طرفداران ژانر JRPG

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
سلام به دوستان
یادمه پارسال اینجا بحثی بود که بیایم بازی های ژاپنی و rpg رو با هم بخریم و اشتراکی استفاده کنیم. میخواستم بدونم چطور شد و اینکار رو انجام دادید یا نه؟ و اینکه آیا فرد جدیدی هم میتونه اضافه بشه؟ شرایطش چطوریه؟
آخه من به احتمال زیاد امروز عصر برم PS5 بخرم گفتم بدونم چه بازی ای بخرم
و اینکه پسر عموم هم قراره اکانتش رو با من شیر کنه، تا اونجایی هم که اطلاع دارم بالای 10 اکانت رو میشه شیر کرد، درسته؟
سلام. اگه خریدی، مبارکه :D
در مورد بحثای پارسال خبر ندارم (منم بدم نمیاد اینجا یه همچین چیزی داشته باشیم...تعداد بازیای امسال وحشتناکه!)
تا 16 تا اکانت رو میتونی تو کنسولت داشته باشی.

• Like
Reactions: bezad

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام. اگه خریدی، مبارکه :D
در مورد بحثای پارسال خبر ندارم (منم بدم نمیاد اینجا یه همچین چیزی داشته باشیم...تعداد بازیای امسال وحشتناکه!)
تا 16 تا اکانت رو میتونی تو کنسولت داشته باشی.
ممنون لطف داری، آره خریدم :D
آره بازیا وحشتناک زیادن مخصوصا امسال. از همون قبلیا هم مثلا من پرسونا 5 رو نرفتم و خفن دوست دارم برمش. هی میگفتم صبر کنم تا ps5 بیاد قشنگ بازیش کنم
کلا این اشتراکی چیز خوبیه، حالا ببینیم دیگه کیا هستن و چجوری میشه خرید کرد که قیمت هم خوب بیوفته برامون
خووب پس، 16 تا اکانت کلی میشه و فعلا ها جا داره

• Like
Reactions: FUTURE

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,662
نام
Kasra
سلام سلام✨

من تو بچگی اینا رو بازی میکردم
shining force یا (langrisser (warsong
Final fantasy tactics و disgaea

الان می‌خوام یدونه واسه موبایل دانلود کنم و روش وقت بذارم

پیشنهاد خاصی دارید ؟🥹💖

Langrisser واسه موبایل هم دیدم هست ولی خیلی ازش بد میگن 😑
The world end with you solo remix
ابر شاهکار
روایت و پلات بسیار درگیر کننده

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
Granblue Fantasy Relink رو امروز بازی کردم ، عجب چیزی شده:x

واقعا سخت شده انتخاب بین بازی کردن این ، پرسونا 3 یا Infinite Wealth

بازی روی استیم که ترکونده با 100 و خورده ای هزار پلیر همزمان!
برای این سبک عدد عجیب غریبیه.

از این لحاظ پرسونا 3 و یاکوزا رو پشت سر گذاشته ، گرچه حتما اومدن P3 روی گیم پس خیلی تاثیر داشته.
چون که اونطور که میگن P3 تا حالا بهترین لانچ آتلوس روی استیم بوده.

نمیدونم باید این موفقیت رو پای کدوم استودیوی سازنده نوشت پلاتینیوم یا سای گیم اما دم همشون گرم.

آخر ماه هم که Rebirth میاد :x
خداروشکر که بهش دسترسی ندارم:D

آخرین ویرایش:

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
حقیقتا سلیقه، درامد، و از اون مهم تر سبک شخصیتی، سن و هزار چیز دیگه حتی جزئی افراد علاقه و انگیزه شون رو به بازی ها متفاوت می کنه... من امروز بعد ۵ ساعت بازی پرسونا ۳ پاکش کردم بس که از نظر من این بازی کند بود و خسته کننده ... شاید اگر بیست سال پیش بود لذت هم می بردم در این مهم چند عامل موثر هست که روی انگیزه افراد برای بازی و هر لذت دیگه اثر داره مثلا برای من: در سن ۳۵ سال بعد ۳۰ سال کیمری هم بازی ها کم کم یکنواخت میشن، هم صنعت به سمت یک‌نواختی داره می‌ره جلو ، هم خودم آدم برون گرایی هستم و حوصله شدید بعضی از دوستان درون گرا رو در دیالوگ خانی های شدید یا کوییست های فرعی یا فارم کردن ندارم هم خوب وقتی می تونم به جای پر کردن الکی تایمم با موارد الکی کش دار درآمد داشته باشم، با دوستان بیرون برم و هزار دیگه واقعا برام بی معنا میشه ادامه بازی (این داستان برای یاکوزا مردی که نامش را پاک کرد و جاجمنت هم بود هرچند لذت بخش تر بود برام... موندم چه اصرار دارن بازی رو الکی کش بدن مثل خیلی از ماموریت های فرعی اما واجب این دو بازی) خلاصه کنم که الان گرن بلو رو دارم بازی می کنم کلی هم حال می کنم وقتی با یک بازی حال نمی کنین اصرار به اتمامش نکنین... من یا هر دوستی هم که بازی پیشنهاد می کنم فقط بر اساس سلیقه خودمون و پیشینه زندگی مون هست همین ممکنه شما اصلا حال نکنی یا حال بکنی!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
خالق Suikoden آقای یوشیتاکا مورایاما فوت کردن :(
yoshitaka_murayama-a1e6e.jpg

مثل اینکه چند روز پیش این اتفاق افتاده بوده ولی امروز رسانه ای شد.

بازی آخرش که داشت کار میکرد Eiyuden Chronicle ( ادامه معنوی Suikoden) حدود 2ماه دیگه منتشر میشه.

یادش گرامی ولی خیلی زود رفت ، فقط 55 سال داشت.

===============
خیلی برای تجربه Eiyuden Chronicle هیجان داشتم ولی با فرض موفقیت احتمالی بازی که خیلی محتمله ، الان فکر میکنم چه تجربه تلخی میشه با فوت ایشون.
حتی نتونست سرانجام کار آخرش رو ببینه.

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,497
نام
امین
رفقا خیلی اتفاقی یه بازی موبایل رو دان کردم و از اونجایی که بچه های اهل دل و ظریفی هستیم گفتم تک خوری نکنم و به شما هم معرفی کنم بلکه رستگار شوید.
LYSSA: Goddess of LOVE - Apps on Google Play

تو بازی می‌تونید با کاراکترها چت کنید و درخواست کنيد واستون عکس بفرستن 😁
الحق هم زیبا میفرستن.
بازی خوشبختانه تحریم یا شیلتر نیست.
اینم عیدی من 🤣

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
خالق Suikoden آقای یوشیتاکا مورایاما فوت کردن :(
View attachment 328457

مثل اینکه چند روز پیش این اتفاق افتاده بوده ولی امروز رسانه ای شد.

بازی آخرش که داشت کار میکرد Eiyuden Chronicle ( ادامه معنوی Suikoden) حدود 2ماه دیگه منتشر میشه.

یادش گرامی ولی خیلی زود رفت ، فقط 55 سال داشت.

===============
خیلی برای تجربه Eiyuden Chronicle هیجان داشتم ولی با فرض موفقیت احتمالی بازی که خیلی محتمله ، الان فکر میکنم چه تجربه تلخی میشه با فوت ایشون.
حتی نتونست سرانجام کار آخرش رو ببینه.
این پست رو تازه دیدم

این EC حقیقتا یکی از گزینه های ما برای خرید بود، اون اسپین آفی که یکی دو سال پبش اومد هم گرفتیم و زدیم حتی:-"

ولی حقیقتا چند وقت اخیر یه سری تریلر دیدم...یعنی واقعا دیگه وضع گرافیک فنیه بازی خراب بود! زشت بود! مستهجن بود! :D
یه بخشیش که حالت استراتژیک اینا داشت...

بعد بازیی هم نیست که مثلا خیلی طراحی هنری خاص و خشگلی داشته باشه، آدم عاشق اون بخش بشه حداقل:D

خلاصه اینکه فعلا رفته تو لیست "تخفیف خوب بخوره" یا حتی "بیاد رو پلاس بزنیم" :D

---

این Unicorn Overlord رو هم دارم میزنم... هممممم... به نظرم یه مقدار اور ریته:D

داستان بازی که خیلی ساده ست ، حداقل تا اینجا که رفتم (تقریبا دو منطقه رفتم، منطقه سومم یکی دو فایت فعلا)
سیستم مبارزاتش هم...از یک طرف بهش میاد که خیلی میتونه پیچیده و خفن بشه و کارای خاصی کرد
از یک طرف نمیطلبه اونقدر سختی به خودت بخوای بدی :D

چیزی که خیلی خوبه و حال میده زرت زرت گرفتن کاراکترهای جدید با طراحی های خوبه، انگار گاچایی میزنی که گاچا نیست:)) فقط نمیشه تو تیم چید اینا رو:( کم میاد جا:(

کاش یه مقدار بازی در مجموع استراتژیک تر بود، یعنی ما تو هر شهر که داریم فرمانده میزاریم
مثلا دشمن هم احتمال حمله ش به شهر هامون بود
اینجوری قابلیت ساخت نیرو هم ارزش مند میشد، و با اونا مجبور به دفاع از شهرهای مرزی میشدیم مثلا :-"

کلا به نظرم بازی زیاد درگیرت نمیکنه از قابلیت هاش استفاده کنی:-"

• Like
Reactions: Z-fan and m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
این پست رو تازه دیدم

این EC حقیقتا یکی از گزینه های ما برای خرید بود، اون اسپین آفی که یکی دو سال پبش اومد هم گرفتیم و زدیم حتی:-"

ولی حقیقتا چند وقت اخیر یه سری تریلر دیدم...یعنی واقعا دیگه وضع گرافیک فنیه بازی خراب بود! زشت بود! مستهجن بود! :D
یه بخشیش که حالت استراتژیک اینا داشت...

بعد بازیی هم نیست که مثلا خیلی طراحی هنری خاص و خشگلی داشته باشه، آدم عاشق اون بخش بشه حداقل:D

خلاصه اینکه فعلا رفته تو لیست "تخفیف خوب بخوره" یا حتی "بیاد رو پلاس بزنیم" :D

---
اون بازی که پارسال اومد دستگرمی بود ، از اول هم مشخص بود که بازی اصلی همینیه که داره میاد.

برو شرم کن امیر ، کجای گرافیک بازی زشته ؟ [-(
احتمالا Suikoden بازی نکردی وگرنه عاشق تریلرها میشدی.

اونقدری که نمیدونی بازی چیه ـ بی ادبی نمیکنم ـ فقط بگم داری پرت و پلا میگی :D
آخر سالی بزار همه چی آروم تموم شه :))
=================
این Unicorn Overlord رو هم دارم میزنم... هممممم... به نظرم یه مقدار اور ریته:D

داستان بازی که خیلی ساده ست ، حداقل تا اینجا که رفتم (تقریبا دو منطقه رفتم، منطقه سومم یکی دو فایت فعلا)
سیستم مبارزاتش هم...از یک طرف بهش میاد که خیلی میتونه پیچیده و خفن بشه و کارای خاصی کرد
از یک طرف نمیطلبه اونقدر سختی به خودت بخوای بدی :D

چیزی که خیلی خوبه و حال میده زرت زرت گرفتن کاراکترهای جدید با طراحی های خوبه، انگار گاچایی میزنی که گاچا نیست:)) فقط نمیشه تو تیم چید اینا رو:( کم میاد جا:(

کاش یه مقدار بازی در مجموع استراتژیک تر بود، یعنی ما تو هر شهر که داریم فرمانده میزاریم
مثلا دشمن هم احتمال حمله ش به شهر هامون بود
اینجوری قابلیت ساخت نیرو هم ارزش مند میشد، و با اونا مجبور به دفاع از شهرهای مرزی میشدیم مثلا :-"

کلا به نظرم بازی زیاد درگیرت نمیکنه از قابلیت هاش استفاده کنی:-"
منم نظرم اینه که بازی میتونست موقع مبارزه نیاز به تاکتیهای چالشی تری داشته باشه.
تو لول سختی آخر هم خیلی تاکتیک و فسفر سوزوندن نمیخواد.

در مورد داستان هم باز موافقم اونقدری که فکر میکردم خفن نبود.
البته ضعیف هم نبود ولی خب سطح انتظارم بالاتر بود.

نقطه قوت بازی که خیلی خوب در آوردن شخصی سازی ، جمع کردن تیم + آرت استایل خفن بازیه.
مبارزاتش هم خوبه ولی میتونستن چالشی تر بسازن.
موزیک که عالیه.
کلا گیم پلی خیلی دوست داشتنیه ، آدم دوست داره هی ادامه بده.
=======================

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
اون بازی که پارسال اومد دستگرمی بود ، از اول هم مشخص بود که بازی اصلی همینیه که داره میاد.

برو شرم کن امیر ، کجای گرافیک بازی زشته ؟ [-(
احتمالا Suikoden بازی نکردی وگرنه عاشق تریلرها میشدی.

اونقدری که نمیدونی بازی چیه ـ بی ادبی نمیکنم ـ فقط بگم داری پرت و پلا میگی :D
آخر سالی بزار همه چی آروم تموم شه :))
=================

منم نظرم اینه که بازی میتونست موقع مبارزه نیاز به تاکتیهای چالشی تری داشته باشه.
تو لول سختی آخر هم خیلی تاکتیک و فسفر سوزوندن نمیخواد.

در مورد داستان هم باز موافقم اونقدری که فکر میکردم خفن نبود.
البته ضعیف هم نبود ولی خب سطح انتظارم بالاتر بود.

نقطه قوت بازی که خیلی خوب در آوردن شخصی سازی ، جمع کردن تیم + آرت استایل خفن بازیه.
مبارزاتش هم خوبه ولی میتونستن چالشی تر بسازن.
موزیک که عالیه.
کلا گیم پلی خیلی دوست داشتنیه ، آدم دوست داره هی ادامه بده.
=======================
میدونم بابا، تریلرهاش رو دیدم، هر روز خدا هم تو PSN تبلیغش رو میزارن، اون بخشی که دارم میگم فاجعه بشریه، دیقه 4:10 تریلر زیر رو ببین مثلا :

یعنی با هیچ ماله ای نمیشه برای چنین چیزی ماله کشید:D

بقیه ی بخشاشم حس خاصی نمیده از نظر طراحی و محیط ، یعنی با خودت میگی 50تا بازی این مدلی ریخته:D
مثلا اون بازی Sand Land (اینم همچین چیز شاخی نیست:-" ) ولی از همون نگاه اول میگی ها این طراحیش چقدر دراگون بالیه، بعد میبینی طراح اونه و استایل خاصی داره در مجموع
یا مثلا یونیکورن استایل طراحیاش اینه خیلی خوب و خاصه
این EC نه کاراکترها و نه محیط این حس رو نمیرسونند در مجموع:D

اون اسپین آفه که آره، مشخص بود دست گرمیه، ما اون موقع همین 100Hero تو برنامه مون بود، برای همین گرفتیمش:D

دقیقا نقطه قوت بازی میتونه مثل یونیکورن گرفتن قهرمان های جدید و شاید مثلا موسیقی اینا باشه:-"
---

این نقشی که انگشتر تو بازی داره(تا همین اوایل بازی که نشون میدن) به نظرم یکی از نکات ضعف داستان بازیه:D
یعنی این ایده، رسما گند میزنه به شخصیت پردازیی که میتونستن برای بدمن ها به کار ببرن! :-"

البته در مجموع داستان اوکیه، هر از گاهی یه پلات توئیست هایی داره، اینترکشن بین کاراکترها جالبش میکنه (و اینا واقعا بین همههههههههه از این چیزا درست کردن؟ دمشون گرم:)) )

من چون کلا کاراکتر گرفتن و ناکاما جمع کردن همیشه دوست دارم + کشور گشایی میپسندم (یه زمانی خوره Total War بودم:-" ) نوع پیشرویه بازی برام جذابه:D هی منطقه جدید، داستانک جدید، کاراکتر جدید، و پیدا کردن جا براش توی تیم:))

راستی یه موردی، شهرها بعد اینکه ستاره شدن رو میگیریم و میشه یکی رو گذاشت اونجا
تاثیر داره باز هم متریال براشون مصرف کنیم یا صرفا برای به دست اوردن پول و گلوری هست دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر