طرفداران ژانر JRPG

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
671
نام
Mohammadreza Sayari
1689279986471.png

بازیای JRPG معمولا کاستومایزشن لباس محدودی دارن ولی وقتی هم دارن و کاتسین ریل تایم میذارن خیلی بامزه احمقانه در میاد
با کت شلوار و کلاه خود نیم تنه و تی شرت جلوی کلی مقام رسمی و توی یه جلسه خیلی مهم هستن :)

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,630
نام
Alireza
View attachment 300901

بازیای JRPG معمولا کاستومایزشن لباس محدودی دارن ولی وقتی هم دارن و کاتسین ریل تایم میذارن خیلی بامزه احمقانه در میاد
با کت شلوار و کلاه خود نیم تنه و تی شرت جلوی کلی مقام رسمی و توی یه جلسه خیلی مهم هستن :)
ZjGZqKk.jpg

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
518
نام
علی
اقا dlc بازی xenobalde 3 رو تموم کردم اصلا باید بگم ابرشاهکار بود و واقعا باید یک بازی جدا می بود خودش انصافا 10 برابر بهتر از نسخه اصلی ! بشتابید بازی کنید !!

پ.ن: عزیزان من با این سری heros نمی تونم ارتباط بگیرم (اولین شماره اسکای و کلد استیل رو رفتم یک 10 ساعتی نگرفت هیچکدوم اما این اواخر با اومدن نسخه های جدیدتر بازی واقعا حیفم میاد با هیچ نسخه ایش نتونستم ارتباط بگیرم) برای بازی The Legend of Heroes: Trails into Reverie باید حتما نسخه های دیگه رو برم !؟ چند نسخه دیگه غیر استیل و اسکای داره مثل The Legend of Heroes: Trails to Azure و The Legend of Heroes: Trails from Zero و ... اون ها رو چی میشه رفت !؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,504
نام
مسلم
اقا dlc بازی xenobalde 3 رو تموم کردم اصلا باید بگم ابرشاهکار بود و واقعا باید یک بازی جدا می بود خودش انصافا 10 برابر بهتر از نسخه اصلی ! بشتابید بازی کنید !!

پ.ن: عزیزان من با این سری heros نمی تونم ارتباط بگیرم (اولین شماره اسکای و کلد استیل رو رفتم یک 10 ساعتی نگرفت هیچکدوم اما این اواخر با اومدن نسخه های جدیدتر بازی واقعا حیفم میاد با هیچ نسخه ایش نتونستم ارتباط بگیرم) برای بازی The Legend of Heroes: Trails into Reverie باید حتما نسخه های دیگه رو برم !؟ چند نسخه دیگه غیر استیل و اسکای داره مثل The Legend of Heroes: Trails to Azure و The Legend of Heroes: Trails from Zero و ... اون ها رو چی میشه رفت !؟
به نظرم وقتی حس یه بازی اومده، باید بری توی کارش :D دیگه کاری هم نداشته باشی که قبلش چی بوده یا بعدش چی بوده، نهایتش اینه که یا خوشت میاد و قبلی ها رو هم میری یا بدت میاد و بعد از چند ساعت ول میکنی :-"

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
518
نام
علی
به نظرم وقتی حس یه بازی اومده، باید بری توی کارش :D دیگه کاری هم نداشته باشی که قبلش چی بوده یا بعدش چی بوده، نهایتش اینه که یا خوشت میاد و قبلی ها رو هم میری یا بدت میاد و بعد از چند ساعت ول میکنی :-"

می دونی برای انگیزه پیدا کردن اگر یک شماره ای باشه که حال کنم بقیه شو هم بازی می کنم مثلا من از بعد xeno 3 رفتم 1 رو بازی کردم ! برای همین پرسیدم که اگر خیلی دیگه درهم پیچیده نشه داستان یک نسخه رو بازی کنم تا انگیزه بقیه هم بیاد

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,504
نام
مسلم
می دونی برای انگیزه پیدا کردن اگر یک شماره ای باشه که حال کنم بقیه شو هم بازی می کنم مثلا من از بعد xeno 3 رفتم 1 رو بازی کردم ! برای همین پرسیدم که اگر خیلی دیگه درهم پیچیده نشه داستان یک نسخه رو بازی کنم تا انگیزه بقیه هم بیاد
حالا من ارتباط زینو 3 و شماره های قبلی رو نمیدونم ولی سری تریلز مثل ناروتو میمونه، یه داستان بلند داره که هر دو سه تا بازی یه آرکش رو تشکیل میدن. برای همین اگه بیای از Reverie شروع کنی مثل این میمونه که ناروتو رو از آرک پین شروع کرده باشی :D این Reverie هم هنوز بازی نکردم ولی تا جایی که متوجه شدم شخصیت های کلد استیل و کراسبل داخلش هستن. بعد اگه اونا رو هم بخوای بری بازم شخصیت های اسکای داخلشون هست. در نتیجه همش مثل یه کلاف تنیده در همدیگه هست :D این موضوع از این نظر نقطه قوت سری به حساب میاد که برای هر بازی جدید یه پیش زمینه حسابی از شخصیت ها و داستان داری ولی در عوض وقتی یه نفر تازه میخواد وارد سری میشه یه باره 500 ساعت داستان میزارن جلوش میگن باید بازی کنه :D
بعد کلا متن هم زیاد دارن (فکر کنم فقط کلد استیل 3 به اندازه مجموعه کتاب های هری پاتر و ارباب حلقه ها متن داشت) که همش متن فاخر نیست و یه جاهاییش اضافیه، برای همین یه ذره حوصله میطلبه.
من هم از اسکای شروع کردم ولی چیزی که باعث شد انگیزه ام برای بازی بیشتر بشه یکی نصب کردن پچ های وویس ژاپنی بود و دیگه اینکه خود بازی گزینه افزایش سرعت گیم پلی داشت و دیالوگ های یه سری کوئست های فرعی هم که علاقه نداشتم سریع اسکیپ کردم جلو (مثل اون تیکه های مدرسه ای که از پرسونا به کلد استیل اضافه کرده بودن). با همین روش ها زمان بازی برام نصف شد :-"

حالا فعلا از همون Reverie شروع کن و بیا نتیجه رو بگو :-"

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
با عرض سلام بر دوستان . چرا این فرم تاپیک visual novel نداره حیفه چنین ژانر زیبایی تاپیک نداشته باشه. اگه میشه یکی از دوستان زحمتشو بکشه

• Like
Reactions: BehzaDG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر