طرفداران ژانر JRPG

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
SHET :D
پس اونایی که من دیدم الف بودن XD
شبیه هرچیزی هستن جز الف :D
شما که جوییدی بازیو رو پی سی بگیرم یا پی اس 4؟

اگه PCت چیز خفنیه که خب 100درصد رو PC و حتما از استیم بگیر :D استیم برا راحتیه بعدها میگم :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
ایول cross server هم که هست:x
با سیستم لوتش خیلی حال کردم مخصوصا با این گزینه ی Need خیلی خوبه واقعا. اینجوری وقتی ایتمی که میخوای دراپ میشه هیچکس نمیتونه کرم بریزه:D. Greed هم یجورای همون roll/ توی WOW هستش اگه اشتباه نکنم
پس تنها مشکلی که ممکنه برام پیش بیاد اینه که شاید نتونم رید های اول بازیو برم که خب مشکلی نیست فوقش همون کاری که گفتی رو میکنم
یه چیزه دیگه. اینطور که شندیم بازی pvpدرستو حسابی نداره؟:D البته بهتر خسته شدم از pvp . وقتی میبری بهانه میارن و فحشت میدن . وقتی میبازی بازم فحشت میدن.
درکل. ممنون بابت اطلاعات. لطف کردی:x اول میرم تست کنم ببینم از نظره پینگ مشکلی نداشته باشم . اگه اوکی بود . بهتون میپیوندم تا چندوقت دیگه:D

راجع به PVP واقعا درک نمیکنم چرا با وجود همچین PVE وحشتناک معرکه ای کسی بخواد PVP بره؟ :D
PVPش قبلا افتضاح بود اما الان خیلی Mode های مختلف و جالبی بهش اضافه شده ولی کلی بخوام بگم به هیچ وجه فقط به خاطر PVP سمت این بازی نیایین مثل یه بنده خدایی تو تاپیک بازی که گیر داده به خاطر PVP میخواد بیاد :D چون میلیون ها چیز جذاب دیگه ای داره که اصلا خودت سمت PVP نمیری :D

We'll wait for you in the dark side of the Force

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
راجع به PVP واقعا درک نمیکنم چرا با وجود همچین PVE وحشتناک معرکه ای کسی بخواد PVP بره؟ :D
PVPش قبلا افتضاح بود اما الان خیلی Mode های مختلف و جالبی بهش اضافه شده ولی کلی بخوام بگم به هیچ وجه فقط به خاطر PVP سمت این بازی نیایین مثل یه بنده خدایی تو تاپیک بازی که گیر داده به خاطر PVP میخواد بیاد :D چون میلیون ها چیز جذاب دیگه ای داره که اصلا خودت سمت PVP نمیری :D

We'll wait for you in the dark side of the Force
نه نه همونطور که گفتم pvp اصلا برام مهم نیست و الان دیگه ازش خسته شدم و بدم میاد.
اگه PCت چیز خفنیه که خب 100درصد رو PC و حتما از استیم بگیر :D استیم برا راحتیه بعدها میگم
چقدر خوب شد اینو گفتی و منم به موقع دیدم . اخه دیدم یکی از سایتای ایرانی بازی رو با قیمت مناسب قرار داده جوگیر شده بودم داشم میخریدم . اوفف بخیر گذشت:D

________

پ.ن:شرمنده اگه سوالاتم به این تاپیک مربوط نبود.

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
اگه PCت چیز خفنیه که خب 100درصد رو PC و حتما از استیم بگیر :D استیم برا راحتیه بعدها میگم :D
زیاد چیز خفنی نیستش :D
رم 8 دارم گرافیک gtx 850m
و چرا حتمن از استیم بگیرم؟ :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من میخواستم بخرمش یکی از بچه های همین جا الان دقیق یادم نمیاد اون زمانیکه تازه امده بود بعد بحثش شد و بیخیال شدم
ولی نه اینکاری باید گرفت البته من باز هم صبر میکنم زمانیکه میخوام پلی4 بخرم و روی پلی4 بازیش میکنم که بدون هیچ مشکلی داشته باشم
باید برای اولین بارم هم که شده یه دونه فینال فانتزی انلاین بازی کنم ببینم چه جوری
دوست دارم سیستم وی ار عم روش جواب بده دیگه عالی میشه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
زیاد چیز خفنی نیستش :D
رم 8 دارم گرافیک gtx 850m
و چرا حتمن از استیم بگیرم؟ :D

آها رو لپ تاپ که توصیه میکنم بازی نکنی :D

برای اینکه شما با استیم باشی همه آیتم های برای فروش بازی تو Mogstation رو میتونید با Wallet استیم بخرین و نیازی به دنگ و فنگ اکانت رو دادن به یکی برات شارژ بکنه نداری <__< البته اینو خودم از یه منبع تقریبا معتبر شنیدم که استیمیا اینکارو میتونن بکنن باز تو نت سرچ کنید بهتره من خودم چون نه PC درستی دارم نه لپ تاپ درستی برا همین زیاد تو این چیزا نمیچرخم :D

من میخواستم بخرمش یکی از بچه های همین جا الان دقیق یادم نمیاد اون زمانیکه تازه امده بود بعد بحثش شد و بیخیال شدم
ولی نه اینکاری باید گرفت البته من باز هم صبر میکنم زمانیکه میخوام پلی4 بخرم و روی پلی4 بازیش میکنم که بدون هیچ مشکلی داشته باشم
باید برای اولین بارم هم که شده یه دونه فینال فانتزی انلاین بازی کنم ببینم چه جوری
دوست دارم سیستم وی ار عم روش جواب بده دیگه عالی میشه

اون زمانی که اومد منظورتون کی هست؟ زمان XIV خالی یا زمان XIV: A Realm Reborn ؟ چون اگه زمان XIV خالی باشه کاملا حقیقت بوده و بازی Piece of Ashghali بیش نبوده :D اتفاقا داستانی که سر این بازی اومد خیلی جالبه الان هایپ شدم توضیح بدم :D

همونطور که میدونین SE یه بازی MMO دیگه از FF داره که شماره 11 بازیه و هنوزم بیشرف داره ساپورت میشه و براش آپدیت و Event میاد :| درسته کمتر ولی بازم بعد این همه سال ساپورت معرکست

بعد SE تصمیم میگیره یه MMO دیگه بده و شروع به ساخت XIV میکنه این بازی نه تنها تریلراش بلکه خود بازی هم به شدت ناامید کننده بوده تا حدی شکست بازی کاملا حتمی بوده و هیچکسی نبوده که خوب بگه همه نقد کننده ها به شدت ناراضی بودن و خلاصه افتضاحی بوده چه از نظر گیم پلی و گرافیک چه از نظر داستان و روایتش. بازیای MMO بیشتر از بازیای معمولی روشون کار میشه و بودجه کنار گذاشته میشه و خیلی کار سختیه ساختشون چه برسه تصمیمی مثل تصمیم کبری SE بگیری :D

کار SE این بود که طرفدار پسند ترین کار کل تاریخ SE رو سر این بازی کرد :D کارشون این بود که XIV رو ریختن دور و XIV: A Realm Reborn رو شروع به ساخت کردن یعنی فکرشو بکن به خاطر طرفدارا و شکست آینده بازی تمام بازی رو از نو شروع به ساخت کردن توش گرافیک بیشتر شد گیم پلی به شدت بهتر شد قابلیت های اضافه تر خیلی خیلی بهتری اضاف شد داستان معرکه شد و روایتش عالی شد خلاصه اینکه از یه بازی با درجه افتضاح به یه بازی با درجه معرکه تبدیل شد و ساپورت خیلی خوبی داره میشه

ولی اون بنده خداهایی که بازی قبلی رو انجام میدادن رو نگفتن " بیاه " کاراکتراشونو اونا میتونستن Import کنن و حتی یه سری دنیاهای بازی مخصوص اون پلیر هاست که اون دنیاها کنارشون یه علامت ستاره هست فکر کنم دارنن و میرین روشون یه توضیح کنارش میاد که اینا دنیاهای Legacy هستن و برا پلیر های XIV قدیمی هستن :D (جدیدا هم میتونن اونجا برن ولی بیشتر پلیر قدیمیان)

کلا اون حرکت تصمیم کبری SE سر این بازی باعث شد نه تنها فن ها رو به خودش برگردونه بلکه باعث شد از نفرین کبری FF که با XIII و نوزادانش شروع شده بود جلوگیری کنه و اسم SE رو دوباره خوب کنه :D اگرم اشتباه نکنم گفتن که XIV پر سود ترین بازی SEئه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Musouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
0yyyqelglfwmtizfq1ge.gif

اینم از لینک دانلود تریلر‌ :D

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فک کنم همتون بدونید دیگه منبع الهام میازاکی برای سری سولز برسرکه... ای کاش گیم پلیش مثه خود دارک سولز بود...
چقد خوب میشد -_-
آره الهام گیری کارای میازاکی از برسرک خیلی شدیده و اتفاقا بعد از اینکه دارم الان مانگاش رو میخونم خیلی دوست دارم دوباره برم سری سولز رو بازی کنم :D

ولی به نظرم واسه خود برسرک گیم‌پلی سولز خیلی مناسب نیست. محیط، اتمسفر و طراحی دشمنا (از لحاظ ظاهری) حرف نداره‌ها ولی برسرک یه گیم‌پلی میخواد که توش گاتس بزنه با یه حرکت شمشیر ۱۰ نفر رو نصف کنه و خب سری سولز دقیقا برعکس اینه. من قبلا هم این رو گفتم ولی به نظرم رویایی‌ترین بازی برسرک اونیه که یه کار تیمی بین سه تا استدیو پایین باشه.

Omega Force (واسه گیم‌پلی 1vs1000 چون واقعا کارکشته ترین سازنده در این زمینه‌اند)
CyberConnect 2 (برای گرافیک شاهکار انیمه‌ای، باس فایت‌های فوق‌العاده و هایپ بی‌نظیر)
Santa Monica (برای خشونت، خونریزی، اتمسفر، روایت داستان و شخصیت پردازی)

میدونم هیچوقت امکان نداره همچین چیزی رو ببینیم ولی به نظر واقعا رویایی‌ترین حالت ممکن برای یه بازی برسرک همین ترکیبیه که بالا گفتم :D البته من به ساخت یه بازی برسرک از تیم Itsuno‌ با همکاری میازاکی یا ساتو (از پلاتینیوم گیمز) هم راضیم :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
دم SE گرم چند وقته هرچی Play Arts میده با کیفیت شده و مثل قدیمیاش آشغال به تمام معنا و ایکبیری نیستن :D

چند روز پیشم که برا Squall رو معرفی کردن که اینه:

DISSIDIA FINAL FANTASY PLAY ARTS -KAI- SQUALL LEONHART | Square Enix Online Store

یا برا سوپرمن:

Batman v Superman: Dawn of Justice PLAY ARTS -KAI- SUPERMAN [BLACK & WHITE Ver.] | Square Enix Online Store

خیلی عالی درومده فیگورشون

من که این فیگور Sephi رو میبینم اصلا یه جوری میشم خیلی خفنه و با دیدنش آهنگ theme خود سفیروث تو ذهنم پخش میشه و خیلی حس Epicیه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ظاهرا برسرک یه بخش Survival به اسم Eclipse Mode هم داره :>:D
Fight for survival in the all new Eclipse Mode. Endless swarms of enemies will appear which can be killed for points, allowing players to compete for the highest score.

و غیر مستقیم تایید کردن که زاد تنها شخصیت از بین حواریون نیست که قابل بازیه :D
Play as not only the Band of the Hawk, but non-human characters such as the deadly Apostles, with each offering their own gameplay styles to enjoy.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر