طرفداران ژانر JRPG

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
۲۰۲۳۰۱۱۳_۱۳۳۰۵۰.jpg
تجربیات نسخه بتا Kingdom Hearts Missing Link از زبان پلیر هایی که اون رو تجربه کردن.

◾️ محتویات بازی :

▼ به نظر میرسه از آهنگ عنوان Dearly Beloved که در تریلر Missing Link هم بود استفاده شده همچنین گرافیک برای یه بازی موبایلی واقعا خوبه.

▼ بازی با Unreal Engine ساخته شده.

▼ بازی یه اوپنینگ CG داره.

▼ صحنه‌ای با شیشه رنگی وجود داره که احتمالا از نوع (Dive to Heart) هست.

▼ صفحه نمایش بازی به دو صورت عمودی و افقی قابل استفاده است اما ماموریت های داستانی بعد از راه اندازی کامل بازی در دسترس قرار میگیره و برای نسخه بتا آماده نیست.

▼ جواهرات و سیستم گاچا به بازی برگشتن.

▼ بسیاری از آیتم های آشنا سری کینگدم هارتس به بازی برگشتن و چند آیتم جدید هم اضافه شده.

▼ شخصی سازی آواتار پلیر شامل لباس، اکسسوری، مدل مو، خط چشم، سایه چشم، رژ گونه، رنگ مو، چشم رنگی (لنز) و... میشه.

▼ تغییر بین حالت های GPS و Trackpad بسیار ساده است و با تغییر کیبورد، سبک نبرد هم تغییر میکنه.

◽️ حرکات GPS :

▼ اگه در حین بازی راه برید، شخصیت شما هم در همون زمان شروع به راه رفتن میکنه. میتونین AP رو از طریق نبرد ها بدست بیارین.

▼ حالتی وجود داره که اجازه میده به صورت خودکار مبارزه کنین.

▼ بر اساس موقعیت مکانی و آب و هوا، ممکنه با انواع مختلفی از Heartless رو به رو بشین.

◾️ حرکات صفحه نمایش :

▼ شخصیت ها میتونن با استفاده از پد های مجازی حرکت کنن. نبرد ها، جعبه های گنج/آیتم به AP نیاز دارن.

◽️ اطلاعات نسخه بتا :

▼ نسخه بتا در 13 ژانویه منتشر شد.

▼ کوئست باس فایت های منطقه‌ای در 14 ژانویه به بازی اضافه میشه.

▼ سایر باس فایت ها در 17 ژانویه به بازی اضافه میشه.

• Like
Reactions: bezad and m.d.makan

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
265
اول بگو زستریا رو بازی کردی ؟
بپرس 😁😁💜
اول دمت گرم :clap:
zest دوس نداشتم نصفه و نیمه تا مرگ دزل ول کردم اما berseria تو همه چی بهتر بود
magilou منظورش از broken heart چی بود اگه اشتباه نکنم پدر مادر magi وقتی بچه بود بخاطر resonance قوی که داشت ولش کردن یه مدت با گروه سیرک همکاری میکرد اما شنیدم باهاش بدرفتاری میشد و واسه نمایش از قدرتش سو استفاده میکردن بخاطر همین کل گروه دستگیر شدن طی یه حادثه ای که توسط melchior ترتیب داده شده بودهمشون کشته شدن و فقط magi از قصد زنده نگه داشت
در ادامه شاگرد melchior شد تا جانشین بعدی خودش واسه سایه abbey بشه اما بخاطر اینکه تست قبول نشد بهش خیانت کرد و ولش کرد
melchior چه تستی روی magi انجام داده بود ؟بخاطر تست broken heart شد؟
سوال دومم چرا ماه قرمز میشد؟ خود بازی توضیحی داد اما نفهمیدم :D
اندینگ بازی درست متوجه شدم ؟ velvet و innominate رو seal کرد چون طبق گفته empyrean 4 باید زنده میموند و گرنه دنیا از همش میپاشید البته velvet و phi بقیه therion ها جزئی از innominate بودن و اگه کشته میشد بقیه هم از بین میرفتن و velvet دوس داشت phi زندگی عادی کنه بخاطر همین seal شدن . اندینگ غم انگیزی بود:crying:
ودر اخر جزئیات بازی واقعا زیاده :Cheesygrin: تا یه وقفه ای بین بازی کردن مینداختم همه چی یادم میرفت:Cheesygrin:

• Like
Reactions: BARDI YA

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
بالاخره بعد 7سال ماد Echo S VII برای FF VII (نسخه اصلی) منتشر شد.
با این ماد کل شخصیت های بازی صداگذاری کامل شدن.

2-3 سال اخیر با جذب یک تیم حرفه ای صداگذاری ، پروژه راه صدساله رو یک شبه طی کرد.
واقعا حجم کاری که انجام شده اون هم با این کیفیت فوق العادست.
=========
تاریخ انتشار 13 ژانویه (12 روز دیگه) .
=============
نکته جالب اینکه کار روی صداگذاری کامل FF VIII و همینطور IX از همین تیم شروع شده.
صداگذاری اون 2 بازی بطور همزمان داره انجام میشه.
اگه میخواین پیگیری کنین:
https://twitter.com/tsunamods
https://twitter.com/UpRiisen
صداگذاریش انصافا خوبه
اما جدا اصلا به ذهنم خطور نکرده بود این بازیها صدا گذاری شن
این وسط انرژی شونو بهتره بذارن برای VIII بیشتر چون احتمالا اصلا ریمیک نشه، برخلاف IX.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
اول دمت گرم :clap:
zest دوس نداشتم نصفه و نیمه تا مرگ دزل ول کردم اما berseria تو همه چی بهتر بود
magilou منظورش از broken heart چی بود اگه اشتباه نکنم پدر مادر magi وقتی بچه بود بخاطر resonance قوی که داشت ولش کردن یه مدت با گروه سیرک همکاری میکرد اما شنیدم باهاش بدرفتاری میشد و واسه نمایش از قدرتش سو استفاده میکردن بخاطر همین کل گروه دستگیر شدن طی یه حادثه ای که توسط melchior ترتیب داده شده بودهمشون کشته شدن و فقط magi از قصد زنده نگه داشت
در ادامه شاگرد melchior شد تا جانشین بعدی خودش واسه سایه abbey بشه اما بخاطر اینکه تست قبول نشد بهش خیانت کرد و ولش کرد
melchior چه تستی روی magi انجام داده بود ؟بخاطر تست broken heart شد؟
سوال دومم چرا ماه قرمز میشد؟ خود بازی توضیحی داد اما نفهمیدم :D
اندینگ بازی درست متوجه شدم ؟ velvet و innominate رو seal کرد چون طبق گفته empyrean 4 باید زنده میموند و گرنه دنیا از همش میپاشید البته velvet و phi بقیه therion ها جزئی از innominate بودن و اگه کشته میشد بقیه هم از بین میرفتن و velvet دوس داشت phi زندگی عادی کنه بخاطر همین seal شدن . اندینگ غم انگیزی بود:crying:
ودر اخر جزئیات بازی واقعا زیاده :Cheesygrin: تا یه وقفه ای بین بازی کردن مینداختم همه چی یادم میرفت:Cheesygrin:

اول بگم خیلی خوشحالم ک فن Tales of هستی و بگم ک چند مدت دیگه ریمستر Symphonia میاد، اگ بازی نکردی، پیش خرید کن.
در ادامه حتما زستریا رو بازی کن
ینی چی نصفه ول کردم ؟
ب هم ربط دارن برسریا و زستریا😮💨

خوب درباره اون تست:

مگ رو وارد یک توهم کرد که تمام خانواده و دوستاش زنده ان و در عشق و محبت زندگی میکنن و همه بهشون عشق میورزن و همه چی گل و بلبله و متاسفانه مگ نتونست تشخیص بده این توهمه و توهم‌ رو قبول کرد و واسه همین شکست در تست استادش. Broken شد...

مثل خورشید و ماه گرفتی، قرمزگی ماه هر از گاهی تو دنیاس بازی رخ میده
دلیل غیرطبیعی نداره

پایان هم دقیقا مسیر درست رو توضیح دادی
ولی یک نکته ای هست ک من شخصا بهت نمیگم
چون زستریا رو بازی کنی
کامل درک میکنی

• Love
Reactions: RohFa

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
265
اول بگم خیلی خوشحالم ک فن Tales of هستی و بگم ک چند مدت دیگه ریمستر Symphonia میاد، اگ بازی نکردی، پیش خرید کن.
در ادامه حتما زستریا رو بازی کن
ینی چی نصفه ول کردم ؟
ب هم ربط دارن برسریا و زستریا😮💨

خوب درباره اون تست:

مگ رو وارد یک توهم کرد که تمام خانواده و دوستاش زنده ان و در عشق و محبت زندگی میکنن و همه بهشون عشق میورزن و همه چی گل و بلبله و متاسفانه مگ نتونست تشخیص بده این توهمه و توهم‌ رو قبول کرد و واسه همین شکست در تست استادش. Broken شد...

مثل خورشید و ماه گرفتی، قرمزگی ماه هر از گاهی تو دنیاس بازی رخ میده
دلیل غیرطبیعی نداره

پایان هم دقیقا مسیر درست رو توضیح دادی
ولی یک نکته ای هست ک من شخصا بهت نمیگم
چون زستریا رو بازی کنی
کامل درک میکنی
راستش خط اصلی داستان و کاراکتر ها به جز edna و zaveid دوس نداشتم البته سوپرایز شدم zaveid تو berseria دیدم:no:
sorey خیلی رو اعصاب بود کمبت بازی فقط armatization باحال بود
Lailah گوش مارو با نجات دنیا و شکست lord of calamity کر کرد برعکسش تو berseria بهتربود lord of calamity زمانه خودمون بودیم :Cheesygrin: پس یه سر دیگه بهش میزنم چون دنیای بازی واقعا دوس داشتم
Symphonia عه چه خوب حتما تجربه میکنم

• Love
Reactions: BARDI YA

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
آقا احتمالش هست این ریمستر Persona 3 Portable رو مادساز ها و... میکس کنن با Persona 3 FES پلی2 و گرافیکش رو بیارن رو اون؟ (مدل ها و...)
از بین ریمستر 3 و 4 و 5 فقط ریمستر پرسونا 3 پرتابل رو طالبم چون 3 رو نرفتم

امیدوارم اگه میکنن سریع، فوری، انقـلابی باشه واقعا صبر ندارم:bash:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
لیک : اسکوئر انیکس برنامه داره سالگرد 35 سالگی فاینال فنتسی رو در هفت فوریه جشن بگیره و در طول مراسم از بازی های جدیدی رونمایی کنه.

◾️ به گفته این لیکر کل مراسم 1 ساعت و 24 دقیقه خواهد بود؛ لیست برنامه های مراسم به این شکل هست :

▼ شروع/اوپنینگ مراسم :
نمایش تاريخچه کل فرنچایز فاینال فنتسی

▼ بازی هایی از سری فاینال فنتسی که رونمایی میشن یا اخبار جدیدی ازشون منتشر میشه :

Final Fantasy Pixel Remaster
[ارائه ویدئو تبلیغاتی]

Theatrhythm Final Bar Line
[ارائه ویدئو تبلیغاتی]

Final Fantasy IX Remake
[هیرونوبو ساکاگوچی شخصا ارائه میکنه و بازی در پاییز امسال منتشر میشه]

World of Final Fantasy II: A Mog of Light
[زمان انتشار : 19 می 2023]

Stories from Ivalice: War of the Lions
[زمان انتشار : تابستان 2023]

Final Fantasy X-3
[در دست توسعه]

Final Fantasy VII Rebirth - Memories
[زمستان امسال]

Final Fantasy XVI - Focal Presentation Announcement
[24 مارس 2023]

▼ بازی هایی از سری فاینال فنتسی (آنلاین) که رونمایی میشن یا اخبار جدیدی ازشون منتشر میشه :

Final Fantasy XI/Final Fantasy XIV Subscription Unity Project
[پاییز امسال]

Final Fantasy XI Beginnings Rework Project
[پاییز امسال]

Naoki Yoshida: Final Fantasy XIV A Realm Reborn Anniversary

▼ بازی هایی از سری فاینال فنتسی (موبایل) که رونمایی میشن یا اخبار جدیدی ازشون منتشر میشه :

Final Fantasy 7: Ever Crisis Closed Beta Test
[8 آگوست 2023]

Final Fantasy: Dissidia Opera Omnia JP
[ارائه تریلر Zenos]

Final Fantasy: Brave Exvius
[ارائه ویدئو تبلیغاتی]

▼ موارد اضافه :

تتسویا نومورا Final Fantasy Memoria رو ارائه خواهد کرد.

موسیقی متن (او اس تی) Final Fantasy XIV: Endwalker در یوتیوب/اسپاتیفای و در تاریخ 3 آپریل 2023 منتشر خواهد شد

Final Fantasy: Chiptunes Album
[تابستان 2023]

Final Fantasy Square Enix Store Sale

Distant Worlds

Eorzean Symphony Vol. 3

▼ پایان مراسم :
مراسم با صحبت های یوسوکه ماتسودا به پایان میرسه.

❌ درست یا غلط بودن این لیک مشخص نیست ❌

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
لیک : اسکوئر انیکس برنامه داره سالگرد 35 سالگی فاینال فنتسی رو در هفت فوریه جشن بگیره و در طول مراسم از بازی های جدیدی رونمایی کنه.

◾️ به گفته این لیکر کل مراسم 1 ساعت و 24 دقیقه خواهد بود؛ لیست برنامه های مراسم به این شکل هست :

▼ شروع/اوپنینگ مراسم :
نمایش تاريخچه کل فرنچایز فاینال فنتسی

▼ بازی هایی از سری فاینال فنتسی که رونمایی میشن یا اخبار جدیدی ازشون منتشر میشه :

Final Fantasy Pixel Remaster
[ارائه ویدئو تبلیغاتی]

Theatrhythm Final Bar Line
[ارائه ویدئو تبلیغاتی]

Final Fantasy IX Remake
[هیرونوبو ساکاگوچی شخصا ارائه میکنه و بازی در پاییز امسال منتشر میشه]

World of Final Fantasy II: A Mog of Light
[زمان انتشار : 19 می 2023]

Stories from Ivalice: War of the Lions
[زمان انتشار : تابستان 2023]

Final Fantasy X-3
[در دست توسعه]

Final Fantasy VII Rebirth - Memories
[زمستان امسال]

Final Fantasy XVI - Focal Presentation Announcement
[24 مارس 2023]

▼ بازی هایی از سری فاینال فنتسی (آنلاین) که رونمایی میشن یا اخبار جدیدی ازشون منتشر میشه :

Final Fantasy XI/Final Fantasy XIV Subscription Unity Project
[پاییز امسال]

Final Fantasy XI Beginnings Rework Project
[پاییز امسال]

Naoki Yoshida: Final Fantasy XIV A Realm Reborn Anniversary

▼ بازی هایی از سری فاینال فنتسی (موبایل) که رونمایی میشن یا اخبار جدیدی ازشون منتشر میشه :

Final Fantasy 7: Ever Crisis Closed Beta Test
[8 آگوست 2023]

Final Fantasy: Dissidia Opera Omnia JP
[ارائه تریلر Zenos]

Final Fantasy: Brave Exvius
[ارائه ویدئو تبلیغاتی]

▼ موارد اضافه :

تتسویا نومورا Final Fantasy Memoria رو ارائه خواهد کرد.

موسیقی متن (او اس تی) Final Fantasy XIV: Endwalker در یوتیوب/اسپاتیفای و در تاریخ 3 آپریل 2023 منتشر خواهد شد

Final Fantasy: Chiptunes Album
[تابستان 2023]

Final Fantasy Square Enix Store Sale

Distant Worlds

Eorzean Symphony Vol. 3

▼ پایان مراسم :
مراسم با صحبت های یوسوکه ماتسودا به پایان میرسه.

❌ درست یا غلط بودن این لیک مشخص نیست ❌
کل خبر یک طرف، اون World of Final Fantasy یک طرف!!!!! :x
سر همین یکی هم که شده امیدوارم کل خبر واقعیت داشته باشه:D

اون تاریخ Rebirth که به نظرم کلا مشخصه رو هواست و عمرا دو تا بازی بزرگ FF رو تو یک سال بدن :D

اون ریمیک 9 هم اگر تاریخش درست باشه، دلیل دیگری برای خط بالا:-"
و اینکه اگر فاصله معرفی و عرضه انقدر کمه، ریمیک خاصی نیست احتمالا و بیشتر حالت ریمستر حالا با چندتا آپشن QOL احتمالا باشه، مثل همون FF12 :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
خب بعد 12 ساعت Engage کردن و تیکه پاره کردن دشمنا وقتشه یکم در مورد Fire Emblem: Engage نظر بدیم (تو تاپیک خودش گذاشته بودم. دیدم حیفه اینجا هم نذارم :D)

1674487455091-png.282290

طبق معمول تو شروع بازی، میذاره بین مذکر و مونث یک جنسیت رو انتخاب کنی (بازی میگه فرم ولی شما بگیر همون جنسیت که یه عده ناراحت نشن :D خیلی فرقی نمی کنه)
ما هم به سبک سابق هر کدوم که خوشتیپ تره رو برداشتیم. (تو FE3H مذکر، این جا مونث :D)

بازی شروع ساده ای داره. یه مقدمه You vs the Main Villain داره بعد یهو 1000 سال میری تو خواب و باید چپتر اول رو بزنی بریش
من رو Hard/Classic بازی رو استارت زدم و چون بازی تا آخر چپتر 3 بهت قابلیت Time Rewind نمیده مجبور شدم یه سه چهار باری ریست کنم مپ های بازی رو و از اول بچینم.... And You know, It's a lot of tun :D

بازی شدید از نظر مکانیک های گیم پلی خوبه
سیستم Engage یه چیزیه که هم ساده است هم خیلی عمیقه. میزان آزادی ای که حلقه های امبلم بهت میدن واسه چینش نیروها و استفاده از قابلیت هاشون فوق العاده است و از اون طرف دشمن ها هم AI واقعا خوبی دارن و میدونن چجوری به نقطه ضعف تون حمله کنن. (البته تا وقتی که یه تانک رو نندازید جلو و به خاطر Breakable بودنش abuse اش کنید :D) ولی اگه بخوام واقعا سیستم انگیج رو توضیح بدم خودش یه راهنمای مفصل میخواد (که ایده بدی نیست اگه حمایت کنید می نویسم :D)

آهان خوب شد گفتم. برخلاف Three Houses این جا نه تنها مثلث اسلحه معروف سری رو داریم. بلکه از همیشه قویتره حضورش تو بازی
به طور کلی این جوریه که نیزه شمشیر رو میزنه، شمشیر تبر رو و تبر هم نیزه رو و به هم از لحاظ دمیجی برتری دارن. ولی فقط این نیست. تو بازی اگه با این برتری به یکی حمله کنید (باید حتما شروع کننده حمله باشید) میتونید طرف رو Break کنید.
طرف که Break میشه دیگه نمیتونه ضد حمله بزنه تو کل اون نوبت. که حسابی خوراکش می کنه واسه گنگ کردن روش. (مخصوصا اگه بخواید یه یونیت ضعیف تر رو باهاش اتک بدید ولی میترسید تو ضد حمله ها بمیره، این خیلی کمک می کنه)
یه چیز دیگه هم که تو بازی به نسبت فایر امبلم های قبلی خیلی بهتر شده Unit Type هان. قدیما Armor Unit ها فقط یه سری تانک کت و کلفت بودن و کند بود حرکاتشون و جادو لهشون می کرد. الان بعلاوه اینا به طور مثال Armored Unit ها دیگه نمیتونن Break بشن. یونیت های Qi User میتونن عملا حمله رو یکی از یونیت ها رو وقتی جونشون پر باشه دفع کنن. الان مثلا یه سری یونیت جدید داریم که Mystical Unit اند. اینا عملا میگیرن Avoid Bonus ـی که از خونه های مختلف مثل بوشه ها و جنگل نصیب حریف میشه رو زیر میگیرن با Hit عادی شون اتک میدن که خودش کلی موقعیت استراتژیک ایجاد می کنه Backup Unit ها هم یه نوع یونیت جدیدن که وقتی حمله کنی به کسی و یکی ازشون تو یه جهت دیگه یونیت حریف باشه، یه اتک کوچیک اضافی میره رو حریف بک اپ یونیت ـه.
کلا از این چیزا زیاد داره بازی که خیلی متنوع می کنه کار با هر یونیت رو.

البته این وسط به نظرم Qi User ها خیلی ضعیف اند. کلا دمیج ندارن. میتونن فقط هیل کنن که لول آپ کردن شون رو خیلی مشکل می کنه و بهترین قابلیت شون که Chain Guard شون باشه (وقتی بذاری بغل یه یونیت میتونه تانک کنه حمله بهش رو) فقط یه بار استفاده است و تا جونش کامل پر نشه نمیتونی ازش دوباره استفاده کنی.
اگه مثلا همین Chain Guard رو تا 70 درصد جون این چیزا میذاشتن پیش نیازش رو، من درجا به محض گرفتن یوناکا نمیرفتم فِرَم رو بیرون بندازم. ولی بگذریم اینا غرغرهای من در مورد چیزهای کوچیک بازیه.
در ضمن Louis خیلی قویه :D رسما با امبلم سیگورد همه رو زیر میگیره :D
اخیرا هم Chloe رو Dodge Tank کردم هیچ کس نمی تونه بهش ضربه بزنه
:>
کلا داج تانک کردن یونیت های پرنده تو فایر امبلم خیلی حال میده
:>

1674487831991.png

بازی مشابه Three Houses یه هاب داره که توش به صورت سوم شخص میتونید قدم بزنید اسم این هاب Somniel ـه و اندازه آکادمی تو Three Houses بزرگ نیست و به همون نسبت اون قدره هم کاری نیست که بخواید این جا انجام بدید. عوضش یه سری نکات مثبت هم داره.
اولین نکته اینه که کلا هم این جا هم همه جاهای دیگه بازی به لحاظ گرافیکی قشنگ چند پله از Three Houses بهتر اند. خوبه هنوزم رو سوییچ این همه تو عمرش بازی های به این خوشگلی پیدا میشن :D
دوم این که کلا دیزاین مپ سومنیل خیلی ویدیو گیمی تر از آکادمی گَرِگ ماک ـه. همه چیزای اصلی دور یه میدون جمع شدن و کلی آیتم برای جمع کردن هست همیشه و اینا.
و سوم این که شاید اولش خیلی Somniel خلوت به نظر برسه. ولی بازی خیلی قشنگ شلوغش می کنه به مرور زمان. هی پر یونیت هایی میشه که استخدام کردین که منظره قشنگیه در کل :x
چهارم هم این که فقط تو هاب بازی نیست که میتونید سوم شخص بگردید. هر مپ بازی رو که تموم میکنید میتونید بعدش تو خود اون مپ به صورت سوم شخص بگردید. یه سری آیتم جمع کنید و هر چی حیوون هست به حضانت بگیرید بیارید تو Somniel که هر چند چیز خیلی عمیق و خفنی نیست. ولی خیلی خاص کرده بازی رو و اون حس تموم کردن مپ رو بهتر منتقل می کنه.

البته مورد منفی هم که نداره این بخش بازی.
به طور مثال برخلاف Three Houses این جا دیگه همه دیالوگ ها صداگذاری شده نیستن. (این بار 80 درصد شون صداگذاری شده و اگه مثلا تو Somniel و ایونت هاش با کسی صحبت کنید صداگذاری ناقص داره)
و این که موقعیت های مختلف تو Somniel برای بالا بردن ساپورت بین یونیت های مختلف خییییلی کمتر از آکادمی گرگ ماک ـه.
لودینگ مداوم بین اتاق تمرین و اتاق حلقه ها هم رو مخه

ولی در کل با این که سومنیل به سرزندگی آکادمی گرگ ماک نیست ولی بازم جای خیلی دوست داشتنی ایه :x

1674490101758.png

The Fire Emblem Parents Curse is strong with this one :D

داستان این بازی حداقل تا چپتر هفتی که من رفتم خیلی ساده است
ولی به طرز احمقانه ای همه چیزش از دیالوگ ها تا طراحی شخصیت ها و شخصیت پردازی و ساپورت هاشون. همه چیز خیلی کمدیه :))
بازی اصلا خودش رو جدی نمی گیره

و در کل به نظرم این که بازی به عنوان یه Anniversary Title خودش رو سبک گرفته این قدره هم بد نیست. (به شرطی که ادامه سری این طور نباشه)
ولی خب امیدوارم خود پلات یکم جون بگیره و این جوری نباشه که هی "از این سرزمین بریم اون سرزمین و حلقه جمع کنیم" نباشه که خسته کننده میشه
گویا بازی اورآل به نسبت بقیه SRPG ها بازی کوتاه تریه که به نظرم نکته مثبتیه. چون اگه این جوری باشه من حاضرم یه New Game + برم واسه این بازی که فقط ترکیب یونیت هام رو عوض کنم.

اورآل با این که داستان خیلی قوی نیست ولی بقیه چیزهای بازی فعلا من رو خیلی سرگرم نگه داشته

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,644
نام
مــاکــان
چرا این اصلا من ندیده بودم تو این 3-2 روز که اومده ؟!!!

تریلر دوم Granblue Fantasy: Relink

زمان انتشار رسمی 2023.
پلتفرم ها : PS4/PS5/STEAM
============
تو همین ایونت در یک خبر جانبی (البته برای این تاپیک :D ) نسخه دوم بازی فایتینگ این عنوان هم معرفی شد:
Granblue Fantasy Versus: Rising

که میشه نسخه دوم Granblue Fantasy: Versus
همچنان هم Arc System Works میسازه.
این هم روی PS4/PS5/STEAM منتشر میشه و کراس پلی داره.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام :D دوستان این پرسونا قضیش چیه؟ چون میبینم همه خیلی دوسش دارن ولی من اصلا ایده ای ندارم که چیه ولی دوتاشون تو گیم پس هستن :D
چکار میکنیم توش به طور کلی؟

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر