طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چرا جنایی برداشت میکنی؟ :d خودت گفتی دارم با هاکومن یه حرکتایی میزنم , منم گفتم اگه میخوای روو کرکتر جدید وقت بزاری برو با کاگورا تمرین کن :d درنگاه اول کاگورا یکم سخت به نظر میاد ولی یکم باهاش کار کنی میبینی اتفاقا خیلی خوش دسته :d یکم تنوع بده به کرکترات خسته نشدی؟ :d راستش من خودم توو CT با راگنا و جین بازی میکردم بعد رفتم با ریچل :d بی شوخی خسته نشدی؟ :d

نه حرفم این بود که بدم نمیاد در آینده امتحانش کنم وگرنه اصلاً هاکومن پلیر نیستم :D
والا تا همین الانشم خیلی ازش دور بودم ، این عوض شدن نسل به هر دو طرف گند زد :D نه فهمیدم اینوریم نه فهمیدم اونوریم (کلاً بین فایت های هر دو نسل میگم) :D ماه دیگه هم که احتمالاً وقتم کامل میره روی SF V ، حالا تا CF بیاد ببینیم دنیا دست کیه :D شاید افتادم روو گیم پلی ماکوتو :D (گیم پلی رو اون وسط نمی نوشتم چه فکرایی که به سرتون نمیزد :D)

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
این ویدیو رو ببینید با پائول یه حرکت خیلی خیلی سخت و خفن انجام دادم . 5 بار phoenix smasher همون مشت قدرتی معروفش رو تو یه کمبو اجرا کردم:d تا به امروز هیچکس 5 بار رو اجرا نکرده تو یه کمبو:d این کمبو Hwoarang و Bruce رو هم بزنید در بدن کسی تا حالا اینارو هم اجرا نکرده:d
[video=aparat;Orf8b]http://www.aparat.com/v/Orf8b[/video]

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
این ویدیو رو ببینید با پائول یه حرکت خیلی خیلی سخت و خفن انجام دادم . 5 بار phoenix smasher همون مشت قدرتی معروفش رو تو یه کمبو اجرا کردم:d تا به امروز هیچکس 5 بار رو اجرا نکرده تو یه کمبو:d
[video=aparat;Orf8b]http://www.aparat.com/v/Orf8b[/video]
بسیار عالی!
لذت بخش بود \m/

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
وقتی طرف خیــــــــــلی ادعاش میشه و میاد لایسنس کرکترهاشو از کپکام میگیره و فک میکنه بقال سر کوچه هم از پس ساختن یه Marvel Vs Capcom برمیاد نتیجه ـش میشه این :

[video=aparat;po2V0]http://www.aparat.com/v/po2V0[/video]

حمیدوس @HamidoOs این مخصوص خودته :D گذاشتم فحش هاشو خودت بدی :D

Marvel Contest of Champions copying Street Fighter_01

یعنی فایت ساختن دارن دونه دونه Ultra Move ها رو از Street Fighter گلچین می کنن !!! :) راضی ام ازشون ، به امید روزی که با خفت و خواری در حالی که کیلو کیلو فحش خوردن بیان بیفتن به دست و پای کپکام که بلکه شخصیت هاشون دوباره توی یه بازی بدرد بخور حضور پیدا کنن ;;)

پ.ن : آدم با آفتابه آب بخوره ولی همچین کار سخیفی انجام نده :))

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
وقتی طرف خیــــــــــلی ادعاش میشه و میاد لایسنس کرکترهاشو از کپکام میگیره و فک میکنه بقال سر کوچه هم از پس ساختن یه Marvel Vs Capcom برمیاد نتیجه ـش میشه این :

[video=aparat;po2V0]http://www.aparat.com/v/po2V0[/video]

حمیدوس @HamidoOs این مخصوص خودته :D گذاشتم فحش هاشو خودت بدی :D

Marvel Contest of Champions copying Street Fighter_01

یعنی فایت ساختن دارن دونه دونه Ultra Move ها رو از Street Fighter گلچین می کنن !!! :) راضی ام ازشون ، به امید روزی که با خفت و خواری در حالی که کیلو کیلو فحش خوردن بیان بیفتن به دست و پای کپکام که بلکه شخصیت هاشون دوباره توی یه بازی بدرد بخور حضور پیدا کنن ;;)

پ.ن : آدم با آفتابه آب بخوره ولی همچین کار سخیفی انجام نده :))
انگار برداشتن خود SFIV را مد کردن فقط چهره ی کارکتراش عوض شده ! :))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شرم آوره [-(
واقعاً کپکام باید به نشانه‌ اعتراض به این حرکت، Chun Li رو از کلّ سری استریت فایتر حذف کنه!

پ.ن: >:)

بگیم این یارو گولاخه رو بیارن جای کودی چطوره ؟ :D

انگار برداشتن خود SFIV را مد کردن فقط چهره ی کارکتراش عوض شده ! :))

کاش فقط IV بود ، به CA چونلی توی SF V هم رحم نکردن :D بازی هنوز نیومده CA ـهاش توی یه بازی دیگس :| کپکام باید بده اینا رو سر ته دار بزنن :|

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4تا فیلم از دنیای مارول ساختن باعث شد خیلی به خودشون مغرور بشن و فکر کنن توی هر حیطه ای میتونن موفق ظاهر بشن. میگن آدم رو سگ بگیره ولی جو نگیره مصداق بارز همین مارول هست.
البته نگران نباشین. روزی که MvC 4 عرضه بشه به این کاراشون میخندیم (البته همین الانم داریم میخندیم:d)

آخرین ویرایش:

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
اقا من این blazblue chrono phantasma extend challanges های این بازی رو چیکار کنم خیلی سختن بیشتر از 2تا واسه هر کاراکتر نمیتونم برم چیکار کنم امیدی هست یا نه؟ خیلی به سرعت حساسه اونم با ویتا خیلی سخته بعضی ها با دی پد وقت گیر میشه از اون طرف هم انالوگ دقت لازم رو نداره بعضی وقتا هم دستم موقع زدن دی پد با انالوگ میخوره. خودم هم سرعت لازم رو ندارم زمانبندی دقیقی میخواد

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اقا من این blazblue chrono phantasma extend challanges های این بازی رو چیکار کنم خیلی سختن بیشتر از 2تا واسه هر کاراکتر نمیتونم برم چیکار کنم امیدی هست یا نه؟ خیلی به سرعت حساسه اونم با ویتا خیلی سخته بعضی ها با دی پد وقت گیر میشه از اون طرف هم انالوگ دقت لازم رو نداره بعضی وقتا هم دستم موقع زدن دی پد با انالوگ میخوره. خودم هم سرعت لازم رو ندارم زمانبندی دقیقی میخواد

سر چلنجا خودتو اذیت نکن، برای اینکه تازه شروع کردی BlazBlue بازی کردن هنوز به تایمینگاش عادت نکردی، باید فقط و فقط تمرین کنی، راه حل میون بر نداره.

درضمن یک کرکترو انتخاب کن فقط با اون تمرین کن.

برای شروعم اول Tutorial رو برو بعد یا Arcade Mode یا Vs Mode یا Abyss انقدر برو تا گیم پلی دستت بیاد، یکم که بهتر شدی حالا برو چلنجا و آنلاین بازی کردن، بعد از سال ها تمرین هم میتونی بری Unlimited Mars :d

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,919
نام
نریمان

تریلر گیمپلی Kombat Pack 2 اومد :d
استیج جدید مشخص شد که Pit هست :bighug:

Leatherface

Tri-Borg

اینطور که مشخص بود هر 3 سایبورگ همه ی Moveset هاشون از نسخه ی قبلی رو دارن و چیزی کم نشده. Fatalityـشون هم عالی بود:

Alien

Bo' Rai Cho

یه Skin Pack جدید هم قراره برای بازی منتشر بشه که 3 تا اسکین جدید با تم Apocalypse برای Takeda ،Erron Black و D'Vorah هست.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این یارو رئیس SNK این چند وقته یه مصاحبه بزرگ با فامیتسو؟ انجام داده و گفته که:

عرضه سری KoF روی استیم و یه سری بازی های قدیمی دیگه این شرکت باعث احیاشون شد و تصمیم گرفتن دوباره به بازی سازی برگردن. گفته الان هم عناوین قدیمی بیشتری رو روی استیم منتشر میکنن که احتمالا Samurai Shodown هست.
عرضه KoF XIV هم روی استیم با توجه به این گفته ها دور از انتظار نیست.

اما قسمت جالب حرفش اینجا بود که ازش پرسیدن CvS 3 کو؟ که گفت فعلا نمیتونیم در این رابطه چیزی بگیم و کاری کنیم چون تازه تونستن خودشونو جمع کنن و یه خورده زمان میبره تا بتونن به اوضاع سر و سامون بدن.

البته حرفش هم با توجه به عرضه نسخه های جدید هر 2تا سری SF و KoF منطقیه. بعد از اون و با توجه به علاقه ایتسونو به ساخت نسخه سوم CvS، مطمئنا تا دو سه سال دیگه بالاخره ادامه این سری فوق العاده رو میبینیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر