طرفداران ژانر RPG

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
Sacred 2

مثل اینکه فقط من بازی رو دارم :p

هر کسی میخواد به من پیغام بده.

من به چند نفر میدم اونام به چند نفر دیگه بدن ؛ اینجوری همه دستشون میرسه . البته فکر نکنم بیشتر از هفت هشت نفر طالب داشته باشه .

اینی که من دارم scred 2 یی که تقریباً 12 گیگه هستش . به همراه پج 2.34.0 که 955 مگ هست
Sacred2-UK-INT-2_34_0_0-Full.exe
و کرک و مپ 29 مگی کامل ancaria .

راستی این بازی سیستم نسبتاً خوب میخواد . من با cpu 8400 و ati 4850 512mb و 2gig رم با بالاترین detail بازی میکنم (البته shadow رو گذاشتم meduim )

این سیگما که گفتم

k0sdqo.jpg

No, it doesn't
:confused:

آخرین ویرایش:

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
مثل اینکه فقط من بازی رو دارم :p

هر کسی میخواد به من پیغام بده.

من به چند نفر میدم اونام به چند نفر دیگه بدن ؛ اینجوری همه دستشون میرسه . البته فکر نکنم بیشتر از هفت هشت نفر طالب داشته باشه .

اینی که من دارم scred 2 یی که تقریباً 12 گیگه هستش . به همراه پج 2.34.0 که 955 مگ هست
Sacred2-UK-INT-2_34_0_0-Full.exe
و کرک و مپ 29 مگی کامل ancaria .

راستی این بازی سیستم نسبتاً خوب میخواد . من با cpu 8400 و ati 4850 512mb و 2gig رم با بالاترین detail بازی میکنم (البته shadow رو گذاشتم meduim )

این سیگما که گفتم

k0sdqo.jpg

:confused:
خوب منم بازی رو گرفتم از p30world یکم هم بازی کردم جالب بود بعد برا من 400 خورده ا ی مگ پچ داست :D
تو این بازی چیزی برای teleport وجود نداره من الان یه دروازه برام باز شده که فقط به یه جا میشه teleport کرد :D level 3 هم هستم :D
برای من 6 dvd بود

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,604
نام
کورش

فکر میکنم بهتره به کسی بدی که تضمین کنه حتما به نفر بعدی میده و اسم نفر بعدی رو مشخص کنه. اینطوری مطمئن میشیم که دست همه میرسه.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ُسلام

خب من منتظرم. به نفر بعدی هم می دم. هر کسی باشه.

در ضمن محمد جان این بازی Set Up اصلی هست دیگه !!!

دستکاری نشده که ؟

تلفن منم که داری. اگه نه توی PM من هستم. می تونیم 3 شنبه با هم هماهنگ کنیم. همون جای قبلی که همو دیدیم.

من منتظرم

یا علی...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
من میتونم به کاربر های Creeping Death و ehsanslipknot حتما برسونم چون زیاد میبینمشون.:D قرار شده که اگر به دستِ من برسونید برای امیر アヌビス هم بفرستم.

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خب امروز بازی رو از محمد گرفتم و نصب کردم. گرافیک تا اینجا که خیلی کم بازی کردم خیلی خوبه برای یه RPG اونم با دوربین ایزومتریک از همه مهم تر رون هست الان من با یه 8800 GT و 2 GB رم E7200 حدود 50 تا 60 فریم میگیرم این در حالی هست که AA رو هم روی 2X گذاشتم. در کل به نظر میرسه یه Hack n Slash خیلی خوب باشه. من یه Shadow Warrior برداشتم که قوچی قوچی بزنم برم :D البته شاید عوضش کردم و یه High Elf برداشتم چون این کلا از لحاظ Magic خیلی تعطیله

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
آآآآآآآآآآآآآآییییییییییییییییییییی ، من رو یادتون رفت :D
کی قراره من رو دریابه ؟
ممد سریع برسونش به احسان که برای من مرسول داره :D

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

پرهام جان. دادا. مسئول ارسال تو انگار منم. منم تا الان که ساعت 2 بامداد هستش نتونستم از محمد بگیرم بازی رو. هم من یکم درگیر بودم. هم محمد توی ارسال با پیک یکم مشکل داشته. اگه خدا بخواد و تا فردا زنده باشم. دستم میرسه و OK می کنم. اگرم با احسان هماهنگ کردی به من بگو.

پ.ن : هنوز از دست من دلگیری !!! WoW بود دیگه. کاریش نمیشد کرد :-"

یا علی ...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
سلام

پرهام جان. دادا. مسئول ارسال تو انگار منم. منم تا الان که ساعت 2 بامداد هستش نتونستم از محمد بگیرم بازی رو. هم من یکم درگیر بودم. هم محمد توی ارسال با پیک یکم مشکل داشته. اگه خدا بخواد و تا فردا زنده باشم. دستم میرسه و OK می کنم. اگرم با احسان هماهنگ کردی به من بگو.

پ.ن : هنوز از دست من دلگیری !!! WoW بود دیگه. کاریش نمیشد کرد :-"

یا علی ...
خدا به من رحم کنه که کارم افتاده دست تو . البته قبلاً برای یه چیزی فرستادی و کار درستی خودت رو ثابت کردی ولی فکر کنم اون موقع اعتیادت به WoW اینقدر شدید نبود :D
اصولاً شما جماعت ، اعتیادتون شدیده و امیدی بهتون نیست دیگه :D
احسان فعلاً خبری ازش نیست .
-----
پ.ن : نقشه رو دانلود کردم . عجب چیزیه ( همون شکلکه که آب از لب و لوچش آویزونه )

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,604
نام
کورش
پ.ن : نقشه رو دانلود کردم . عجب چیزیه ( همون شکلکه که آب از لب و لوچش آویزونه )

پرهام زیاد خوشحال نباش چون اگه رسید دستت باید بفرستی برای من :biggrin1:
پ.ن: به به چه لذتی داره اینجوری حال یکی رو بگیری :biggrin1:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
پرهام زیاد خوشحال نباش چون اگه رسید دستت باید بفرستی برای من :D
پ.ن: به به چه لذتی داره اینجوری حال یکی رو بگیری :D
با کمال میل :)
نقشه رو هم میچپونم توش و میفرستم .
قبلاً یه بار شرمندت شدم . حالا جبران میکنم :D

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
خوب من بازی رو به دو نفر دادم ، اگه عمری باشه به دو نفر دیگم قراره بدم ، به هر حال سعی میکنیم دست همه برسه

با توجه به اینکه چند نفر دیگم شروع میکنن به بازی و این بازی نسبتاً طولانی و بزرگ هست یه تاپیک براش زدم
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21267

من الان level شصدم . سعی مکنم silver و سریعتر تموم کنم و برم gold . گلد هم احتمالاً اگه بشه یه کاراکتر دیگه از صفر شروع کرد با inqusitor یا sera میرم . و Platinum با high elf

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر