طرفداران ژانر RPG

dark_lord

کاربر سایت
Aug 7, 2006
103
witcher رو که دارم و sacred 2 رو هم تو بازار ندیدم :biggrin1: .
تو پستای قبلی دیدم مثل اینکه چندنفر دارن و پخش میکنن .اگه امکانش هست به ماهم بدین .خیر ببینین :cheesygri

اقا کسی جاب مارو نداد : کسی اینجا dungen and dragons باز نیست ؟؟؟؟؟؟ (یا harp , merp , ...)

اقا یکی جواب مارو بده دستتون درد نکنه (sacred 2 رو حداقل اگه جایی رو میشناسین که داره بگین که ما بریم بگیریم :cheesygri بسیار متشکرم) :confused:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
سلام ....
اولا : عیدتون مبارک !

دوما :
یه سوال :
میشه چندتا بازیه Rgp بهم معرفی کنید که همه ی کاراکتراش انسان باشن و تخیلی نباشن ، ینی جک و جونور نداشته باشه !!!
مرسی ...
BigGrin2
اولاً: اینا Tactical RPG هستن
Silent Storm
Silent Storm: Sentinels
Shadow Watch
این آخری رو کامل بازی نکردم. دموش تو PC Gamer US CD سال 1999 بود. بازی زیبایی بود. از همون موقع تا حالا دنبالشم و پیدا نکردم.

دو: اینم American RPG کامل Made in China
Prince of Qin
بازی فوق العاده جفنگیه (بازی ساخت چین همین می شه).

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
میگم از اساتید کسی این بازی جدیده که تو اسمش سنگ و کلوخ و از این صحبتها هم داره رو امتحان کرده ؟
نظرشون چیه در مورد این بازی ؟
من فقط نصبش کردم ببینم سالمه یا نه و یکی دو دقیقه تو بازی راه رفتم بعد پاکش کردم تا بعداً سر فرصت برم سراغش! :biggrin1:
جالب به نظر میومد حالا تا درست و حسابی نیوفتی روش (رو بازی منظورمه) نمیشه نظر داد. :smile:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام.
میگم از اساتید کسی این بازی جدیده که تو اسمش سنگ و کلوخ و از این صحبتها هم داره رو امتحان کرده ؟
من فقط نصبش کردم ببینم سالمه یا نه و یکی دو دقیقه تو بازی راه رفتم بعد پاکش کردم تا بعداً سر فرصت برم سراغش! :biggrin1:
جالب به نظر میومد حالا تا درست و حسابی نیوفتی روش (رو بازی منظورمه) نمیشه نظر داد. :smile:

Drakensang ؟:D
Squad-Based ـه و منم سراغ اینجور بازیها نمیرم.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام
مصطفی sacred2 به دستت رسید یا هنوز کسی برات نفرستاده ؟
نه داش پرهام به دستم نرسیده.
فک کنم باس مزاحم خودت بشم. :blushing:

Drakensang ؟
Squad-Based ـه و منم سراغ اینجور بازیها نمیرم.
آره خودشه ! :biggrin1:
حالا تست کردی بازی رو یا کلاً به خاطر همون Squad-Based بی خیالش شدی ؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آقا این آهنگی که Blind Guardian واسه این بازیه Sacred 2 خونده و اسمه آهنگ هم همین Sacred هست رو کسی داره به ما بده؟ یه تیکه اش رو شنیدم, به شدّت زیباست!

Dark Light

کاربر سایت
Oct 10, 2005
177
نام
�* THE LAST WITH PAGAN BLOOD �*

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
سلام.
مصطفی جان مثل اینکه خیلی دیر جواب می دم، احتمالاً تا حالا بازی رو تا آخر بردی (شایدم نبردی)!
کلوخ سنگ به عنوان RPG بازی خیلی خوبیه مخصوصاً نوع ارتقاش جالبه. موتور خیلی خوبی داره گرافیک هم خیلی خیلی نرمه. ولی کاملاً به من احساس رضایت نداد. به نظر من داستان و جو بازی اونجور که باید باشه نیست.
کنترل خیلی بدی هم داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر