طرفداران ژانر JRPG

Alireza_j

کاربر سایت
Jun 19, 2023
64
نام
علیرضا
درود
میخواستم برم سراغ final fantasy VII
بنظرتون اورجینالش رو دانلود کنم یا صبر کنم Ever Crisis بیاد؟
گرافیک اورجینالش واقعا فرسوده شده:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,564
نام
مــاکــان
تریلر گیم پلی با صداگذاری انگلیسی

==============
خیلی کوتاه بود اما در کل امیدوارم طبق معول دوبله انگلیسی خیلی خوبی روش باشه.
من همیشه دفعه اول پرسوناها رو انگلیسی میرم و اگه خوشم بیاد دفعه دوم حتما ژاپنی بازی میکنم.
این عادت از P4 اونهم به اجبار در من نهادینه شد بس که صداگذاریهای خفنی داشت.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
834
نام
سید محمد حسین
اقا من یه اعترافی بکنم تو دوران عمر گیمریم تا الان نشده یه jrpg صدا گذاری انگلیسی داشته باشه من ژاپنی بازی کنم .چیه اخه با اون صدای عجق وجق و کریهشون .
البته اینا باید تو تاپیک خدا بیامرز نظرات نامحبوب میگفتم :D

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,615
نام
Alireza

==============
من همیشه دفعه اول پرسوناها رو انگلیسی میرم و اگه خوشم بیاد دفعه دوم حتما ژاپنی بازی میکنم.
چیزی که تا قبل این تریلر پلیرا نگرانش بودن این بود که هیچ کدوم از صداگذار های انگلیسی P3 رو برنگردونده بودن. ولی اکثرا بعد این تریلر راضی شدن. (تنها ایرادی که دیدم یه عده گرفتن اینه که صدای Akihiko زیادی بمه)

کلا این تیم localization اتلس به نظرم جزو بهترینای استودیو های شرقیه. دوبله انگلیسی بازیای اخیر یاکوزا هم ظاهرا توسط اونا بوده، و خیلی تعریف ازشون شنیدم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,995
درود
FF VII Remake رو بزن، ارجینالش رو بیخیال شو وقت تجربه ش همون زمان خودش بود فوقش زمان PS2

Ever Crisis هم معلوم نیست چی باشه و چقدر به وقایع VII پرداخته باشه در قیاس با نسخه ارجینال و ریمیک.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,995

==============
این بازی باید گرافیکش یه ارتقایی پیدا کنه کاش اصلا یه موتور جدید استفاده میکردن
این انیمیشنها رو از زمان پرسونا ۵ پلی۳ و حتی بعضا حتی قبلترش داریم میبینیم خسته شدیم خود گرافیک سل شیدشم دیگه مالی نیست با این قدرت سخت افزاری که این نسل داره
به هر حال از لحاظ گرافیکی اصلا ازش رضایت ندارم
باید کل بازی رو با گرافیک سل شید نسل نه و بدون کات سین CG انیمه ای (تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده این صحنه ها توسط خود انجین رندر شن، سازنده های غربی سالهاست بیخیالش شدن این ژاپنیا نمیدونم چه حکمتیه!!!) میساختن حیفه
اقا من یه اعترافی بکنم تو دوران عمر گیمریم تا الان نشده یه jrpg صدا گذاری انگلیسی داشته باشه من ژاپنی بازی کنم .چیه اخه با اون صدای عجق وجق و کریهشون .
فکر کنم خب انیمه نمیبینی
به عنوان یه انیمه فن کاملا برعکس شما فکر میکنم در ضمن صداپیشه های ژاپنی خیلی بهترن تو این بازیا

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
587
FF VII Remake رو بزن، ارجینالش رو بیخیال شو وقت تجربه ش همون زمان خودش بود فوقش زمان PS2

Ever Crisis هم معلوم نیست چی باشه و چقدر به وقایع VII پرداخته باشه در قیاس با نسخه ارجینال و ریمیک.
البته نسخه اورجینال روی پی سی چند تا مود داره که گرافیک و مدل شخصیت ها خیلی خوب میکنه حجمشون هم حدود 5 گیگه

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,564
نام
مــاکــان
البته نسخه اورجینال روی پی سی چند تا مود داره که گرافیک و مدل شخصیت ها خیلی خوب میکنه حجمش هم حدود 5 گیگه
صداگذاری کامل شخصیتها بعد سالها همین چند ماه پیش کامل شد توسعش و منتشر شد.
FF7 اوریجینال و ریمیک واقعا دو تا بازی جدان.
اینقدری تغییر دادن که بیشتر ریبوت حساب میشه تا ریمیک.

در مورد اورکرایسیس چند سال پیش از همون نمایش اول دلمون رو برد ولی من کلا مشکوکم بهش.
خیلی خیلی خوب بنظر میرسه و این از اسکوئر اونهم برای موبایل قفله.
البته این یکی هم باز ریمیک نیست و یکجورائی یک روایت جدید از بازی اصلی و نسخه های فرعی FF7 شده.

بنابراین بنظر من بهترین کار بازی کردن جفتشه ، اول نسخه اصلی و بعد ریمیک.

Alireza_j

کاربر سایت
Jun 19, 2023
64
نام
علیرضا

آخه میگن ریمیک داستانش فرق داره

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,995
البته نسخه اورجینال روی پی سی چند تا مود داره که گرافیک و مدل شخصیت ها خیلی خوب میکنه حجمشون هم حدود 5 گیگه
انتخاب خود شخصه به هر حال
ماد هم اسمشه یه چیز غیر رسمیه خود سازنده های اصلی نساختن
ایضا صداگذاریش رو
آخه میگن ریمیک داستانش فرق داره
پارت سه ش مگه اومده دیدی فرق داره؟ تا کامل نشه نمیشه نظر داد به نظر من صرفا تا الان خواستن یکم شاخ و برگ بیشتر بدن و هیجان
تغییر اساسی ای نداشته تو داستان.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,482
نام
مسلم
بحث اینه که ژاپنی ها برای محصولات خودشون صداپیشگی رو خیلی حرفه ای انجام میدن و تمام حالات مختلف یه کاراکتر رو میتونن نمایش بدن، ولی غربی ها بیشتر وقت ها صداپیشگی آثار ژاپنی رو سرسری انجام میدن :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,995
نمیدونم من که پلی ندادم
تو نت میگن
نظر منو میخوای اول ریمیک رو برو به واسطه گرافیک امروزی تجربه بهتری میده
به گفته ها هم کار نداشته باش. بدون اسپویل بخوام بگم سازنده ها اومدن یه سری عناصر ماورایی به داستان اضافه کردن که یه سری تغییرات داستانی به وجود میارن اما هنوز مشخص نیست این تغییرات واقعا تو دنیای بازی اتفاق میفتن یا یه دنیای موازی، اصلا شواهد محکمی مبنی بر اینکه تغییرات تو دنیای خود بازین وجود نداره فعلا. تو داستان بازی تغییر عمده ندیدم.

• Like
Reactions: Z-fan and Alireza_j

Alireza_j

کاربر سایت
Jun 19, 2023
64
نام
علیرضا
نظر منو میخوای اول ریمیک رو برو به واسطه گرافیک امروزی تجربه بهتری میده
به گفته ها هم کار نداشته باش. بدون اسپویل بخوام بگم سازنده ها اومدن یه سری عناصر ماورایی به داستان اضافه کردن که یه سری تغییرات داستانی به وجود میارن اما هنوز مشخص نیست این تغییرات واقعا تو دنیای بازی اتفاق میفتن یا یه دنیای موازی، اصلا شواهد محکمی مبنی بر اینکه تغییرات تو دنیای خود بازین وجود نداره فعلا. تو داستان بازی تغییر عمده ندیدم.
ممنون

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
درود
من اخیرا نسخه اورجینال رو هم زدم، بزار نظرم رو بگم :D

اول اینکه فن قدیمیه سری نبودم، نهایتا مثل خیلیای دیگه علاقه م به 7 از همون انیمیشن FF7 AC بوده:-"
و بالاخره ریمیک که اومد، تجربه کردم و بسی کیف نمودم :D (به نظرم بهترین بازی 2020 :-" )

به نظرم بخش عظیمی از تغییراتی که میگن نسخه ریمیک داشته یه چیز طبیعیه، به صورت خلاصه بخوام بگم طرف مثلا میاد تو اتاق، چهارتا جمله رد و بدل میکنند، این وسط جملات مکث هست، 4تا انیمیشن هست و ...
بعد این اتفاق تو نسخه اصلیه چیه؟ دو تا دیالوگ باکس میاد بالا سر طرف، اون مکث میشه سه تا نقطه وسط دیالوگ، بدون صداگذاری، اینجوری میشه که بخش زیادی از این تبدیل به قولی 4 ساعته، میشه 40 ساعت:-" کلا سینمایی تر و منطقی شدن بازی تاثیر گذاره

یک سری اضافات هم داره مثل چپتر4 بازی، که کاملا جدیده، اینا باعث میشه شخصیت پردازی بهتری برای یک سری کاراکترها شکل بگیره:-"

اینا مواردین که نه تنها به تجربه لطمه نمیزنند که خیلیم خوبن:-"
---

ولی مشکل سر یک سری تغییرات هست، که تا اینجای داستان "هیییییچ" تغییر تاثیر گذاری نزاشتن!
شاااااید تغییر بزارن، شایدم نه... (البته از نظر من مشکل نیست، از نظر اونایی که مشکل هست میگم :D )

من بعد تجربه نسخه اورجینال نظرم اینه که یک بلوفه برای اینکه ملت رو به شک بندازن:D (و تغییرات ریزی اگر تو داستان بدن بگن دلیلش اینه:-" )
ولی خوب یک تئوری هم هست(که تقریبا هم دلیل و اشاره زیاد داره) که بازی ریمیک نیست... (در اصل اسم ریمیک و ریبرث معنی داستانی دارن:-" )
بازی سیکوئلی بر FF7 و تمام نسخه های فرعیشه :D
---

حالا این چیزا رو گفتم اصلا ربطی نداشت:D
اینکه آیا نسخه اورجینال بزنیم یا نه:D

به نظر من بزن:D
درسته بازی گرافیکش زاغارت میزنه
ولی بازی، واقعا بازیه حقی هست! (من همون ریمستر نسخه PS1 که به صورت رسمی برای PS منتشر شده رو زدم)

و بعدا که مقایسه ش میکنی با ریمیک، با خودت میگی : عجب خفن در اوردن فلان چیز رو و ... :-"
اینکه اول ریمیک بزنیم یا نسخه اورجینال ... نمیدونم ...
من اول ریمیک رو زدم و بعد نسخه اورجینال، راضی هم هستم:D

آها...قبل اومدن ریبرث هم حتما Crisis Core رو هم بزار تو برنامه :D

---

دیشب قرار بود FF16 تموم کنم دیگه، مهمون ناخوانده اومد و کل برنامه رفت رو هوا! :-" امشب دیگه واقعا باید تمومش کنم:D
بعدش دیگه بیام نظرم رو بگم:D فقط اینکه پست اول صفحه قبل رو شدید باهاش مخالفم:D

آخرین ویرایش:

Alireza_j

کاربر سایت
Jun 19, 2023
64
نام
علیرضا
من اخیرا نسخه اورجینال رو هم زدم، بزار نظرم رو بگم :D

اول اینکه فن قدیمیه سری نبودم، نهایتا مثل خیلیای دیگه علاقه م به 7 از همون انیمیشن FF7 AC بوده:-"
و بالاخره ریمیک که اومد، تجربه کردم و بسی کیف نمودم :D (به نظرم بهترین بازی 2020 :-" )

به نظرم بخش عظیمی از تغییراتی که میگن نسخه ریمیک داشته یه چیز طبیعیه، به صورت خلاصه بخوام بگم طرف مثلا میاد تو اتاق، چهارتا جمله رد و بدل میکنند، این وسط جملات مکث هست، 4تا انیمیشن هست و ...
بعد این اتفاق تو نسخه اصلیه چیه؟ دو تا دیالوگ باکس میاد بالا سر طرف، اون مکث میشه سه تا نقطه وسط دیالوگ، بدون صداگذاری، اینجوری میشه که بخش زیادی از این تبدیل به قولی 4 ساعته، میشه 40 ساعت:-" کلا سینمایی تر و منطقی شدن بازی تاثیر گذاره

یک سری اضافات هم داره مثل چپتر4 بازی، که کاملا جدیده، اینا باعث میشه شخصیت پردازی بهتری برای یک سری کاراکترها شکل بگیره:-"

اینا مواردین که نه تنها به تجربه لطمه نمیزنند که خیلیم خوبن:-"
---

ولی مشکل سر یک سری تغییرات هست، که تا اینجای داستان "هیییییچ" تغییر تاثیر گذاری نزاشتن!
شاااااید تغییر بزارن، شایدم نه...

من بعد تجربه نسخه اورجینال نظرم اینه که یک بلوفه برای اینکه ملت رو به شک بندازن:D (و تغییرات ریزی اگر تو داستان بدن بگن دلیلش اینه:-" )
ولی خوب یک تئوری هم هست(که تقریبا هم دلیل و اشاره زیاد داره) که بازی ریمیک نیست... (در اصل اسم ریمیک و ریبرث معنی داستانی دارن:-" )
بازی سیکوئلی بر FF7 و تمام نسخه های فرعیشه :D
---

حالا این چیزا رو گفتم اصلا ربطی نداشت:D
اینکه آیا نسخه اورجینال بزنیم یا نه:D

به نظر من بزن:D
درسته بازی گرافیکش زاغارت میزنه
ولی بازی، واقعا بازیه حقی هست! (من همون ریمستر نسخه PS1 که به صورت رسمی برای PS منتشر شده رو زدم)

و بعدا که مقایسه ش میکنی با ریمیک، با خودت میگی : عجب خفن در اوردن فلان چیز رو و ... :-"
اینکه اول ریمیک بزنیم یا نسخه اورجینال ... نمیدونم ...
من اول ریمیک رو زدم و بعد نسخه اورجینال، راضی هم هستم:D

آها...قبل اومدن ریبرث هم حتمالا Crisis Core رو هم بزار تو برنامه :D

---

دیشب قرار بود FF16 تموم کنم دیگه، مهمون ناخوانده اومد و کل برنامه رفت رو هوا! :-" امشب دیگه واقعا باید تمومش کنم:D
بعدش دیگه بیام نظرم رو بگم:D فقط اینکه پست اول صفحه قبل رو شدید باهاش مخالفم:D
منم با نجات کودکان جذب سری شدم :D
خیلی حق بود انصافا

پس اول اورج رو میزنیم ببینیم چطوریاس

مشتاقیم نظرت راجع به 16 رو هم بشنویم:D
فقط یکم زود جمعش نکردی؟ چند ساعت بود مگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر