طرفداران ژانر RPG

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام به برو بچ کسی بازی gothic 3 fosaken gods رو رفته؟ اگه رفته به توضیحی در بارش بده کارت گرافیکم نمیکشه ;)

والا این بازی متاسفانه به Gothic 3 : Forsaken Bugs مشهوره .. به نظر من بیخیالش بشید بهتره.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سلام.
یعنی داغونتر از ماله من هم پیدا میشه؟ امیدوارم کردی. جیفورس 5200 هستش البته اگه اشتباه نکنم. به نظرتون چه بازی خیلی خوب هستش. من یه بازی با اسم Summoner گرفتم که فکر میکنم در همین سبک CRPG بودش. شما چیزی در موردش میدونید؟

اون موقعي كه بازي رو با يه من افت فريم و لود نشدن تكسترچها بازي ميكردم سيستمم اين بود : البته اين لود نشدن و اينا خيلي اذيت نميكرد . اما خب بعضي وقتها هم ميرفت رو اعصاب!
:biggrin1:cpu : celeron 1.7!
ram : 512
vga : ati 9250 128 ! :biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام دوستان عزیز،خوبین؟ آقا من یه Walktrough از Fallout 3 نسخه ی PC میخواستم کسی میتونه کمک کنه؟ اگه لینکش هست بهم بدین...یه چیزی Fallout 3 واقعاً 100 ساعت گیم پلی داره؟

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
با اجازه دوست عزیز freedom منم دو تا سایت معرفی می کنم. شما برای هر بازی راهنما خواستی می تونی از سایت www.gamefaqs.com پیدا کنی. یکی از سایت های خوب هم Gamepressure که تو آدرس http://guides.gamepressure.com/ می تونی راهنما هاشو بخونی. برای هر بازی Guide نداره ولی راهنما هایی که داره بر خلاف سایتای دیگه جامع هستن. هر دو تا سایتی که گفتم برای Fallout3 راهنما دارن.
* نه دوست عزیز این بازی حتی 50 ساعت گیم پلی مفید هم نداره. من تو Oblivion نزدیک 120 ساعت بازی کردم در حالی که تعداد زیادی از محل ها رو نرفتم و تعداد زیادی از Quest ها رو انجام ندادم ولی تو Fallout3 هر سوراخ سمبه ای که فکرشو بکنی رفتم و تقریباً همه Side Quest ها رو انجام دادم (ماموریتی سراغ ندارم که انجام نداده باشم) فکر می کنم حدود 40 ساعت طول کشید. غیر از داستان افتضاح و مسخره ای که داشت، به قدری تکراری بود که آخرای بازی کاملاً حالت تهوع به من دست داده بود.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ببینم در این تایپیک از بازی های JRPG هم بحث میشه یا این که فقط از CRPG پشتیبانی میشه
only CRPG

................................
یه سوال من این Two Worlds رو اون موقع که اومد گرفتم اینقدر مشکل داشت دیگه تا روانی شدن پیش برد منو حالا میخواستم بپرسم پچی چیزی برای اون مشکلات اسب سواری و دوربین اول شخص و.... اومده یا نه؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
با معرفی یکی از دوستان ما یه چیزی شده و رفتیم بازی The Fall - Last Days Of Gaia رو دانلود نمودیم ببینیم چی چی هست !
پس از کمی جستجو از rapidshare بازی رو دانلود کردم که حالا چند تا مورد بود که میخواستم عنوان کنم.
اول از همه اینکه نامرد بازی بصورت iso نبود و یه فایل زیپ بود که فقط Extract میشد رو هارد و از ثبت رو رجیستری و استارت منو ... خبری نبود ! در نتیجه نصب پچ و این حرفا کشک ! :( البته ظاهراً یه پچ بتا داره که بدلیل ذکر شده نمیتونم نصب کنم!
مورد بعد اینکه دیالوگ های بازی به زبان شیرین آلمانی هست و آدم هیچی بیلمز !! البته خوشبختانه منوها همه انگلیسی هستن و خوشبختانه تر وقتی دارن تو بازی آلمانی بلغور میکنن یه دیالوگ باکس باز میشه که ایخشتیم پیشتیم اینا رو به ترجمه انگلیسی مینویسه !! ;)
در نتیجه یه سری مشکلات حله اما بازی ظاهراً باگ و این حرفا زیاد باید داشته باشه. نمیدونم.
در هر حال ظاهراً بازی بدی نیست اما اگه کیلو کیلو باگ نداشته باشه شاید بعداً رفتم سر وقتش!
کسی بازی کرده ؟ در کل چطوره بازیش ؟ ارزش وقت گذاشتن داره ؟؟؟

راستی این Baldur's Gate شماره اولیش و اکسپنشنش هم دانلود شد به سلامتی. بازی بدون مشکل اجرا میشه و اینقدرها هم که میگفتن دوستان صفحه بازی کوچیک نیست. یه چیزی تو همون مایه های شماره 2 هست یا مثل همون Icewind Dale فقط یه ذره دیالوگ باکسش بزرگتره که باعث میشه صفحه کوچیک تر بشه. ;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام.
با معرفی یکی از دوستان ما یه چیزی شده و رفتیم بازی The Fall - Last Days Of Gaia رو دانلود نمودیم ببینیم چی چی هست !
پس از کمی جستجو از rapidshare بازی رو دانلود کردم که حالا چند تا مورد بود که میخواستم عنوان کنم.
اول از همه اینکه نامرد بازی بصورت iso نبود و یه فایل زیپ بود که فقط Extract میشد رو هارد و از ثبت رو رجیستری و استارت منو ... خبری نبود ! در نتیجه نصب پچ و این حرفا کشک ! :( البته ظاهراً یه پچ بتا داره که بدلیل ذکر شده نمیتونم نصب کنم!
مورد بعد اینکه دیالوگ های بازی به زبان شیرین آلمانی هست و آدم هیچی بیلمز !! البته خوشبختانه منوها همه انگلیسی هستن و خوشبختانه تر وقتی دارن تو بازی آلمانی بلغور میکنن یه دیالوگ باکس باز میشه که ایخشتیم پیشتیم اینا رو به ترجمه انگلیسی مینویسه !! ;)
در نتیجه یه سری مشکلات حله اما بازی ظاهراً باگ و این حرفا زیاد باید داشته باشه. نمیدونم.
در هر حال ظاهراً بازی بدی نیست اما اگه کیلو کیلو باگ نداشته باشه شاید بعداً رفتم سر وقتش!
کسی بازی کرده ؟ در کل چطوره بازیش ؟ ارزش وقت گذاشتن داره ؟؟؟

راستی این Baldur's Gate شماره اولیش و اکسپنشنش هم دانلود شد به سلامتی. بازی بدون مشکل اجرا میشه و اینقدرها هم که میگفتن دوستان صفحه بازی کوچیک نیست. یه چیزی تو همون مایه های شماره 2 هست یا مثل همون Icewind Dale فقط یه ذره دیالوگ باکسش بزرگتره که باعث میشه صفحه کوچیک تر بشه. ;)

صرف نظر از اینکه کلی باگ داره و هی کرش میکنه. بازی چندان خوبی هم نیست. حسنش اینه که پست اپوکالیپتیکه و الا چیزه چندان جذابی نیست. هر 10 مترم یه بار میپره بیرون :D

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام بر همه اساتید
یه سوال دارم.بهترین بازی سبک RPG در حال حاضر بغیر از fallout3 چیه که من برم سراغش؟بازی که بتونم از اون سر در بیارم.
ممنون

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
راستی صحبت از باگ شد، گویا نسخه اروپایی Dungeon Lords: Orb & Oracle الان منتشر شده ( توی اینجا حتی لینک خرید هم هست ولی فعلا freeg@teـم از کار افتاده لطفا چک بکنید ببیند فروشه یا preorder )
یه سوال من این Two Worlds رو اون موقع که اومد گرفتم اینقدر مشکل داشت دیگه تا روانی شدن پیش برد منو حالا میخواستم بپرسم پچی چیزی برای اون مشکلات اسب سواری و دوربین اول شخص و.... اومده یا نه؟
تا پچ 1.7 هم پیش رفته جالبتر اینکه سایز فایل حدود 1.7GB ـه :D بهتره قبل از پیدا کردن هر ورژن اول مطمئن بشی که کرک هم داره به استثنای وقتی که نسخه ارجینال داری
45.gif

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
freedom و Blackcanopus ممنون خیلی لینک های باحالی بودن...:love: راجع به سوالی هم که پرسیدم دلیلش این بود یادمه تاد هاوارد وقتی تو E3 دموی بازی رو تو کنفرانس مایکروسافت نشون داد گفت بازی بیش از 100 ساعت گیم پلی داره بعد یه مدت که بازی منتشر شد از هر کی سوال کردم گفت نه بابا این داستانا نیست حالا هم که دیگه شما مطمئنم کردین نتیجه ی اخلاقیش هم اینکه تاد هاوارد دروغ گفت:biggrin1:
بازم ممنون

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
only CRPG
محمد جان من كلاً تو خط اين بازي نبودم براي همين جواب ننوشتم. ظاهراً يك نگارش جديد بازي فقط براي PC اومده كه مشكل اسب بازي رو حل كرده (همون مشكل كه توش اسب از شيب هاي با زاويه بيشتر از 30 درجه بالا نمي رفت) و اسب هم ديگه از ديوار بالا نمي ره ولي گيم پلي بازي درست نشده و كلي مشكل داره، هنوزم بالانس نيست. كلاً بازي نرمالي نيست. مي ري تو شهر مي بيني 10 نفر آدم معمولي هست 300 تا فروشنده.:eek:
اين ايراد اسب تو ورژن جديد حل شده ولي تو ورژن قديمي اسب من يك بار رفت بالاي ديوار. بازي رو Save كردم اومدم سوار اسب بشم ديدم موقعي كه مبارزه مي كردم ترسيده رفته بالاي ديوار! هر چي صداش كردم پايين نيومد. كلي وسايل هم بارش كرده بودم با اسب از دست رفت. هر بار هم بر مي گشتم اونجا مي ديدم بالاي ديواره. يك بار هم خودم سوار اسب رفتم بالاي ديوار اسبه ديگه پايين نمي يومد، اسب جهنم، خودم از دست رفتم!:biggrin1: مجبور شدم load كنم. امروز عصر اگه تونستم همين پستمو ويرايش مي كنم Screenshot مي ذارم.

بازي Gothic 3 Forsaken Gods هم من بازي كردم اصلاً طرفش نريد كه 4 گيگ رم مي خواد تازه سر مدت معين بايد بازي رو ذخيره كني، بيايي بيرون، دوباره بري تو بازي تا Crash نكنه. من هم تو Gothic 3 و هم تو Forsaken Gods از Resource Monitor كي برد استفاده مي كردم، هر موقع حافظه مصرف شده سيستم به 90% مي رسيد اين كار رو انجام مي دادم اگه به 92 يا 93% مي رسيد كرش مي كرد. تو Gothic 3 معمولاً 1 ساعت مي تونستي بازي كني، ولي الآن تو Forsaken Gods به طور متوسط 20-30 دقيقه يك بار بايد اين كار رو انجام بدي.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام بر همه اساتید
یه سوال دارم.بهترین بازی سبک RPG در حال حاضر بغیر از fallout3 چیه که من برم سراغش؟بازی که بتونم از اون سر در بیارم.
ممنون
آقایون اساتید من امروز می خوام یه بازی به سبک RPG بخرم.لطفاً به سوال من جواب دهید.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
تا پچ 1.7 هم پیش رفته جالبتر اینکه سایز فایل حدود 1.7GB ـه :biggrin1: بهتره قبل از پیدا کردن هر ورژن اول مطمئن بشی که کرک هم داره به استثنای وقتی که نسخه ارجینال داری
45.gif
:-" بشینم با Dial Up دانلود کنم:D
محمد جان من كلاً تو خط اين بازي نبودم براي همين جواب ننوشتم. ظاهراً يك نگارش جديد بازي فقط براي PC اومده كه مشكل اسب بازي رو حل كرده (همون مشكل كه توش اسب از شيب هاي با زاويه بيشتر از 30 درجه بالا نمي رفت) و اسب هم ديگه از ديوار بالا نمي ره ولي گيم پلي بازي درست نشده و كلي مشكل داره، هنوزم بالانس نيست. كلاً بازي نرمالي نيست. مي ري تو شهر مي بيني 10 نفر آدم معمولي هست 300 تا فروشنده.:eek:
اين ايراد اسب تو ورژن جديد حل شده ولي تو ورژن قديمي اسب من يك بار رفت بالاي ديوار. بازي رو Save كردم اومدم سوار اسب بشم ديدم موقعي كه مبارزه مي كردم ترسيده رفته بالاي ديوار! هر چي صداش كردم پايين نيومد. كلي وسايل هم بارش كرده بودم با اسب از دست رفت. هر بار هم بر مي گشتم اونجا مي ديدم بالاي ديواره. يك بار هم خودم سوار اسب رفتم بالاي ديوار اسبه ديگه پايين نمي يومد، اسب جهنم، خودم از دست رفتم!:biggrin1: مجبور شدم load كنم. امروز عصر اگه تونستم همين پستمو ويرايش مي كنم Screenshot مي ذارم.
اره این فروشنده هاش خیلی جالب تو بقیه بازی ها برای خرید یه item خاص اگر فروشنده رو رد میکردی دیگه دوباره باید برمیگشتی این از بس فروشنده زیاد داره دیگه نمیخواد زیاد سرِ خریدن Item وسواس به خرج بدی.بعضی جاها هم چند تا enemy بودند که با تیر و کمان میزدند اینقدر هم سرعتشون بالاست تا میرفتی طرفشون میمردی:D ولی پتانسیل بالایی داشت امیدوارم عنوان بعدی Reality Pump حداقل بالانس باشه.یه نکته مسخره دیگه بازی هم این سیستم مبارزاتش بود که یه جورایی کپچر شده بودند و همین طوری خودش ضربات رو میزد.

الان نگاه کردن دیدم یه Two Worlds: Epic Edition هست که دو تا )Add On (Tainted Blood, Curse of Souls هم توش هست.
................
این Loki رو کسی بازی کرده.به نظر یه Diablo Clone خوب به نظر میرسه.یه تریلر که دیدم جالب بود.

پ.ن:ممنون سهیل و عماد (اگر اشتباه میگم درستش رو بگو:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر