طرفداران ژانر JRPG

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
اومدم ریمستر chrono cross بزنم دیدم حتی شصت فریم هم نکردنش و باید از مادی که برادران modder ساختن استفاده کنی تا شصت فریم بشه و موارد دیگه...
بازیش نمیدونم اگه طولانیه با همون شبیه ساز ps1 رو گوشی برم.
اونطورم که برمیاد ریمسترش آنچنان با نسخه اصلی تفاوتی نداره حالا اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید

• Like
Reactions: ce7en44

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
منظورم این بود میتونن ریمیکش کنن اونم با هزینه کم نسبت به هزینه ساخت مزخرف فوراسپوکن

ولی نمیکنن هیچ نسخه کلاسیکشم بزودی حذف شه
Vagrant Story has never been updated or remade since its original release, and though it's available as a PS1 classic on PS3, there have been reports that PS3 and Vita games are becoming unplayable.
با شبیه ساز راحت میشه بازیش کرد

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اون ریمیکها به درد عمه شون میخورد بیشتر البته 😀 من به شدت ناراضیم.
پیکسل ریمستر هم که هیچی.
اینا اسم هیچ کدومشون در واقع ریمیک نیست گرافیک اون ۳ و ۴ رو مثلا از گرافیک نینتندو فامیکام ارتقاشون دادن به گرافیک سوپر نینتندو یا PS1 (یه چیزی بین این دو‌تا در اصل)

پروژه جدید تو این آشفته بازار صنعت گیم احتمالا چیزی بهتر از فوراسپوکن نشه تو ۵۰٪ موارد. همینه که بهتره با ریمیک پول چاپ کنن و ساخت ادامه ip های قدیمیشون که FF های بهتر بسازن و هرزگاهیم ip جدید درست حسابی.
ریمیک هایی که میزنن الان شده 2.5D مثل Live a Live من این روش رو دوست ندارم ترجیح میدم همون جوری 3d ریمیک شن تا چنین چیزی ببینم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
با شبیه ساز راحت میشه بازیش کرد
اونو که همه میدونن
مهم اینه بازی بخاطر محدودیت سخت افزاری PS1 کلی از سر و تهش زده شده
و واقعا نیاز به ریمیک داره الان که دست سازنده ها بازه
ولی SE میاد پول و وقت و نیروشو مشغول این امثال Forspoken میکنه

تصور کن اگه به جای Forspoken ساخته میشد چه فروش و نمراتی داشت بدون هیچ تبلیغی تازه

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
دوستان انگار خبراییه
بهتره بریم شرکت کنیم
فقط بگید ریمیک کامل
کارنامه team asano عالیه ولی ریمیک این شکلی نمیخوایم
کسی نیست بگه بابا پولو با امثال فورسپوکن میریزید چاه wc بعد زورتون میاد دو تا بازی ریمیک کنید قشنگ!
HD-2D نمیخوایم:)
Square Enix Japan Survey Asks Fans What Remakes & Remasters Team Asano (HD-2D) Should Develop News - Rumor - Square Enix

• Like
Reactions: rpg321 and Z-fan

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اونو که همه میدونن
مهم اینه بازی بخاطر محدودیت سخت افزاری PS1 کلی از سر و تهش زده شده
و واقعا نیاز به ریمیک داره الان که دست سازنده ها بازه
ولی SE میاد پول و وقت و نیروشو مشغول این امثال Forspoken میکنه

تصور کن اگه به جای Forspoken ساخته میشد چه فروش و نمراتی داشت بدون هیچ تبلیغی تازه
فعلا باید به ff xvi امید داشته باشیم اگه بتونه موفقیت بزرگی کسب کنه احتمالا سرمایه گذاری روی سری فاینال فنتسی بیشتر میشه vargarent story هم اسپین اف فاینال فنتسی و تو جهان xii جریان داره

این همه بلا و بدبختی که سر فاینال فنتسی اومد با سری xiii شروع شد بازی نمیفروخت ولی بازم نسخه ی جدید میزدن بعد اون ساخت نسخه های اصلی سری کم شدش

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
فعلا باید به ff xvi امید داشته باشیم اگه بتونه موفقیت بزرگی کسب کنه احتمالا سرمایه گذاری روی سری فاینال فنتسی بیشتر میشه vargarent story هم اسپین اف فاینال فنتسی و تو جهان xii جریان داره

این همه بلا و بدبختی که سر فاینال فنتسی اومد با سری xiii شروع شد بازی نمیفروخت ولی بازم نسخه ی جدید میزدن بعد اون ساخت نسخه های اصلی سری کم شدش
البته الان باید حساب بگیری ریمیک ۷ فروش خوبی داشته.
اینا مشکلشون اینه کارای team asano بهشون حال داده نمیخوان ریسک ریمیک عناوین قدیمیو به جون بخرن.
همین تاپیک resetera همه گفتن Xenogears ولی کو گوش شنوا.

احتمالا هم درنهایت Chrono Trigger یه ریمیک HD-2D شه و پرونده این قضیه رو ببندن.

منم امیدوارم XVI موفقیت بزرگی کسب کنه و به نظرم اونطور که از شواهد برمیاد اینطور هم خواهد شد.

۱۳ واقعا بازی بیخودی بود دو سال تموم هی باهاش کلنجار میرفتم رو PS3 حس تموم کردنش نبود بس که چرت بود همه چیش (کاراکترها، داستان، دنیاش) و آخرم به زور تمومش کردم.

واقعا باید سرمایه گذاری کنن رو JRPG یه زمانی چنان ترافیک این بازیاشون زیاد بود اواخر دهه نود میلادی که امثال Threads of Fate تو سیل بازیها گم میشدن...

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
البته الان باید حساب بگیری ریمیک ۷ فروش خوبی داشته.
اینا مشکلشون اینه کارای team asano بهشون حال داده نمیخوان ریسک ریمیک عناوین قدیمیو به جون بخرن.
همین تاپیک resetera همه گفتن Xenogears ولی کو گوش شنوا.

احتمالا هم درنهایت Chrono Trigger یه ریمیک HD-2D شه و پرونده این قضیه رو ببندن.

منم امیدوارم XVI موفقیت بزرگی کسب کنه و به نظرم اونطور که از شواهد برمیاد اینطور هم خواهد شد.

۱۳ واقعا بازی بیخودی بود دو سال تموم هی باهاش کلنجار میرفتم رو PS3 حس تموم کردنش نبود بس که چرت بود همه چیش (کاراکترها، داستان، دنیاش) و آخرم به زور تمومش کردم.

واقعا باید سرمایه گذاری کنن رو JRPG یه زمانی چنان ترافیک این بازیاشون زیاد بود اواخر دهه نود میلادی که امثال Threads of Fate تو سیل بازیها گم میشدن...
این عتیقه هایی که Forspoken رو دوست دارن همونایی هستن که می خوان سه گانه ی xiii ریمیک شه جالبیش اینکه اینا بیشتر از همه دیده میشن با یه مشت فن عجیب غریب vii که فقط سر شیپ کل کل میکنن خیلی از FF های خفن فراموش شدن

• Wow

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
این عتیقه هایی که Forspoken رو دوست دارن همونایی هستن که می خوان سه گانه ی xiii ریمیک شه جالبیش اینکه اینا بیشتر از همه دیده میشن با یه مشت فن عجیب غریب vii که فقط سر شیپ کل کل میکنن خیلی از FF های خفن فراموش شدن
واقعا هستن کسایی که بخوان این چرت و پرتا ریمیک شن؟ پشمام!

به نظرم بدترین فاینال فانتزی با اختلاف همین شماره ۱۳ بود که اورریت هم شد حسابی.
اگه یکم فکر میکردن کنسلش میکردن
از اونور ورسوس رو به اون خوبی کنسل کردن...

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
واقعا هستن کسایی که بخوان این چرت و پرتا ریمیک شن؟ پشمام!

به نظرم بدترین فاینال فانتزی با اختلاف همین شماره ۱۳ بود که اورریت هم شد حسابی.
اگه یکم فکر میکردن کنسلش میکردن
از اونور ورسوس رو به اون خوبی کنسل کردن...
ببخشید اشتباه کردم منظورم ریمسترش بود

یه نکته دیگه هم هست یه سری برسی هاشون رو از Forspoken گذاشتن توی توییچ مثلا ولی وقتی بزنی رو لینک میری توی صفحه خرید بازی اینایی که نظر مثبت میدن هم احتمالا بعضی هاشونو اسکوئر استخدام کرده

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
این سایتای dlfox و فارسی ساز خیلی مردم آزارن نظرسنجی گذاشتن برای ترجمه ی کرایسیس کور ما تو نظر سنجی اول شدیم بعدش یه نظر سنجی دیگه گذاشتن این دفع تو سایتشون که high on life رو گفتن برنده شده و 5 روز بعد ترجمشو منتشر کردن قشنگ معلوم بود فقط می خواستن کرایسیس کور رو ترجمه نکنن چون توی لیست نظرسنجی جدیدشون حتی دیده نشد

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
می خوایم فارسی سازی بازی های فاینال فنتسی رو خودمون شروع کنیم هرکی پایه هست بیاد تلگرام به آیدیم تو تلگرام Clive_Rosfield پیام بده

برای شروع و تست می خوایم FF1 رو ترجمه کنیم چون از همه متنش کمتر اگه تونستیم مترجمای بیشتری جمع کنیم می ریم سراغ بازی های بزرگتر

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
599
این سایتای dlfox و فارسی ساز خیلی مردم آزارن نظرسنجی گذاشتن برای ترجمه ی کرایسیس کور ما تو نظر سنجی اول شدیم بعدش یه نظر سنجی دیگه گذاشتن این دفع تو سایتشون که high on life رو گفتن برنده شده و 5 روز بعد ترجمشو منتشر کردن قشنگ معلوم بود فقط می خواستن کرایسیس کور رو ترجمه نکنن چون توی لیست نظرسنجی جدیدشون حتی دیده نشد
دلیلش این هستش که رقیب اصلی اینا گیم ساب بود که با اختلاف زیادی کیفیت بالاتری داشت که متاسفانه چند ماهی هست که خبری ازشون نیست. وقتی رقیبی ندارن همینطوری میشه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
می خوایم فارسی سازی بازی های فاینال فنتسی رو خودمون شروع کنیم هرکی پایه هست بیاد تلگرام به آیدیم تو تلگرام Clive_Rosfield پیام بده

برای شروع و تست می خوایم FF1 رو ترجمه کنیم چون از همه متنش کمتر اگه تونستیم مترجمای بیشتری جمع کنیم می ریم سراغ بازی های بزرگتر
FF1 رو فکر نکنم کسی بازی کنه. از یه بازی دیگه شروع کنید. مثلا همین Crisis Core یا ریمستر VIII
اگه انیم ورلد همچنان باز بود خودم برات تیم بزرگی جمع میکردم
گروههای تلگرامیش هنوز هست و عده ای از بچه های قدیمیشم هنوز هستن...باید بری ببینی کسی هست یا نه
همون فارسیساز؟
بازی مزخرف تر از های ان لایف نبود ترجمه کنن؟
ترجمه کردن تیم پرتعداد و پای کار میخواد...از همه مهمتر گیمر.

باز خوبه به حرف من که گفتم اینا رو ترجمه کنیم رسیدی.
ده سال پیش اون زمان که انیم ورلد رونق داشت باید خودم میکردم ولی سرگرم ترجمه انیمه های فاینال فانتزی و نوشتن تاریخچه ش و... شدم اونجا.

پ.ن: تیریه در تاریکی، ولی به نظرت به SE بگیم احتمالش هست برای XVI زیرنویس فارسی هم اضافه کنه؟

• Like
Reactions: bezad and bigboss12

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
دلیلش این هستش که رقیب اصلی اینا گیم ساب بود که با اختلاف زیادی کیفیت بالاتری داشت که متاسفانه چند ماهی هست که خبری ازشون نیست. وقتی رقیبی ندارن همینطوری میشه
با مالک گیم ساب حرف زده بودم مجابش کرده بودم بعد فارسی ساز FF VII Remake بازیهای JRPG بیشتری رو‌ زیرنویس کنند که متاسفانه FF VII Remake مبدل به آخرین پروژه شون شد و از شهریور ماه کلا ناپدید شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر