طرفداران ژانر JRPG

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
منم با hikari بازی کردم :D
البته نیاز نیست از اول شروع کنی ، مثل شماره قبل 8تا کلاس هست که در طول بازی میتونی همرو آزاد کنی و داستان اونهارو هم ببینی.
پارتی 4 نفرست ولی کل نفراتی که میتونی با خودت همراه کنی 8 نفرن.
بازی خیلی Octopath 1 هست و یک چندتایی ویژگی جدید اضافه شده.

واقعا گیم پلی خیلی خوبه مخصوصا مبارزات و لوت.

Ochette (Hunter) هم خیلی باگه ، حیوون هارو اسیر میکنه و تو مبارزات ازشون استفاده ، تقریبا هر نوع مبارزه ای میتونه دسترسی داشته باشه.
اسپلهای ساپورت خیلی خوبی هم داره که که به پارتی کریتیکال اتک و... اضافه میکنه.

مثلا کلاس رقصنده (Agnea) برای ماموریتها میتونه نفر جمع کنه یا اونهارو تو مبارزات احضار کنه.
================
من فقط دوست داشتم اسکوئر به این بازی حین مکالمه sprite اضافه میکرد که حالتهای چهره رو بهتر نشون بده (مثلا پرسونا و...) یا کات سین که شخصیت ها کمی بیشتر جون بگیرن.
دیگه باید فرق خودت رو که شرکت مولتی میلیاردی هستی با کسی که یک نفره یک بازی میسازه (مثلا Astlibra) رو با همچین مواردی نشون بدی.

البته بودجه بالا از سر و روی بازی میباره و کاملا مشخصه (مثل صداگذاری کامل شخصیتها و NPCها) ولی اونطوری خیلی جذاب تر میشد.
اما بنظرم اسکوئر با این hd2d ها دیگه خیلی داره دست به عصا راه میره و شاید هم خصیص بازی در میاره.

من دیشب 11 یا 12 شب شروع کردم و تا 5 صبح داشتم بازی میکردم.
امروز کلا خوابیده راه میرم و کار میکنم :D

Octopath 1 رو حتما بازی کن، ارتباطی با نسخه دوم نداره ولی بنظرم به جای این گاچای بیخاصیت بشین اون رو بازی کن.
اونموقع نسخه موبایل هم بعنوان پیش درآمد ارزش بازی کردن پیدا میکنه. (خودم بازی نکردم)
==============
روی کنسول هم دمو محدودیت زمانی داره؟
من روی PC با دستکاری سیو پلی تایم رو صفر کردم که 4 ساعت رو پر نکنه.
فر کنم امروز باید دوباره صفر کنم وگرنه نمیرسم تو 4 ساعت چندتا کرکتر آخر رو آزاد کنم.
طراحی اضافه کردن آره حین مکالملت خیلی میتونست جذاب ترم باشه، حداقل کاراکترها رو جز اون اول بازی، باز هم میدیدیم همیشه یه آرت درست ازشون:))

لوت ... حالا تو تاثیر گیم پلی شاید خفن باشه
ولی کاش مثلا زره میگرفتیم ، عوض میشد طراحیمون:-" البته شایدم در آینده یک سری لباسا بشه...نمیدانم:-" ولی تو این بخش اول یه خرید داشتم اتفاقی نیفتاد:D اما اگر سلاح و لباسا هم عوض بشن جذابه:D...حداقل مثل DQ11 یک سری از لباسا بشن:-"

حوصله بازی پای PC ندارم
و سر کار هم وقت خالی زیاد دارم:-" موبایله جوابه:D
خود بازی گاچاهه جالب باشه و پیشرویش رو اعصاب نره خوبه:-" (یکم فعلا بازی کردم...اوکیه ولی در مورد lvl up اینا زیاد مطمئن نیستم:)) )

آره دمو محدودیت سه ساعت رو داره، من هیکاری 1:40 بازی کردم تا تازه رسیدم منطقه دوم...ولی احتمالا دیگه بازی نکنم:-" حجت بر من تمام گشت برای بازی:D و تایم باقی مونده هم کمه:-"
البته میتونم رو یوزرهای دیگم بزنم...ولی وقتی قراره بازی رو بگیرم، چرا دوباره برم؟ :-"

• Like
Reactions: m.d.makan

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
منم با hikari بازی کردم :D
البته نیاز نیست از اول شروع کنی ، مثل شماره قبل 8تا کلاس هست که در طول بازی میتونی همرو آزاد کنی و داستان اونهارو هم ببینی.
پارتی 4 نفرست ولی کل نفراتی که میتونی با خودت همراه کنی 8 نفرن.
بازی خیلی Octopath 1 هست و یک چندتایی ویژگی جدید اضافه شده.

واقعا گیم پلی خیلی خوبه مخصوصا مبارزات و لوت.

Ochette (Hunter) هم خیلی باگه ، حیوون هارو اسیر میکنه و تو مبارزات ازشون استفاده ، تقریبا هر نوع مبارزه ای میتونه دسترسی داشته باشه.
اسپلهای ساپورت خیلی خوبی هم داره که که به پارتی کریتیکال اتک و... اضافه میکنه.

مثلا کلاس رقصنده (Agnea) برای ماموریتها میتونه نفر جمع کنه یا اونهارو تو مبارزات احضار کنه.
================
من فقط دوست داشتم اسکوئر به این بازی حین مکالمه sprite اضافه میکرد که حالتهای چهره رو بهتر نشون بده (مثلا پرسونا و...) یا کات سین که شخصیت ها کمی بیشتر جون بگیرن.
دیگه باید فرق خودت رو که شرکت مولتی میلیاردی هستی با کسی که یک نفره یک بازی میسازه (مثلا Astlibra) رو با همچین مواردی نشون بدی.

البته بودجه بالا از سر و روی بازی میباره و کاملا مشخصه (مثل صداگذاری کامل شخصیتها و NPCها) ولی اونطوری خیلی جذاب تر میشد.
اما بنظرم اسکوئر با این hd2d ها دیگه خیلی داره دست به عصا راه میره و شاید هم خصیص بازی در میاره.

من دیشب 11 یا 12 شب شروع کردم و تا 5 صبح داشتم بازی میکردم.
امروز کلا خوابیده راه میرم و کار میکنم :D

Octopath 1 رو حتما بازی کن، ارتباطی با نسخه دوم نداره ولی بنظرم به جای این گاچای بیخاصیت بشین اون رو بازی کن.
اونموقع نسخه موبایل هم بعنوان پیش درآمد ارزش بازی کردن پیدا میکنه. (خودم بازی نکردم)
==============
روی کنسول هم دمو محدودیت زمانی داره؟
من روی PC با دستکاری سیو پلی تایم رو صفر کردم که 4 ساعت رو پر نکنه.
فر کنم امروز باید دوباره صفر کنم وگرنه نمیرسم تو 4 ساعت چندتا کرکتر آخر رو آزاد کنم.
رو کنسول محدودیت ۳ ساعته برای هر سیو داره که من تا حالا دو سری رفتم یکی با اسکولار یکی هم با هیکاری و اون داروسازه. کلا حدود ۵ ساعتی بازی کردم و داستان موسیقی و مخصوصا طراحی هنری بازی عجیب درگیرم کرده. البته من نسخه یک رو بازی نکردم پ همه چیز برام جدیده.
بین این سه تا شخصیتی که تست کردم شروع داستان هیکاری از همه جالب تر بود و اسکولار از همه کلیشه تر :D
تو گیم پلی هم داروساز با قابلیت هایی که از ترکیب گیاهان بدست میاره از همه بنظرم عمیق تر بوده. کلا خیلی خوره ی بازیای نوبتی نیستم ولی این خیلی برام جذاب بود در حدی که برنامه ریختم صد درصد موقع ریلیز بازیو بگیرم.
بنظرم داستان هر هشت تا شخصیت رو باهم اگر بخوایم بریم خیلی شلوغ میشه من تصمیم دارم اول با چهارتای سمت چپ نقشه بازیو برم اگر بعدش هنوزم برام جذاب بود یه دور با شخصیت های سمت راست هم برم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,397
نام
سید محمد حسین
من تنها نگرانی ام از دپارتمان داستانیه.
وگرنه گرافیک و موسیقی و گیم پلی همون اکتوپث 1 هم تکمیل بود واقعا

هنوز دمو رو نرفتم البته

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,565
نام
مــاکــان
من تنها نگرانی ام از دپارتمان داستانیه.
وگرنه گرافیک و موسیقی و گیم پلی همون اکتوپث 1 هم تکمیل بود واقعا

هنوز دمو رو نرفتم البته
همونطور که میگی مثل نسخه قبل داستان نقطه قوت بازی نیست.
اما همه چی غیر اون واقعا خوبه ، پایه و هسته بازی همون نسخه اول هست.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
834
نام
سید محمد حسین
کسی اینجا دموی sea of stars را نرفته بعد از دایرکت نینتندو اومده مثل اینکه فقط هم روی سوئیچ اومده از اون بازی های نوبتی به حقه از سازندگان مسنجر.
اگه از octopath خوشتون اومده اونم تو لیست خرید بزارید ۲۹ آگوست میاد.
من خودم octopath اولو روی سوئیچ تموم کردم فوق العاده بود ولی فکر نمی‌کنم دومی را توی لانچ بتونم برم میخوام وقتم برای wo long باز باشه.احتمالا عید بزنم تو رگ .
چقدر بازی داره میاد آدم نمیدونه چی بازی کنه هنوز متروید پرایمو شروع نکردم تازه دارم فاینال ۱۲ را هم دوباره میرم@-)@-)@-)@-)@-)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,565
نام
مــاکــان
کسی اینجا دموی sea of stars را نرفته بعد از دایرکت نینتندو اومده مثل اینکه فقط هم روی سوئیچ اومده از اون بازی های نوبتی به حقه از سازندگان مسنجر.
من منتظر بودم تو این استیم نکست فست دموش بیاد ولی بد ضد حال زدن.
پول پروژه رو PC پلیرها میدن بعد اینها روی سوییچ زودتر دمو رو میدن!
البته گفتن دمو قبل انتشار برای باقی پلتفرم ها هم میاد.

==========
متاسفانه/خوشبختانه این انتخاب بین octopath و wo long در طول سال شاید حتی در سطوح بالاتر بارها تکرار خواهد شد.
این حرفهارو قبلا هم میزدیم که امسال سال بمبیه و فلان بیسار...
ولی من یادم نمیاد هیچ سالی مثل 2023 اینطوری چه AAA و چه ایندی تو سبکهای مختلف عناوین بمبی داشته بودیم.

بخوام مقایسه کنم باید برم از نسل 6 و اوایل نسل 7 یک سالی رو برای رقابت انتخاب کنم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
Sea of Stars هم تریلرش جالب بود :D پیکسلی دوست ندارم...ولی حقیقتا اینا خیلی جذاب میزدن:D

---

از نکات مثبت Octopath اینه که به نظر نمیاد شخصیت اصلی داشته باشه:D از این Chosen One و فلان و بیسار:-"
اینجوری خوبه:D حتی اگر داستان چیز خفنی نباشه، باز یکم از کلیشه ها دور میشه:-"

• Like
Reactions: Z-fan

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
موضوع چیه؟

همین مانگاهای یومیه هم با بدبختی براشون مترجم و ادیتور گیر میاد. اگر مترجم و ادیتور باشه، مخالفتی نیست که قسمت‌های قدیمی وان‌پیس یا هر مانگای دیگه‌ای دوباره ترجمه جدید بگیرن.
سلام میگم می تونی به انیمه ورلد بگی انیمه ی Final Fantasy Unlimited رو بزارن توی کانالشون یادم توی انیمه ورلد ساب شده بود فقط جایی برای دانلودش نیست

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,996
سلام میگم می تونی به انیمه ورلد بگی انیمه ی Final Fantasy Unlimited رو بزارن توی کانالشون یادم توی انیمه ورلد ساب شده بود فقط جایی برای دانلودش نیست
اونو خودم ترجمه ش کردم…
سایت دانلودشو‌ داشتم با کیفیت بالا…
متاسفانه ولی الان بعد ده سال اسم سایتشم یادم نمیاد سایت معروفی نبود ولی انیمه های قدیمی مثل اینو انکود نشده داشت

• Like
Reactions: Reza.zareei

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
باید ببینم کسی توی آرشیوش نسخه انکد شده رو داره که آپلود کنه.
اگر باشه، آپلودش می‌کنن.

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اونو خودم ترجمه ش کردم…
سایت دانلودشو‌ داشتم با کیفیت بالا…
متاسفانه ولی الان بعد ده سال اسم سایتشم یادم نمیاد سایت معروفی نبود ولی انیمه های قدیمی مثل اینو انکود نشده داشت
اسم اکانتت رو عوض کردی نشناختمت سهیل🤣

از دوستم شنیده بودم انیمه لیست انیمشو گذاشته بود ولی روش هارد ساب انگلیسی بوده ترسیدم گفتم شاید اصلا پیدا نمیشه چنین چیزی

• Wow
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,996
ممنون یه چیز دیگه هم یادم اومد این یکی انیمه هم بود
Final Fantasy: Legend of the Crystals
اونم باز خودم زیرنویسش کردم:D
اگه یه دقیقه بشه برم تو فرومشون یا آرشیوش جایی باشه اونم باز کیفیت بالاش تو‌ همون سایتی که گفتم اسمش یادم نمیاد هست و لینکشو همون پستی که زیر نویسا رو گذاشته بودم درج کرده بودم…
سایته اصلا معروف نبود و با دونیت سرپا بود امیدوارم هنوزم باشه. هر انیمه ای که کیفیت بالاش گیر نمیومد مثلا دی گریمن رو کیفیت بالا و خام داشت حتی همین فاینالای قدیمی

ببینم شاید رو هارد اکسترنالم باشه خودم اپلود کنم
قسمتی دویست سیصد مگ با کیفیت بالا بود هیچ جا گیر نمیومد

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اونم باز خودم زیرنویسش کردم:D
اگه یه دقیقه بشه برم تو فرومشون یا آرشیوش جایی باشه اونم باز کیفیت بالاش تو‌ همون سایتی که گفتم اسمش یادم نمیاد هست و لینکشو همون پستی که زیر نویسا رو گذاشته بودم درج کرده بودم…
سایته اصلا معروف نبود و با دونیت سرپا بود امیدوارم هنوزم باشه. هر انیمه ای که کیفیت بالاش گیر نمیومد مثلا دی گریمن رو کیفیت بالا و خام داشت حتی همین فاینالای قدیمی

ببینم شاید رو هارد اکسترنالم باشه خودم اپلود کنم
قسمتی دویست سیصد مگ با کیفیت بالا بود هیچ جا گیر نمیومد
ممنون میشم اگه چنین کاری کنی

• Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر