طرفداران ژانر JRPG

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
منم با شماره اول ارتباط نگرفتم ۲ رو امتحان کن در ضمن استراتژی در مبارزات که داره قطعا اما اگر منظورت تاکتیکال بودن بازی هست من بهت midnight sun رو توصیه می کنم حتما بازی کنم محشره بازی

هممم نه واقعا نداشت شماره اولش صرفا باید grind میکردی که level به جایی رسیده باشه که بتونی باس ها رو بزنی.

اما در Triangle و یا DIvinity OS2 و یا Dragon Age Inquisiton و FF12 میتونی حتی با داشتن اختلاف level به بازی ادامه بدی و همینش برای من جذاب هست.
اینکه بشینم فکر کنم که باید چی کار کنم و چطور ادامه بدم.

اگر از بازی های تکتیکال خوشت میاد میتونم یک بازی واقعا عالی به شما معرفی کنم.
این بازی که گفتی رو نشنیده بودم، باید برم ببینم چی هست.

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
518
نام
علی
هممم نه واقعا نداشت شماره اولش صرفا باید grind میکردی که level به جایی رسیده باشه که بتونی باس ها رو بزنی.

اما در Triangle و یا DIvinity OS2 و یا Dragon Age Inquisiton و FF12 میتونی حتی با داشتن اختلاف level به بازی ادامه بدی و همینش برای من جذاب هست.
اینکه بشینم فکر کنم که باید چی کار کنم و چطور ادامه بدم.

اگر از بازی های تکتیکال خوشت میاد میتونم یک بازی واقعا عالی به شما معرفی کنم.
این بازی که گفتی رو نشنیده بودم، باید برم ببینم چی هست.

سیستم مبارزات اینطوری نیست من نسخه ۲ همیشه اختلاف لولم با باس ها زیاد بود اینکه چطور می تونی از تکنیک هاشون استفاده کنی مهم هست...

خوشحال میشم معرفی کن

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
سیستم مبارزات اینطوری نیست من نسخه ۲ همیشه اختلاف لولم با باس ها زیاد بود اینکه چطور می تونی از تکنیک هاشون استفاده کنی مهم هست...

خوشحال میشم معرفی کن

شاید من اشتباه میکنم پس ولی دلیلی که من بازی اول رو به انتها نرسوندم همین بود، دیدم نمیشه با اختلاف لول بازی رو جلو برد و حتما باید لول رو برسونی به میزان خاصی.
شاید هم در بازی دوم این موضوع رو مرتفع کردند.

اگر این طور که شما میگی باشه من حتما یک سر به بازی دوم خواهد زد، با اینکه شخصیت های بازی اول رو بیشتر دوست دارم و به نظرم جالب تر میان.

در مورد بازی تاکتیکال هم من به شما Mutant Year Zero رو توصیه میکنم.
روی آخرین درجه سختی هم اگر بذاری که دیگه هیچی ... رستگار خواهی شد 👌 👌 👌

• Like
Reactions: Dark_Souls

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
Sega و Atlus میزبان رویدادی ویژه در Tokyo Game Show خواهند بود.
شرکت‌های سگا (Sega) و اتلوس (Atlus) قصد دارند در ماه آینده با پوشش دادن رویدادی ویژه، به استقبال Tokyo Game Show 2023 بروند.
رویداد فوق‌الذکر به عنوان بخشی از برنامه Sega New که ماهانه توسط سگا برگزار می‌شود، در کانال ژاپنیِ یوتوب این شرکت استریم خواهد شد. به گفته سگا، این رویداد ویژه، همه چیز را درباره جدیدترین عناوین این شرکت و اتلوس، به بازی‌بازان خواهد گفت.

Sega و Atlus میزبان رویدادی ویژه در Tokyo Game Show خواهند بود

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
آقا jrpg خوب که برای پی سی یا ایکس باکس اومده باشه چی هست؟ دفعه قبل پرسیدم ولی انگار ۹۰ درصد عنوان های قوی jrpg رو سوییچ یا پلی استیشن هستن که من هیچکدوم رو ندارم گفتم حداقل اونایی که رو پی سی و ایکس باکس هستن شخم بزنم :D

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
آقا jrpg خوب که برای پی سی یا ایکس باکس اومده باشه چی هست؟ دفعه قبل پرسیدم ولی انگار ۹۰ درصد عنوان های قوی jrpg رو سوییچ یا پلی استیشن هستن که من هیچکدوم رو ندارم گفتم حداقل اونایی که رو پی سی و ایکس باکس هستن شخم بزنم :D
سوییچو با yuzu و غیره که حله.

OCTOPATH TRAVELER
Chained Echoes
Tales of Arise
Ni no Kuni
persona 5 royal
Atelier Ryza

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
671
نام
Mohammadreza Sayari
sea of stars سه روز پیش ریلیز شد روی گیم پس هم هست
Ni No Kuni 1/2
Persona 3/4/5
Rune Factory 4 Special Edition
Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition
Soul Hackers 2
Like a Dragon 7
اینا روی گیم پس هستن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,647
نام
مــاکــان
این حیفه. خوبه با yakuza 0 شروعش کنه. می دونم jrpg نیست ولی حیفه اینطوری وارد این فرانچر بشی.
روی PC که همه هست.
اون چندتایی که روی پلی استیشن هست (غیر PS4) هم که باز روی PC هست به لطف امولاتور.
بازیهای سوییچ هم که روی PC دی وانن باز به لطف عمولاتور :D

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
599
این حیفه. خوبه با yakuza 0 شروعش کنه. می دونم jrpg نیست ولی حیفه اینطوری وارد این فرانچر بشی.
اون آره مخصوصا اینکه داستان این سری تا حدودی به پیوسته هستش مثلا همین لایک دراگون حداق نیازه شخص بدونه چرا کریو قهرمان اصلی سری توی نسخه به ایچیبان نمیتونه کمک بکنه و میگه لازمه در سایه باشه خوشبختانه الان نسخه های اصلی سری همه روی پی سی هستش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر