طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
Ultra Street Fighter IV - C.Viper Combo Video By Artemis Hawke

:d

این یکی رو زیاد با کمبوهای تکراری پر نکردم. تا جایی که تونستم تمام کمبوهای قابل اجرا رو زدم و نسبت به قبلیا یه خورده کوتاه تره. آهنگش رو هم حمیدوس انتخاب کرده که مال T6 هست8-|
زدن کومبو های c.Viper از اون چی که به نظر می رسه سخت تره و خیلی سر درد داره. واسه زدن اولترا هایی که تو این کومبو ها دیدیم باید Super Jump Cancel کردن رو یاد بگیری که واقعا حوصله می خواد.
راستی نمی دونم چه اصراری داری بعد هر کومبو Taunt کنی. خیلی شاخ شدی الان؟ :D یه بار رو من Taunt بزن ببین چه بلایی سرت میارم (شوخی :D). تو SF تنها کسی که اجازه داره Taunt کنه Dan ـه :D
معمولا تو کومبو ویدئو ها زیاد Taunt نمی کنن. نهایتش یکی دو بار اونم واسه اول یا آخر ویدئو.
ضمنا آهنگه هم خوب بود ولی خیلی بهتر می شد اگه یه خرده ادیتش می کردی که آخرش بیاد اولش :D
بیا اینم نظر :D

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
این guilty gear قضیش چیه؟چون ب طور اتفاقی توی متاکریتیک دیدم متاش هم حدودا بین 84 و 85 :d از روی انیمه خاصی ساخته شده؟
کلا چطوره منو ی ذره یاد blazeblue انداخت :x

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
زدن کومبو های c.Viper از اون چی که به نظر می رسه سخت تره و خیلی سر درد داره. واسه زدن اولترا هایی که تو این کومبو ها دیدیم باید Super Jump Cancel کردن رو یاد بگیری که واقعا حوصله می خواد.
راستی نمی دونم چه اصراری داری بعد هر کومبو Taunt کنی. خیلی شاخ شدی الان؟ :D یه بار رو من Taunt بزن ببین چه بلایی سرت میارم (شوخی :D). تو SF تنها کسی که اجازه داره Taunt کنه Dan ـه :D
معمولا تو کومبو ویدئو ها زیاد Taunt نمی کنن. نهایتش یکی دو بار اونم واسه اول یا آخر ویدئو.
ضمنا آهنگه هم خوب بود ولی خیلی بهتر می شد اگه یه خرده ادیتش می کردی که آخرش بیاد اولش :D
بیا اینم نظر :D
برای اینکه بتونم این کمبوها رو بسازم تقریبا دو سه هفته ای کار کردم باهاش و چندین ویدئو و مسابقه دیدم تا ببینم چه ایده هایی میتونم پیاده کنم:d به خاطر همین مجبور شدم کنسل های خودش و SJC رو هم یاد بگیرم:d
Taunt ها به این خوبی. باعث خفن شدن میشه:d
آهنگ رو هم هنوز زیاد از ادیتش رو بلد نیستم و هر دفعه یه چیزی یاد میگیرم:d دفعه بعد سعی میکنم ترکیبی بزنم:d
این guilty gear قضیش چیه؟چون ب طور اتفاقی توی متاکریتیک دیدم متاش هم حدودا بین 84 و 85 :d از روی انیمه خاصی ساخته شده؟
از روی انیمه ساخته نشده.
سازنده-ش همون سازنده BlazeBlue هست:d

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
همونطور که علی جان گفت از سازندش همون بچه های بلیز بلو بودن:D البته فکر میکنم اون تیمی که رو نسخه جدید کار کردن فرق داشته باشه تو تیم بلیز بلو اسمش BB team بود و گیلتی گیر Red team ولی درکل همشون واسه Arc system works هستن.
در وصف GG بخصوص نسخه Xrd که صحبت زیاده و طومار ها میتوان نوشت.:D خودم چند ساعت پیش با حمیدوس داشتم کلی درباره گرافیکش صحبت میکردم (البته من بیشتر خواننده بودم و اون همش توضیح میداد:D)
کاری که اینا تو گرافیک کردن یه چیزی اون طرف تر از شاهکاره اصلا حرف نداره. خیلی وقت و حوصله میخواد این مدل طراحی بازی. من خودم اوایل که عکساش رو میدیدم فکر میکردم 2Dـه گرافیکش ولی بعد احسان گفت که سه بعدیه.:D حالا فعلا واسه گرافیک وقت نیست چون بخوام بنویسم خیلی خیلی زیاد میشه.
تو این بازی برعکس دیگر بازی های دوبعدی مثل SF نیازی به مهارت و دقت و تمرین خیلی زیاد نیست. یعنی بازی درعین حال که بسیار ساده س ولی خب پیچیدگی های خاص خودش رو هم داره. سیستم های مختلفی داره که هرکدوم توضیح جداگونه دارن. مثل SF مکث نداره بعد از ضربات و کومبو زدن بخصوص کومبوهای طولانی و 10 ضرب به بالا چندان هم سخت نیست. تا حدودی بلیز بلو به این شبیه ـه ولی خب تفاوتشون بیشتر تو سیستم هاشونه. به طور کلی بازی 5دکمه واسه ضربه زدن داره که چهارتاش خیلی اصلین و اونیکی بیشتر واسه سیستم های Burst بازی کاربرد داره. بعد علاوه بر دکمه taunt یه حرکت برای respect هم داره:D که بجای تمسخر از حریف تعریف میکنه:D
درباره سیستم بازی به طور خلاصه بگم که بسیار شبیه به بلیزبلو هست (البته این خیلی قبل از تر از بلیزبلو ساخته شده و بهتره بگیم بلیز بلو شبیه اینه:D) حرکات عادی رو میتونی به هم لینک کنی و کومبوی طولانی بزنی و بعد وسطش Special move بزنی و واسه ضربه نهایی هم یه Super move بزنی. (حال میده در همین لحظه حریف رو taunt کنی:D) البته چیزی به اسم super move تو بازی وجود نداره ولی همونه و امسش عوض شده (یادم نمیاد اسمش چی بود فکر کنم overdrive بود) لینک کردن حرکات بسیار راحت تر از عناوینی مثل SFـه و واسه تازه کارا بسیار مناسبه:D پیچیدگی بازی از جایی شروع میشه که بخوای کنسل کردن رو یاد بگیری. بازی سه مدل کنسل داره که به roman cancels معروفه. بسته به شرایط کارایی متفاوتی دارن. یدونش عین focus cancel تو SFIVـه که وسط حرکتت میزنی و یه دفعه حریف آهسته میشه واسه کومبوهایی خوبه که درحالت عادی زدنشون غیرممکنه ولی وقتی این کنسل رو میزنی حرکتت تو اون لحظه متوقف میشه و حریف هم انگار صحنه آهسته میشه بعد میتونی سریع بری یه کومبوی دیگه بهش بزنی البته این نکته هم درنظر داشته باشید که سرعت و دقت بالایی رو میطلبه و نیاز به تمرین داره واسه حرفه ای شدن. اینی که الان توضیح دادم اسمش red roman cancelـه (اگه اشتباه نکنم:D) و با زدن سه دکمه مشت و لگد و اسلش به صورت همزمان قابل اجرائه البته رو دسته یه دکمه مخصوصش هست و نیاز نیست اون سه تا دکمه رو حتما فسار بدین:D با این کنسل نصف tnesion bar (یه چی تو مایه های super bar که تو همه بازیا مثل MK و SF و KoF و... هست) ـتون میپره. واسه زدن حرکات سوپر یا همون overdrive هم بازم نصف tension bar میپره. یه چی هم هست به اسم Burst که دوتا کارایی داره در حالت عادی اگه به حریف بخوره دومتر پرت میشه عقب :D و tnesion bar هم تا ته پر میشه که بهش میگن gold burst و همچنین مثل مورتال کمبت که تو میشد وسط کومبو Break زد، اینم همون قابلیت رو داره که بهش میگن blu burst اینم یه دکمه مخصوص رو دسته داره ولی تو حالت عادی برای فعال کردنش باید دوتا دکمه رو باهم بزنی که الان یادم نیست کدوما بود:D اینو هم بگم که از حریف جون کم نمیکنه و بدرد این میخوره که یخورده حال حریف رو بگیری تا اینقدر بهت نزدیک نشه و فشار نیاره. تو حالت blue burst هم tension bar پر نمیشه و فقط تو حالت طلایی میشه.
سیستم ها و توضیحات بسیار زیاد دیگه ای هم هست و همونطور که گفتم ظاهر بازی و اوایلش به نظر ساده س ولی وقتی بری تو بحرش تازه میفهمی خیلی هم پیچیده س اما یاد گرفتن و حتی حرفه ای شدنش اونقدرا هم سخت نیست.
هر شخصیت نسبت به دیگری کاملا متفاوته و هر کدوم یه دنیای دیگه هستن. کلا هیچکی رو پیدا نمیکنی که شبیه اونیکی باشه و با هرکدوم باید کلی وقت بذاری تا یاد بگیری بازی باهاش رو. واسه شروع من شخصیت اصلی Sol badguy رو پیشنهاد میکنم چون مثل ریو و کن تو SFـه و کلا نسبت به بقیه راه دست تر و آسون تره.
من خودم Faust رو خیلی دوست دارم و بین این شخصیتا از همه دیوونه تر و عجیب غریب تره و سبک مبارزه ش خیلی خاصه. کلا تو Xrd عجیب غریب ترین شخصیت بازیه البته تو نسخه قبلی Zappa هم فوق العاده عجیب غریب و البته خیلی ترسناک بود. شخصیتش برگرفته از فیلمای کینه و حلقه بود و کلا شخصیت ترسناکی بود. (تو Super Moveـش مثل فیلم حلقه یه دفعه صفحه سیاه میشه و یه تلویزیون میاد جلوی صفحه و یه چشم رو نشون میده که باز میشه:-s) خوشبختانه تو این نسخه Zappa نیست:D
من خودم به همه توصیه میکنم این بازی رو چون حرف نداره:D اون IGN بیشعور به این بازی 8.5 داده اونوقت به MKX داده 8.8:| من اگه بخوام به Xrd نمره بدم از 10 بهش 20 میدم:D
درضمن برای اونایی که زیاد با سیستم بازی آشنا نیستن و اولین بارشونه که بازی میکنن، یه بخش toturial به شدت حرفه ای وجود داره که از سیر تا پیاز بازی و تمام نکات و حتی چیزای پیچیده ش رو قشنگ توضیح میده و کاملا واسه بازی آماده تون میکنه. جدا از اون تو بخش چلنج هم میتونید برید و فنون مختلف حر شخصیت رو یاد بگیرید. (تقریبا شبیه trial تو SFIVـه)

امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه:D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
Command List ناین :d:

MAGIC SPELLS
Shawl of Everlasting Darkness [Nothing]
Lapis Lazuli of Sorrow [Wa]
Sapphire of Grief [Wa+Wa]
Tanzanite of Lamentation [Wa+Wa+Wa]
Emerald of Suffering [Wi]
Peridot of Distress [Wi+Wi]
Malacite of Tragedy [Wi+Wi+Wi]
Coral of Anger [Fi]
Garnet of Wrath [Fi+Fi]
Rubellite of Fury [Fi+Fi+Fi]
Heliodor of Submission [Wa+Wi]
Amethyst of Massacre Bomb [Wa+Fi]
Citrine of Rotation [Wi+Fi]
Celestite of Commitment [Wa+Wa+Wi]
Taaffeite of Glamour [Wa+Wa+Fi]
Andradite of Sealing Bind[Wi+Wi+Wa]
Uvarovite of Destruction [Wi+Wi+Fi]
Kunzite of Prison Smash [Fi+Fi+Wa]
Morganite of Pulsation [Fi+Fi+Wi]
Nephrite of Demise [Wa+Wi+Fi]
OVERDRIVE: Burning Red (バニングレッド)
Even if A/B/C normals whiff, the Active Slot ingredients turn into spells.
EXCEED ACCEL: Scarlett Vein (スカーレット・ヴェイン)

SPECIAL ATTACKS
Crimson Raider 214+A [Air OK] (クリムソンレイダー)
Mauvette Roar 214+B (モーベットロア)
Navy Pressure 214+C (ネイビープレッシャー)
Sea-moss Gate 236+D [Air OK |Switches the content of Active Slot and Stock Slot] (シーモスゲート)
Flax Nurture 214+D [Air OK] (フラックスナーチャー)

DISTORTION DRIVES
Flame Punisher 236236+A (フレイムパニッシャー)
Cardinal Nova 236236+B (カーディナルノヴァ)
Azurite Inferno 236236+C (アズライトインフェルノ)

درباره ی عددا همونطور که میدونید/شایدم نمیدونید باید Num Pad رو شوک در نظر بگیرید که اون عددا میشه جهت, برای مثال 2 پایینه و 6 راست :d

اینم یه ویدیو Nine Vs Nine :
https://youtu.be/wH3wb282Ycc
این یکی کیفیتش بهتره:
https://www.youtube.com/watch?v=mYj8I90Dr0Q#t=0m00s

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Ultra Street Fighter IV - Ryu Combo Video By Artemis Hawke

این دفعه برای احترام به آصفا فقط یه دونه Taunt زدم و از نتیجه کار راضی بودم:d

مثل همیشه عالی و گولاخ :D
فقط یه چیزی در مورد آهنگ :D چرا Theme کن روی کمبو ویدئوی ریو ؟ :D مرد مومن ریمیکسِ این شکلی از تم ریو داشتم ، فقط کافی بود یه ندا بدی :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مثل همیشه عالی و گولاخ :D
فقط یه چیزی در مورد آهنگ :D چرا Theme کن روی کمبو ویدئوی ریو ؟ :D مرد مومن ریمیکسِ این شکلی از تم ریو داشتم ، فقط کافی بود یه ندا بدی :D
اینو توی توییتر پیدا کرده بودم و دیدم باحاله گذاشتمش:biggrin1: از خودت رو بفرست برای وقتی که با کن یه دونه ساختم:biggrin1:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
Ultra Street Fighter IV - Ryu Combo Video By Artemis Hawke

این دفعه برای احترام به آصفا فقط یه دونه Taunt زدم و از نتیجه کار راضی بودم:d
اون taunt ریو شبیه فنگ هست فنگم پاشو عین ریو میکوبه به زمین .با حال ترین taunt مال میهارو تو تکن تگه سلفی میگیره با طرف:d
ejon_mi.png

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اون taunt ریو شبیه فنگ هست فنگم پاشو عین ریو میکوبه به زمین .با حال ترین taunt مال میهارو تو تکن تگه سلفی میگیره با طرف:d
ejon_mi.png

این حرکت ریو خیلی خیلی قدیمیه ها :D
گفتم خلاقیت از اد بون بعیده :D منشاء فیتالیتی کَسی هم یابیده شد :D (چرا من این صحنه رو ندیده بودم ؟ :D)

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
این حرکت ریو خیلی خیلی قدیمیه ها :D
گفتم خلاقیت از اد بون بعیده :D منشاء فیتالیتی کَسی هم یابیده شد :D (چرا من این صحنه رو ندیده بودم ؟ :D)
اون Taunt ریو رو من ندیده بودم :d ولی خب کاملا مشخصه اون حرکت فنگ رو از رو ریو تقلید کردن. من یادمه تو میکرو هم ریو و چونلی بودن حالا نمیدونم اون زمان استریت فایتر چند بود. فنگم که از تو T5 اومدش. کلا این دوتا بازی از هم دیگه منشا میگیرن تو خلق کردن شخصیت . چون جفتشون واقعا شخصیتهاشون بی نقص هستن و کلی وقت واسه طراحیشون گذاشتن. کلا هر شخصیتی که تو تکن هست یه نسخه شو تو استریت فایتر میبینی. مثلا تو تکن ling xiaoyu رو از رو چونلی منشا گرفتن, حتی اکثر ضرباتشونم شبیه هم هستن. یا خیلی شخصیت هام استریت فایتر از تکن منشا گرفته. کلا این دوتا بازی یجورایی واسه هم دیگه احترام قائل هستن. Mk هم که فیتالیتی هاش هر داره خنده داره تر میشن فقظ مونده طرف یه لیوان آب بخوره خفه شه بعنوان فیتالیتی. درصورتی که تو T و SF یه Taunt های دارن که واقعا وقتی میبینیشون کف و خون قاطی میکنی اصن آدم نمیدونه Taunt بزنه یا بازی کنه:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اون Taunt ریو رو من ندیده بودم :d ولی خب کاملا مشخصه اون حرکت فنگ رو از رو ریو تقلید کردن. من یادمه تو میکرو هم ریو و چونلی بودن حالا نمیدونم اون زمان استریت فایتر چند بود. فنگم که از تو T5 اومدش. کلا این دوتا بازی از هم دیگه منشا میگیرن تو خلق کردن شخصیت . چون جفتشون واقعا شخصیتهاشون بی نقص هستن و کلی وقت واسه طراحیشون گذاشتن. کلا هر شخصیتی که تو تکن هست یه نسخه شو تو استریت فایتر میبینی. مثلا تو تکن ling xiaoyu رو از رو چونلی منشا گرفتن, حتی اکثر ضرباتشونم شبیه هم هستن. یا خیلی شخصیت هام استریت فایتر از تکن منشا گرفته. کلا این دوتا بازی یجورایی واسه هم دیگه احترام قائل هستن. Mk هم که فیتالیتی هاش هر داره خنده داره تر میشن فقظ مونده طرف یه لیوان آب بخوره خفه شه بعنوان فیتالیتی. درصورتی که تو T و SF یه Taunt های دارن که واقعا وقتی میبینیشون کف و خون قاطی میکنی اصن آدم نمیدونه Taunt بزنه یا بازی کنه:d

دقیقاً :D تکن پرچمدار فایت 3D ـه و SF پرچمدار فایت 2D :D
پ.ن : کم کم وقتشه در کنار SF پاشم بیام سراغ تکن :D فیروز وقت داری حرفه ای بازی کردن با آسوکا رو بهم یاد بدی ؟ :D برعکس SF اصلاً دید خاصی (دید حرفه ای منظورمه) نسبت به تکن ندارم :D 7 ـم که داره میاد و همه چی جوره :D اگه پایه بودی PS3 و TTT 2 رو آتیش کنم ؟ :D

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
دقیقاً :D تکن پرچمدار فایت 3D ـه و SF پرچمدار فایت 2D :D
پ.ن : کم کم وقتشه در کنار SF پاشم بیام سراغ تکن :D فیروز وقت داری حرفه ای بازی کردن با آسوکا رو بهم یاد بدی ؟ :D برعکس SF اصلاً دید خاصی (دید حرفه ای منظورمه) نسبت به تکن ندارم :D 7 ـم که داره میاد و همه چی جوره :D اگه پایه بودی PS3 و TTT 2 رو آتیش کنم ؟ :D
آره هر وقت خواستی هماهنگ کن تا بازی کنیم . اسم یوزرمم Blu3Angels_s هست هر وقت خواستی تا بزنیم . من هر روز تکن بازی میکنم . من با این شخصیها حرفه ای بلدم Jun Asuka Ogre Dragunov Bob Steve . هر کدومو خواستی نشونت میدم:bighug: اون قوائد بازی کردن با آسوکا رو واست میگم که تو چه شرایطی چی کار کنی و از چه ضرباتی استفاده کنی .دیگه یاد گرفتنش به استعداد خودت بستگی داره باید تمرین زیادی کنی. چون تکن علاوه براستعداد زمانم لازم داره تا حرفه ای بشی البته تو تمام فایتینگ ها این شریط وجود دارند:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آره هر وقت خواستی هماهنگ کن تا بازی کنیم . اسم یوزرمم Blu3Angels_s هست هر وقت خواستی تا بزنیم . من هر روز تکن بازی میکنم . من با این شخصیها حرفه ای بلدم Jun Asuka Ogre Dragunov Bob Steve . هر کدومو خواستی نشونت میدم:bighug: اون قوائد بازی کردن با آسوکا رو واست میگم که تو چه شرایطی چی کار کنی و از چه ضرباتی استفاده کنی .دیگه یاد گرفتنش به استعداد خودت بستگی داره باید تمرین زیادی کنی. چون تکن علاوه براستعداد زمانم لازم داره تا حرفه ای بشی البته تو تمام فایتینگ ها این شریط وجود دارند:d

خیلی هم عالی :D از شر این امتحانای مزخرف خلاص بشم حمله ور میشم به بازی :D منم یوزم همین Chuji_Noctis ـه :D با کرکتر مورد علاقم آسوکا شروع میکنیم :bighug:
معلوم نیست چرا تمام عزیزان دل بنده آبی پوشن :D از هر کی خوشم میاد رنگ لباسش آبیه :D

zj3vqddqhmvvd2l265er.gif
grr8oczxsugy1maz43ud.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر