طرفداران ژانر JRPG

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
این یارو لباس قرمزه :x :x :x
بعدشم اون خرسه و هم گروهی پسرش
بعدشم یه حیوان انسان نمای دیگه >:) (من کلا عاشق این نژادهام! ولی درست حسابیش مثل اینجا:D نه امثال دیونا و گورو که فقط گوش رو دارن :D

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,510
نام
مسلم
این یارو لباس قرمزه :x :x :x
بعدشم اون خرسه و هم گروهی پسرش
بعدشم یه حیوان انسان نمای دیگه >:) (من کلا عاشق این نژادهام! ولی درست حسابیش مثل اینجا:D نه امثال دیونا و گورو که فقط گوش رو دارن :D
دیونا و گورو دم هم داشتن :-"
بعد اون خرسه حیوانه دیگن، انسانش کجا بود؟:))
حالا اینو گفتی مثل اینکه از اونی که قیافه گرگ داشت گیم پلی نذاشتن :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
دیونا و گورو دم هم داشتن :-"
بعد اون خرسه حیوانه دیگن، انسانش کجا بود؟:))
حالا اینو گفتی مثل اینکه از اونی که قیافه گرگ داشت گیم پلی نذاشتن :D
آره دیگه، میگم خرسه رو دوز دارم:D طراحی اینجوریا کاش تو گنشینم داشتیم:D :-"

• Like
Reactions: ce7en44

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20220513_192549_610.jpg
اسکوئر اینکس اعلام کرده که قراره به زودی درمورد سی و پنجمین سالگرد فاینال فانتزی اطلاعاتی منتشر کنه.

◾️ اولین فاینال فانتزی، ۱۸ دسامبر ۱۹۸۷ در ژاپن منتشر شد، که یعنی پایان امسال قراره تولد ۳۵ سالگیش رو داشته باشیم.

◽️ اینطور گزارش شده که اسکوئر قصد داره امسال چندتا بازی منتشر کنه ولی اصل برنامه‌هاش متمرکز شده روی پردرآمدترین فرنچایزش.

◾️ طبق گفته‌ها، باید در یکی-دو ماه آینده منتظر اخباری از برنامه‌های سی وپنجمین سالگرد این فرنچایز باشیم.

◽️ اسکوئر حتی اخیراً وبسایتی برای سالگرد ۳۵ سالگی فاینال فانتزی راه اندازی کرده. همچنین شایان ذکر هست که این شرکت توقع‌های بالایی از فاینال فانتزی ۱۶ داره، و قراره دوباره به زودی با یه تریلر جدید این بازی رو بهمون نشون بده.

مترجم: Haika

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
"روزانه" :-"

خوب کاراکتر دوم :D

میبینم که از اسپویل کردن بازیهای عرضه شده رسیدی به اسپویل بازیهای عرضه نشده! /:)
یه مدت نبودم خیلی دور برداشتی! /:)

پ.ن. وقتی استیمت رو بعد مدتها باز میکنی و نمیدونی کدوم گیمت رو اول بری! :D

Attachments

• libn.jpg
    libn.jpg
    668.8 KB · مشاهده: 14

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
میبینم که از اسپویل کردن بازیهای عرضه شده رسیدی به اسپویل بازیهای عرضه نشده! /:)
یه مدت نبودم خیلی دور برداشتی! /:)

پ.ن. وقتی استیمت رو بعد مدتها باز میکنی و نمیدونی کدوم گیمت رو اول بری! :D
یادم نمیاد کدوم بازی عرضه شده رو اسپویل کرده بودم....چون اصولا خودم روش حساسم :D ولی اینکه الان چیکپو اسپویل کردم دیگه خودش سوال بزرگتریه:D

---

سرورهای Ni no Kuni Cross Worlds راه افتاد و میتونید بازی رو شروع کنید:D

1.5گیگ دانلود از استور ، سه گیگ دانلود درون برنامه ای و 300 مگ دانلود زبون ژاپنیه :D

احیانا اگر کسی میخواد بازی کنه، بیاد سرور Rose Virgo
هیچ ایده ای از اوضاع سرور نداریم، همینجوری رندوم با یکی از بچه ها انتخابش کردیم:D
ببینیم چقدر جلو میریم و موندگاریم یا نه:-"

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
سرورهای Ni no Kuni Cross Worlds راه افتاد و میتونید بازی رو شروع کنید:D
از قرار معلوم برای تجربه روی PC باید اول رو گوشی نصب کرد و اکانت لینک کرد 8-| اینجوریشو ندیده بودم 8-|

چند وقت یه بار یه خبری بدید ازش ببینیم ارزش داره مثل گنشین طولانی مدت بهش نگاه کرد یا نه :Shifty:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,103
نام
Mohsen
احیانا اگر کسی میخواد بازی کنه، بیاد سرور Rose Virgo
هیچ ایده ای از اوضاع سرور نداریم، همینجوری رندوم با یکی از بچه ها انتخابش کردیم:D
ببینیم چقدر جلو میریم و موندگاریم یا نه:-"
چرا ندیده بودم اینجا رو ؟ کسی Rose Aries هست بگه.
چند وقت یه بار یه خبری بدید ازش ببینیم ارزش داره مثل گنشین طولانی مدت بهش نگاه کرد یا نه :Shifty:

این genshin killer نیست اصلا رقیب حساب نمیشه در ظاهر کار شاید شبیه هم باشند ولی این MMO هست کلا فرق میکنه سبکشون بعد بخواد رقابت هم کنه با مشکلاتی که بازی داره خیلی دووم نمیاره.

داستان، آرت، گرافیک، صداگذاری همه چی عالیه. کیفیت، کیفیت Ni no Kuni هست و شبیه انیمه هست به خاطر همین خیلی لذتبخشه، گیم پلی و feature ـهای بازی هم هرچی که تو بازی های الان هست توش آوردن :D

ولی گاچا بازی خیلـــی زیاد و افتضاح هست ! هر چیزی دقیقا "هرچیزی" رو باید از گاچا بگیری و یه جوری درصدها بده که گنشین جلو این هیچی حساب نمیشه ! تیکت و الماس هایی هم که برای pull لازم داری خیلی کم میده. مشکل از اینجا شروع میشه که تو این بازی مولتی و pvp و این چیزا مهم هست و مثل گنشین نیست که مثلا بری برای خودت یه جا صفا کنی به خاطر همین نیاز به Equipment ـهای قوی داری که نمیده بعد توی گنشین از یه شخصیت/سلاح خوشت بیاد ویش میزنی اما اینجا حتما باید pull کنی تا بتونی قوی تر بشی.

در کل اگر صرفا به خاطر گرافیک, داستان و این چیزا بخوای بازی کنی خیلـی خوبه ارزش داره، البته اونم فقط تا قبل اینکه به ~35 اینا برسی گیر کنی و مجبور بشی بری سراغ کاراکترهای بعدی farm کنی اما اگر بیشتر از این انتظار داری افتضاح هست. البته اگر بخوای پول خرج کنی بحثش فرق میکنه :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,039
آقا جدیدا شروع کردم به بازی روی PC و همین اوایل متوجه پیشرفت چشمگیر زیرنویس شدن بازی ها به فارسی توسط یه سایت به اسم فارسی ساز شدم.
اما متاسفانه بازیهای ژاپنی مثل Final Fantasy یا Persona و... رو بهشون توجه نمیکنن برای زیرنویس و حتی FF VII R هم فارسی سازی و زیرنویس نشده.
دوستان بیان و بهشون پیغام بدن تو اینستا و سایتشون و... در اینمورد که سراغ بازیهای ژاپنیم بیان عالی میشه.
پیشنهاد خودم Persona 4 Golden و Final Fantasy VII R هست برای اولین زیرنویسها
سایتشون:
فارسی ساز
اینستاشون:
Login • Instagram

کلا هر کسو میشناسید جمع کنید اینا رو مجاب کنیم سمت بازیهای ژاپنیم بیان
فوقش مساله بودجه س میریزیم پیش خرید میکنیم دیگه امثال FF و Persona کلی طرفدار دارن هم خودشون اعلام کنن هم خودمون که اینا دارن زیرنویس میشن و بایستی پیش خرید کنیم کلی آدم میان. هزینه هاشونم معقوله سی چهل تومن بیشتر نیست فارسی سازها حتی کلی رایگانم دارن.

@Reza.zareei
@Akiba
@Cloud Strife
@Hamed Vincent
@m.a.t
@m.d.makan
@ce7en44
@vaan 2

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
آقا جدیدا شروع کردم به بازی روی PC و همین اوایل متوجه پیشرفت چشمگیر زیرنویس شدن بازی ها به فارسی توسط یه سایت به اسم فارسی ساز شدم.
اما متاسفانه بازیهای ژاپنی مثل Final Fantasy یا Persona و... رو بهشون توجه نمیکنن برای زیرنویس و حتی FF VII R هم فارسی سازی و زیرنویس نشده.
دوستان بیان و بهشون پیغام بدن تو اینستا و سایتشون و... در اینمورد که سراغ بازیهای ژاپنیم بیان عالی میشه.
سایتشون:
فارسی ساز
اینستاشون:
Login • Instagram

فوقش مساله بودجه س میریزیم پیش خرید میکنیم دیگه امثال FF و Persona کلی طرفدار دارن هم خودشون اعلام کنن هم خودمون که اینا دارن زیرنویس میشن و بایستی پیش خرید کنیم کلی آدم میان. هزینه هاشونم معقوله سی چهل تومن بیشتر نیست فارسی سازها حتی کلی رایگانم دارن.

@Reza.zareei
@Akiba
@Cloud Strife
@Hamed Vincent
@m.a.t
@m.d.makan
@ce7en44
@vaan 2
بزار این xvi بیاد مجموعه ی فاینال خیلی معروفتر میشه

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
سایتشون:
فارسی ساز
اینستاشون:
Login • Instagram

@Reza.zareei
@Akiba
@Cloud Strife
@Hamed Vincent
@m.a.t
@m.d.makan
@ce7en44
@vaan 2
یک سایت دیگه هم واسه زیرنویس به اسم گیم ساب هست. کیفیت زیرنویس هاش از فارسی ساز بهتره و هرچند وقت یک بار نظرسنجی واسه زیر نویس بازی ها میگذاره.
موقع نظرسنجی اگه دسته جمعی بریم فاینال فانتزی و یا بازیهای دیگه رو انتخاب کنیم احتمال داره بتونیم نظرشون رو جلب کنیم. مدیر سایت هم نام کاربریش دانته هست و معلومه اهل بازیه .

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,039
یک سایت دیگه هم واسه زیرنویس به اسم گیم ساب هست. کیفیت زیرنویس هاش از فارسی ساز بهتره و هرچند وقت یک بار نظرسنجی واسه زیر نویس بازی ها میگذاره.
موقع نظرسنجی اگه دسته جمعی بریم فاینال فانتزی و یا بازیهای دیگه رو انتخاب کنیم احتمال داره بتونیم نظرشون رو جلب کنیم. مدیر سایت هم نام کاربریش دانته هست و معلومه اهل بازیه .
من حقیقتا هنوز زیرنویساشونو تست و مقایسه نکردم. تازه میخوام با LiS True Colors شروع کنم. اما منو و یکم اوایل بازی که گفتم رو رفتم خوب بود.
فرق نداره هر کدوم انجام بدن عالیه
فقط استارت بزنن...
خودمونم فکر رو هم بذاریم اول سراغ چه بازیهایی برن!
مسئله الان مجاب کردن ایناست اول
امیدوارم حداقل FF VII R کامل فارسی سازی شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر