طرفداران ژانر RPG

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

سلام

محمدرضا این رو ببینه ، خودکشی میکنه .
برادر ، " تایتان کوئست " رو از روی " دیابلو " ساختن . یه " دیابلو کلن " هست .
-----
پ.ن : حاجی sacred 2 رو بازی کردی ؟ هر وقت بازی کردی نظرت رو بهم بگو .

خوشحالم در نبود من پرهام حضور مثبتی داره و این موارد رو روشن می کنه باسه دوستان...
که یهو دیابلوی کبیر رو با TQ بدین صورت مقایسه نکنن. البته TQ بازی خوبی بود. ولی هر کاری بکنه باز هم Diablo Clan محسوب میشه...

تشکر ویژه از پرهام..

سلام ,

این nwn2 : soz رو بالاخره گیر اوردم و الان یه 8 ساعتی هست جلو رفتم

محمد جان یه ندا بده اینو از کجا گرفتی. برم ببینم این نمره های مفتضحی که گرفته حقش بوده یا نه...

++++++++++++++++++++++
در مورد Sacred 2.

این دوستمون که قرار بود بازی رو ازش بگیریم. گفت می خواد بازی رو از DVD9 بیاره رو 5.

می خوام ببینم هماهنگی با خودمونه یا خبرش رو اینجا میدن ؟

اگه باید خودمون هماهنگ کنیم، اقدامات لازم رو انجام بدیم.

یا علی

Dark Destiny

کاربر سایت
Dec 11, 2008
89
نام
سرنوشت
...
عجب... یعنی شماها همه طرفدارای RPG هستید؟؟؟ایران اینهمه طرفدار RPG داشته و ما بیخبر هستیم؟ بیخیال پسر... میشه دقیقا روشن کنین اینجا شماها در مورد چی بحث میکنید؟ نگین که در مورد RPG چونکه در مورد آبنبات جوبی که اظهار نظر نمیکنید که... این یه سبک هست با کلی ریشه و مفهوم. حالا بگید ببینم اینجا چه خبره؟ در مورد Final Fantasy حرف میزنید یا KH یا AI یا ...؟ موضوع بحث دقیق رو روشن کنید تا من هم از این جمع RPG باز یه استفاده ای بکنیم و کمی اطلاعات بدست بیاریم.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
در مورد Sacred 2.

این دوستمون که قرار بود بازی رو ازش بگیریم. گفت می خواد بازی رو از DVD9 بیاره رو 5.

می خوام ببینم هماهنگی با خودمونه یا خبرش رو اینجا میدن ؟

اگه باید خودمون هماهنگ کنیم، اقدامات لازم رو انجام بدیم.

سلام. لطفاً هر کس هنوز بازی ها رو می خواد به اون فروشنده آدرس Pm بده. من بهش PM دادم (ظاهراً من تنها کسی هستم که بازی رو خواستم) و گفته سرمون شلوغه فعلاً نمی تونیم. شاید اگه تعداد بیشتر بشه زود تر بفرسته. من تو DVD9 خواستم چون می ترسم موقع تبدیل بزنه خراب کنه. راستی محمد جان اگه بازی ها رو از مغازه ای، جایی که ما هم می تونیم تهیه کنیم خریدی، به ما هم یک ندا بده.
قرار بود این دو تا بازی رو برای شماره بعد review کنم که انقدر لفتش داد شماره بعد بسته شد.

راستی اون دیابلو کلن Diablo Clan نیست. دیابلو کلونه Diablo Clone و کلون تو کامپیوتر یعنی نرم افزاری که شباهت بسیار زیادی به نرم افزار دیگه که توسط تولید کننده دیگه ساخته شده داره. این کلمه از عمل ژنتیک به کامپیوتر منتقل شده و تو ژنتیک هم همونطور که می دونید به موجود زنده ای گفته می شه که عیناً از روی موجود زنده دیگه به طور مصنوعی «ساخته» یا تکثیر بشه.

آخرین ویرایش:

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام
والا من دیدم خبری از بازیها نشد ، اینطورهم که شماها گفتین هیچ بشری بازی رو برایه فروش نیاورده،گذاشتم تو یه serverیی دانلود بشه .5 روز طول کشید.

تو تهران یا بامن قرار بذارید دوروبر ولیعصر یا آریاشهر تا بهتون بدم یا با پیک براتون بفرستم .برای شهرستان هم تا حالا من cd / dvd نفرستادم کسی میخواد راهنمایی کنه پستی بفرستم .
اگه خبری از sacred 2 هم نیست ، اونهم بذارم دانلود بشه .

راستی کسی از spellforce2 قسمت جدیدش خبری داره ؟ نمیدونم چرا این بدبخت اینقده بی نام و نشانه . بازی بدی نیست . GS هم داده 7 فکر کنم .

این battle of the build ام حسابی وقت کشه . فعلا ورژن سومه کاراکترم :laughing:رو دارم آزمایش میکنم . build خیلی خوبیه ولی همه رو نمیتونه بکشه . :biggrin1:

...
عجب... یعنی شماها همه طرفدارای RPG هستید؟؟؟ایران اینهمه طرفدار RPG داشته و ما بیخبر هستیم؟ بیخیال پسر... میشه دقیقا روشن کنین اینجا شماها در مورد چی بحث میکنید؟ نگین که در مورد RPG چونکه در مورد آبنبات جوبی که اظهار نظر نمیکنید که... این یه سبک هست با کلی ریشه و مفهوم. حالا بگید ببینم اینجا چه خبره؟ در مورد Final Fantasy حرف میزنید یا KH یا AI یا ...؟ موضوع بحث دقیق رو روشن کنید تا من هم از این جمع RPG باز یه استفاده ای بکنیم و کمی اطلاعات بدست بیاریم.

اگه منظورت بیشتر JRPG ژاپنیه ، تو این تاپیک فکر نکنم طرفدار داشته باشه ، تو بخش کنسول فکر کنم یه تاپیک داره . من که تاحالا نرفتم اونجا. اما اگه CRPG دوست داری تا حالا که 60 صفحه صحبت شده و به نظر من مفیدترین تاپیک این سایت هم هست (البته شاید بعد از تاپیک Diablo)که بیشتر پستاش بدرد بخوره

۞۩ محمد ۩۞

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
sacred رو گویا تو پاساژ مینا یه مغازه ای آورده :D (پیدا کن پرتغال فروش را چون نه میدونم پاساژ مینا کجاس نه کدوم مغازه :D )

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
راستی کسی از spellforce2 قسمت جدیدش خبری داره ؟ نمیدونم چرا این بدبخت اینقده بی نام و نشانه . بازی بدی نیست . GS هم داده 7 فکر کنم .

Dragon Storm رو می گی؟ اون که خیلی وقته اومده. غیر از اون که فکر کنم Expansion نداشته باشه. تو Official Site هم چیزی نزده.
Dragon Storm با Storm of Zehir معاوضه می کنیم...:laughing:

Dark Light

کاربر سایت
Oct 10, 2005
177
نام
�* THE LAST WITH PAGAN BLOOD �*
sacred رو گویا تو پاساژ مینا یه مغازه ای آورده :D (پیدا کن پرتغال فروش را چون نه میدونم پاساژ مینا کجاس نه کدوم مغازه :D )

اریا شهر پاساژ مینا اکثرا دارن این بازی رو اگه نداشتن برید پگاه رایانه علی بگید یاسر منو فرستاده rofl تضمین نمیکنم بقیشو ولی بهتو dvd 1000 میده
من از اونجا گرفتم فقط یه مشکل دارم quest که میده متن quest رو نمیشه دید فکر کنم باگه !!!
4 تا دویدی هم هست
من بعدا عکس میذارم البته هنوز پچ رو نصب نکردم ممکنه مشکلی که گفتم حل سه

اینم چند تا عکس از بازی
Inquisitor
موزیک متنش خیلی خداس
2zp2x40.jpg

character cration
2vb9a9s.jpg

اینم اون باگ ی که گفتم
29yguo1.jpg

and finally special thanks to f**king BLIND GUARDIAN xD
2wqtzlc.jpg

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
کسی اینجا پایه Icewind Dale 2 هست؟ آخر هفته ها 2 ساعت بزنیم دور هم بریم جلو؟

...

RPG با JRPG خیلی فرق میکنه، اصولا طرفدارای JRPG خودشون اینجا نمیان، ما JRPG رو Fake RPG میدونیم. کلا این تاپیک برای RPG بازهای بهتره بگیم PC هستش. RPG کنسولی نداریم اینجا. حتی از Fable 2 هم که با اینکه RPG تقریبا واقعیه صحبت نمکنیم ما، چه برسه به FF و بقیه دوستان.

Dark Destiny

کاربر سایت
Dec 11, 2008
89
نام
سرنوشت

RPG با JRPG خیلی فرق میکنه، اصولا طرفدارای JRPG خودشون اینجا نمیان، ما JRPG رو Fake RPG میدونیم. کلا این تاپیک برای RPG بازهای بهتره بگیم PC هستش. RPG کنسولی نداریم اینجا. حتی از Fable 2 هم که با اینکه RPG تقریبا واقعیه صحبت نمکنیم ما، چه برسه به FF و بقیه دوستان.
...
عجب... ای بابا.. واقعا عجب دنیای عجیب و غریبی شده. ببخشید فکر کنم من اشتباهی به جای اینکه بیام قسمت این به قول میرد- Jrpg- اومدم قسمت سوپر مارکت. آقا ببخشیدا ولی من هرچی هی دارم نگاه میکنم بحثی در مورد RPG نمیبینم. لطفا زودتر یه بحث در مورد این سبک بکنه و با سبک JRPG یه مقایسش کنه تا ببینم چرا شماها چرا سبک JRPG دروغ میخونید.
حالا روی صحبتم با Darkfie1d هست. عجب... پس میشه بگین شما معمولا اگه به FF اعتنایی نمیکنید کدوم بازی رو در در سبک محاسبه میکنید؟ واسه من این حرفا فقط یه سری بازی با کلمات هستش. RPG یا JRPG برای من فرقی نمیکنه. تنها چیزی که مهمه اینه که وقتی اسم این سبک میاد من تصمیم میگیرم روی داستان قوی تمرکز کنم و امیدوارم باشم که بازی در حالت TB باشه تا بیشتر حال کنم. تعجب میکنم که اینجا اسمش RPG هست ولی خدای RPG در اینجا بیگانه هستش. متاسفم... .

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام سیاوش خان کبیر...

اره دادا هستیم. ولی باید یه هماهنگی بیشتری انجام بشه. من که باز پایه دیابلو هستم. تو یه Necro داشتی لول بالا... چی بود !!! یه بار با احمد و حمید رو کردی....!!! بیا اونو بریم. منم یه دو تا لول بالا دارم الان... ولی Icewind رو هم هستم شدید... اخرین پج بازی رو بگیریم مشکلی نداریم از این بابت... من پایم

...
عجب... ای بابا.. واقعا عجب دنیای عجیب و غریبی شده. ببخشید فکر کنم من اشتباهی به جای اینکه بیام قسمت این به قول میرد- Jrpg- اومدم قسمت سوپر مارکت. آقا ببخشیدا ولی من هرچی هی دارم نگاه میکنم بحثی در مورد RPG نمیبینم. لطفا زودتر یه بحث در مورد این سبک بکنه و با سبک JRPG یه مقایسش کنه تا ببینم چرا شماها چرا سبک JRPG دروغ میخونید.
حالا روی صحبتم با Darkfie1d هست. عجب... پس میشه بگین شما معمولا اگه به FF اعتنایی نمیکنید کدوم بازی رو در در سبک محاسبه میکنید؟ واسه من این حرفا فقط یه سری بازی با کلمات هستش. RPG یا JRPG برای من فرقی نمیکنه. تنها چیزی که مهمه اینه که وقتی اسم این سبک میاد من تصمیم میگیرم روی داستان قوی تمرکز کنم و امیدوارم باشم که بازی در حالت TB باشه تا بیشتر حال کنم. تعجب میکنم که اینجا اسمش RPG هست ولی خدای RPG در اینجا بیگانه هستش. متاسفم... .

خب.. دوست عزیزمون هم که یهو با کفش پریدن این وسط... دادا اگه می خوای بحث کنیم. شما یه زحمتی بکش این 60 صفحه این تاپیک رو بخون اول.

بعد برو تو تاپیک دیابلو ... در ادامه همین مسیر یه سر به تاپیک تایتان و NWN هم بزن. البته شماره 2 و مخلفات و ... بعد اگه دیدی سلیقت به سلیقه ما 6-7 نفر می خوره قدمت روی چشم.

در غیر این صورت اینجا عاشقان سینه چاک JRPG زیادن. انقده زیادن که باورت نمیشه. دور ما 6-7 نفر رو هم خط بکش... به خدای RPG خودت برس... موسی به دین خود ....

راستی اون دیابلو کلن Diablo Clan نیست. دیابلو کلونه Diablo Clone و کلون تو کامپیوتر یعنی نرم افزاری که شباهت بسیار زیادی به نرم افزار دیگه که توسط تولید کننده دیگه ساخته شده داره. این کلمه از عمل ژنتیک به کامپیوتر منتقل شده و تو ژنتیک هم همونطور که می دونید به موجود زنده ای گفته می شه که عیناً از روی موجود زنده دیگه به طور مصنوعی «ساخته» یا تکثیر بشه.

این نظر منه. همه Clan این جوری براش درسته هم اون Clone... چون Clan رو یه گروه بفرضیم که در باره این دیابلو هستش که این تایتان و شایدم این Fate ـی که نام بردین بیاد تو زیر مجموعش... از نظر شباهت هم حرف شما کامل درسته...

سلام. لطفاً هر کس هنوز بازی ها رو می خواد به اون فروشنده آدرس Pm بده. من بهش PM دادم (ظاهراً من تنها کسی هستم که بازی رو خواستم) و گفته سرمون شلوغه فعلاً نمی تونیم. شاید اگه تعداد بیشتر بشه زود تر بفرسته. من تو DVD9 خواستم چون می ترسم موقع تبدیل بزنه خراب کنه. راستی محمد جان اگه بازی ها رو از مغازه ای، جایی که ما هم می تونیم تهیه کنیم خریدی، به ما هم یک ندا بده.

اتفاقا از اینکه می خواست ببره رو 5 یکم من به شخصه ترسیدم. مشکل اگه سر 4-5 هزارتومن پولشه مهم نیست..باید تماس بگیرم..

+++++++++++++++++++++++++++++++
برای اینکه پستم کلا Off نباشه... کسی خبری از این Bard نداره... که قراره توی Diablo 3 بیاد یا نه... یه جای خونده بودم که قرار بود با اومدن WoLK این bard هم اضافه بشه بهش که بیلیز منصرف شد..

یا علی...

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام بر جمیع دوستان.

داش پرهام شرمنده منم مثل بقیه دوستان اندر کف این Sacred 2 هستم. متاسفانه هنوز بازی نکردم.

خوب راستش من قصدم این بود که وقتی دیابلو2 تا چند وقت دیگه پروندش بسته شد (البته موقتاً!!) برم سراغ شماره یکش. چند ماه پیش شماره اول و اکسپنشن رو با اینترنت پرسرعت دایال آپ دانلود کردم و حالا میخوام برم سراغش. چون 2 رو بازی کردم اما 1 رو نه متاسفانه.
بعد اینکه با دایال آپ جواب میده بازی ؟؟
البته به قول داش محمدرضا من دیابلو رو هم پایه ام.

خوب اینجا معمولا دوستان تو RPG های PC همه اطلاعات و تجربه خیلی خوبی دارن و احتیاجی نیست که بیان در مورد یه چیزی بحث کنن که بخوان همدیگه رو روشن کنن عزیز دل برادر. البته این بحث ها اوایل تاپیک و حدود 3 سال پیش توسط دوستان برای آشنایی بیشتر با سلایق RPG همدیگه و یه توضیح کلی واسه دوستان تازه کار انجام شده که الان خروارها گرد و خاک روش نشسته. (به صفحات ابتدایی تاپیک مراجعه شود)
در ضمن اینکه میفرمایین ترجیح میدین با شنیدن اسم بازی رو داستان بیشتر تمرکز کنین اون اسمش ادونچره ! مشکل JRPG ها هم همینه که به قول برادر سیاوش یه جور ادونچر پیشرفتس که رگه هایی از RPG و اینا هم توش پیدا میشه.
اگه میخوای بدونی RPG واقعی یعنی چی و اینکه شخصیت سازی تو یه RPG واقعی یعنی چی برو سراغ بازیهایی مثل Icewind Dale و Baldur's Gate و دیابلو درجه سختی Hell تا متوجه بشی که با یه اشتباه در مورد ساخت کاراکتر و از اون مهمتر پیشرفت و انتخاب اسکیل های کاراکترت چطور در اواخر و حتی شاید همون اوایل بازی فیتیله پیچ (معادل ادب مند شده ...!) میشی و زحمات چندین هفته ای به فنا میره !!!!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
نوشته شده توسط Hellgate:london;590623برای اینکه پستم کلا Off نباشه... کسی خبری از این Bard نداره... که قراره توی Diablo 3 بیاد یا نه... یه جای خونده بودم که قرار بود با اومدن WoLK این bard هم اضافه بشه بهش که بیلیز منصرف شد.. یا علی...[/quote:
سرکار بودیم آقا .. سرکار .. این بلیزارد کلاهبردار (:D) اون Bard رو برای Wotlk به عنوان دروغ اول آوریل مطرح کرد .. توی Diablo III من هنوز خبری ازش نشنیدم، البته با این وضعی که دارند اسم کلاسها را عوض می کنند بعید نیست کلاس "مـُطرب" اضافه کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر