طرفداران ژانر RPG

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من سر Risen و Borderlands ام هنوز .. البته Borderlands خیلی RPG به حساب نمیاد :D

این قضیه امتیاز هم باحاله .. اگر برعکس بود و نسخه xbox امتیاز بیشتر گرفته بود پنکه های 360 خودشان را به عوامل اول تجزیه می کردند که PC از بین رفت (یک ده سالی میشه این حرف گفته میشه :D) ولی الان سکوت مرگباری ایشان را فراگرفته که بعد از حذف شدن مارکوس و master chief (سرآشپز) در دور اول Game Spot Character Battle هنوز ادامه داره .

همه اینارو ول کن Dragon Age ـو بچسب که نسخه سفید یخچالیش بین 3 تا پلتفرم پایین ترین نمره رو داره. پنکه ها الان دارن خودشونو به در و دیوار میزنن :D

پ.ن: این آنفولانزای نوع 1 هم که عجیب مارو ترکونده.

سلام
dragon age : origins نسخه pc از gamespot امتیاز 9.5 رو گرفته . جالبه که X360 امتیازش 8.5 شده .
فکر نکنم هنوز کسی بازیش کرده باشه . نه ؟

بنده تا collector's edition ـش رو نگیرم بازیش نمی کنم. :D

به طرز فجیعی از دیابلو 3 تقلید کرده. اگه خود دیابلو 3 leak می شد از این بهتر بود. فکر کنم از رییس روسای بلیز هر کی اینو بازی کنه در جا سکته رو بزنه.

عجالتا به عرض می رساند که این آقایون از سازنگان قدیمی سری دیابلو هستن و کسی بهشون بابت چیزی که خودشون مدت ها پیش خلق کردن خورده نمی گیره :D

آخرین ویرایش:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
Torchlight رو دانلود کردم ببینم چطوره. بچه ها که میگن خود خود دیابلو 3 هست.
Dragon Age و Borderlands رو هم حتما باید بیرم.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اخه نسخه آلمانیش تو تابستون امده بود و این که مال reloaded هست جدید اومده.

کاری نداره که تاریخ عرضه اروپا و امریکاشو نگاه کن ببین میخونه یا نه. درضمن میتونی nfo ش رو جدا دانلود کنی تو اون حتما گفته.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
طبق اطلاعاتی که یکی از دوستان تو بخش دانلود دادن این نسخه اروپا این بازی هست و تاریخ عرضش نوامبر 2009 بوده.و انگلیسیه.

نه به قبل از عرضه risen که یه دونه بازی درست و حسابی نبود نه به الان که risen و dragon age و divinityو torchlight و یکمی borderland رو دستمون مونده نمی دونیم چیو بازی کنیم.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
بعد از مدّت ها دوباره Gothic 2 رو نصب کردم!
هنوز هم ایده هاش جالب هستن و در زمان خودش که فوق العاده بودن!ولی بازی خیلی سخته!
از دفعه ی پیش که سخت تره!:biggrin1:کلا اول بازی از شهر پاتو بزاری بیرون یا یه وقت خدایی نکرده هوس کنی که یه راه فرعی رو امتحان کنی.....:laughing:
این Risen چه طوره؟بازی روونی هست یا پدر آدم درمیاد واسه پیشرفت؟
بعد از حذف شدن مارکوس و master chief (سرآشپز) در دور اول Game Spot Character Battle هنوز ادامه داره .
خب خب خب...این شخصیت هایی که نام بردید عمرشون رو هم 12 سال هم نیست!که شما انتظار داشتین تا فینال برن!
رو ول کن یا 3 چراغ یا 4 چراغ یا 40 چراغن یا تو موج بن یا تو موج 4 (wave 4:biggrin1:)اسیرن آخر سر هم وقتی می خوانdragon age بازی کنن باید گرافیک ضعیف تری رو تجربه کنن.
بله PC در ایران هم یا باید اورجینال بگیری که قضیه اش جداست یا باید هی لینک های اینترنتی رو امتحان کنین(در دانشگاه:biggrin1:) و بعد ترس از این که بازی ناقص باشه یا لینک خراب باشه و وقتی هم که با موفقیت دانلود کردین باید برین دنبال کرک احتمالا!
گرافیک ضعیف تر؟PC 800 دلاری رو با 360 ا 199 دلاری مقایسه نکنین!آدم هر چه قدر پول بده آش میخوره
البته من خودم در خیلی از اوقات PC Gaming رو ترجیح میدم!

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
risen و dragon age و divinityو torchlight و یکمی borderland رو دستمون مونده نمی دونیم چیو بازی کنیم.

واقعا نمیدونی ؟ کاملا مشخصه Dragon Age : Origins .... هیچ شکی هم نکن !!! بقیه رو بریز دور ... ( البته به جز یکمی Borderland ) البته نظر خودته ... :biggrin1:
در ضمن Dragon Age رو از کجا خریدی ؟ :smile:

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
بله PC در ایران هم یا باید اورجینال بگیری که قضیه اش جداست یا باید هی لینک های اینترنتی رو امتحان کنین(در دانشگاه:biggrin1:) و بعد ترس از این که بازی ناقص باشه یا لینک خراب باشه و وقتی هم که با موفقیت دانلود کردین باید برین دنبال کرک احتمالا!
گرافیک ضعیف تر؟PC 800 دلاری رو با 360 ا 199 دلاری مقایسه نکنین!آدم هر چه قدر پول بده آش میخوره
با عرض سلام

البته که نسخه های ناقص pc وجود داره ولی من فکر نمی کنم تمام نسخه های xbox کامل باشه و این مشکل هم در xbox هست و هم در pc.
در مورد کرک هم فکر کنم مجموع زحمتی که باید برا crack کردن تعداد زیادی بازی های pc کشید برابر با پول و یا زحمتی که شما باید برا کپی خور کردن Xbox صرف کنید.تازه اگه firmware جدید نیاد
در ضمن پولم کجا بود اوریجینال بخرم؟:biggrin1:

واقعا نمیدونی ؟ کاملا مشخصه Dragon Age : Origins .... هیچ شکی هم نکن !!! بقیه رو بریز دور ... ( البته به جز یکمی Borderland ) البته نظر خودته ... :biggrin1:
در ضمن Dragon Age رو از کجا خریدی ؟ :smile:
حس به جای اژدها بازی کردن رو تو divinity چی کار کنم؟(البته نمی دونم divinity چه قدر بخش اژدها رو خوب کار کرده؟)
dragon age رو هم دانلود کردم.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
عجالتا به عرض می رساند که این آقایون از سازنگان قدیمی سری دیابلو هستن و کسی بهشون بابت چیزی که خودشون مدت ها پیش خلق کردن خورده نمی گیره :D
اتفاقاً به خاطر سازنده هاش رفتم سراغ این بازی و دلم می خواست شبیه Diablo 1 و 2 باشه، ولی این شبیه اونا نیست. عیناً شبیه Diablo3 ساخته شده! مثلاً Inventory اش (تتریس نیست، تک اسلاتیه، مثل دموی اول دیابلو 3)، مبارزه ها، جلوه های ویژه، مهارت ها، شکل اسلحه هاش، یا یه مرحله که عیناً شبیه اولین دموی گیم پلی دیابلو 3 درست شده.

البته اینم بگم بازی عالییه.

این Risen چه طوره؟بازی روونی هست یا پدر آدم درمیاد واسه پیشرفت؟

اگه Gothic2 برات سخت بود؛ تو این بازی بار ها و بار ها کشته خواهی شد.
Divinity 2 هم انگلیسی اش اومد.

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
الان دارم torchlight بازی میکنم. به همه پیشنهادش میکنم. خیلی قشنگه و جو عالی داره. موسیقی و گرافیکشم حرف نداره.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
والا من جرأت نميكنم جديداً سمت اين مغازه هاي فروش بازي برم!!
ميري بازي ميخري ورداشتن Autorun اول بازي رو كه كلاً عوض كردن بجاش آرم شركت رو گذاشتن و يه آهنگ دامبولي ديمبو هم گذاشتن روش!!:sick:
هنگام نصب اسم ممد و حسن و تقي و نقي و ... از جلو چشت رد ميشه!:biggrin1:
با يك كليك ماوس خود به خود بازي نصب مبشه، كركش كپي ميشه و تمامي موارد لازم نصب ميشه و آخرش هم نه تو استارت منو از بازي خبري هست و نه تو رجيستري!!
اگه خدايي نكرده، زبونم لال بخواي پچ اي چيزي هم نصب كني سيستم علامت تأييد (پيروزي فرنگي ها) رو بهت نشون ميده ميگه خودتي!!!!!:(
اينترنت پرسرعت هم نداريم بريم دانلود كنيم! اينترنت 2 مگ محل كارم هم كه تنها اميد زندگيم بود قطع كردن نامردا ميگن به پيمانكارا اينترنت نميديم!!:((
من چيكار كنم الان خوب؟!!
اونوقت هي ميگين بسه ديگه بابا چقدر ديابلو 2 بازي ميكني!!
خوب مجبورم خوب!!
الان منو تيم ملي تو جنگل داريم چرخ ميزنيم و از اين Flayer هاي كوچولوي گوگوري مگوري ميكشيم بسي حال ميده!!!:biggrin1::biggrin1:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام.
والا من جرأت نميكنم جديداً سمت اين مغازه هاي فروش بازي برم!!
ميري بازي ميخري ورداشتن Autorun اول بازي رو كه كلاً عوض كردن بجاش آرم شركت رو گذاشتن و يه آهنگ دامبولي ديمبو هم گذاشتن روش!!:sick:
هنگام نصب اسم ممد و حسن و تقي و نقي و ... از جلو چشت رد ميشه!:biggrin1:
با يك كليك ماوس خود به خود بازي نصب مبشه، كركش كپي ميشه و تمامي موارد لازم نصب ميشه و آخرش هم نه تو استارت منو از بازي خبري هست و نه تو رجيستري!!
اگه خدايي نكرده، زبونم لال بخواي پچ اي چيزي هم نصب كني سيستم علامت تأييد (پيروزي فرنگي ها) رو بهت نشون ميده ميگه خودتي!!!!!:(
اينترنت پرسرعت هم نداريم بريم دانلود كنيم! اينترنت 2 مگ محل كارم هم كه تنها اميد زندگيم بود قطع كردن نامردا ميگن به پيمانكارا اينترنت نميديم!!:((
من چيكار كنم الان خوب؟!!
اونوقت هي ميگين بسه ديگه بابا چقدر ديابلو 2 بازي ميكني!!
خوب مجبورم خوب!!
الان منو تيم ملي تو جنگل داريم چرخ ميزنيم و از اين Flayer هاي كوچولوي گوگوري مگوري ميكشيم بسي حال ميده!!!:biggrin1::biggrin1:

بیا بهت Torchlight بدم .. بازی که شروع شد و رفتم توی شهر .. آهنگ بازی، بسیار بسیار بسیار شبیه آهنگ Town توی Diablo 1 بود :D برای هرکی پشت تلفن گذاشتم تابلو بود. حالا خود بازی رو هنوز زیاد نرفتم جلو :D

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
دوستان اگه کسی میدونه چطوری توی Risen میشه Mana Regeneration بدست آورد از ما دریغ نکینین الان Mageـم رسما Flagship شده :D

Dragon Age هم که برای "بیشتر" سلیقه‌ها رمانس درست کرده البته شنیدم چند تا از انجمن‌های peder@sty از بی‌توجهی این گیم به عواطف اونا شکایت کردن :D

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
اگه Gothic2 برات سخت بود؛ تو این بازی بار ها و بار ها کشته خواهی شد.
نه Gothic سخت نبود ولی با مذاق من چندان سازگار نبود!برای این که یه کوئست به ظاهر ساده رو انجام بدی باید یک ربع با این و اون صحبت کنی!:laughing:به هر حال ممنون از جوابتون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر