی (برای آشنایی). برای شروع و پایان هر کوئست هم باید مدت طولانی حرف بزنی.

خیلی خوبه.:biggrin1:

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
کسی از دوستانی 2 divinity رو دانلود کرد ببینیم چه جوریه؟

پ.ن. یکی از دوستان لطف می کنن توضیح بدن که تو bonus dvd های dragon age collector edition (که لینک دانلودش رو تو نت میشه پیدا کرد)چه چیز هایی وجود داره؟و ارزش دانلود داره یا نه؟(حدود 3 گیگه)

ممنون.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کسی از دوستانی 2 divinity رو دانلود کرد ببینیم چه جوریه؟
من دارم نسخه آلمانی رو بازی میکنم . خوبه . خیلی باهاش حال کردم . سخت هم نیست بازیش .
بنده تا collector's edition ـش رو نگیرم بازیش نمی کنم.
دانلود میکنی یا اوریج خور ؟
در هر صورت منم میخوام . آماده میکنی ، سر الکامپ میبری تو غرفتون میذاری تا من بیام سر وقتت ! :D
-----
پ.ن : اگر اوریج خور کردی ، برای منم میخری . روز تحویل تو نمایشگاه ، وجهش نقداً تقدیم خواهد شد :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
تو بازی که به نظرم یکی از آسونترین rpg های عمرم بود ، گیر کردم ! :D
تو divinity 2 تو اون جزیره ای که پرتال ورودیش از معبد maxos هست گیر کردم . یه سری کوست جانبی بود که انجام دادم . یه قبر هم هست که مستر کوسته . اون رو نمیدونم چکار کنم ! به داد برسین .
-----
پ.ن : این بازی خودش تاپیک نداره ؟!

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
سلام
تو بازی که به نظرم یکی از آسونترین rpg های عمرم بود ، گیر کردم ! :D
تو divinity 2 تو اون جزیره ای که پرتال ورودیش از معبد maxos هست گیر کردم . یه سری کوست جانبی بود که انجام دادم . یه قبر هم هست که مستر کوسته . اون رو نمیدونم چکار کنم ! به داد برسین .
-----
پ.ن : این بازی خودش تاپیک نداره ؟!
من هنوز به اون جا نرسیدم که راهنماییتون کنم(تازه دیروز دانلودش کردم)

ولی تاپیک بازی این جاست.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=22891&page=2&highlight=divinity

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
خو چرا یکی نمیاد جواب منو بده ؟!
سرگیجه گرفتم از بس تو این جزیره چرخیدم . نمیشه ازش زد بیرون .

سلام
من گوگل کردم و به یک چنین چیزهایی رسیدم
فکر کنم منظور از قبر .. قدم هفت باشه

1. Enter the tower of lovis and talk to lovis
2. Lovis gives you the key so you can enter maxos temple
3. Battle through the maxos temple and kill the false-dragon.
4. Go to sentinel island
5. Choose your alchemist, trainer and those things.
6. get a spell book
7. resurrect dead woman
8. concuer the tbattle tower

انگار باید از بین دو Combat Trainer - Alchemist و غیره یکی رو انتخاب کنی که زنده بمونه.
بعد هم باید Spellbook بخری و خانومه رو زنده کنی .. حالا من نمیدونم بقیش چی میشه .. اسم Quest رو بگی میشه گوگل کرد.

پ.ن : من بازی رو ندارم :D
پ.ن : متن انگلیسی Copy/Paste ـه .. غلط املایی داشته باشه به من ربطی نداره.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
عجب بازی تاپی بود این Torchlight واقعا بعد از DIablo II بازی به این سبک بهم حال نداده بود!این pet هم که دیگه اوووف:d جالبیش اینه خیلی راحت تر شده!واقعا امیدوارم Diablo III مثل این بازی اینقدر راحت نباشه!وقتی فهمیدم بازی رو با OGRE 3D که یک کتابخونه رایگان و Free هستش ساختن کپ کردم!
خیلی چسبید در کل .
شایعه هست میخوان نسخه MMO این بازی هم ساخته بشه تا سال دیگه!گر شود چه شود!البته من شدیدا منتظر MMO جدید بلیز هستم و WOW هم شد نوب پلنت!و DK بازار!Skullcrasher که رسما .....
ولی واقعا اگه یک mmo در سبک Diablo زده بشه چقدر حال میده !
خب خب خب...این شخصیت هایی که نام بردید عمرشون رو هم 12 سال هم نیست!که شما انتظار داشتین تا فینال برن!
بله نمیدونستم کریتوس 50 سال قدمت داره!چجوری به یک هشتم رسید و کلود رو برد!اگه به ماریو نمیخورد مطمئنا بالاترم میومد!
از اونجا حال کردم که سم فیشر رو درجا ضربه کرد:d
البته سرآشپزی که ازش یادبود بسازن و مجسمه از Bub & Bob ببازه هم جای خودش رو داره:)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
پ.ن : من بازی رو ندارم :D
پ.ن : متن انگلیسی Copy/Paste ـه .. غلط املایی داشته باشه به من ربطی نداره.
تو کارت درسته :D
با همین نوشته هات کارم راه افتاد و یاور جزیره رو استاد کردم :D
ولی همچنان تو جزیره گیرم و نمیتونم خارج شم ازش !
-----
ویرایش : مشکلمان حل بگشت فعلاً :D

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
چرا با وجود این همه بازیه خوبی که اومده اینجا خوابیده ؟!
کسایی که divinity 2 و dargon age رو بازی کردن .
اگر نکته بدرد بخوری چیزی دارین ، بگین .
این چیزا خوراکه ممد ( nameless ) بود همیشه .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
چرا با وجود این همه بازیه خوبی که اومده اینجا خوابیده ؟!
کسایی که divinity 2 و dargon age رو بازی کردن .
اگر نکته بدرد بخوری چیزی دارین ، بگین .
این چیزا خوراکه ممد ( nameless ) بود همیشه .

من این Divinity 2 رو دانلود کردم .. یک سری رفتم تا آخرهای Broken Valley (یعنی تقریبا بیشتر mission ها تموم شد ) دیدم چقدر secret داره .. با mindread .. یک کاراکتر جدید ساختم عین قبلی و دارم از اول میرم.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من این Divinity 2 رو دانلود کردم .. یک سری رفتم تا آخرهای Broken Valley (یعنی تقریبا بیشتر mission ها تموم شد ) دیدم چقدر secret داره .. با mindread .. یک کاراکتر جدید ساختم عین قبلی و دارم از اول میرم.
این الان نکته بود ؟! :blink:
ولی بازی توپیه .

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
من يه نكته مي گم در باره DAO.
فكر مي كنم يك هندي در ساخت اين بازي همكاري كرده.
آخه تو اين بازي دو تا دختر هستن كه با ما همراه مي شن. به طور مرتب كه با اينا حرف مي زني و رابطه شما بهتر مي شه، علاقمند مي شن. اولي آدم طبيعيه، وقتي خجالتش ريخت، كاراي طبيعي با شما انجام مي ده (همون چيزايي كه تو بقيه بازياي BioWare هم ديديم).
دومي يك Bard ـه كه توي Chantry زندگي مي كرده و آدماي مذهبي شستشوي مغزي دادنش. وقتي با اين رابطه برقرار مي كني، وقتي كه خجالتش ريخت، يه صحنه اي هست يهو مي زنه زير آواز به سبك فيلماي هندي و اين ور و اون ور مي ره و حركت هاي رمانتيك انجام مي ده. مردم هم از دور و بر نيگا مي كنن و قهرمان بازي (شما) جلوش واي ميسته و حركت هاي فلسفي از خودش بروز مي ده.:eek: چند روزه اين موضوع ذهن منو به شدت مشغول كرده و خواباي آشفته دارم مي بينم، هنوزم حالم كاملاً خوب نشده.
من هميشه سعي مي كردم اگه خداي نكرده جايي فيلم هندي پخش مي شد، از فاصله يك كيلومتري اش فرار كنم ولي اين يارو (كارمند هندي BioWare) غافلگيرم كرد.:laughing:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من دوباره تو divinity 2 گیر کردم :D
یه جایی هست که همه چیز یخیه . lady's kara chambers اگر اشتباه نکنم . 5 تا مجسمه هست . یه معما داره که باید حلش کنی تا یه دری رو برات باز کنه . نتونستم حلش کنم . یکی کمک کنه .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام

این الان نکته بود ؟! :blink:
ولی بازی توپیه .

نکته اش اینه که وقتی دارید بازی میکنید میرید جلو حواستون به این secret ها و side quest ها باشه :D

سلام
من دوباره تو divinity 2 گیر کردم :D
یه جایی هست که همه چیز یخیه . lady's kara chambers اگر اشتباه نکنم . 5 تا مجسمه هست . یه معما داره که باید حلش کنی تا یه دری رو برات باز کنه . نتونستم حلش کنم . یکی کمک کنه .

http://guides.gamepressure.com/divinityiiegodraconis/guide.asp?id=8224

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر