طرفداران ژانر RPG

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
گیم مستر/رولمستر باید قوانین رو بلد باشه PDF تمام کتابا هست، حتی کتابا هم هستن و من کلی DnD دارم اما اصولا حالشو ندارم. بهترین کار همون انجام بازیهایی مثل NWN هست که هنوز هم سینه چاکان بسیار دارد. 10 دلار تو گود اولد گیمز Diamond Edition ـش هست. فکر کن رفتی سینما..
این آخریها که دیدمشون، یه سری برگه مرگه پرینت گرفته بودن که به گفته خودشون قوانین و این صحبتا بودش. سبز رنگ هم بود جلدش. کلا یه دنیاییه... چی میشه دوباره بشینن پاش منم بازی کنم...

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
کلا همه cRPG ها وحشتناکن، نه اینایی که میبینی الانا.. منظور Baldur's Gate، NWN، Icewind Dale و...

هرکدومه اینارو خواستید برید میریم GoG میگیریم دور هم قرار میگذاریم آخر هفته ها دو ساعت بازی میکنیم. easy peasy..
نمیخوام تریپ کلاس بذارم بگم وای من کلاسیک بازم ولی چند وقت پیش(حدود 3-2 ماه پیش) Icewind Dale رو بازی کردم(با هزار دنگ و فنگ که نصب نمیشد و از این مشکلات) خدایی روحم تازه شد.عجیب چیزی بود.تو فکر ریمیک نیستن؟:d
من که پایم:d آدرس میخوام فقط:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ayuna

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نمیخوام تریپ کلاس بذارم بگم وای من کلاسیک بازم ولی چند وقت پیش(حدود 3-2 ماه پیش) Icewind Dale رو بازی کردم(با هزار دنگ و فنگ که نصب نمیشد و از این مشکلات) خدایی روحم تازه شد.عجیب چیزی بود.تو فکر ریمیک نیستن؟:d
من که پایم:d آدرس میخوام فقط:d

اون خفنه :D برای همین میگم از GoG بگیرین که دنگ و فنگ نداشته باشه و روی تمام Windows ها هم عین هلو کار میکنه :D

خدا واقعا بیامرزه Black Isle رو.. روحش شاد..

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
از دوستان کسی آقای سيد طاها رسولی میشناسه خیلی ها میگن ایشون خیلی تو قوانین D&D استاد هستند میتونه رولمستر/گیم مستر خوبی باشند. راستی کسی میدونه این بازی Temple of Elemntal Evi رو از کجا می تونم تهیه کنم میخوام بترکونم رو هارد هارد

نمیخوام تریپ کلاس بذارم بگم وای من کلاسیک بازم ولی چند وقت پیش(حدود 3-2 ماه پیش) Icewind Dale رو بازی کردم(با هزار دنگ و فنگ که نصب نمیشد و از این مشکلات) خدایی روحم تازه شد.عجیب چیزی بود.تو فکر ریمیک نیستن؟
من که پایم آدرس میخوام فقط
البته دوستان همه استاد هستند. اما به نظر من اگه کسی بتونه روی هارد هارد این دوبازی Icewind Dale و Temple of Elemntal Evi رو به اتمام برسونه با بهترین انتخاب ها در کلاس هایی:قدرت (Strength)، چابكي (Dexterity)، قدرت بدني (Constitution)، هوش (Intelligence)، دانش (Wisdom) و خوش رويي (Charisma) واقعا برای خودش استادی است. البته این رو همه دوستان می دونند و من هم تاکید می کنم که این دو بازی واقعا باید حرفه ای باشی تا بتونی به پایان برسونیشون. (اما به نظر من که یک ار پی جی باز مدرن هستم این دو بازی برای پر کردن وقت چیزهای خوبی هستند)

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
بچه ها من هم از طرفدارهای سفت و سخت RPG هستم. البته من به شدت استراتژی رو هم دوست دارم و FPS هم گاهی وقتی اگه خوبش پیدا بشه میرم، ولی اگه مجبورم کنند یکی از اینا رو انتخاب کنم میگم RPG قطعا (ضمن این که الان هم فعلا دور، دور RPG است با Skyrim و ME3). :x

به نظرم آدم اگر زبان انگلیسی اش به اندازه کافی خوب باشه، خیلی دلیلی نداره سبک دیگه ای رو به عنوان سبک اصلیش انتخاب کنه.

لطفا من رو هم اینجا ثبت نام کنید! : دی

فقط ازم نخواید بین Bethesda و Bioware یکی شون رو انتخاب کنم که معذورم!
154fs232528.gif

اون سال 2000 هم که Icewind Dale می زدید بعضی ها تون، من فکر کنم تازه اولین PC ام رو گرفته بودم و چیزی بالاتر از Soldier of Fortune توی کتم نمی رفت! : دی

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
بچه ها من هم از طرفدارهای سفت و سخت RPG هستم. البته من به شدت استراتژی رو هم دوست دارم و FPS هم گاهی وقتی اگه خوبش پیدا بشه میرم، ولی اگه مجبورم کنند یکی از اینا رو انتخاب کنم میگم RPG قطعا (ضمن این که الان هم فعلا دور، دور RPG است با Skyrim و ME3). :x

به نظرم آدم اگر زبان انگلیسی اش به اندازه کافی خوب باشه، خیلی دلیلی نداره سبک دیگه ای رو به عنوان سبک اصلیش انتخاب کنه.

لطفا من رو هم اینجا ثبت نام کنید! : دی

فقط ازم نخواید بین Bethesda و Bioware یکی شون رو انتخاب کنم که معذورم!
154fs232528.gif

اون سال 2000 هم که Icewind Dale می زدید بعضی ها تون، من فکر کنم تازه اولین PC ام رو گرفته بودم و چیزی بالاتر از Soldier of Fortune توی کتم نمی رفت! : دی
فقط باید بگم خیلی باحالی رفیق:d
فقط و فقط وفقط وفقط... Bioware و دیگر هیچ:d
همون بهتر که Icewind Dale بازی نکردی عزیز چون وقت با ارزشتو میریختی دور فقط ار پی جی مدرن و دیگر هیچ:d

• Like
Reactions: mahi58

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
فقط باید بگم خیلی باحالی رفیق:d
فقط و فقط وفقط وفقط... Bioware و دیگر هیچ:d
همون بهتر که Icewind Dale بازی نکردی عزیز چون وقت با ارزشتو میریختی دور فقط ار پی جی مدرن و دیگر هیچ:d

2lxe53l.gif

من Bioware رو خیلی خیلی دوست دارم و خدایی کارشون حرف نداره، ولی از اون طرف اگر بپرسند بهترین بازی زندگیت چی بوده میگم The Elder Scrolls 4: Oblivion (شما هم اگر بازی کرده باشید و ماه ها توی دنیای بی پایانش غرق شده باشید دوستش دارید حتما).

انتخاب بین Bioware و Bethesda مثل این می مونه که به آدم بگن بین کباب بره و شیشلیک کدوم بهتره! یا مثلا بین آنجلینا جولی و استلا وارن یه نفرشون رو انتخاب کن! آخه انصاف هم خوب چیزیه آدم چه جوری می تونه یکی شون رو انتخاب کنه! : دی
droolsmiley.gif

آر پی جی کلاسیک هم در واقع می تونم بگم زیاد بازی نکردم، ولی انقدری که ازشون تجربه دارم و خاطرم هست یه کم اون قدیم ها حوصله ام از RPG ها سر می رفت و الان واقعا خیلی برام جذاب تر و بهتر هستند. البته می دونم با بازی هایی مثل Baldur's Gate و Diablo II و ... هم نمیشه شوخی کرد و اینها گیم هایی بودند که روی تاریخ بازی های کامپیوتری موثر بودند...
23t06dg.gif

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
من Bioware رو خیلی خیلی دوست دارم و خدایی کارشون حرف نداره، ولی از اون طرف اگر بپرسند بهترین بازی زندگیت چی بوده میگم The Elder Scrolls 4: Oblivion (شما هم اگر بازی کرده باشید و ماه ها توی دنیای بی پایانش غرق شده باشید دوستش دارید حتما).
دستت رو گذاشتی بر روی بد چیزی رفیق خیلی بد بد بد )x جای این دو بازی در اشغال دونی است عزیزم. بگو چرا برات میگم :
1- نبردهای الکی و بدون هدف و بدون زد خورد های هیجان اور و تکنیک های پوچ و تو خالی. از همه مهمتر سیستم کاور گیری چرت.
2- جمع کردن کلی مهمات و خرج بسیار از انها بر دشمنان و به دست اوردن مهمات کمتر و نبود ایتیم های ضروری در مواقع نیاز. از همه مهمتر کلی سلاح که اصلا معلوم نیست کاربرد انها در چیست و بین این همه سلاح فقط برای 2 یا 3 سلاح مهمات داریم
The Elder Scrolls بازی خوبی بود اما فال اوت ها همه کپی از این بازی بودند

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
دستت رو گذاشتی بر روی بد چیزی رفیق خیلی بد بد بد )x جای این دو بازی در اشغال دونی است عزیزم. بگو چرا برات میگم :
1- نبردهای الکی و بدون هدف و بدون زد خورد های هیجان اور و تکنیک های پوچ و تو خالی. از همه مهمتر سیستم کاور گیری چرت.
2- جمع کردن کلی مهمات و خرج بسیار از انها بر دشمنان و به دست اوردن مهمات کمتر و نبود ایتیم های ضروری در مواقع نیاز. از همه مهمتر کلی سلاح که اصلا معلوم نیست کاربرد انها در چیست و بین این همه سلاح فقط برای 2 یا 3 سلاح مهمات داریم

من نمیدونستم elder scrolls ها cover system داشتن!

• Like

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
... و اینگونه هستند تمامی بازیهای RPGـیِ مِین استریم.

من نمیدونستم elder scrolls ها cover system داشتن!

حدس میزنم منظورشون مَنگ اِفکته.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود

خوب البته هیچ کس و هیچ Review یی در اینترنت اینقدر Oblivion رو نکوبیده!
icon10.gif

نظرتون محترمه و بعضی از انتقاد هاتون درسته، ولی اینها در عمل انقدر ها هم توی Gameplay آدم رو اذیت نمی کردند. من خودم شخصا همیشه یه کامیون مهمات داشتم، ضمن این که شمشیر های جادوئیم انقدر قوی بودند که انقدرها مهمات نمی خواستم، و از اون هم گذشته تمام مراحل جادوگری رو گذرونده بودم و جادوهایی درست کرده بودم که اصلا هیچ احتیاجی به شمشیر و تیرکمون نداشتم (انگلیسی برخورد می کردم و یه غول بیابونی احضار می کردم برام می جنگید)...
1h2ye18efp1ye2jh3ll6.gif

کلا به نظر من جذابیت اصلی Oblivion در نبردهاش نبود. مثل تمام بازی های Role Playing دیگه، Oblivion هم جذابیتش رو مدیون داستان های بسیار زیبایی که توی Quest هاش وجود داشت بود.

بازی های Fallout 3 و DLC هاش و New Vegas هم خیلی شبیه Oblivion بودند، منتها عکس العمل من این بود که گفتم: ایول! بازم یه کم دیگه Oblivion! یا حتی بهتر!!

پ.ن: حالا این اسمایلی های عصبانی که زدی چیه؟ انقدر حرص نخور هر کسی یه چی رو دوست داره دیگه!
icon10.gif

• Like

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

شما اگر یک مرتبه دیگه در مورد بازی های RPG از این نظرات جذاب بدی یک هفته دسترسیت به سایت بسته میشه. ترولینگ هم حدی داره و حرف نا بجا و ناصحیح زدن هم حدی داره. کسی که هنوز نمیدونه که بیشتر آیتم های common و uncommon تو بازی های نقش آفرینی random generate هستن و stat random دارن بهتره که کلا زبان در کام گیره و پا جایی نگذاره که در حد و اندازه اطلاعاتش نیست.

کسی که هنوز نمیفهمه که encounter در بازی نقش آفرینی چرا لازمه و اصلا چرا ما میجنگیم یا نمی جنگیم بهتره بره گوشه اتاقش بشینه یخچالش رو بزنه برق بشینه باهاش همون امت افکت بازی کنه..

this is just horse sh!t...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر