طرفداران ژانر RPG

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
Agreed، شادمهر جان جوابت رو اینجا دادم
38.gif

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
دوستان من یک چیز عجیب دیدم! تو بازی غیر RPG:biggrin1: و اکشن - ادونچر Rise of the Argonauts :biggrin1: وقتی می خوای از کشتی پیاده شی، باید همراهاتو انتخاب کنی. ژست و حالت و نحوه ایستادن همراها عیناً از روی Diablo2 کپی شده! اگه باور نمی کنید خودتون نیگا کنید. مثلاً Achilles نحوه جلو اومدن و حرکتش مثل Amazon می مونه.
راستی حالا که پست الکی دادم برای نجات این تاپیک از شر تار عنکبوت ها، یه حرفی هم که مدت ها می خواستم بزنم ولی به دلیل بعضی ملاحظات نمی زدم رو فاش می کنم. شنیدم این کاراکتر Bard واقعاً قراره تو Diablo3 باشه و اون شایعه بارد تو WoW از همین مساله ناشی می شده یعنی از کلک های Blizz بوده.
کوروش جان لطفاً اینجا رو نخون، اگه خوندی من هیچ مسوولیتی قبول نمی کنم:biggrin1:
نخون!
گفتنم نخون!

جون من نخون!

و قراره جایگزین paladin بشه، چون گیم پلی اونا شبیه به همه! مثلاً ویژگی هایی داره که شبیه Aura های Paladin عمل می کنه.
کوروش من که گفتم نخون آخه چرا خوندی؟:biggrin1:

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
داشتم با خودم فک میکردم Rise of Argonauts و Hellgate: London هر دو در یه جاهایی کم داشتن تا جایی که بیشتر به trial version شبیه بودن ولی با اینحال نقاط مثبتی هم داشتند که هر دو رو جذاب میکرد جالب اینه که جاهایی که RoA ضعیف بود [گیم پلی ، looting و level up ] نقطه قوت Hellgate ـه و برعکس، برای همین به نظر من خیلی راحت میتونن مکمل هم باشن
156.gif

صحبت از دیابلو شد، شاید قدیمی باشه ولی من امروز این طراحی از female witch doctor رو دیدم
9955.jpg

آخرین ویرایش:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
Hellgate London ايراد داشت ولي كامل بود و RPG هم بود. اين معلوم نيست چيه، RPG؟ Action Adventure؟ گرافيك و Quest ها شبيه Jade Empire، داستان و آيتم ها مثل God of War، ديالوگ هاي مسخره بازي مثل ME (چه مصيبتي داشتم سر انتخاب اينا، آخرشم كه فرقي نمي كرد چي بگي، در هر صورت نتيجه يكي بود)، ارتقا هم كه The Witcher ، همش هم ناقص. اين بازي با تعريف RPG بله RPG هست (همونقدر كه JRPG ها RPG هستن) ولي از نظر من بيشتر Action Adventure بود.
البته بازي بدي نبود. از گرافيك و داستان بازي خيلي خوشم اومد جالب بود. مخصوصاً مرحله آخر خيلي جالب بود.

ويرايش: و اين هم يك شايعه ديگه در باره D3 كه ديدم بهتره بگم. اخطار! اخطار! طرفداراي Tyrael نخونن.:biggrin1:
از همون روزاي اولي كه شايع شده بود Diablo3 قراره بياد (اون موقع هنوز خبري از اين بازي نبود)، شايع شده بود Tyrael تو ديابلو3 Corrupt مي شه و Deckard Cain هم مي ميره. مي گفتن آخر ديابلو2 وقتي Tyreal مي زنه و World Stone رو مي شكنه، يكي از تيكه هاي اون به Tyreal برخورد مي كنه و اونو Corrupt مي كنه. بعد از announce شدن ديابلو 3 شايعات خوابيد، چون هم كين برگشت و هم عكس Tyrael به صورت flash روي سايت رسمي Blizz ظاهر شد. روزاي اولي كه عكس Tyrael روي سايت بود، بال هاش آروم و صاف بودن و آروم تكون مي خوردن، ولي يواش يواش انيميشن عوض شد و بال هاش درهم بر هم شدن و به سرعت تكون مي خورن و Tyrael وحشي شده! حالا دوباره شايع شده Tyrael تو Diablo3 قراره Corrupt بشه و Boss آخر بازي خواهد بود!:eek:

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,604
نام
کورش
و قراره جایگزین paladin بشه، چون گیم پلی اونا شبیه به همه! مثلاً ویژگی هایی داره که شبیه Aura های Paladin عمل می کنه.
کوروش من که گفتم نخون آخه چرا خوندی؟
از همون روزاي اولي كه شايع شده بود Diablo3 قراره بياد (اون موقع هنوز خبري از اين بازي نبود)، شايع شده بود Tyrael تو ديابلو3 Corrupt مي شه و Deckard Cain هم مي ميره. مي گفتن آخر ديابلو2 وقتي Tyreal مي زنه و World Stone رو مي شكنه، يكي از تيكه هاي اون به Tyreal برخورد مي كنه و اونو Corrupt مي كنه. بعد از announce شدن ديابلو 3 شايعات خوابيد، چون هم كين برگشت و هم عكس Tyrael به صورت flash روي سايت رسمي Blizz ظاهر شد. روزاي اولي كه عكس Tyrael روي سايت بود، بال هاش آروم و صاف بودن و آروم تكون مي خوردن، ولي يواش يواش انيميشن عوض شد و بال هاش درهم بر هم شدن و به سرعت تكون مي خورن و Tyrael وحشي شده! حالا دوباره شايع شده Tyrael تو Diablo3 قراره Corrupt بشه و Boss آخر بازي خواهد بود!

تو که نابودم کردی. بعد از خبر ورشکستگی 3DO بدترین خبری که تو عمر گیمریم شنیدم همین خبر بود. یعنی چی Tyrael قراره Corrupt بشه. مگه شدنیه اصلا این؟ حالا پالادین اگه نیست باز قابل تحمله هرچند تئوری پالادین همون Bard ـه خیلی با مزه ست ولی قضیه Tyrael اصلا قابل تحمل نیست اینا مثل اینکه رسما زده به سرشون.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
والا یادمه یک چیزهایی نوشته بودن که قراره این Plague جدید قربانیان خفنی داشته باشه که ما حدس زدیم که مثلا Deckard Kain قراره بمیره و حرف از خیانت هم بود که مثلا قرار بود چون کلاس Necro نیست و نکرو ها هم بیشتر Dark Side کار می کنند، Necro ها خیانت کرده باشند .. البته انگار قراره Necro هایی به صورت NPC توی بازی باشند.. حالا نمیدونم چه خبره.

از اون ور هم یکی گفته بود ما نکرو رو نمیگذاریم چون خیلی Perfect بود .. ولی از اون ور گفتن که حالا شاید توی اکسپنشن بگذاریم .. اگر نکرو توی اکسپنشن باشه فروشش تضمین شده است (البته کلا فروش بلیزارد تضمین شده است ).

من که دیگه خسته شدم انقدر به این قضایا فکر کردم .. نبودن نکرو و مردن Cain و دختر Cain (:D) و حالا هم کلاس "مُطرب" و Corrupt شدن Tyrael :D وضعیتی شده.
بابا بدون Tyrael و گروه Horadrim که... ناسلامتی فقط این فرشته از کل اون قسمت مثبت طرفدار ما بود و به انسانها کمک می کرد که اگر این هم بپره که رسما بدبخت میشیم:D

Hellgate من خیلی خوشم میاد :D به دلیل دو کلاس Marksman و Engineer .. ولی خوب "خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی .... همینجوری .. هنوز خیلی خیلی .. بازم بریم جلو .. خیلی خیلی .." تکراری بود. یعنی اصلا نمیشه تکراری بودنش رو وصف کرد :(

آخرین ویرایش:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
Necro ها که احتمالاً و Amazon ها قطعاً به صورت NPC قراره تو بازی باشن و تو یک بخشی از بازی به Homeland آمازون ها تو یک جزیره سفر می کنیم (شاید هم نکنیم، حالا دیدی بازی به دلیل اشاعه فرهنگ دیابلو پرستی تو ایران تحریم شد!). و به نظر من صد در صد می شه Amazon ها رو Hire کرد (همونطور که Rogue ها تو Diablo 1 قابل بازی بودن ولی تو Diablo 2 به صورت NPC با قابلیت Hiring در اومدن)، ولی Hiring نکرو (البته تو خیالات) عجب چیزی باید باشه!!!
راستی یک چیز دیگه. برید تو سایت Diablo3.com و عکس Tyrael رو نیگا کنید. برام جالبه چرا دقیقاً روی عکس Tyrael نوشته Diablo ! حالا نمی تونست بالای سایت بنویسه؟

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
اگه necro هم برای hiring باشه + همه pet ـهایی که احضار میکنه ---> عمل تغییر جنسیت دیابلو به استراتژیک
39.gif

راستی برای این tyrael زیاد نگران نباشید چیزی که زیاده Archangel
302.gif

احتمالا یه جایگزین داره یا توی بازی یه تغییراتی میکنه، به هر حال این artwork و این یکی بهیچوجه یک کاراکتر در آن واحد نیستند [به آرم صلیب روی سینه angle دومی دقت کنید]

آخرین ویرایش:

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
سلام. میشه بگید الان بهترین بازی CRPG چی هستش؟ من راستش با این سبک زیاد بیگانه نیستم ولی خب خیلی هم نمیدونم. اگه یه بازی خوب در این سبک رو بهم معرفی کنید ممنونم میشم.

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
بدون شک Witcher البته به شرطی که PC و همینطور خودت بتونید بازی رو handle کنید
39.gif
در مراحل بعدی Titan Quest که هیچکدوم از اون دو پیش نیاز witcher را نمیخواد

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
بدون شک Witcher البته به شرطی که PC و همینطور خودت بتونید بازی رو handle کنید
39.gif
در مراحل بعدی Titan Quest که هیچکدوم از اون دو پیش نیاز witcher را نمیخواد
یه چیزایی قبلا در مورد بازی Titan Quest شنیده بودم... از نظر گرافیکی چطور هستش؟ من PC رو ارتقا ندادما. یعنی میخوام آخر سال که همه چیز ارزون میشه این کار رو بکنم. الان سیستم من اینا هستش ولی تو رو خدا مسخره نکین لطفا:
CPU:3.4
RAM:512
VGA:G 125
فکر کنم همینا کافی باشه دیگه:cheesygri قول دادین مسخره نکنیا... حالا با این سیستم خدایی که جمع کردم بگید چه بازی در سبک CRPG میتونم بازی کنم؟;)

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
یه چیزایی قبلا در مورد بازی Titan Quest شنیده بودم... از نظر گرافیکی چطور هستش؟ من PC رو ارتقا ندادما. یعنی میخوام آخر سال که همه چیز ارزون میشه این کار رو بکنم. الان سیستم من اینا هستش ولی تو رو خدا مسخره نکین لطفا:
CPU:3.4
RAM:512
VGA:G 125
فکر کنم همینا کافی باشه دیگه قول دادین مسخره نکنیا... حالا با این سیستم خدایی که جمع کردم بگید چه بازی در سبک CRPG میتونم بازی کنم؟

اگه نوع VGA رو بگي بهتر ميشه نظر داد . اما در كل فكر نكنم مشكلي داشته باشي . من با يه سيستم پكيده تر بازي رو اجرا كردم!

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
اگه نوع VGA رو بگي بهتر ميشه نظر داد . اما در كل فكر نكنم مشكلي داشته باشي . من با يه سيستم پكيده تر بازي رو اجرا كردم!
سلام.
یعنی داغونتر از ماله من هم پیدا میشه؟ امیدوارم کردی. جیفورس 5200 هستش البته اگه اشتباه نکنم. به نظرتون چه بازی خیلی خوب هستش. من یه بازی با اسم Summoner گرفتم که فکر میکنم در همین سبک CRPG بودش. شما چیزی در موردش میدونید؟

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
کنترل Summoner سخت بود، در ضمن به نظر من یه cRPG کامل حساب نمیشه، ولی داستان قوی داشت آپشن های دیگه ای که داری Diablo II، Dungeon Siege و Vampire Redemption ـه که هیچکدام DnD نیستند و به گرافیکت میخورن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر