طرفداران ژانر RPG

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
البته همچین کوچیکم نیستا 18 سالشه. الان دیابلو رو روی hell تا Act3 رفته.
خوب داش محمدرضا تاپیک دیابلو رو به این داداشت معرفی کن !
مُُردم از بس تنهایی پست زدم تو تاپیک ! :biggrin1:
از هر 15-16 تا پست هر صفحه 10-12 تاش واسه منه!
احتیاج مبرم به یه یار دیابلویی دارم! همش 10 ماهه دارم یه بند دیابلو بازی میکنم و البته زمان زیادی نیست اما بالاخره نفس آدم میگیره خوب !

gothic
خوب برادر سهیل شما که دسترسی داری برو از فروشگاه پارادایس (بقل اون آبی های از خود راضی!!:sick:) بگیر.
من خودم چند سال پیش رفتم از همون جا خریدم 2 چوق !
مسلماً بهتر از اینه که کلی منت یارو رو بکشی که ارزونتر بده و بعد کلی صبر کنی بفرسته و پست بشه آخرشم ببینی بازی یه ایراد کوچولو داره و نصب نمیشه!
دم دسته فروشگاش و اگه مشکلی هم بود میری میکوبیش تو مخ یارو ! :blushing:

آخرین ویرایش:

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
خوب داش محمدرضا تاپیک دیابلو رو به این داداشت معرفی کن !
مُُردم از بس تنهایی پست زدم تو تاپیک ! :biggrin1:
از هر 15-16 تا پست هر صفحه 10-12 تاش واسه منه!
احتیاج مبرم به یه یار دیابلویی دارم! همش 10 ماهه دارم یه بند دیابلو بازی میکنم و البته زمان زیادی نیست اما بالاخره نفس آدم میگیره خوب !
خسته نباشی حاجی
8.gif
شما یه پچ بذار که بتونیم رو این لگنهای مدرن (کارت گرافیکهای سری 8 و بالاتر، Cpuهای 64bitی و چند هسته ای) بازی کنیم، من که هستم ملت هم پایه میشن
39.gif

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
خوب برادر سهیل شما که دسترسی داری برو از فروشگاه پارادایس (بقل اون آبی های از خود راضی!!:sick:) بگیر.
من خودم چند سال پیش رفتم از همون جا خریدم 2 چوق !
مسلماً بهتر از اینه که کلی منت یارو رو بکشی که ارزونتر بده و بعد کلی صبر کنی بفرسته و پست بشه آخرشم ببینی بازی یه ایراد کوچولو داره و نصب نمیشه!
دم دسته فروشگاش و اگه مشکلی هم بود میری میکوبیش تو مخ یارو ! :blushing:
سلام بر برادر جان. منظور کوروش بازی Gothic 3 Forsaken Gods که تازه اومده. الآن تقریباً دیگه همه شرکت ها آوردنش. منم گرفتم. برادر، لیست بازی های Paradise رو نداری به من بدی؟ من هر چی ازشون خواستم گفت نداریم.

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
شما یه پچ بذار که بتونیم رو این لگنهای مدرن (کارت گرافیکهای سری 8 و بالاتر، Cpuهای 64bitی و چند هسته ای) بازی کنیم، من که هستم ملت هم پایه میشن
دیابلو رو که فکر کنم میشه بازی کرد ولی NWN درد بی درمون ـه و ظاهرا همه با 8800 و 9800 به مشکل برخوردن.

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
متاسفانه من دیگه نمیتونم دروازه بالدور، دیابلو و Planescape رو بازی کنم، اگر در NWN وضوح تصویر را زیاد کنم یا توی Icewind Dale چهره کاراکتر را تغییر بدم بازی کرش میکنه
52.gif

سلام بر برادر جان. منظور کوروش بازی Gothic 3 Forsaken Gods که تازه اومده. الآن تقریباً دیگه همه شرکت ها آوردنش. منم گرفتم. برادر، لیست بازی های Paradise رو نداری به من بدی؟ من هر چی ازشون خواستم گفت نداریم.
آخرین باری که بهش سر زدم یه آلبوم عکس از بازیها به همراه کد آرشیو اونا داشت، برای بازیهای قدیمیتر یه فایل excel هم روی سیستمش بود، به من هم نداد
45.gif

راستی Aribeth به دور بعدی رفت
39.gif

ژورنال آپدیت شده موجودات Dragon Age

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام بر برادر جان
و علیکم اسلام و رحمه اله و بر کاته.

منظور کوروش بازی Gothic 3 Forsaken Gods که تازه اومده
اوهوم. گرفتم چی شد. آخه فقط گفته بودن Gothic گفتم شاید شماره اول رو شما میخواین.;)

لیست بازی های Paradise رو نداری به من بدی؟
راستش خیلی وقت پیش به سایتش که مراجعه میکردیم درست یادم نمیاد اما از تارهای عنکبوت و گرد و خاک چند ساله معلوم بود کسی برای آپدیتش اون طرفا نمیاد. جدیداً که اصلاً سایت کار نمیکنه و بالا هم نمیاد!
منم لیستی ندارم ازشون متاسفانه.
البته آرشیوشون از آبی ضعیفتره و چیزهای زیادی هست که ندارن اما خوب هیچ ادعایی هم ندارن لااقل!!:smile:

متاسفانه من دیگه نمیتونم دروازه بالدور، دیابلو و Planescape رو بازی کنم، اگر در NWN وضوح تصویر را زیاد کنم یا توی Icewind Dale چهره کاراکتر را تغییر بدم بازی کرش میکنه
:lol::lol:
بسیار عالی !
:biggrin1::-"

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
دیابلو رو که فکر کنم میشه بازی کرد ولی NWN درد بی درمون ـه و ظاهرا همه با 8800 و 9800 به مشکل برخوردن.

همینه که من کامپیوتر قدیمیم رو نگه داشتم (نمیدونم برای چند سال پیشه ولی 9700 تازه عرضه شده بود).

MB : ASUS A7N8X-X
Athlon XP 2800+
ATI Radeon 9700 Pro
RAM : 2*512 DDR333 :D
و یک هارد خوشحال 80

هیچگونه Antivirus و چیز دیگه ای هم نداره و همه بازیهای قدیمی را هم با بالاترین کیفیت!!!! اجرا میکنه. فکر کنم بشه با 200 تومن هم جمعش کرد :D

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان یه سوال بسیار مهم :

اول اینکه من توی فروشگاهی که توی فلکه صادقیه - برج مینا آدرس داده بودید برای The Witcher رفتم گفت تموم کردم دیگه هم نمیارم! باید برم اون مغازه توی مرکز کامپیوتر ایران ET ببینم داره یا نه..درسته دیگه؟ مرکز کامپیوتر ایران؟ چون دوستمون نوشته بود ایرانیان.
اما من رفتم مغازه روبه رو WEST که سایلنت هیل 5 رو بخرم بحث THE Witcher شد فروشنده وست برگشت گفت The Witcher اصلش 7 تا DVD هست! اما شما هرجا هم گیر بیاری 4 تا بهت میدن! حالا میخوام بدونم راسته؟ اصلش چند تا DVd هست؟توی فروشگاه های اینترنی که همش دو تا دیسک هست! ممنون.

آخرین ویرایش:

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
هدیه کریسمس GOG ، دو ادونچر مجانی
*
اما من رفتم مغازه روبه رو WEST که سایلنت هیل 5 رو بخرم بحث THE Witcher شد فروشنده وست برگشت گفت The Witcher اصلش 7 تا DVD هست! اما شما هرجا هم گیر بیاری 4 تا بهت میدن! حالا میخوام بدونم راسته؟ اصلش چند تا DVd هست؟ ممنون.
یه نسخه 19 گیگ داره که علاوه بر 2 دیسک خود بازی تمام gameplay footage های نمایشگاههای چند ساله اخیر، مصاحبه ها، پوسترها، ادونچر های جدید و 8 زبان دیگه به غیر از انگلیسی داره
تنها چیزی که ارزش دانلود داره ادونچر ها هست که جمعا 700 مگ میشه، در ضمن 2 تا از ادونچرها (price of neutrality & Deception) همراه با نسخه 2 دی وی دی ET نصب میشه

آخرین ویرایش:

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
نه مشکلی نداره، اما همونطوری که قبلا گفتم شرکت ET بعضی از فیلمهای بازی رو تغییر داده
59.gif

ادونچر های ویچر یک سری مراحل جدای از داستان اصلی هستند که با ادیتور d'jjini ساخته میشه (Custom Camping) بیشتر این plotـها رو فن ها طراحی میکنن تا جایی که میدونم cd-projekt تا حالا 3 ادونچر به بازی اضافه کرده، price of neutrality ، deception و strands of destiny

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
مناز قبلا تا حال حاضر هر کاری می کنم از بازی rpg خوشم نمیاد:( (شاید بلد نیستم که چطوری بازیش کنم)
به نظر شما(rpg بازها) باید چه کنم؟ آموزشی - چیزی؟
من تمام بازیها را دانلود می کنم مثل : ris of aragonuats اگر درست نوشته باشم و sacred2 و... ولی 2ساعت
آنیستال:sick:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
مناز قبلا تا حال حاضر هر کاری می کنم از بازی rpg خوشم نمیاد:( (شاید بلد نیستم که چطوری بازیش کنم)
به نظر شما(rpg بازها) باید چه کنم؟ آموزشی - چیزی؟
من تمام بازیها را دانلود می کنم مثل : ris of aragonuats اگر درست نوشته باشم و sacred2 و... ولی 2ساعت
آنیستال:sick:
یک بازی D&D یا بازیهایی که از قواعد این بازی استفاده میکنن مثل Neverwinter Nights رو بگیرید با استفاده از Player Handbook بازی کنید شاید خوشتون اومد:
http://rapidshare.com/files/118542166/backup3.rar
پسوورد: curling
(البته این کتاب ادیشن چهارمه، NWN براساس قوانین ادیشن سوم(فکر کنم). یک بازی گیر بیارید که از ادیشن چهارم استفاده میکنه بهتره)

Jrpgـهای قدیمی مثل هم خوبن مثل فاینال فانتزی هفت. Sacred هم یک Diablo Clone مسلما کسی از یک تقلید مطلق خوشش نمیاد. Diablo II رو بازی کنید حتما خوشتون میاد.(+Lord of Destruction)

در ضمن اون بالا توی نظرسنجی چندتا از بهترین CRPGـهای اخیر نوشته شده اونها هم بد نیستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر