طرفداران ژانر FPS

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خوبه بهزاد ولی کلا بیخیال ترجمه شو، چون این بازی زیاد طرفداری نداره توی ایران و مقاله ها راجب این فرنچایز خیلی‌ خونده نمیشه :D . من‌ یه‌ مقاله خیلی‌ جالب دیده بودم راجب تفاوت ها و شباهت های نسخه های جدید دووم در تقابل با دووم ۳ برای‌ مقایسه با نسخه اوریجینال سال ۹۳. خیلی‌ مقاله جالبی بود ولی بیخیال ترجمه ش شدم میخواستم اونو بهت بدم ترجمه کنی ولی کلا بیخیال شدم چون‌ خونده نمیشه، حتی تاپیکو باز هم نمیکنن:D. به نظرم یه مقاله راجب بهترین بازی های ترسناک توی ژانر fps کار کن. خیلی‌ مقاله جالبی میشه. بازی های خیلی خیلی خوبی هم داریم براش. ولی خودت کار کن نه که ترجمه باشه

• Like
Reactions: amir code

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

Perfect Dark Has A Metacritic Score Of 97 -1​

Perfect Dark created by Rare was released in the early 2000s on Nintendo 64 and would be one of the last games Rare, would ever release for Nintendo. And with the release of Perfect Dark, Rare went out with a bang.
Perfect Dark is a privatized agent named Johana Dark, and she goes on various missions trying to uncover the shady business of dataDyne. The style of the game is much like Goldeneye. But when Perfect Dark came out at the time, the graphics, the gameplay, and the music were much superior to its predecessor. Unfortunately shortly after the release of Perfect Dark Rare and Nintendo's relationship would dissolve, frustrating Nintendo gamers even to this day.

10 Best FPS Games Of All Time, According To Metacritic

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
View attachment 243320
کسی این گیمو یادشه؟ یکی از خلاقانه ترین لول دیزاین و گانپلی هارو داشت حیف که دنباله دومش کنسل شد.
خیلی خیلی عنوان فوق العاده ای بود، چه به لحاظ گرافیک و صدا و چه به لحاظ گیم پلی و اتمسفر کلی بازی. طراحی بازی بسیار نوآورانه بود، حتی الانم شبیهش رو ندیدم، کلا خلاقیت توی عناوین قدیمی واقعا بیشتر بود. تنها ایراد بازی داستانش بود که خیلی هدف خاصی رو دنبال نمیکرد ولی کرکترهای جالبی داشت.
توی ساخت یک بازی اکشن شوتر طراحی دشمن ها بسیار مهمه از نظر من و سبک مبارزاتی که با تایپ های مختلف میتونید داشته باشید چلنج کلی یک عنوان در سبک شوتر اول شخص هست. این بازی یکی از بهترین طراحی دشمن ها و مبارزات رو داشت، هر سلاحی رو میشد برای یک گونه و تایپ استفاده کرد. نمیدونم چرا اونقدر تحویل گرفته نشد هرچند که الان توی اکثر فروم ها هر وقت ازش صحبت میشه کلی تمجید و تعریف میشه از جنبه های مختلف بازی ولی چه سود که نوشدارو پس از مرگ سهراب هست.

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

1- Perfect Dark Has A Metacritic Score Of 97​

Perfect Dark created by Rare was released in the early 2000s on Nintendo 64 and would be one of the last games Rare, would ever release for Nintendo. And with the release of Perfect Dark, Rare went out with a bang.

Perfect Dark is a privatized agent named Johana Dark, and she goes on various missions trying to uncover the shady business of dataDyne. The style of the game is much like Goldeneye. But when Perfect Dark came out at the time, the graphics, the gameplay, and the music were much superior to its predecessor. Unfortunately shortly after the release of Perfect Dark Rare and Nintendo's relationship would dissolve, frustrating Nintendo gamers even to this day

10 Best FPS Games Of All Time, According To Metacritic

• Like
Reactions: amir code and u.s.a

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
بهترین FPS تاریخ چه مالتی پلیر چه سینگل، بدون هیچ بحثی MW2 هست. بالای ۷۰۰ ساعت مالتیش رو بازی کردم و ۱۰-۱۵ بار سینگلش رو.
چه موزیکی ساخت استاد زیمر.

94zixKw.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
اصن فجیع بود.
شخصیت گوست :Crying1:چقدر داد زدم لحظه مرگش. اون ماکاروف پوفیوز. و بهترین شخصیت سری COD جناب سوپ مک تاویش. وقتی تو MW3 زدن ترکوندنش به زنده و مرده سازنده ها فحش رو کشیدم.

و اما موزیک شاهکارش. موزیکهایی که استاد زیمر زد و تو گوشی دارم و دائم گوش میدم. شاهکار بی بدیل.

فکر کنید این بازی چقدر شاهکار بود که اون سال با وجود هیولایی مثل آنچارتد ۲، بازم نزدیک به ۳۰ GOTY برد. هرچند به نظر من لایق تر از آنچارتد ۲ بود. چون یه مالتی پلیری داشت که به معنای واقعی کلمه انقلاب بود.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
رفقا خیلی وقت هست تاپیک خوابیده
گفتم بیام یه سوال مطرح کنم ببینم نظرات بچه ها اینجا چی هست.
بهترین چپتر Half life 2 به نظرتون کدوم چپترش بود؟

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر