طرفداران ژانر JRPG

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
نمیدونم من تنها کسی ام که نمیتونه از P3P و P4G روی پیسی مثل ویتا لذت ببرم؟
واقعا انگار یه چیزی مشکل داره
واقعا این بازیها خوراک ویتا و کنسول دستیه ، اصلا یک حس دیگه ای داره.
مخصوصا اگه اولین بار روی ویتا بازی کرده باشی فقط دوست داری اینهارو روی کنسول دستی بازی کنی.
لش کرده بودم پای PC داشتم تو یوتوب میگشتم چشم خورد به P5S.
همچین بلند شدم نشستم فکر کردم پورت نسخه کامل برا سوئیچ زدن (خب خبرهاش دنبال نکرده بودم).
بعدش فهمیدم که یه اسپین آف هست و... :|

خدا کنه بعد P5s بخوان اصل کاری هم پورت کنن رو سوئیچ.
P4 و MGS دلیل اصلی من برا خرید ویتا بود، اگه بیاد رو سوئیچ باید برم تو کار برنامه ریزی برای خریدش.
من آنچنان JRPG باز نیستم ولی بعد تجربه P3 و Golden روی ویتا، نمیتونم تصور کنم پای کنسول رو TV بازی کنمش.
جوری که اگه برا استیم هم تایید بشه اصلا خوشحال نمیشم.

Alireza_j

کاربر سایت
Jun 19, 2023
64
نام
علیرضا
اون آره مخصوصا اینکه داستان این سری تا حدودی به پیوسته هستش مثلا همین لایک دراگون حداق نیازه شخص بدونه چرا کریو قهرمان اصلی سری توی نسخه به ایچیبان نمیتونه کمک بکنه و میگه لازمه در سایه باشه خوشبختانه الان نسخه های اصلی سری همه روی پی سی هستش
منم میخواستم لایک دراگون رو بگیرم بعد دیدم بقیه نسخه ها هم جالبن و به هم پیوسته گفتم از اول شروع کنم
تایملاین سری چطوره؟

• Like
Reactions: rpg321

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
599
منم میخواستم لایک دراگون رو بگیرم بعد دیدم بقیه نسخه ها هم جالبن و به هم پیوسته گفتم از اول شروع کنم
تایملاین سری چطوره؟
به ترتیب شمارها هستش از 0 تا 7.لایک دراگون در اصل همون یاکوزا 7 هستش جاجمنتها و ایشین هم اسپین آف هستن.به نظرم یاکوزا 3 نیاز نیست بازی کنی البته داستان خوبی داره تا حدودی از نظر خودم بهتر از 4 داستانش هست ولی گیم پلی و گرافیکش قدیمیه و ممکنه نتونی باهاش کنار بیای.به نظرم یاکوزا 3 برو داستانش کامل از یوتوب ببین

• Like
Reactions: Alireza_j

Alireza_j

کاربر سایت
Jun 19, 2023
64
نام
علیرضا
به نظرم یاکوزا 3 نیاز نیست بازی کنی البته داستان خوبی داره تا حدودی از نظر خودم بهتر از 4 داستانش هست ولی گیم پلی و گرافیکش قدیمیه و ممکنه نتونی باهاش کنار بیای.به نظرم یاکوزا 3 برو داستانش کامل از یوتوب ببین
خیلیم قدیمی نیست اوکیه
ممنون

• Like
Reactions: Dante _Sparda

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
دوستان کسی تجربه ای از سری بازی FF Brave Exivus داره؟

بازی نکن

کلا سمت هیچ بازی موبایلی که ساخت اسکوئر باشه نرو

اسکوئر ۹۰ درصد بازیای موبایلش بعد ۱ سال سروراش جمع میشه چون بلد نیستن اون ۱۰ درصد مثل این بازیی که گفتی هم خیلی بد ساخته شدن فقط برا فن بیش پشتش سرجا مونده این بازی هم به شدت pay 2 winئه

اول بازی مثل همه بازیای گاچا فکر می‌کنی خیلی بازی دست و دل بازه ولی به اندگیم بازی برسی اشکت در میاد

ارزش وقت اصلا نداره

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
خب نمی‌دونستم کجا بگم گفتم همینجا بگم که چند وقته رفتم رو مود گاندام و اینم شد نتیجش:

IMG_20230901_143632.jpg

IMG_20230901_143636.jpg

IMG_20230901_143202.jpg

متاسفانه استند ندارم برا همین نمیتونم درست بهشون pose بدم

برا کسایی که نمیدونن اینا گانپلا هستن و کیت هستن خودت میسازی همینجوری تحویل نمیگیره

IMG_20230821_224021.jpg

از اینا تبدیل میشن به اونا

اولی یه روزه ساخته شد دومی ۳ روزه سومی یک هفته ای

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,322
نام
Mansour
آقا کمک من تو بازی Sea of Stars یه جایی گیر کردم
بعد از اینکه کشتی گیرمون میاد و میریم مردم رو ببریم به یه جزیره که یه شهر نو بسازن یه جایی پیدا میشه که یه فانوس محافظشه و تبدیل به اسب میشه و پر از سوراخ سوراخه و وقتی وارد اونا میشی میره به یه جایی که پر از مجسمه ست و هر مجسمه کد داره اونجا باید چیکار کنم داشتم با تلفن حرف میزدم متنش رو نخوندم الان گیر کردم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
آقا کمک من تو بازی Sea of Stars یه جایی گیر کردم
بعد از اینکه کشتی گیرمون میاد و میریم مردم رو ببریم به یه جزیره که یه شهر نو بسازن یه جایی پیدا میشه که یه فانوس محافظشه و تبدیل به اسب میشه و پر از سوراخ سوراخه و وقتی وارد اونا میشی میره به یه جایی که پر از مجسمه ست و هر مجسمه کد داره اونجا باید چیکار کنم داشتم با تلفن حرف میزدم متنش رو نخوندم الان گیر کردم
همه الان مشغول استارفیلدن.
حالا یا دارن بازی میکنن یا میزنن تو سر و کله هم.
فکر کنم باید گاید ببینی تو یوتوب.

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
New leak reveals upcoming SEGA and Square Enix games: Persona 6, Final Fantasy 9 remake, and more

چقدر FF پیش رو داریم
FF7 : Ever Crisis , FF 17 , FF7: Rebirth, FF 9 Remake\m/

فاینال رو ول کن. پرسونا ۶ رو بچسب :D حیف فک نکنم تا بعد انتشار ریمیک ۳ خبر رسمی ازش بیاد. من خیلی برام جالبه بدونم با ۶ میخوان چیکار کنن. ستینگش و اینا.
یه سوال. هر کدوم از نسخه ها چندتا نسخه فرعی عم داره. اینا رو لازمه بازی کرد؟ چیز خاصی به داستان اصلی اضافه میکنن؟ مثلا همین ۴ و ۵ که رفتم هرکدوم بالای ۳ تا نسخه فرعی دارن ولی تو نسخه اصلی داستان تموم شد دیگه

Alireza_j

کاربر سایت
Jun 19, 2023
64
نام
علیرضا
امروز FF7 Ever Crisis هم عرضه شد :D
کسی خبر داره دانلود داخل خود بازی چقدره و چقدر حجم لازم داریم؟ :-"

سالگرد 26سالگیه عرضه ی FF7 تو آمریکا هم هست:-"
View attachment 308045
در حال حاضر حدود 7_6 گیگه بازی.

اینطور که میگن کاتسین ها هم میکس کاتسین های FF7 Remake به همراه یه سری CGI جدید برای First SOLDIER و.. هستن :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر