طرفداران ژانر RPG

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
it's the most boring game I ever played, don't bother downloading. even my granny could have make a better RPG, than those fraked up stupids, arrrgh...

PS: you got to be kidding me!​

Actually I'm playing the game right now .
Well You couldn't expect like half as much as diablo but then again I won't expect any game to reach that level . and I also play all diablo clones.
And of course, it's got GUNZ.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
سلام .
آقا بگذريم از اين بحث Beyond Divinity چون پيف پيف بازيش بد جوري بو ميده !!!! :-"
صحبت از ديابلو شد .
كاراكتر محبوب دوستان تو اين بازي چيه ؟ ( هم خودش و هم اكسپنشن هر دو رو حساب كنين.)
من خودم اول Necromancer . دوم Rogue (درست نوشتم ؟ :confused: ) و سوم هم Paladin . البته Barbarian هم خوبه و من اولين بار با اين غول بيابوني بازي رو تموم كردم اما با مواردي كه عرض كردم بيشتر حال ميكنم .
------------------------------------------------
بزاريد جواب سيد رو هم بدم چون جديدا سرعت اينترنتش خيلي اومده پايين و نميتونه وارد اين سايت هاي سنگين بشه !!!!!! :-"
سيد به طور حتم (بيش از 100 درصد) Paladin . موارد بعدي رو نميدونم اما ميدونم اوليش اينه . :biggrin1:

سلام به همگی بدون شک paladin یه چند وقت بود نیومدم اینجا حالا مثل اینکه میبینم بحث شیرین beyond divinty رو از دست دادم بابا نزارین این موضوع فراموش بشه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
rpg بازهای عزیز و محترم و گل گلاب خیلی چاکریم :cheesygri
این بازی jade empire تو ماهشهر نیومده .
یه جوان مرد پیدا میشه دست من رو بگیره ؟ :biggrin1:
ما مخلصیم :-"

Toxic

کاربر سایت
Oct 1, 2005
74
نام
سینا
برادر من تو اول از همه با GuildWars شروع کردی .. بهترین Co-RPG دنیا .. !!
خوب مشخصه هر چی بازی کنی به چشمت نمیاد .. خوب به چشم منم نمیاد !
Knight-Online هم همچین بد نبود .. ولی خوب mage هاش خیلی باگو بودند .. !
خوب داری RPG در پیت بازی می کنی دیگه .. توقع داری چه ریختی باشه به خوشگلی GW ؟!
اون ConquerOnline رو اگه بازی کرده بودی بهت میگفتم چیز درپیت یعنی چی !! :D

پ.ن : آخرش هم دیدی که اون مرتیکه Orc باز گند زد به همه چی ! من نمیدونم این توی clan ما چیکار میکنه ؟!

پ.ن : ووش .. پس Azonia چی ؟! تو هنوز این Robotech Masters رو به من ندادیا .. میشه قسمتهای 39 تا 60 !! البته هیچی به پای New Gen نمیرسه !
پ.ن : من موندم فردا شنبه اون یکی سریال رو پخش میکنه یا نه .. اون پسره رو فرستادن زندون .. فکر کنم یارو بیاد Bail out اش کنه !
WoW > Guild wars;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Realm:Dragonmaw US
Orc Rogue 70
Name:Toxicsina
Guild:Pandemonium

خوب GuildWars‌ چي؟ گيلدوارزم بازي كردي؟ من بازي كردم و كاملاً با WoW فرق ميكنه. اول اينكه يك Coop MMORPG و TyRaX هم فقط به اين موضوع اشاره كرد و هيچي راجع به برتري يا عدم برتري WoW در اون ژست گفته نشده و تازه شما يه يك سالي دير اومدي به اون پست جواب بدي. درضمن گيلدوارز يك بازي حرفه اي هست در صورتي كه WoW يك بازي عامه پسند هست و كلاً روي شادي روح بنا شده و اين از زيبائيه لولينگ ملت مشخصه... در گيلدوارز تو بايد كلي زحمت بكشي تا كاراكترت به لول 20 برسه كه مكس لول بازيه. انجام ماموريت ها هم طوري هست كه همه به يك ميزان تلاش ميكنن، چون بدون همكاري هيچ اتفاقي نمي افته. و تازه مودهاي PvP و GvG رو ديگه اصلاً راجع بهش صحبت نميكنم.

اگر داري ماهيانه پول ميدي و روي سرور اوريجينال بازي ميكني كه هيچ، اما اگر مثل خيلي از آدمهاي بيكار روي سرورهاي unofficial بازي ميكني اصلاً واجد شرايط براي نظر دادن نيستي. ;)

PS: well I did some history checks to find some records about yer MMO exps, actually you're playing about 5 months, while I recieved to birthday gifts from NCSoft since I joined GW...​

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
WoW > Guild wars;)[/quote

خیلی جالبه که چطوری برداشتی یک CO-RPG رو با یک MMORPG اونهم از نوع Main-Stream مقایسه کردی!
حتی اگه اصلا GW رو هم MMORPG درنظر بگیریم (بر فرض محال ... )
چجوری یک بازی بر مبنای Instance World را با یک Persistent World مقایسه میکنی.
چجوری Competition / Cooperation را با Level Grinding مقایسه میکنی!
GW اصلا برای رقابت با WoW ساخته نشده .. با مقایسه GW رو تا حد WoW پایین میاریم.
مبنای این دو تا بازی متفاوته !
و ....
( که حوصله ندارم حرف های Darkfie1d رو تکرار کنم )

انشاا... بعد از دو سال و 1300- 1400 ساعت بازی ..... متوجه میشی چه خبره !

پ.ن : پست پنجاه سال پیش ... !

Toxic

کاربر سایت
Oct 1, 2005
74
نام
سینا
خوب GuildWars‌ چي؟ گيلدوارزم بازي كردي؟ من بازي كردم و كاملاً با WoW فرق ميكنه. اول اينكه يك Coop MMORPG و TyRaX هم فقط به اين موضوع اشاره كرد و هيچي راجع به برتري يا عدم برتري WoW در اون ژست گفته نشده و تازه شما يه يك سالي دير اومدي به اون پست جواب بدي. درضمن گيلدوارز يك بازي حرفه اي هست در صورتي كه WoW يك بازي عامه پسند هست و كلاً روي شادي روح بنا شده و اين از زيبائيه لولينگ ملت مشخصه... در گيلدوارز تو بايد كلي زحمت بكشي تا كاراكترت به لول 20 برسه كه مكس لول بازيه. انجام ماموريت ها هم طوري هست كه همه به يك ميزان تلاش ميكنن، چون بدون همكاري هيچ اتفاقي نمي افته. و تازه مودهاي PvP و GvG رو ديگه اصلاً راجع بهش صحبت نميكنم.

اگر داري ماهيانه پول ميدي و روي سرور اوريجينال بازي ميكني كه هيچ، اما اگر مثل خيلي از آدمهاي بيكار روي سرورهاي unofficial بازي ميكني اصلاً واجد شرايط براي نظر دادن نيستي. ;)

PS: well I did some history checks to find some records about yer MMO exps, actually you're playing about 5 months, while I recieved to birthday gifts from NCSoft since I joined GW...​
شما که میگی WoW بازی کردی پس باید اینم بدونی که Dragonmaw US یعنی Official
BTW شما فکر کردی WoW به صورت تنهایی امکان پذیر هست؟
نه اشتباه نکن اون WoW که شما از سرور های Private دیدی خیلی فرق داره .
در ضمن یک سری نقاط مشترک هست که فکر کنم هر دو بازی دارن که می دونی PvP هست.
در ضمن WoW ساده نیست مخصوصا از نظر End Gaming یکی از پیچیده ترین بازی هاست.
لول گرفتن خیلی هم راحت نیست توی WoW مگر اینکه PRIVATE سرور بازی میکنی.
Quest های WoWهمگی Soloable نیستن مخصوصا از موقعی که Burning Crusade اومد.
Ok در کل وارد بحث نشیم ولی بازی کردن WoW در PRIVATE سرور خیلی با OFFICIAL فرق داره و گفته های شما نشون میده هنوز WoW واقعی را بازی نکردی.
تا حالا چیزی راجع به RAID شنیدی؟اینجاس که 40بازیکن جمع میشن و PvE progress گروه یا همون GUILD خودشون رو افزایش میدن با کشتن باس Boss و Elite ها و بدست آوردن item از طریقReputation و Loot.
40 نفر باید همکاری کنن healers,DPS and tank تا بتونن یک باس رو بکشن و اگر GW هم اینطور که میگی یک نفره امکان پذیر نیست پس یک سری نکات مشترک درون این دو بازی میشه دید.

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
شما که میگی WoW بازی کردی پس باید اینم بدونی که Dragonmaw US یعنی Official
BTW شما فکر کردی WoW به صورت تنهایی امکان پذیر هست؟
نه اشتباه نکن اون WoW که شما از سرور های Private دیدی خیلی فرق داره .
در ضمن یک سری نقاط مشترک هست که فکر کنم هر دو بازی دارن که می دونی PvP هست.
در ضمن WoW ساده نیست مخصوصا از نظر End Gaming یکی از پیچیده ترین بازی هاست.
لول گرفتن خیلی هم راحت نیست توی WoW مگر اینکه PRIVATE سرور بازی میکنی.
Quest های WoWهمگی Soloable نیستن مخصوصا از موقعی که Burning Crusade اومد.
Ok در کل وارد بحث نشیم ولی بازی کردن WoW در PRIVATE سرور خیلی با OFFICIAL فرق داره و گفته های شما نشون میده هنوز WoW واقعی را بازی نکردی.
تا حالا چیزی راجع به RAID شنیدی؟اینجاس که 40بازیکن جمع میشن و PvE progress گروه یا همون GUILD خودشون رو افزایش میدن با کشتن باس Boss و Elite ها و بدست آوردن item از طریقReputation و Loot.
40 نفر باید همکاری کنن healers,DPS and tank تا بتونن یک باس رو بکشن و اگر GW هم اینطور که میگی یک نفره امکان پذیر نیست پس یک سری نکات مشترک درون این دو بازی میشه دید.

من يادم نمياد در جائي از پستم اشاره كردم كه من WoW‌روي Private سرورها بازي كردم، از نظر من بدرد نميخوره اينطور بازي كردن. اگرم تو xfireprofile ـم نگاه كني يه چيزي تو مايه هاي 1 ساعت بيشتر بازي نكردم كه اونم روي اكانت يكي از دوستام كه بازي رو اوريجينال داره بود. نحوه مبارزات هم در اكثر MMO مشابه. نكته اي كه من گفتم اين بود كه اين دوتا بازي رو به روشي كه شما گفتي نمي شه مقايسه كرد. WoW تكنيكال اچيومنت بيشتري داشته اما اين دليل نميشه كه كلاً بهتر يا بدتر باشه.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من يادم نمياد در جائي از پستم اشاره كردم كه من WoW‌روي Private سرورها بازي كردم، از نظر من بدرد نميخوره اينطور بازي كردن. اگرم تو xfireprofile ـم نگاه كني يه چيزي تو مايه هاي 1 ساعت بيشتر بازي نكردم كه اونم روي اكانت يكي از دوستام كه بازي رو اوريجينال داره بود. نحوه مبارزات هم در اكثر MMO مشابه. نكته اي كه من گفتم اين بود كه اين دوتا بازي رو به روشي كه شما گفتي نمي شه مقايسه كرد. WoW تكنيكال اچيومنت بيشتري داشته اما اين دليل نميشه كه كلاً بهتر يا بدتر باشه.

تو کی گفتی که WoW بازی کردی؟! :biggrin1:

FFS, We've Been Trolled Again!

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین

راستش من الان حدود 2 هفته هست که بازی GW رو دارم بازی میکنم تازه نسخه اولش رو
گرفتم که میگفتن از اون 2 تا نسخه سختر هست و questهای سختی داره اما..

تو این 2 هفته الان 2 تا hero لول 14 دارم و چیزی تا 20 نمونده و در مورد wow من یادمه
که لول آپ شدن در wow خیلی سختر بود طوری که بیشتر از 2 ماه طول میکشید که
لول 60 بشیم این از این..
البته پول دراوردن تو بازی GW خیلی سخته پوست من که داره کنده میشه...

و بازی GW یه مشکلی که داره الان ملت اومدن مثلا با لول 2 یا 4 و لولهای کم دیگه
از اول بازی دنبال runner میگردن که برسوندشون به droks که آخر بازی هست و از
اونجا میشه armorهایی که برای لول 20 هست رو خرید و حتی لول 1 هم میتونه
استفاده کنه .. و میان تو قسمت arena بازی مثلا با لول 4 و همه رو میزنن....!!!

خوب این خیلی مسخرس و من تعجب میکنم چرا جلوی همچین آدمایی رو نمیگیرن..
ولی در کل بازی خیلی جذابی هست من که میخکوب شدم پاش!!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
راستش من الان حدود 2 هفته هست که بازی GW رو دارم بازی میکنم تازه نسخه اولش رو
گرفتم که میگفتن از اون 2 تا نسخه سختر هست و questهای سختی داره اما..

تو این 2 هفته الان 2 تا hero لول 14 دارم و چیزی تا 20 نمونده و در مورد wow من یادمه
که لول آپ شدن در wow خیلی سختر بود طوری که بیشتر از 2 ماه طول میکشید که
لول 60 بشیم این از این..
البته پول دراوردن تو بازی GW خیلی سخته پوست من که داره کنده میشه...

و بازی GW یه مشکلی که داره الان ملت اومدن مثلا با لول 2 یا 4 و لولهای کم دیگه
از اول بازی دنبال runner میگردن که برسوندشون به droks که آخر بازی هست و از
اونجا میشه armorهایی که برای لول 20 هست رو خرید و حتی لول 1 هم میتونه
استفاده کنه .. و میان تو قسمت arena بازی مثلا با لول 4 و همه رو میزنن....!!!

خوب این خیلی مسخرس و من تعجب میکنم چرا جلوی همچین آدمایی رو نمیگیرن..
ولی در کل بازی خیلی جذابی هست من که میخکوب شدم پاش!!

خوب توی prophecies این مشکل هست .. که ملت میرند و با Elite Skill میان توی ascalon Arena . برای همین هم هست که توی اون arena اصلا Gladiator Point نمیده . ولی توی Factions و Nightfall این مشکل رو حل کردند برای اینکه طرف از اون جزیره اول بازی خارج بشه مثلا حتما باید lvl 12 باشه . که دیگه نمیتونه برگرده و اینها. Ascalon Arena هم برای شادی روح بیشتر وجود داره .

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
خوب توی prophecies این مشکل هست .. که ملت میرند و با Elite Skill میان توی ascalon Arena . برای همین هم هست که توی اون arena اصلا Gladiator Point نمیده . ولی توی Factions و Nightfall این مشکل رو حل کردند برای اینکه طرف از اون جزیره اول بازی خارج بشه مثلا حتما باید lvl 12 باشه . که دیگه نمیتونه برگرده و اینها. Ascalon Arena هم برای شادی روح بیشتر وجود داره .

البته بیشتر میره رو اعصاب آدم تا شادی روح..!! خوب منم بلاخره همین کارو کردم و از droks
armor و skill گرفتم البته باز هم تو قسمت arena مشکل هست مثلا dervish رو من نمیدونم
چرا انقدر قوی کردن 1 نفری 4 نفرو میزنه..!
و بنظر من اون توازن که بازی wow داشت GW نداره ... و البته از یه نظری هم بهتر هست ..
چون تو GW هر چی تلاش کنی قویتر میشی اما تو wow در نهایت همه تقریبا تا یه درجه ..
قوی میشن ... و زیاد اختلافی با هم ندارن
بابای.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر